Jump to content

philips lcd tv


Guest garais114
 Share

Recommended Posts

Guest Aramis37

:) Par cenniku varu piekrist. Es oktobrii samaksaaju paari shtukai, tagad pat nezinu cik vinjsh maksaa....jaabuut buutu leetaak.

 

Man te viens choms ir kautkaadu Samsungu nopircis 40 colliigo, arii Full HD. Es pat nezinu modeli, bet kad es pie vinja aizgaaju tad izbriinijos par slikto atteela kvalitaati(tiesa, taa bija tikai analogaa kabeljteleviizija, bet es jau arii to pashu paarsvaraa skatos). Es jau vinjam neko neteicu, lai jau priecaajas, bet sevii nodomaaju- labi, ka es nopirku tieshi to ko nopirku! :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 111
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Westside

    7

  • Pirkss

    9

  • MartiniB

    10

  • Prime

    14

1-mo apstriideeshu jo pareizi paarsaucot mpeg2 failu vinsh tomeer maak speeleet

2 vareetu buut par iemeslu

un 3. ciinja ar piraatismu - ES tas kaa taac tabuu, citos planeetas regionus ir dazhi exemplaari kas prot

4. kapitaalisti nekad nespljauj visus trumpjus aaraa uzreiz - izlaizhot vienu modeli vinjiem ir koncepcija naakamajiem diviem

reku atbilde: http://www.ces.philips.com/press_release_watermarking.html

 

naakamie modelji: http://www.ces.philips.com/press_release_7000tv.html

Link to comment
Share on other sites

vakar bija būts elkor alfā.

tur stāv visa sony KDL40 saime sākot ar štruntīgāko un beidzot ar x3500 (starp citu ja ņem bez līzinga, tad cena - 200Ls X modeļiem un -150Ls W modelim)

prasīju par philips pfl9X32 - neko īpašu nevarēja teikt, tik to ka philipsiem balts nav tik balsts kā sony, kā arī ka sony ir labāks DVB tuuneris (kerot visu pat bcom un izzi)

par LG/samsung teica - gavno,nesovetuju.

 

rezumē - jāiet kur citur skatīties dotie aparāti side-by-side, jo elkor ir sony ievedējs un rezultātā tos labāk reklamē.

 

jā un vēl x3000 no w3000 demobilde itkā neatskiras, bet kad palaizh eteru, tad W3000 rada biski izpludushi, savukart skrejosha josla *** simboli drusku ņirb...

 

un vēl D3000 vispār ir suuu... pat demo bildei cilvēku āda tika rādīta kā nežēlīgi saspiests JPEG - laikam jau videoapstrādes porcesors nespēj tik daudz pixelus izdzīt cauri....

Labots - erny
Link to comment
Share on other sites

Guest Aramis37

Nu nez.....man jau shkjiet, ka ljoti daudzkas ir atkariigs no TV iestaadiijumiem. Daargajiem modeljiem parasti ir speeciigaaka elektronika, liidz ar to arii iestaadiijumu iespeejas ir plashaakas. Katrs var piereguleet peec savas gaumes un vajadziibas.

Neviens modelis nebuus ideaals- ja vienam buus asaaks atteels, tad otram buus labaakas kraasas utml.

 

Paarsvaraa iesaka taa- aizej pats uz veikalu un apskaties, kursh modelis labaak patiik. Daudzi man varbuut nepiekritiis, bet es sho variantu neieteiktu kaa primaaro. Ja runa ir par dizainu, tad varu piekrist, bet ja par atteelu......tur var buut daudz pazemes akmenju.......

 

Manupraat vispareizaakais variants ir nospraust sev prioritaates un saakumaa mekleet atsauksmes no reaaliem lietotaajiem internetaa. Bet protams, ka atsauksmeem jaabuut daudzaam, lai subjektiivisms maximaali pietuvotos objektiivismam.

Link to comment
Share on other sites

debiiljitj tajaa alfaa straadaa 9632 seerija ir labaak apar sony x vai w seeriju, un philipsam balts ir izteikti balts, newis kaa sony ar zilu vai sarkanu pieskanju

Link to comment
Share on other sites

nekjer baltkom DVB ?? :D LOL ja Philips maaceetu veel atkodeet tos kanaalus :) buutu digitaalaa pa anaalogo cenu ;)

besii aaraa ka veikalos karina makaronus ... saprotu truukst paardeveeju bet tomeer ...

Labots - M@R$$
Link to comment
Share on other sites

es ko saku, blja sony manaa uztweree ir totaals suuds,maxaa tikai par brendu newis kvalitaati, ja saliidzini philips 42pfl9632 ar 40x3500 tad sony taa luuzero ka maz neliekas, bilde saraustiita,kraasas blaavas naw nekaadas detalizaacijas uz ieejosho signaalu

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
Frenkers

Kā to bezmaksas digitālo TV var paskatīties ar 32PFL9632D? Vajag to CAM moduli pirkt?

