Jump to content

dators spēlēm ap 400ls


kaskitrix
 Share

Recommended Posts

usins_pacina

nju un ko saki ja es uz sava laptopa BenqP52 rubiju Crysis? a es vienkārši pazistu geimerus, kuri vienkārši piesienas pie katra sikuma, ble vinjiem bez maz vai spele liekas liekas nebaudama ja nav smuka bilde un nedaudz paraustas vai ielago, vsjo noliek.

Tape zinu kas un ka. :)

Un ja kas tas sekundes vinjiem daudz izsaka. :)

Pats neatbalstu to spelishu dzenashanu. gada ir viena tada spele ko izeju un tad parsvara kkas no kolina nu vai ari NFS zhanra un vsjo :)

un tad retumis cs kad piebesijis stradat vai serfot un ara nevar iziet.

tava 6600 GT ne DX10 ne HDTV nevelk ka pieklajas, ta ka nevajag :)

 

smartdevil vistu lieto lai lietotu DX 10 :) un ja nebus DX10 Crysis nebus baudams. vienkārši jus zinat kas geimpeis ira??

blaviens tas ira bildes un sizheta apvienojums un tieshi bilde un daba ir tas kas crysis ir tas revolucionarais. tur var katru zarinju kokam nolauzt, lapu noraut! blaviens..... nja. sezhot kopa ar gimeriem saku ietekmeties :D

Labots - usins_pacina
Link to comment
Share on other sites

 

tava 6600 GT ne DX10 ne HDTV nevelk ka pieklajas, ta ka nevajag :)

 

smartdevil vistu lieto lai lietotu DX 10 :) un ja nebus DX10 Crysis nebus baudams. vienkārši jus zinat kas geimpeis ira??

blaviens tas ira bildes un sizheta apvienojums un tieshi bilde un daba ir tas kas crysis ir tas revolucionarais. tur var katru zarinju kokam nolauzt, lapu noraut! blaviens..... nja. sezhot kopa ar gimeriem saku ietekmeties :D

 

Nu zini, kāds gan tam nabaga 6600GT sakars ar dx10 neesamību? nu nav, nu un? lapas palmām locījās tāpat!!

 

Geimplejs naf vis bildiite, a spēles process, jeb tas, kas un kā tev jādara, lai spēlē kaut kas virzītos uz priekšu! gribi iestāstīt, ka text-based web spēlēm nag geimpleja? da ir! un kāds vēl!! a tas, ka crysis lokās palmai lapas nepaglābj tevi no tā, ka pretinieks ielaidīs lodi pierē, ja? nu noprausi lapu, nu ko, atslaucīsi sev pakalju, lai tālāk ejot pretinieks nesaostu smaku?? :mrgreen:

vislabākais geimplejs starp citu, bieži vien ir projektiem ar diezgan sliktu grafisko noformējumu!! vēl joprojām atceros Sid Meier's colonization - grafika priekš 96,97 gada- vāks, a geimplejs tāds, ka tagad es vinju pat labāk par 4 civilization rukātu!!! :twisted:

Labots - Michy
Link to comment
Share on other sites

usins_pacina

tu tag par sizhetu runa. ne vienkārši vairs nav ta k aiz koka paslepies ka aiz dzelzbetona sienas, vis ir iznicinams, kokus var nogazt, aiz lapam norm slepties var, boti (pretinieki) dzird tavus soljus pat tad kad esi neredzams un panika shauj uz tavu pusi. ljoti tuvu realitatei. Geimplejam ir daudzi kriteriji- sizhets, grafika, realisms, ertiba, cik labi saprotams.

A ja DX10 padara crysis ljoti realistisku un tad video kvalitate tiesham zb laba ira :) nja es pakluseshu :)

vienkārši ka ar zirni pret sienu runat par shim lietam.

NJa es saprotu tavu viedokli un pat piekritu ka nah vajag to grafonu utt. bet nu es tag saku topika autoram,jo redz shim vajag geimera PC. drizak vinjsh sev uzmeikos majas vajadzibam PC- samera jaudigu lai varetu taisit savus majas video, organizet muziku, bildes, video un media center+pievienot tv un vel speles videja limeni paspelet, bet ne jau jaunakas uz max kval, bet ta normali, ka mirstigajiem useriem pienakas :)

Link to comment
Share on other sites

Nu bet vinjs tak to arī grib, savādāk tiešām būtu pārdevis nieri un visu naudu sagrūdis kompī!! vinjš par savi 400 dabūs paspēlēt visas jaunākas spēles vēl labu laiku un būs viss kārtībā!! varbūt gūs vēl liekķu prieku nekā dažs labs ar kādu ubero kompi!!

