Jump to content

Media Player 10


Stasiks
 Share

Recommended Posts

Peksni ne no ka ne no sa MP tere 95% resursu. IEsledzot no jauna sakuma it ka viss normali bet pec 3-5 min sakas atkal. Parbaudiju ar kaspersky 7 un Ad Aware nekko neatrada.

 

Kadam varbut ir bijis kas lidzigs - kadi ieteikumi?

 

Jau ieprieks paldies!!!

Link to comment
Share on other sites

Iepriekš nav bijis nekas līdzīgs, bet varbūt pameiģini updeitot uz WMP11 varbūt atrisinās problēmu, lai arī kas tur par šaizi apakšā nav bijusi.

Link to comment
Share on other sites

wmp 10 ir mēsls!

viņš daudz vairāk rij resursus par WMP9 un WMP11!

Link to comment
Share on other sites

Snake5 - nestāsti pasakas bumbiņas. WMP11 ir krietni resursijīgāks.

Un performances ziņā, WMP9 un WMP10 starpību vispār nevar just (ja vien kompis nav kaut kāds aizvēstursks krāms no 20. gs.)

Link to comment
Share on other sites

nav ieķeksēts kaut kāds netvork sharings

vai arī tas nebeidzas, 95% nolsodzes, varbūt vienkārši parbauda bibliotēku

kas tev stāv bibliotēkā, cik daudz

disks nav iekšā, kuru nevar nolasīt

Link to comment
Share on other sites

Guest jankaa1024

Pēc maniem uzskatiem WMP

ir galigi garaam tad labaak WINAMP lietot un bus vis OK

WMP ir izmisuma gajiens

Link to comment
Share on other sites

Guest Velis

Jā ?

Un kāds tam būtu pamatojums ?

Naher instalēt kaut ko kas dara to pašu ko WMP ?

Ar ko WinAmp ir tikd audz krutāks ?

Ar to ka pieasociē video un drausi grizijās mēģinot to parādīt ?

Skan kaut kā krutāk ?

Naher jams vajadzīgs ?

Visa cita starpā jams nav pilnībā for free.

Link to comment
Share on other sites

atkarīgs,kura versija ;) par maksu reāli ir tikai pati biezākā,kuru nafig nevajag principā,jo tā dara lietas,ko labāk uzticēt speciāli izstrādātām progām.

Link to comment
Share on other sites

Guest Velis

Edz.. tā pati kura tip free.. ja nemaldos ir free tikai private use onļi...

Neredzu ar ko jams būtu labāks pa WMP.

Ja lūr video.. bremzē.. un izmanto enivei tos pašus kodekus ko WMP.

Muzons..da jams skan tā pat kā WMP.. Nu.. un nafiga man to hlamu instalēt ?

Ko jams no dzimšanas māk tādu ko nemāk WMP ?

Tad jau labāk uzlieku VLC.. tas vismaz no dzimšanas flacu skandina un tā..

Link to comment
Share on other sites

Winamp 5.5 (laikam tā jaunāko sauca) arī FLAC skandina by default.

Nezinu,kapēc citi lieto,es piemēram lietoju tapēc,ka man Winamp liekas ērtāks,patīkamāk organizēta bibliotēka un tā.Turklāt vieglāk vadās no pults (ATi Remote Wonder).

p.s. video skatos uz VLC,WMP netiek lietots gandrīz nemaz.

Link to comment
Share on other sites

dexterlabs

manuprāt priekš muzikas klausīšanās winamps ir tas labākais.video skatījos agrāk ar mēdia center 2005.

tagad nekā labāka nav par mēdia portāl.WMP lietoju tikai dēļ apollo tv,un uz ātro apskatīt kādu video failu.

tas WMP 11 tāds pats murgs kā iepriekšējie,novākuši to augšējo malu bet apakšējā tik pat debīli braukā kad kustina kursoru.mikrosofts laikam nemāk izdomāt kā tikt pie pogām kad tās ir vajadzīgas.

 

Velis WMP11 jau ar nav par FREE ;) parējās vecākās versijas jau gan laikam ir ;)

 

kā tad tā????

Link to comment
Share on other sites

mp3 un flac klausos ar Winamp, video skatos ar Media Player classic

WMP ir gauži neērta vadība - visas komandas caur CTRL+

pat pauze šamam ir CTRL+P

Winampsim un MPC - uzsit pa SPACE

Link to comment
Share on other sites

Guest Velis

Kopš kuriem laikiem WMP ir maksas ?

