Jump to content

philips lcd tv


Guest garais114
 Share

Recommended Posts

  • Replies 111
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Westside

    7

  • Pirkss

    9

  • MartiniB

    10

  • Prime

    14

Nu philips 9. sērija neprasa komentārus. Pastāvīgi uzvarētāji testos kā labākie LCD TV. Ja ir iespēja, viennozīmīgi iesaku. Es pats sev pirms pāris mēnešiem paņēmu 32PFL9632D. Bilde ir super (protams pie attiecīga signāla). ne mirkli nenožēloju, ka paņēmu šito, kaut arī par to naudu varēja dabūt arī 42" lēto galu. Ambilight - daudzi saka, ka mēsls un nav jēgas, bet pēc personīgas lietošanas saku, ka ir forši. Atmosfēru iznes ārpus TV robežām. Sevišķi patīk skatīties kādus koncertus ar gaismas efektiem, vai action filmas. Nu un 37" vēl jau ir FullHD. Ja ir piķis, ņem!

Link to comment
Share on other sites

nu ko garais114 teikshu vienu janem 37pfl9732D, jo 100hz ir atskjiriibaa no 9631D( 2006 gada modelis) un DVB kas speej kjert Hannu DTV, ambiligth 9732D ir no diodeem a 9731 ir lampinjas.

 

BEST CHOOSE PHILIPS 37PFL9732D

Link to comment
Share on other sites

Guest garais114

nu skaidrs......tikai 9632 modeli nekur nevar dabūt! nevienā internetveikalā nav,un nezin pateikt kad būs!!!

Link to comment
Share on other sites

man i 37-9632 ;) kjer DVB-T un IR 100HZ (lai gan man personiigi ir atsleegta taa funkcija ;)

a taa ... teljuks lielisks ;) vai HD vai DivX ;) arii parastaa kabelene iet uz ok ;)

Labots - M@R$$
Link to comment
Share on other sites

q64silver

Bilde ir super (protams pie attiecīga signāla).

 

Kur tad viņa nav super ar šo atrunu :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

agnis2005

Ko tauta saka par šādu modelīti Philips 42PFL7572D !????

Varbūt kāds viņu ir paķēris un paspējis ievērtēt ! :-?

Link to comment
Share on other sites

M@R$$ - ja tu mācētu salidzini.lv meklētājā ierakstīt preces nosaukumu iegūtu arī pietiekoši daudz veikalu ar šīm precēm...

Link to comment
Share on other sites

saliidzini.lv tu neko newari nopirkt,vieniigi reklaamas vietu sawam i veikalam

Labots - Prime
Link to comment
Share on other sites

Visi šeit pieminētie tv - 37pfl9732D, 37pf9631, 37pf9631 internetā ir nopērkami - salidzini.lv

vinji tajaa saitaa NAV nopeerkami ;) bet ir ieguustama infa kur vinjus un pa cik VAR nopirkt :p

Link to comment
Share on other sites

q64silver

Mieris

Visi šeit pieminētie tv - 37pfl9732D, 37pf9631, 37pf9631 internetā ir nopērkami - salidzini.lv

 

M@R$$

salidzinoshais saits nebuus iisti magaziins ;)

 

Mieris'

M@R$$ - ja tu mācētu salidzini.lv meklētājā ierakstīt preces nosaukumu iegūtu arī pietiekoši daudz veikalu ar šīm precēm...

 

Prime

saliidzini.lv tu neko newari nopirkt,vieniigi reklaamas vietu sawam i veikalam

 

Mieris

Prime tu esi tikpat attapīgs kā M@R$$

 

M@R$$

vinji tajaa saitaa NAV nopeerkami ;) bet ir ieguustama infa kur vinjus un pa cik VAR nopirkt :p

 

===

^^^

Cilvēku domāšanas ceļi ir neizdibināmi :lol:

Labots - q64silver
Link to comment
Share on other sites

es arii par Philips, BET

kaut kur sho staastu liidziigaa formaa jau esmu raxtiijis:

Philips labaak par paareejiem tiek galaa ar SD bildes raadiishanu(HD visi raada)

 

pirms gada biju nopircis 37PF9731

par cik es citus iisti nebiju taustiijis dziivee man likaas ka sofc taac uz 50% realizeec no hardware iespeejaam

iegruziiju vinju suportu un vinji pashi piedaavaaja atgriezt

bet peecaak kad paciemojos pie citu razhotaaju modeljiem sapratu ka Philips nemaz tik slikc nebija

 

tad es noleemu gaidiit naakamaas Philips seerijas, bet atkal vilshanaas

bildes kvalitaati uzlabojushi bet amputeejushi LAN portu un video failu speeleeshanu no USB

kas man vissvairaak patika iepriexeejaa gada metienaa

 

veel mani besiii ka iex Philips ir linux OS, bet 0 vaartinju uz aparaatu

alternatiivu softu arii neesmu redzeejis

ja vien ir veseliiba ciesties tad jaacieshas cherez nemogu

kameer labi paardodas veco tehnologjiju paneli jaunus mums neredzeet, jo razhotaajiem taapat labi iet

