Jump to content

Powerbook g4 barošana


RsDJ
 Share

Recommended Posts

Manā rīcībā ir nonācis mac powerbook g4 ar defektu - nelādējas. Nobeidzies ir vainu akumulators vai lādētājs. akumulatoru nomērīt tagad ātrumā nevaru, jo tur daudz pinu un testera tausti arī tā vienkārši neiebāzīsi. Par lādētāju ienāca prātā ātrā ideja- viņam tur pie stekera ir tāda caurspīdīga plastmasa, vai viņai tur nevajadzētu spīdēt kautkādai gaismiņai?

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

man uz aatro ienaak praataa, ka laadeetaaja izejaa jaabuut ap 17 voltu spriegumam....

Link to comment
Share on other sites

tam stekerim nevar iebāzt ieksā testera taustes, viņš ir kā 2.5 mm stereo spraudnis kam riņķī vēl ir čaula kā no RCA. Un tur ir nevis 17 v bet 24, nogriezu vadu, pamēriju. Pagaidām izskatās ka ligzda pagalam

Link to comment
Share on other sites

varbut maatene beigta ? ir bijis tads gadijums ar Win lapu- ladetajs strada, baterija vesela, bet neladee...

pamegjini bez baterijas - tikai ar ladetaju...(nezinu vai maks ta bootojas ).

Link to comment
Share on other sites

neiet viņš bez baterijas. drizak izskatās pēc ligzdas, viņa tur kautkā tizli ļurkājas.. būtu vēl saprašana kā viņu izjaukt lai tiktu viņai klāt.. :D no ligzdas masas uz kopusu arī nezvanās..

Labots - RsDJ
Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

man uz aatro ienaak praataa, ka powerbooka apaksjaa ir vismaz 10 skruuves, kuras atskruuveejot to kasti var izjaukt.....

Link to comment
Share on other sites

RsDJ, iemet aci šeit. Kaut gan, ja nespēji pats sameklēt vajadzīgo informāciju, labāk pats klāt neķeries...

Link to comment
Share on other sites

D_L tur apaksā ir 4 skrūves, pa malām vēl 4, virspusē divas un vinjas visas atskrūvējot vēl nekas nenotiek, ar spēku lauzt arī negribu, bet nu gan jau kautkā izcīnīšu :)

Vecais, paldies, es to adresi jau pats biu atradis :)

Link to comment
Share on other sites

Tad kāpēc nenovilki repair manuāli? Tur VISS ir brīnišķīgi aprakstīts un ar krāšņām bildēm ilustrēts. Sen būtu savedis kārtībā un nebūtu nevienam nekas jāprasa.

 

Tici man - šeit lielākā daļa Mac-u redzējuši tikai bildītēs. :)

Link to comment
Share on other sites

to manuāli atradu, jaukšana ir procesā :)

 

Nu tā, laptops ir pilnībā izjaukts, vietā palika tikai dvd lasītājs un displejs. Bija ko ņemties lai tiktu klāt tai barošnas ligzdai un izrādās ka viņā iekšā ir palicis nolauzts barošanas sraudņa gals :D

 

tagad jautrākais - salikt to visu atpakaļ :)

Labots - RsDJ
Link to comment
Share on other sites

Cerēsim, ka puiši no Apple būs par to laikus iedomājušies. Tas barošanas štepselis ir dikti tizls pasākums, tāpēc jau MacBook un MacBookPro tagad ir magnasafe štepselītis. :)

 

Es pats savam PowerBook-am to štepseļa saimniecību uzpasēju kā acuraugu. :|

Link to comment
Share on other sites

nu ja kas viņam tā ligzdiņa ir uz atsevišķas mazas platītes, nedomāju ka vajadzētu būt lielām problēmām vinu atsevišķi sadabūt.. gan jau kautkāda aizsardzība ir paredzēta pret īssavienojumiem.. šito laptopu man māsa no asv atsūtija, viņai servisā esot, neskatoties kas par vainu, teikuši ka par 1000 $ nmainīšot mātesplati. atbrauca uz lv, te apple centrā solija par 50 ls sataisīt :D

Link to comment
Share on other sites

Amerikāņiem 1000 $ ir tas pats kas mums 50 Ls. Es domāju ienākumu iegūšanas ziņā... vērtība tiem 1000 $ ir lielāka ASV, nekā šeit. ;)

Kas tas Tev ir par PowerBook-u? Man ir viens no pēdējiem mohikāņiem ar 1440 x 960 LCD, tūlīt pēc tam sāka laist ārā MacBookPro.

