Jump to content

Brauksim prātīgi


Vilx-
 Share

Recommended Posts

meh. bet vairs jau ilgi nebūs šitā sišanās - cilvēks pats auto nevadīs un elektronika nepieļaus sānslīdes un citas muļķības uz ceļa. iekāpsim un ceļā uz darbu lasīsim avīzi vai spamosim forumā. mana prognoze ir 10 gadi. Japānā tagad jaunajām mašīnām ātruma limits ir vēl zemāks, laikam 180km/h, bet pozitīvais āķis - ja gps nosaka, ka auto atrodas kādā no Japānas autotrasēm - nekādu ierobežojumu :).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Vilx-

    7

  • Krishius

    5

  • Trenz

    5

  • Lupin

    12

Top Posters In This Topic

Eh, nočipot taču varēs vienmēr! Tā vai citādi apjās to ierobežotāju; samaksās tjūninga kompānijai par supermotoru, un trieksies atkal! Tie, kas pērk šādas mašīnas, tās pērk lai izrādītos - cena nav svarīga. Ja vajadzēs maksāt vēl vairāk, lai tiktu pie superauto - jo labāk! Virtuālais Krāns no tā tikai garāks paliks.

 

Nu, varbūt vienīgi samazināsies šādu auto daudzums, jo mainstream ļautiņiem vairs nebūs pieejami milzu motori un ātrumi. Kaut arī - pilnīgi pietiek arī ar 100km/h, lai savārītu tādus sūdus, ka maz neliekas.

 

Ehh... laikam vajadzētu gājējiem izsniegt ķiveres un eksoskeletus. :p

Link to comment
Share on other sites

Konkrētajā piemērā pilnīgi piekrītu NC. Pašam gadījās līdzīga situācija, taču diemžēl nebiju līdzās. Nevienam nenovēlu sagaidīt savu sievieti atnākam mājās saskrāpētu un ar smadzeņu satricinājumu. NC situācijā idiots pie stūres turpmāk atcerēsies, ka gājējs nav stumdāma gaļa.

 

Piezīme TokRai. Esmu pārliecināts, ka visi iesaistītie ir pārliecināti, ka ir bijis pārkāpums un vainīgais ir saņēmis pēc nopelniem - gan cietušais, gan vainīgais. Tiesu sistēma nav veidota tā, lai pēc iespējas vairāk vainīgo saņemtu sodu - tā veidota tā, lai pēc iespējas mazāk nevainīgo tiktu nepamatoti sodīti - tā nav un pēc definīcijas nevar būt perfekta.

Link to comment
Share on other sites

Guest AlkoPRO

jx, Jo sabiedrībai bīstami ir abi.

Āmen! :? Ja linču tiesa būtu taisnīga, tad nez vai cilcēce no tās būtu attekusies.

 

TokRa

 

atkaartoju puisis ir apsargs - vinjam ir licence kaujas strokjim (neesaashanai arii bajzevej)

taakaa tika lietots gaazinieks paarkaapeeja aiztureeshanai tas nav NEKAS nelegaals - tici man puisis LJOTI labi zin savas tiesiibas un te spreegaat par strokji ir pilniigi nevietaa ...

 

ok tas ka zobus izraveeja - tas jaa ...

bet kas ir smagaaks miesas bojaajums ?

 

vai baabietim celji asiniis - taa ka reetas paliek

vai zobi aaraa kurus var iizii nomainiit ?

 

Pēc šī visa, savam nickam droši vari priekšā likt NE...

Link to comment
Share on other sites

Neuzskatu, ka pašaizsardzība ir kas ļauns. Katrs pats sevi sargā - sistēmai tu neesi tik nozīmīgs kā tev pašam. It sevišķi šādos salīdzinoši nelielos konfliktos.