Link to comment
Share on other sites

Guest garais114

salidzini.lv ari meklēju-bet visos iveikalos viena atbilde:nav,kad būs,nezinam!!!!!! :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Es ari esu nolemis sev iegadaties Philips 42PFL9632D un patiesam internet veikalos nav .parastajos elkor.rd electronik veikalos ir .bet cena uzreiz 200 -250 ls dargak

Link to comment
Share on other sites

Kur tad viņa nav super ar šo atrunu :mrgreen:

 

Pēc tavas teorijas visi TV rāda vienādi? Noleic blakus lētuci, kaut vai to pašu philips un 9 sēriju un salīdzini.

Link to comment
Share on other sites

Man arii ir plaans ar TV iegaadi un shobriid esmu apstaajies tieshi pie Philips 37PFL9732D

 

hull HD, laba bilde, atskauksmes labas - principaa viss kas vajadziigs.

 

Sakaraa ar to, ka shobriid ikdienaa skatos plasma Philips 9631D un mani Philips kvalitaate pilniibaa apmierina - uzskatu ka par to cenu ~ 1300 Ls neko labaaku neatradiishu.

 

Sony ar ir apskatiits, tomeer peedeejaas paaudzes Sony,

KDL-40X3000 ir par saaliitu.

 

ar Samsung, LG vai citiem nav bijusi dariishana.

 

 

p.s.

 

aizmirsu taadu lietu - tam Philips ir USB? Nevaru saprast, visi paardeveeji noraada ka ir, bet oficiaalajaa philips lapaa neatrodu taadu info.

Labots - Raicha
Link to comment
Share on other sites

Šeit var palasīties par Philips 37PFL9632 testu:

http://www.hdtvtest.co.uk/news/2008/01/26/...pfl9632-review/

 

MartiniB - tur varētu būt 2 iemesli kāpēc ražotājs ir atslēdzis filmu spēlēšanu no USB:

 

1. Ātrums TV USB portam par zemu priekš filmām, pat USB 2.0 fleškas ir ar dažādiem ātrumiem.

2. Negrib nograut savu Divx/DVD pleijeru tirgu :)

Labots - MarcisB
Link to comment
Share on other sites

to raicha njem 9632d ja newajag ambiligth tad 9632d tew derees, jo vieniiga atskjiriiba ir ambiligth

Link to comment
Share on other sites

Vakaraa, peec darba iemeeginaashu kaa ir ar video failu speeleshanu tajaa plasma ko piemineeju (D9631).

 

Tas arii bija galvenais, kapeec USB buutu vajadziigs. Muuzika - pameeginaashu, bet tas taa...sekundaarais. Bildes - arii taa, tikai kaa pielikums.

 

Ambilight man patikaas, izdomashu gan - kaa ar $, lai teereetu naudu tikai uz to, bet lai vai kaa cilveeki runaatu - ir OK. Skatoties filmas, tomeer uzlabo to visu kopeejo.

 

MarcisB - labs saits, paldies. Pacekoshu shim review un arii citiem iespeejamajiem variantiem.

Link to comment
Share on other sites

Raicha - ņem vērā, tie džeki ir kvalitātes maniaki, viņi spiež tikai uz max bildes kvalitāti, nerēķinot cenu.

Link to comment
Share on other sites

Prime

gribēšu redzēt pārdevēja seju, ka tu viņam pateiksi, ka gribi par 250Ls mazāku cenu, kas ir apmēram 20% summas :mrgreen:

 

ja pareizi atceros, piemēram, Elkor pārdevējs var nomest 3% nezvanot priekšniecībai.

Link to comment
Share on other sites

MartiniB - tur varētu būt 2 iemesli kāpēc ražotājs ir atslēdzis filmu spēlēšanu no USB:

 

1. Ātrums TV USB portam par zemu priekš filmām, pat USB 2.0 fleškas ir ar dažādiem ātrumiem.

2. Negrib nograut savu Divx/DVD pleijeru tirgu :)

1-mo apstriideeshu jo pareizi paarsaucot mpeg2 failu vinsh tomeer maak speeleet

2 vareetu buut par iemeslu

un 3. ciinja ar piraatismu - ES tas kaa taac tabuu, citos planeetas regionus ir dazhi exemplaari kas prot

4. kapitaalisti nekad nespljauj visus trumpjus aaraa uzreiz - izlaizhot vienu modeli vinjiem ir koncepcija naakamajiem diviem

Link to comment
Share on other sites

To janiz

 

 

a kas gruuti likt pazvaniit priekshniekam, attieciigi par labu cenu vienmeer var sarunaaat,konfeksh kasti vai kaadu shampi

Link to comment
Share on other sites

Vakar vakaraa pameeginaaju piesleegties caur usb portu Plasma Philips Philips 42PF9631D.