WinAMP pēc kaut kādas 2.x kuras tur versijas kļuva smags pēc vella..

Muzikas organizēšana? A kam ir domāti folderi ?

Pa pulti tas gan ir arguments kuru nevar nerespektēt.

 

Da es jau atkal.. es vienk'nersaprotu kapē cilvēki inhalē pergas pilnīgā bezjēgā kaut arī viņas reti kad ir ar kaut ko būtiski labākas par to, kas jau ir pieejams pēc noklusējuma.

 

Tas ir pa tēmu ka izvirst ar tiem pleijeriem.. bezjēgā.

Izvirst ar kaut kādiem grieziem FW..

Liek PS kad pilnīgi pietiktu ar kaut kādu Gimp vai Paint.NET..

:)

 

Vot pa pauzi iekš WMP jāpiekrīt.. naf ērta :(

Labots - Velis
Link to comment
Share on other sites

Kad instalē WMP11, ja tas nav virsū, tad tas prasi iziet WGA, bet ja nav izgājis, tad sorry piekāp nākošreiz, kad būsi iegādājis legālu os kopiju. Tātad WMP11 nav visiem katu dakteriem pieejams...

Link to comment
Share on other sites

WMP ir nosacīti "maksas" jo izmanto Win validāciju. Sagādājis ne vienam vien ūberhakerim nepatīkamu pārsteigumu :)

Veli - tu esi konservatīvs maita :)

Winampa autori saprata 3.x mācību un ar versijām 5.x atgriezās pie winamp 2.x kodola principā.

Win par naudu ir tikai encoding un cd burning fīčas, kuras nevienam normālam cilvēkam vispār nav vajadzīgas. Es lietoju Winamp Lite versiju, kur ir tikai pats pamats.

MPC ir mazs un viegls, startē daudz ātrāk par WMP, par vadību es jau teicu.

Tak WMP11 arī protot CD burnot... :rolleyes: Tiesa viņam ir arī laba fīča - visas multimedia klavieres prot viņu komandēt. Ar citiem pleijeriem var sanākt jāšanās.

Nafig? Nafig pleijerim to prast? Lai vairāk plaginus krautu iekšā pie starta?

Labots - MarcisB
Link to comment
Share on other sites

Gint,kas,man katru reizi varbūt pievienot folderi playlistam,vai?

Es runāju par to,ka ar Music Library ērti varam visu paņemt,pārsaukt (caur tagiem),sakārtot secībā un tā.Un no turienes arī visu pārskatīt.Neticami ērti,vai zinies.Folderos tāpat viss tiek samests pareizā kārtībā.

WMP man apnika tad,kad kādas divas reizes nogļučīja tā,ka nevēlējās atskaņot vispār neko un uz maniem mēģinājumiem kaut ko darīt arī nereaģēja.Toreiz līdzēja tikai tas,ka tika Win pārlikts (citu iemeslu dēļ gan).

Un,jā... man tas varbūt drusku svarīgāk,cik atceros,tad WMP10,rediģējot dziesmu,katrā skatā (by artist,by album un tā),prasīja to darīt par jaunu.Winamp tāda šaize nav.

Labots - tolx
Link to comment
Share on other sites

Guest Velis

Ef.. izrādās WMP NEVAR pārdefinēt hotkejus...

Atradu baigos palagus ar miljoniem kombināciju kā ar diudesmir pirkstu kombinācijām var panākt brīnum lietas.. a kā pārdefinēt.. neatradu..

 

Nu.. Ja MārcisB saka ka tie geji no winamp ir labojušies.. es noriskēšu un novilkšu to brīnumu ietestēšanai :)

 

Tolx :)

Ta ti prosta lamer. Tiba daža WMP ņeslušajet :D

Starp citu.. ar tām pleilistēm pleijeros ar jābūt uzmanīgam.

Ja nemaldos.. WMP ir tāds kruts ķeksis ka ja uz pleijlista kādas dziesmas uzspiedīsi DEL.. jams viņu nodzēsīs ne tikai no plejlista, bet arī no diska :)

 

Alone.

Nepizdi.. un nebūs jāčīkst ne pa tēmu.

Un ja reiz esi izvēlējies citu ceļu.. vismaz nepazorijies un dari to kā nākas.

Pilns nets ar lauztiem WMP11.. ta nu problēma..validācija viņam tur kaut kāda...