Link to comment
Share on other sites

valstij vajag būt uzstādītai vācijai un tad ieejot digital tv režīmā palaist kanālu meklēšanu. tur arī atradīs kautko. jā, bet atcerējos, to vāciju vajadzēja likt pie pirmās tv palaišanas.

Link to comment
Share on other sites

Frenkers
valstij vajag būt uzstādītai vācijai un tad ieejot digital tv režīmā palaist kanālu meklēšanu. tur arī atradīs kautko. jā, bet atcerējos, to vāciju vajadzēja likt pie pirmās tv palaišanas.

 

 

A vot nekā nevaru atrast to digital TV režīmu. Kur tāda fīča ir?

Link to comment
Share on other sites

Frenkers
Uz pults varētu būt tāda poga A/D, kas pārslēdz Analog/Digital rezīmu un atpakaļ.

 

Manam nav. :-(

Link to comment
Share on other sites

es meklēju inetā bildi tavai pultij, bet vēl neesmu atradis. varbūt atšķir lietošnas iznstrukciju. tur tak viss būs rakstīts. varbūt es arī drīz būšu jau i-netā to atradis.

 

paskatījos to instrukciju. šķiet, ka visi kanāli tiek mesti vienā sarakstā, neatdalot atsevišķi analogos no ciparu un tāda poga ciparu režīmam nav ieviesta.

Link to comment
Share on other sites

Tas tak Philips un bez instrukcijas lasīšanas šīs firmas aparātus grūti noskaņot :-D Tikai šķībacainie māk uztaisīt cilvēcīgi saprotamu meņuci.

Link to comment
Share on other sites

Westside

Neliels offtopic.

 

Par LAN pieslēgvietu - vai caur to var browsēt failus no kompja (filmas, bildes u.t.t.)?

Link to comment
Share on other sites

piemēram, cits philips modelis bez cam un bez kartes uztver visus kanālus, tikai lielākā daļa ir aizkodēti. brīvi skatāmi ir 7 kanāli.

Labots - uldiss
Link to comment
Share on other sites

Man arī ir viens no šiem jaunajiem filipiem un bieži vien izmantoju to, lai skatītos filmas pa taisno no datora. Sākumā viss bija labi, bet nesen sāka parādīties gļuki, kas izpaudās tādā veidā, ka, piemēram, slīdot kadram horizontāli, augša bildei visu laiku nobīdās, it kā nespējot tikt līdzi. Kamēr bilde vairāk vai mazāk statiska, viss ir normāli, bet, līdzko notiek kaut kāda kustība, bilde sāk kropļoties. Tajā pašā laikā uz monitora filmu rāda bez traucējumiem (lietoju klona režīmu). TV rāda ideāli. <br>Kur varētu būt vaina? Vai tas varētu būt DVI-HDMI kabelis? Vai signāla kvalitāti var ietekmēt kabeļa garums? Varbūt tam nepatīk, ja uzkāpj virsū un to saspaida?<br>

Link to comment
Share on other sites

Westside
Neliels offtopic.

 

Par LAN pieslēgvietu - vai caur to var browsēt failus no kompja (filmas, bildes u.t.t.)?

 

BUMP

Link to comment
Share on other sites

Westside
LAn atbalsta Mpeg1,Mpeg2, mp3 un jpeg formaatus

Kādu risinājumu šajā gadījumā, lai izvēlos, ja gribu izmantot TV tikai kā ekrānu un failu atskaņošanai PC?

 

P.S. Kompis un TV atradīsies dažādās istabās.

Patreiz abi atrodas vienā istabā un izmantoju HDMI.

Labots - Westside
Link to comment
Share on other sites

Hmm iespeejams tev buus vajdziigs kaads Wireless Audio/Video Senders.

Vai arii garsh dvi-d - hdmi vads.

Link to comment
Share on other sites

Westside

Vads nederēs, jo apniks skraidīt turpu-šurpu, lai, piemēram, nospiest pauzi.

Kas ar tiem senderiem? Caur viņiem var browsēt PC?

Link to comment
Share on other sites

hmm play un pauzi vareesi nospiest, tur tev buus vajadziigs Logitech harmony 1000 puults un video senders

Link to comment
Share on other sites

vai tad ar 10m garu kabeli nepietiks ? kaut kādu raidītājus/uztvērējus taisīt ... nez

a mosh vieglāk kādu DVD pleiyeri iesvert un miers mājā ? protams par HD varēsi aizmirst :)

bet jāsaka ka es HD tik reti izmantoju :)

Link to comment
Share on other sites

Tas ir bildes straumeetaajs, kas tur nav skaidrs?

Ir taada proga kaa windows media centr, filmas, mp3, jpeg un visaads cits craps, ir tam arii paradzeetas pultis. Tipa vienkaaarsha valodā Windows media player vadības pults. un vēl 3 kādus infra sarkanos dačikus. Nu kas te nav skaidrs?