 

Pagaidaam nezinu kur bija probleema, jo *.avi neraadiija ne no flash, ne no externaalaa HD. Kaa arii meeginaaju bildes un taas arii neraaadiija no externaalja.

 

Skiet ka filmas tieshaam nebuus iespeeja palaist. Vai kads 100% var apgalvot ka kaasd Philips/Sony vai kaads cits TV var atskanot *.avi failus?

Link to comment
Share on other sites

tochna varu apgalvot modelji **PF9731 maak speeleet SD avi; vob un mpeg2(no USB vai LAN)

tikai shaadus vairs nerazho ~gadu

 

itkaa jau muusdienaas netruuxt aareejo speeleetaaju, bet tik un taa bij forsha fiicha

 

Japaanaa ir Toshiba Z3500 ar shaadu navarotu, bet Shatatos HP MediaSmart

kaut kur shonedeej Sunjsunga jaunaas seerijas anonsu redzeeju ar piemineetu LAN

Link to comment
Share on other sites

Negribējās taisīt vēl vienu tēmu, tāpēc, atvainojiet, bet rakstišu šeit:)

 

Sakarā ar dzīvesvietas maiņu nu ir nepieciešams iegādāties jaunu TV.

Tā kā līdz šim pamatā tika izmantots CRT 21" :D tad ir plānota pāreja uz LCD tehnoloģiju. Telpa kur skatīties TV ir liela, un skatīšanās attālums sanāk diapazonā no 3-6 metriem, tātad ekrāna izmēram būtu jābūt 40+ collas.

 

Prasības no TV:

primārais uzdevums - TV skatīšanās - kabeļtelevīzija/satelīts, filmas (pamatā torrenti)

aparāta iespējas - Full HD, kvalitatīvs video procesors analogajam signālam, iebūvēts DVB-T uztvērējs. USB/atmiņas karte cik saprotu ir ekstra lai paskatītos bildes un paklausītos mp3.

PS3vai X-BOX mājas arsenālā nav.

budzets līdz 1500Ls

 

Palasot šeit esošos pavedienus sanāk ka ja netiek ierobežots budžets ar 700Ls, tad labākā izvēle esot philips XXpfl9732 vai XXpfl9632 (7niekam papildus ambilight no augšas kā arī memoryslots un cena +400Ls)

 

Tan nu jautājums viedajiem:)

Ko ņemt?

philips 9632D

sony x3000

samsung F86

 

un cik collas(teiksim vai philips 42 un 47" vienādie modeļi atšķirsies pēc kvalitātes)?

Link to comment
Share on other sites

Mana izvele ari bija strarp siem diviem telukiem samsung LE-40F86BDX un Philips 42PFL9632D.. Panemu sev Philips un esu loti apmierinats .seviski loti fors pribombas ir tas ambilight!!

Link to comment
Share on other sites

cik var saprast tad Sony x3000 un x3500 atškiras tikai dizainiski nu un 3500modelis ir plus pāris simti Ls, savukārt iekšas 1:1 abiem modeļiem.

 

Tad nu jautājums ir par to kas ir labāks (funkciju, attēla kvalitātes ziņā)?

sony x3000 vai philips 9632D

Link to comment
Share on other sites

Attēla kvalitāti varēsi salīdzināt tikai noliekot abus blakus un skatoties, pietam vajadzēs paspēlēties ar uzstādījumiem.

Funkcijas - +/- jau būs vienādas.

x3000 ir High Definition (MPEG 4) TV Tuner - H.264 (with supported operators) , nezinu par filipu.

Labots - mafijs
Link to comment
Share on other sites

Guest Aramis37

Es jau kādus dazhus meeneshus lietoju Philips 37PFL9632 un pamataa esmu apmierinaats.

 

Kas patīk: - attēla kvalitāte(arii parastajam analogajam TV signaalam)

- ambilight

- skaņas kvalitaate(cik jau nu no TV var veeleeties)

- daudz dažaadu izeju un ieeju(ieskaitot USB)

- dizains

 

Kas nepatīk:

- MENU varēja buut arii labaaks. Nepatiik, ka paarsleedzot kanaalus lec virsuu kautkaads

"informatiivais" "klucis", kuru veel nemaaku nonjemt nost

- ieslēdzot, paiet relatiivi ilgs laiks liidz TV saak darboties

- digitaalaa TV liimenja skala vareeja buut garaaka, lai vieglaak vareetu piereguleet antenu

 

Tachu kaa jau redziet, tas kas nepatiik, principaa ir siikumi.

 

Nesen piesleedzu aara antenu un paeksperimenteeju ar digitaalo TV. Viss straadaa bez probleemaam ar iebuuveeto DVB-T tjuneru. Jācer gan, ka man tā antena kjers tik pat labi arii tad, kad kokiem saplauks lapas! :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...