Link to comment
Share on other sites

nezinu par playlistēm,tādas nelietoju.Bet ar WMP toreiz bija mistika,jo uz līdzenas vietas tas sūc atteicās darboties.Nu,neko darīt..

Un,ja reiz man datora resursi atļauj,kapēc gan nelietot to Winamp? Tak jau izmantošanai tā jauda ir,nevis krāna pagarināšanai :mrgreen:

Labots - tolx
Link to comment
Share on other sites

Tas ka viņš ir zagts jau nenozīme, ka nav maksas. WinXp ar ir pilna pasaule ar kreisajām versijām un tas nozīmē ka viņš nav jāpērk??? Bet ne par to šeit bija tēma, aizgāja jau beztēma. Tā kā vien paliek pie tā, ka WMP11 ir daļēji nosacīta maksas programma un ne visiem ir pieejama.

Link to comment
Share on other sites

Winampa lielākais mīnuss ir citu tautu dziesmu nosaukumu ne-attēlošana pleilistā, ja Win uzlikts latviešu kodējums

Labots - Zh
Link to comment
Share on other sites

Ar kadu progu butu iespejams nomest WMP lai uzinsteletu vecaku ?(nevajaga iedzilinaties kapec man tas vajadzigs utt)

 

Jau ieprieks paldies.

Link to comment
Share on other sites

cosinuspipi

Man bija līdzīga problēma. Kad palaidu kādu klipu vai muzonu caur WMP, šis sāka augšuplādēt kaut ko, nezin ko, kaut gan visi ķekši, kas itkā akceptē šāda veida darbības, bija izņemti. Uzliku WMP11 + visus šamam domātos ielāpus no Microsoft. Viss tā kā normalizējās. To pašu no Microsoft vilkto WMP11 esmu licis gan caur validāciju, gan , izmantodams paša Microsoft doto iespēju, bez tās. Šķirba nekāda, viss notiek.

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Ar kadu progu butu iespejams nomest WMP lai uzinsteletu vecaku ?

Ar Add or remove Windows components.

Link to comment
Share on other sites

ADEX,starp citu,neder.. nestrādās viņš tā. Ir mēģināts.

Link to comment
Share on other sites

WMP'am ir krutie SRS skaņu efekti, īsti vīri tādus nelieto :mrgreen:

 

Winamps man personīgi ir daudzas reizes kāries, tāpēc izmetu nafig, noriebās ar mēslu krāmēties..

 

Media Player Classic, IMO, ir the BEST

Link to comment
Share on other sites

discutee par kauko bezjeedziigu.

jaa jauns biju arii njeemos ar visiem shitiom media plaijeriem.

tad atradu VLC un nafig man kaukadus kodekus instaleet, nafig njemties pa tuksho.

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Kaut kur bija topiks tipa - Kadus pleijerus jūs lietojat. Mož sameklējat to un spamojat tur? Jebšu kādam liekas, ka pleijeru apspriešana palīdzēs WMP nerīt tik daudz CPU resursu?

Link to comment
Share on other sites

discutee par kauko bezjeedziigu.

jaa jauns biju arii njeemos ar visiem shitiom media plaijeriem.

tad atradu VLC un nafig man kaukadus kodekus instaleet, nafig njemties pa tuksho.

Tātad uz tava datora nav codeku,tā tas jāsaprot?

Link to comment
Share on other sites

Kaut kur bija topiks tipa - Kadus pleijerus jūs lietojat. Mož sameklējat to un spamojat tur? Jebšu kādam liekas, ka pleijeru apspriešana palīdzēs WMP nerīt tik daudz CPU resursu?

cilvēkam dod ieteikumus, viņš ne ausi nepaceļ, kāda jēga mums vēl palīdzēt?

Link to comment
Share on other sites

Win dazkart ari neko nedarot ir loti noslogots, tad ir vainigi windows updati (dzives pieredze)...varbut shajaa gadijumaa vainigi ari ir kkadi apdeiti, pamegini tos papetit un ari biblioteku varetu atslegt...

 

 

galu galaa ne jau visiem wmp10 karaas...taa kaa tur nevar vainot pasu plejeri bet kkadus uzstadijumus vai sakaribas...

 

 

galu galaa tas ir individuali, katrs lieto taadu muzikas plejeri kas patik, es ,piemeram, lietoju wmp11, pilniba mani apmierina...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...