Jump to content

Brauksim prātīgi


Vilx-
 Share

Recommended Posts

Nupat dabūju šito linku. Tur var arī tālāk paspaidīties.

 

Trijos vārdos - 18 gadus vecs puišelis dabūjis tēta BMW M5 (vai arī tētis viņam nopircis), un brauca ievērtēt. Autiņam zem kapota 507 zirgi esot mituši, un pirms tam vēl forumos esot apprasījies, kā izspiest maksimālo jaudu. Ievērtēšana esot notikusi naktī pēc ballītes tuvējā privātajā lidlaukā (pieder Džonam Travoltam). Rezultāts - ar nenosakāmu ātrumu esot pārlidojuši pāri lidlauka galam un lejā no 25m kraujas, kur pēc 60m planēšanas viņus sagaidīja tuvējais mežiņš. Tālāko jau var apskatīties bildēs, bet lielu iztēli nevajag, lai saprastu, cik maz tur pāri palika. Piecas dvēseles.

 

Vispār, es esmu šokā... :shock: Draugi - brauksim prātīgi, un mācīsim to visiem saviem radiem, draugiem, paziņām, un it sevišķi - bērniem. :shock:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Vilx-

    7

  • Krishius

    5

  • JuutpaudisMaigcilveeks

    5

  • Lupin

    12

You have an 08' M5 and an 08' 5 series? And youre 18? I don't really know anyone, age aside, that would own these two cars simultaneously. I'm not saying I care what you own, but its just disturbing to know, if you're for real, that an 18 year old who is asking these questions about a 500hp car is driving the same streets I am. I don't have anything against young guys driving nice cars, but an 18 year old behind the wheel of an M5 is what accidents are made of IMO. Then again you could be making all of this up.

 

Uz ko vadītājs atbildēja ar

M5froth I completley understand where you are coming from assuming that I am irresponsible..that is definetly understandable. I do sometimes make bad decisions but I am young and I do drive safe and I will not endanger the lives of others..

Šo pēdējo teikumu vadītājs rakstīja negadījuma dienā.

Skumji, bet fakts.

via http://www.m5board.com/vbulletin/showthrea...1454&page=2

Link to comment
Share on other sites

jōmajō..iekš wreckedexotics.com var redzēt gana daudz līdzīgu gadījumu attēlus..ir ko aizdomāties..

Link to comment
Share on other sites

Dabiskā atlase. Rest in peace, m............s.

to nu gan tu varēji paturēt pie sevis..

Link to comment
Share on other sites

Nu vismaz par vienu bumeru mazāk. :D

Ātrumam tur vajadzēja būt krietni virs 300km/h lai to gabalu aizlidotu. :shock:

 

Šeit nu jau pavecs atgadījums, bet arī liek aizdomāties.

Link to comment
Share on other sites

emlja... "Ātrumam tur vajadzēja būt krietni virs 300km/h lai to gabalu aizlidotu." vienk psc..izliecies vai tads ari esi?

Link to comment
Share on other sites

Mh, pašmāju Šūmaheri arī uzdarbojas.. par laimi bez cilvēku upuriem šoreiz..

http://www.tvnet.lv/auto/zinas/road_safety....php?id=4878092

Video: http://www2.videogaga.lv/video?id=nfxqefhbimturxhueq

 

Ātrumam tur vajadzēja būt krietni virs 300km/h lai to gabalu aizlidotu. :shock:

Diez vai jams būs paspējis noņemt to ierobežotāju, kas visiem jaunajiem BMW ātrumu ierobežo pie 250km/h.

Labots - shad
Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Ātrumu izrēķināt jau nav grūti. 80..85 pēdu augstumā BMW sāka lidojumu un pēc 60 metriem bija 4 metru augstumā. aprēķināt sākuma ātrumu, ja skrejceļš bija horizontāls. 9. klases fizikas uzdevums.

Link to comment
Share on other sites

Atšķirībā no mūsu atsaldeņiem, šiem pietika prāta neskrieties uz koplietošanas ceļiem, tādējādi necieta neviens nelaikā pagadijies indivīds.

Link to comment
Share on other sites

Laikam par to ātrumu biku pārspīlēju, man vislaik likās ka jaunajiem bumeriem ierobežotājs pie 350, ehh, nu lab, lai paliek.