O.K. tagad jābeidz te offtopikot!!! :roll:

Link to comment
Share on other sites

Guest Velis

usins_pacina

Ko tu te gvelz tuftu ?

Ej.. pildi mājasdarbus.

6600GT nevelk DX10 jo neatbalsta DX10.

Cik skatījos ekrānšaviņus.. nemaniju grandiozu starpību starp DX10 un DX9 grafiku.

Crysis demo izgāju uz XP.. naf ne vainas.

Un kāds VGA sakars ar HDTV ?

Pagale..

Link to comment
Share on other sites

usins_pacina

nju ja 6600 gt nav tads dx hardwarisks atbalsts. deo izgaja uz xp un vistas

pilna versija ar iet uz xp un vistas. es speleju uz xp, vienkārši tad vairak resusrsu paliek spelei.

isteniba atshkiras dofiga. pievers uzmanibu detaljam un jo ipashi speles laika, priekshmeti tad vienkārši neiegrimst zeme, labakas enas un udens ar izskatas realaks. Tas ir zinatniski pieradits. vienkārši kadreiz ar vajag ieiet razhotaja majaslapa un palasit garos tekstus :)

nez pagale vai ne...

majasdarbu man vairs nawa

Link to comment
Share on other sites

ehh, nenoturējos...

ārprātīgi gan geimeri jūs, ja paliek laika pētīt cik ilgi un kvalitatīvi līķis slīkst smiltīs!!! :mrgreen: usjo, mans te vairs nespamo!! :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

kaskitrix

tu tag par sizhetu runa. ne vienkārši vairs nav ta k aiz koka paslepies ka aiz dzelzbetona sienas, vis ir iznicinams, kokus var nogazt, aiz lapam norm slepties var, boti (pretinieki) dzird tavus soljus pat tad kad esi neredzams un panika shauj uz tavu pusi. ljoti tuvu realitatei. Geimplejam ir daudzi kriteriji- sizhets, grafika, realisms, ertiba, cik labi saprotams.

A ja DX10 padara crysis ljoti realistisku un tad video kvalitate tiesham zb laba ira :) nja es pakluseshu :)

vienkārši ka ar zirni pret sienu runat par shim lietam.

NJa es saprotu tavu viedokli un pat piekritu ka nah vajag to grafonu utt. bet nu es tag saku topika autoram,jo redz shim vajag geimera PC. drizak vinjsh sev uzmeikos majas vajadzibam PC- samera jaudigu lai varetu taisit savus majas video, organizet muziku, bildes, video un media center+pievienot tv un vel speles videja limeni paspelet, bet ne jau jaunakas uz max kval, bet ta normali, ka mirstigajiem useriem pienakas :)

 

 

Es savam datoram izdošu 400- 450 latus. nedomāju, ka tas ir nieres vērtībā. Kāpēc es pērku datoru par tādu cenu? Tapēc ka šajā cenu segmentā jau parādās kautkas normāls, kaut kas tāds kas netiks uzskatīts par kalkulatoru pēc 2 gadiem. Cik vidēji maksā normāls dators? 300 ls? nu tad es tagad piemetu klāt 150 latus un viņš būs normālā līmenī 2 - 3 gadus, bet lētais variants būs norakstāms jau pēc gada. Es piemetu 150, lai varētu izbaudīt jaunākās spēles. nu nav tas daudz, manliekas

 

bet vispār pa tēmu runājot, neesu pārliecināts par to cik lielu barkoli man vajadzēs. Var ar to 450w fortonu būs ok?

Link to comment
Share on other sites

Guest Velis

Normāls dators vienmēr ir maksājis ~ 500Ls

Pirms 5. gadiem jams tā maksāja un tagad jams tieši tā pat maksā.

Link to comment
Share on other sites

smartdevil

to Velis

 

par datoru tieshaam taa ir vienmeer bijis, performances un mazaakaas cenas optimums maksaajis viemer ap 500

nu ir jau ir ar to dx10 cits skats uz to realitaati, bet usins_pacina venkaarshi veel nav tik taalu izaudzis lai sapratu ka tie efekti nemaksaa lai par vinjiem paarmaksaatu kaa minimus Ls100, te ir tikai un vieniigi gailiishu staipiishana starp "meiteneem" kuras vinjsh uzskata par geimeriem ;)

Labots - smartdevil
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...