Jump to content

Powerbook g4 barošana


RsDJ
 Share

Recommended Posts

pievilku visas skruves, saka stradat trackpad :) esu vispar patikami parsteigts par sito aparatu, vinam parametri tadi pasi ka manam ieprieksejam desktop pc, bet strada laikam 2x atrak :) man tie maci saak patikt :)

 

pievilku visas skruves, saka stradat trackpad :) esu vispar patikami parsteigts par sito aparatu, vinam parametri tadi pasi ka manam ieprieksejam desktop pc, bet strada laikam 2x atrak :) man tie maci saak patikt :)

Link to comment
Share on other sites

Miiljais cilveek PPC 1.67Ghz nav tas pats kas x86 procis ar 1.67Ghz...(Jebkursh PPC procis pret x86, kaut parametri vienaadi)

PPC savaadaak tiek reekjinaats...

Labots - Nettwerk
Link to comment
Share on other sites

nu, nu, pastāsti man, tumsonim, kapēc mac 1.25 Ghz nav tas pats, kas pc 1.25 Ghz :)

Link to comment
Share on other sites

nu, nu, pastāsti man, tumsonim, kapēc mac 1.25 Ghz nav tas pats, kas pc 1.25 Ghz :)

Te vajadzētu drusku precizēt.

PPC ir labāks (ātrāks) salīdzinot ar līdzīgas frekvences Pemtium klases procesoriem, kopš Intel izlaida jaunos Core Duo tā frekvenču parametri ir savādāki, respektīvi Core Duo frekvences ir mazākās (par Pentium 4 teiksim), bet ātrdarbība lielāka.

 

Mans pēdējais PC dators tika apveltīts ar Pentium 4 3 Ghz proci un salīdzinot ar manu pirmo Mac - MacBook Core Duo 2,12 Ghz tad pēdējais ir krietni ātrāks par Pentium 4 3Ghz. Te es biju testus speciāli veicis- http://www.nbinc.lv/data/v0059.htm Protams MacBook'a, tā grafika piekliboja, bet nu nav jau tā spēļu mašīna :) nevar salīdzīnāt diskrēto grafisko karti ar iebūvētu.... galvenais MacBook'a nevis ātra grafika, bet ilgs darbs no bačās.

 

Līzdīgi salīdzinājumi bija starp PPC un Pentium. Ne jau tā pat vien Apple pārgāja uz Intel Core Duo, jo tie patiešām ir ātrāki par Pentium un arī PPC pročiem.

 

RsDJ, prieks par tevi, ka izdevās palaist Mac'u !

Link to comment
Share on other sites

PowerBook G4 1.67Ghz koleegjim ir vinjam nav apgaismojums klavai...

Taapeec esmu uz 100% paarliecinaats ka nav PB apgaismojums...

Bluetooth un Wifi nenaak arii visiem PowerBookiem...

 

 

Man ir PowerBook G4 1.67 un manam laptopam IR klaviatūras apgaismojums. Un arī visiem maniem paziņām, kam ir G4-tie 15" vai 17"-īgie Aluminium PowerBook-i IR klaviatūras apgaismojums. Palasi Apple specifikācijas. Vienkārši Tavs kolēģis nav to apgaismojumu ieslēdzis vai sačakarējis tas arī viss. Nevajag pēc viena nojāta kompja spriest par visu sēriju.

 

Veci, Tu esi BAIGI izblamējies - vismaz manās acīs točna... nevajag autoritatīvi pavēstīt to ko nezini, tas neatstāj labu iespaidu. :|

Link to comment
Share on other sites

nu vot viss it kaa strada, pamazam esu iepazinies ar sito stelli, vieniigi nesaprotu kapeec vinjs nekonekte pie bezvadu rutera klat ja ir uzlikta parole, rada ka vispar nav signala. ja paroli nonjem tad viss strada..

 

vel jasaprot ka latviesu valodu uzlikt :)

Link to comment
Share on other sites

Esot šitādi gļuki novēroti. Risinājums ir vai nu rūtera maiņa vai firmware pāršūšana.

 

Mans PowerBook-s ļoti labi strādā ar Linksys-u.

 

Bet, ja gribi ko vairāk izzināt par Mac-iem, tad Tev labāk apmeklēt šo lapu.

 

Vēlreiz atkārtošos: "lielākā daļa šejieniešu Mac-u nav pat redzējuši."

Link to comment
Share on other sites

man D-link ruteris. nemainisu, lai stav bez paroles, nekas vinjam nenotiks.. pastudeesu to lapu

Link to comment
Share on other sites

Bez paroles turēt wi-fi rūteri nav tas prātīgākais. IEEJ TAK VIENREIZ ŠAJĀ LAPĀ. Burtiski pavisam nesen tur tika runāts par rūteru problēmu.

Link to comment
Share on other sites

man laikam nav mac bet man ir lampinjas.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...