Link to comment
Share on other sites

Westside

Gribēju uzzināt konkrētāk. Lai gan pats atradu to pulti.

Tāds variants man neder. Vienalga būs jāpārslēdzās datorā starp moņiem...

Labots - Westside
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Neliels offtopic.

 

Par LAN pieslēgvietu - vai caur to var browsēt failus no kompja (filmas, bildes u.t.t.)?

 

Manam TV [32pfl9604h] ir LAN un WiFi.

 

Ko var:

1) browsēt webu [prasās qwerty pults linku ievadīšanai]

2) browsēt youtube

3) skatīties filmas un klausīties muziku no windows media player library. [mp3 skan, divx spēlējas.]

Problēma: lāgā nestrādā filmas pārtīšana [nav reāla laika ieguvuma no tīšanas]. Ja šo pašu filmu skatās no TV USB, ar pārtīšanu viss ir kārtībā.

Link to comment
Share on other sites

@VIL

apsveicu! kaa laimiigais iipashnieks vareeji sho teemu atdziivinaat

http://www.boot.lv/forums/index.php?/topic/108953-philips-pfl04-2009/

 

@VIL kaa Adminam

paarcel peedeejo postu no shiis 2007g teemas uz 2009g teemu

 

paarsauc sho teemu par "Philips **PFL**32* (2007)"

 

un peedeejos 5 postus no 2008g teemas http://www.boot.lv/forums/index.php?/topic/88406-philips-pfl03-2008/page__st__360

paarcel uz sho

shis Frenkera in-da-mix pagalam neveiksmiigs sanaaca, tie kas neizlasiija no riita vairs nekad neieskaldiis kas ko kur :)

http://www.boot.lv/forums/index.php?/topic/85581-philips-lcd-tv/page__st__60__p__1294238entry1294238

Link to comment
Share on other sites

superKrona

Vai kāds nezin, pie mums var kur iepirkt kādu no philips 9704h

Un ko īsti nozīmē marķējums aiz H - 6, 10 un 12

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Jau kādu laiku (no 2008.gada jūnija) lietoju 42pfl9603D/10 un esmu ļoti apmierināts. Šī brīža aktuālie jautājumi ir:

1) kā vislabāk un visefektīvāk saslēgt kopā šo LCD ar HTS 9800W + Viasata Thomson dekoders (hdmi nav) + kompis (ir HDMI). Tobiš kuru caur kuru, ar kādiem kabeļiem, kā vislabāk utt.?

2) kā ir ar variantu šo lcd caur Access Point pie neta pieslēgt, jo mājās man ir wi-fi

3) neesmu licis nevienu upgrad`u kopš nopirku tv, ieskatījos philips majās lapā http://www.p4c.philips.com/cgi-bin/dcbint/cpindex.pl?&hlt=Link_Overview&scy=GB&slg=ENG&mid=Link_Overview&session=20100108072512_195.5.102.5&ctn=42PFL9603D/10 ,ka pēdējais upgrade ir uz 21.12.09. Vai būtu jāuzliek? Un kas un priekš kā ir tas Open Source File?

 

p.s. ar šīm lietām nav bijusi lielā darīšana, tādēļ tādi jautājumi => tieši tādēļ varbūt kāds vairāk zinošs var palīdzēt!

Link to comment
Share on other sites

Par H piekrītu - būtu MPEG-4, taču pirms 1,5 gada par šo lietu pat neaizdomājos.

 

Par Connection - par to hdmi skaidrs, bet vairāk gribējās saprast ar in/out lietām tomsonu laist caur hts un tad uz tv vai tomsonu laist uz tv un tad pie tv piekonektēt hts? kā kompi piedabūt pie varianta, ka bilde uz tv, bet skaņa caur hts??

Par 100-to versijas likšanu - neesmu vispār to darījis => tad jau jāmeklē laikam tv manuālis vai arī vari īsi izklāstīt? Kāds labums no tās 100-tās versijas?

Labots - Grisha
Ieprieksheejaa posta citeeshana pilnaa apmeeraa.
Link to comment
Share on other sites

@tomian,Boldriks

 

brrr, jaunieshi juus tiishaam vai speciaali noignoreejaat atbildi?

http://www.boot.lv/forums/index.php?/topic/88406-philips-pfl03-2008/page__st__360__p__1294228entry1294228

vai atkals shitais stulbais borda dvizhoks apvienojot divus peedeejos viena lietotaaja postus neatziimeeja to kaa neizlasiitu

 

shis tops bij saakotneeji kaa 2007g Philipsu apspriezshana, tamdeelj ar pilno citaatu ieatbildeeju pareizajaa 2009g teemaa

 

adminiem arii pilniigs ignore uz kaartiibu sadaljaa, 5 postus augtssj taxtiiju kuru postu kur paarcelt,

nu jau vairs nevienc bez litra netix gudrs

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...