Link to comment
Share on other sites

man te kautkāds mazmazītiņš aluminum powerbook g4, zem baterijas rakstīts 1,33 Ghz, 256 MB, 60 GB, combo, AP

ram gan ir ielikts 1 GB, displejs 12" laikam. darbam būs labu labais :D

Link to comment
Share on other sites

Bļāāā... Beidzat te runāt par saviem MAC'iem - man jau siekalas tek. :D

Link to comment
Share on other sites

... man jau siekalas tek. :D

 

Tajā lapā, kuras linku Tev iedevu, ka reiz daži Mac-i gaida savu jauno īpašnieku... :wink:

Link to comment
Share on other sites

Pieliec ram 512 minimumu un Leopards skries zveeraa...

Tev ir leetaakais gals no PowerBook. nearko neatshkjiras no iBook G4 vieniigi titaana korpus... :)

Vareetu but ka nav Bluetooth, Wifi

Labots - Nettwerk
Link to comment
Share on other sites

RsDJ, ā tas ir mazais 12"-īgais PowerBuciņš. Baigi laba mantiņa priekš līdzi staipīšanas. Vienīgi tam nav PC-Card slota un klavieres apgaismojuma. Manam 15"-īgajam ir visas nepieciešamās extras, FW800 ieskaitot. Teikšu kā ir - es esmu apmierināts kā 10000 zīloņu. :-D

Link to comment
Share on other sites

Apgaismojums naak tikai 15" saakot MacBook Pro... Veciem PowerBook nenaak, taa kaa neko labaaks nav...Nu pats var saspraust gaisminjas... :D ja ljooti veelas.

Link to comment
Share on other sites

Nettwerk, man vinjam ielikts 1 GB rams

Zināms progress ir, vinjam barosanas stekera galaa saaka spiideet gaisminja, apaksaa uz akumulatora arii viena saaka mirgot :D

milzumdaudz visaadu mazu skruuviisu palika pāri, būs vēlāk jāsaskrūvē atpakaļ :D

Link to comment
Share on other sites

milzumdaudz visaadu mazu skruuviisu palika pāri, būs vēlāk jāsaskrūvē atpakaļ :D

Vo shis ir labaakais kas man patiik... :D

Vari pat uzlikt Leopard, aatraak darbosies, bet neesi paarsteigts ka straadaas nepilniigi Leo...

Var buut dazhaadas problemas.Dazhas ir nopietnas dazhas taadi siikumi, manaa skatiijumaa...

Link to comment
Share on other sites

DazzleWand

Topica aizsācējam varu ieteik iegādāties "kreiso" lādētāju no e-bay ( ~15Ls viss kopā buus ar shippingu) un lietot sho "kreiso" laadeetaaju, vai arii pārlodēt štekeri uz oriģinālo lādētāju. Tas ir gadījumā, ja nav sabojāts pats kontakts PowaBookaa.

 

UPD. Tas ka stekera galaa saaka spideet gaisminja( dzeltena cerams? ) ir ljoti labi, arii tas, ka uz baterejas saaka mirgot viena lampinja ir labi - tas viss liecina par to, ka baterija laadeejas. Peec laika laadeetaaja vada galam vajadzeetu palikt zaljam - tad batereja ir uzlaadeejusies.

 

 

Apgaismojums naak tikai 15" saakot MacBook Pro... Veciem PowerBook nenaak, taa kaa neko labaaks nav...Nu pats var saspraust gaisminjas... :D ja ljooti veelas.

 

Aplams apgalvojums. PowerBookiem naak tas "foršais" klaviatūras apgaismojums. Pats esmu bijis shaada PB 17" 1.67GHz īpašnieks. Patreiz manam draugam ir PB 15" 1.67GHz un arī ir šis apgaismojums. Un ne vienam, ne otram nav nekas speciāli likts.