Link to comment
Share on other sites

3 * 1,6 == ~2,4km

 

Ne zirgi, ne auto, ne pārāk liels attālums nenogalina :D nogalina pārāk ātra apstāšānās.

diez kam te klibo matemātika? nav brīnums ka jaunieši ar trīsklašu izglītību sitās nost :lol:

Link to comment
Share on other sites

dexter, kušu, AUDI ir mana kaislība. Starpcitu, tā Audi R8 reklāma, kuru rādija pa TV nesen, tur kur ir ta dziesma Beep, Beep, Beep, un reklama ir visa tada balta ( vel pa retam rāda ). karoči man korišs ir Latvijas Audi Centra konsultants, un tiesi vini bija pasutijusi to reklamu, ta reklama ir unikala ar to, ka tikai pie mums LV rada, vienk, tas tā :)

 

 

Simone White- The Beep Beep song baigi lipīgā dziesma :D

 

 

 

Emm pašam ir 19 gadu un arī BMW, iepriekš tika uzsākts mācīties braukt ar S-klases un ML MB, protams tur jau tā elektronika ir vairāk nekā pārbāzta un rodas kkāda sireāla sajūta ka vari triekties nekur neskatoties... Tālāk nāca žiguļa, golfiņu un kadetu laiks kas tika triekti pa mežu un izjustas pirmās avārijas, sānslīdes un visi prējie labumi/nelabumi tālāk pārsēdos uz 3 golfu un vēlāk uz garo passātu kuru mans nepilngadīgais brālis diemžēl ielika kokā uz 115 km/h ar 8iem cilvēkiem mašīnā par brīnumu visi izdzīvoja tikai pats šoferis tika nogādāts slimnīcā ar smadzenjtrīci un aizmugurē pa vidu sēdošais ar izsistiem priekšējiem zobiem.... tajā brīdī es pat nobijos no šīs braukšanas, bet pagāja pusgads un noliku tiesības tagad ir pašam 2litr žurka jau kādu pusgadu, teikšu tā- pārsēsties BMW no visiem folksvāgeniem ir kā diena pret nakti tieši vadības zinjā un arī apkārtējo attieksmes zinjā...

manuprāt aizmugure pat savā zinjā ir drošāka ar to ka parasti nepieredzējuši vadītāji nomet kāju no pedāļa līdzko sākas problēmas, kas aizmugurei ir labāk nekā priekšai līkuma vidū... kaitin ka apkārtējie uzreiz tevi nokrista par orgānu donoru un tā tālāk tas gan... teikšu atklāti ka tomēr jaudas reizēm pietrūkst un gribētos vairāk pa tiem 150 zirgiem... un pēc šī un vēl ahuni daudziem citiem līdzīgiem stāstiem arī rodas šīs mašīnas slava, it īpaši tajos laikos, kad topā bija huļigankas, ka bija katram cienošam urljikam, protams apdauzīts jau pēc mēneša...

nu jā 18 gadi+m5+draugu bars kuram gribas palielīties= noteikti nozīmē problēmas, bet vai shis atturēs kādu no līdzīgas kļudas, es šaubos...

Link to comment
Share on other sites

Black Napalm

uzskatu, ka šinī gadījumā pie vainas bija pārāk vēla bremzēšana + krauja lidlauka beigās.

kā bija rakstīts, tad ātrums, kad sāka bremzēt, bija 120mph (200km/h), kas nemaz nav arī tik daudz priekš tiem zirgiem (pats esmu izspiedis 180 km/h no sava 93. g. opelīša, kam ir tikai nedaudz vairāk kā 100 zirgi. tiesa gan tikai vācijā uz autobāņa), tā ka vienkārši cilvēks par vēlu sāka bremzēt.

ja nebūtu bijusi tā krauja, tad ātrums, saduroties ar koku, būtu jau daudz mazāks un nebūtu visi aizgājuši bojā.

 

par citu tēmu: vai kādam nav links uz to asiņaino krievu reklāmu par piesprādzēšanos (ar saukli "piesprādzējies, vai piesprādzēs tevi")?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...