Labots - emalja
Link to comment
Share on other sites

q64silver

Atšķirībā no mūsu atsaldeņiem, šiem pietika prāta neskrieties uz koplietošanas ceļiem, tādējādi necieta neviens nelaikā pagadijies indivīds.

 

+1

Link to comment
Share on other sites

atbilde durakam no kandavas...

principiāli,visi lielie autoražotāji saviem auto liek ierobežotāju 250km/h.Izņēmums ir gandrīz vai tikai superkāri.

Un,lai tos pašus 250km/h sasniegtu,turklāt ar pilnu auto vajag vismaz 4km garu skrejceļu.Šaubos,vai privātie skrejceļi ir tik gari.

Link to comment
Share on other sites

nja... trūkst vāŗdu

 

ps, katrs superkārs sasniedz 100km/h vidēji 5 sekundēs, 200 km/h 13 sekundēs, tur pietiek ar 800 metriem lai sasniegtu ātrumu virs 250 km/h... domā loģiski un nepārspīlē...

Labots - Lupin
Link to comment
Share on other sites

Instigater

Pofig par to M5 un tiem "bez pilna kalendaara". Pati Jumbolair komuuna jau vien ir ko veerta! Zjeel, ka visi redz tikai to sliktaako.

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

tolx... 4km lai 250km/h sasniegtu?

pirmaam kārtām jau autiņš kurš vispār kko tādu var sasniegt to uzraus austākais 1500 metros.. ja vien nav kkāc pavecāks amerikānis ar motoru kā autobusiem... :>

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Lai jau kāds cits to izdara, ne īsti māku ne gribu tagad.

Link to comment
Share on other sites

PS. Vilx-, tev uzdāvināja M5? :D + bonusā deva video par Audi bīstamo ietekmi uz cilvēka veselību?

 

Daudz laimes dzimšanas dienā! ;-)

Link to comment
Share on other sites

Meh, kāds pat attapās, ka man šodien (nu jau vakar) bija dzimšanas diena! :D Paldies, paldies! :)

 

Nē, BMW M5 man neuzdāvināja, lai arī pie jauna auto šonedēļ tiku. :) Tiesa - par savu naudu, ko nopelnīšu nākamajos gados. :p Kas seko līdzi maniem postiem, zinās arī, kādu tieši auto es nopirku. ;)

Link to comment
Share on other sites

:D nesen savu smilšu kasti reinstalēju, tā arī kalendārā pareizo datumu neiestādiju.

 

PS, būtu jūs redzējuši kā es sava seņča autiņu sasitu... :| , labākais jau bija tas, ka pilota palīgs bija promilēm apdāvinātais sencis :p Tai pašā dienā viņš smējās un jokojās uz nebēdu, bet būtu redzējuši viņa seju no rīta un pēc pohām, ui ...nekad neaizmirsīšu viņa viņa seju :roll:

Labots - Lupin
Link to comment
Share on other sites

Offtop...

 

Vilx, gratulation! Uzskatu, ka higiēnas preces, tai skaitā auto, jāpērk tikai jauni... Lai veicas!

Link to comment
Share on other sites

2004. gads priekš manis ir jauns! :D

 

OK, bet tagad jau te offtopiks panesas! Atpakaļ pie šaušalīgas braukšanas! ;)

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Ir stulbi uzskatīt, ka ar bmw brauc atsaldēti idioti.

Reiz aizdomājaties tik tālu, ka vecos bmw pērk salašņas tikai dēļ zemās cenas un klasiskās piedziņas (tak saulītes vajag tīt). Vienīgais kaut cik normālais tautas klases auto ar klasisko piedziņu.

dooh.

Link to comment
Share on other sites

Atpakaļ pie topika, link cik kūleņus jāizmet lai auto pārtaptu par ...

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

vai nav vienalga par ko pārtop dzelži?

 

citādi. cik avāriju tik pilnībā dažādu situāciju. vienu josta un airbags izglābs, otru josta noturēs lai neizmet no auto un airbags nosmacēs. tur nav ko spriest daudz.

Link to comment
Share on other sites

CyberGhost

vai nav vienalga par ko pārtop dzelži?