PB G4 17" specs ,

PB G4 15" specs ,

un abos ir minēts : lluminated fiber-optic, backlit keyboard with ambient light sensor

Link to comment
Share on other sites

It`s alive!!!! Ieslēdzās :D Kontakts gan baigi švakais, kā tikai pakustina vadu tā ieksā sāk skanēt jautra dzirksteļošana, jāmaina būs gan štekeris, gan ligzda, bet galvenais ka strādā :) Par OS vēl neesu informēts kas vinjam te virsū, touchpad nestrādā, būšu aizmirsis laikam pieštepselēt :)

Link to comment
Share on other sites

DazzleWand kaa kuram, man kad laadee deg oranzhais apgaismojums...

Labaak uzreiz saspraud visu atpakalj... Lai zin kas iet kas nee...

Labots - Nettwerk
Link to comment
Share on other sites

negribu tagad viņu kustināt, lai uzlādējas. varētu būt ari, ka viņam touchpad ir izslēgts, nav kautkāds hotkeys lai ieslēgtu?

Link to comment
Share on other sites

negribu tagad viņu kustināt, lai uzlādējas. varētu būt ari, ka viņam touchpad ir izslēgts, nav kautkāds hotkeys lai ieslēgtu?

Ja vien tev nav uzlikts ieksh System Preferences kad iesprauzh peli tad noblokjeejas Trackpad, tad gan neies trackpad...

Link to comment
Share on other sites

pele nav piesprausta un par 90% esu pārliecināts, ka piespraudu to vadu touchpadam.. tagad kursors vispār kautkur pazuda

 

Pieliec ram 512 minimumu un Leopards skries zveeraa...

Tev ir leetaakais gals no PowerBook. nearko neatshkjiras no iBook G4 vieniigi titaana korpus... :)

Vareetu but ka nav Bluetooth, Wifi

 

skatos ka ir gan wi-fi, gan bluetooth

Link to comment
Share on other sites

pele nav piesprausta un par 90% esu pārliecināts, ka piespraudu to vadu touchpadam.. tagad kursors vispār kautkur pazuda

Power poga nospied paturi ja uz nospieshanu neparaadaas logs restart, sleep, cancel, shutdown

Tad trackpad neesi korekti pielicis.

Tad tev ir tads pats kaa man.Tikai man ir iBook G4...cietais vieniigi 40Gb

Labots - Nettwerk
Link to comment
Share on other sites

parādijās tas logs. vari man izstāstīt kā ar taustiņiem tikt pie setingiem klāt? :)

Link to comment
Share on other sites

parādijās tas logs. vari man izstāstīt kā ar taustiņiem tikt pie setingiem klāt? :)

Ctrl + Space taustinjsh > ieraksti tur System Preferences > Enter > atversies System Prefernces

ieraksti tur mekletaajaa Keyboard & Mouse un nospied enter tad tiksi klaat tur vareesi pamainiit...

Ja siikaak tad ieraksti veel peectam Trackpad

Labots - Nettwerk
Link to comment
Share on other sites

vinjas saka ka trackapd not installed.. laikam jātaisa vaļā un jāskatās kas ar tiem vadiem tomēr..

Link to comment
Share on other sites

Apgaismojums naak tikai 15" saakot MacBook Pro... Veciem PowerBook nenaak, taa kaa neko labaaks nav...Nu pats var saspraust gaisminjas... :D ja ljooti veelas.

 

Nu Tu riktīgi aizmuldējies! Manam PowerBook-am apgaismojums ir. Un apgaismojums PowerBook G4 Aluminium 15" un 17" modeļiem ir jau labi sen, ja kas. Un PowerBook sērija kā tāda ir aprīkota ar Wi-Fi un BT "by default"... Klau, es biju iedomājies, ka Tu labi pārzini Mac modeļus... izrādās, esmu kļūdījies... :|

Labots - Vecais
Link to comment
Share on other sites

PowerBook G4 1.67Ghz koleegjim ir vinjam nav apgaismojums klavai...

Taapeec esmu uz 100% paarliecinaats ka nav PB apgaismojums...

Bluetooth un Wifi nenaak arii visiem PowerBookiem...

Labots - Nettwerk
Link to comment
Share on other sites

pārbaudiju, vadi vietā.. varētu būt kautkas ar draiveriem? vispār jāuzprasa iepriekšējam saimniekam vai strādāja.. Šitam arī setingos maniju kautko par keyboard light, tad jau laikam ir :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...