 

citādi. cik avāriju tik pilnībā dažādu situāciju. vienu josta un airbags izglābs, otru josta noturēs lai neizmet no auto un airbags nosmacēs. tur nav ko spriest daudz.

mhh, kam jānotiek, lai airbags evi nosmacētu? :mrgreen:

Piepūstā veidā airbags ir labi ja sekundi!

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

CyberGhost crash testus saskatījies par daudz esi + pie pc pārāk daudz nosēdējis, neredzējis kā dzīvē notiek. Pat nestādies priekšā kā visas airbagu sistēmas var nogļučīt attiecīga pisaka rezultātā.

Link to comment
Share on other sites

Potencialie Darvina balvas laureati.....

 

Mhm, kā jau minēja augstāk, dabīga atlase. man būtu žēl, ja tas būtu kāds auto negadijums, bet ne jau APZINATA trieksanas, nu es hujej M5 ar 500ZS + 18 gadus vecs, mhm, lai tādu zvēru novaldītu, nu ar ego būs par mazu, lai sito novalditu. Vot par sitadiem akstiem man gan nav zel, lai pisas, un sitas cik grib, galvenais, lai so idiotu del neciestu nevainigi berni un cilveki.

 

Nu par tiem BMW, neuzskatu, ka BMW ir diagnoze, bet reizem gribas ta domat. Tikpat labi, PSRS laikos, Moskvich i bija diagnoze, cik ar caliem, uz jumtu neizlakam, pa gravjiem nebraucam, un kaimina setas neardijam,. mhhh... tad pati diagnoze bija.

Labots - Trenz
Link to comment
Share on other sites

dexter, kušu, AUDI ir mana kaislība. Starpcitu, tā Audi R8 reklāma, kuru rādija pa TV nesen, tur kur ir ta dziesma Beep, Beep, Beep, un reklama ir visa tada balta ( vel pa retam rāda ). karoči man korišs ir Latvijas Audi Centra konsultants, un tiesi vini bija pasutijusi to reklamu, ta reklama ir unikala ar to, ka tikai pie mums LV rada, vienk, tas tā :)

 

Un vispār, cik va d***t, par to, ka BMW ir diagnoze, bla, bla, bla. Mledj, tikpat labi M16, vai Kalašņikovs ir diagnoze, viss ir nāvejošs debīlo rokās,, tad jau viss kas mums riņķī ir DIAGNOZE ! Tad Logitech pele ir diagnoze, jo hvz ko kāds ambīlis var ar to izdarīt, sākt citus žņaukt ? Stulbeņi arī ar paša izdir**o sūdu sevi un savas draugus var nonāvēt, un pēctam vēl medu no tā s*da izspiest. Viss ir cilvēku rokās, taka nevajag te daudzi ļečit par BMW diagnozēm, Always, vai mlin, Contex diagnozem.

Labots - Trenz
Link to comment
Share on other sites

Nē, nu, tik traki jau arī nav. Diagnoze ir mazliet cita, taču, diemžēl, ir sagadījies tā, ka cilvēkiem ar šo diagnozi bieži patīk BMW...

 

Taču viens gan man jāsaka - taisīt ielas automašīnu ar 500 zirgiem nav prāta darbs. Sorry, bet uz ielas pat 150 zirgi ir vairāk nekā gana visām dzīves situācijām.

Labots - Vilx-
Link to comment
Share on other sites

Diagnoze ta diagnoze, bet ar bembjiem ta vismaz ir patīkami braukt :mrgreen:

Diagnoze ir tad, ja tādu iedod atsaldētam idiotam.

Diemžēl pie mums daudziem atsaldētajiem idiotiem ir BMW. Iemesls - (skatīt pirmo teikumu).

Link to comment
Share on other sites

Vilx, tas nozīmē to, ka ir veikta veiksmīga tirgus izpēte. To jestj, ka nu rekur ir idioti, kuriem ego ir viss ( ir protams izņēmumi) ! Un pērk šos auto, ja jau nepirktu, tad jau neražotu, mhh... Tur jau ir tas stāsts, ka vienk. viss var būt nāvējošs debilu cilvēku rokās, pat kaķa barība.

Link to comment
Share on other sites

Pamēģini ar logitech bezvadu peli kādu nožņaugt XD

Labots - Lupin
Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Runājot par ātrumu - man sanāca ap 100 km/h. Es gan neņēmu vērā gaisa pretestību, tāpēc sākotnējais ātrums varētu būt lielāks.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...