Jump to content

dators spēlēm ap 400ls


kaskitrix
 Share

Recommended Posts

tātad esmu nobriedis jauna datora iegādei. dators būs domāts jaudīgām spēlēm, tāpat tas tiks pielēgts pie HDTV un izmantots ka HD playeris. Šim mērķim esmu gatavs noziedot ap 400 latiem.

 

nu tad cik es pameklēju tad sanāca šāds komplekts:

 

mātesplate: ASUS S775 IP965 DDR2 SATA2 R GBL 8CH HDA 57.33

procesors: Intel Core 2 Duo E6550 2.33GHz FSB1333 4MB L2 103.10

video: CLUB 3D HD 3870 PCI-E 512MB GDDR-4 HDMI 127.00

cietais: WD CAVIAR SE 160GB SATA2 7200RPM 8MB 31.13

operatīvā: A-DATA 1GB DDRII PC6400 DDR800 2gab. 27.2

dvd: DVD-/+R/RW/-RAM12X BULK/SH-S182D/BEWE SAMSUNG 15.97

baroklis: Fortron SAGA 450W ATX12V v2.2 33.8

kaste: vienalga kāda ka tik viss salien iekšā 20.00

 

Kopā 415.53

 

Tāds komplekts man sanāk. Ko sakat? Varbūt kāds var piedāvāt ko labāku?

Link to comment
Share on other sites

kaskitrix

cik esu vērojis spēļu testus, tad sapratu ka nav vajadzības piekš tāda daudzuma RAM. bet nu ja kādreiz aptrūksies, var jav piepirkt vēl.

Link to comment
Share on other sites

kaskitrix

pēc datora veiktspējas spriedīšu vai ir vajdzīgs vēl rams pagaidām domāju ar 2gb būs ok

Link to comment
Share on other sites

*un domajams arii varbut njem lielaaku HDD ...ar tiem 150 buus par maz,man taa skjiet... tb 160 nevis 150

Labots - Buzis
Link to comment
Share on other sites

Riekstiņš

Es kā amd piekritējs ieteiktu ņemt kko no AMD plaukta, piemēram, AMD Athlon 64 X2 6000+, tas arī ir lētāks. Protams, piemeklēt tad arī mātes dēli ar am2. par ramu..būtu jau labāk ja ņemtu kitu, piemēram OCZ.

Ceru, ka kaut kas noderēja.

Link to comment
Share on other sites

Varbūt paņem Xbobx360 un spēlē ka nemetas. Paņem kādu budžetklases kompi, varēsi xbox'u savienot ar HDTV ar media-pleijeri.

 

400 lati spēļu kompim nav nopietni, tāpat vajadzēs apgreidus ik pēc 4 mēneši

Link to comment
Share on other sites

Mātes plati labāk ņemt ar P35 chipsetu, jo 965 oficiāli neatbalsta FSB1333MHz, lai to iegūtu chipsets ir overcklokots un tas var atsaukties uz stabilitāti.

Link to comment
Share on other sites

pietam pc labāka grafika

------------

Domas dalās. Izšķirtspēja ir augstāka, bet uz TV izskatās pat ļoti OK tas, kas uz datora izskatās kantains.

E6550 vietā tad tik tiešām labāks būs AMD 6000+, ja vien nav atradušies lieki latjiki E6600 vai E6750 procim.

Katrā ziņā 6000+ IR ašāks par E6550 brīnumu. Tad jau labāk piemet to cenas starpību labai AM2 mātes platei.

Link to comment
Share on other sites

iesaku Intel Core 2 Duo E6750 2.66GHz 114.77 nav tālu no 3 ghz , Intel Core 2 Quad Q6600 sanāk tikai videokartie nepietiks. Domā pats kas realāk.

Link to comment
Share on other sites

kaskitrix

ap shiem juusu nosauktajiem variatiem arii pirms tam svaarstiijos. Taču uzskatu ka uzsvars jāliek uz videokarti, no kā arī lielākoties atkarīga datora veiktspēja spēlēs

Link to comment
Share on other sites

smartdevil

tiiri sakariigs kompis salikts, nav izsviesta zemee nauda ;)

maatesplati gan vareetu kaut ko no taadaam kaa

Giga Byte GA-P35-DS3 vai Asus P5K SE

bet reekjini ka Asus plateem paarmaksa par brendu

un korpusu es jau citiem arii esmu ieteicis taadu kaa man parakstaa, par 20 latiem ljoti labs

Labots - smartdevil
Link to comment
Share on other sites

kaskitrix

nuu jaa maatesplati wnk njeemu taadu kas ir piemeerota jo taaam iisti neko daudz nepaarzinu.

Link to comment
Share on other sites

smartdevil

nu tad arii paskaidrot nebuus jeega, es njemtu Giga Byte GA-P35-DS3

njaa un neaizmirsti ka veelaak prieksh failiem buus kaads 500GB HDD jaapiepeerk ;)

Link to comment
Share on other sites

kaskitrix

par cieto runaajot taa lielums man nav aarkaartiigi svariigs jo beigaas taapat tie 500gb piepildiisies ar nevajadziifiem failiem kuri meenesiem netiks kustinaati. taapeec labaak njemu leetaaku variantu jo lai arii cik liels buutu cietais tas vienmeer buus pilns

Link to comment
Share on other sites

500Gb cietais jebkurā gadījumā būs pilns ar kaut ko nelegālu. 250Gb cietais pietiks at-liku-likām visiem sūdiem, kuru izcelsmi varēsi pierādīt. Citām vajadzībām external kkur dziļi apakšējā atvilknē.

Visā visumā, tomēr, iesaku ietaupīt tos 30Ls.

Link to comment
Share on other sites

jap, kaa jau te mineeja, proci ieteiktu e3750.... tas katraa zinjaa price/performance zinjaa ir izdeviigaaks. un ieguvums par tiem 10 latiem ir ieveerojams.

 

maateni varbuut tieshaam uz p35 chipseta panjemt kaut vai to pashu GA-P35-DS3

Link to comment
Share on other sites

video: CLUB 3D HD 3870 PCI-E 512MB GDDR-4 HDMI 127.00

 

Tikai nevajag aizmirst, ka šāda karte pagaidām pie mums nav dabūjama un nezin kad būs (par šādu cenu).

Var sanākt vēl kādu mēnesi pagaidīt.... :(

 

Bet citādi jau komplektācija +- OK.

Link to comment
Share on other sites

8800GT arī kādu laiku nebūs... Pagaidām neņem pārāk dārgu karti, lai vēlāk nav žēl samainīt.

 

E6750 - 114Ls

Giga Byte GA-P35-DS3 - 60Ls

2x Kingmax 1GB DDR2-800Mhz - 2x 13Ls= 26Ls

Asus GeForce 8600GTS, 256MB, 128bit, HDCP, HDTV - 91Ls

Western Digital 320GB, 16MB, SATAII, Caviar SE - 45Ls

FSP 400W - 22Ls

 

358Ls

 

Vari proci nomainīt pret Q6600 vai Video Karti ielikt 8800GTS, viņa ir lēnāka par 8800GT ,bet vismaz ir pieejama. Vai ietaupīt 30Ls un 8600GTS vietā ielikt 8600GT, un uzdzīt līdz 86GTS līmenim.

 

P.S Ja Quad vai cita karte - baroklis Chieftec 500W, 560W Vismaz.

Labots - Fxforce
Link to comment
Share on other sites

Fxforce - nedaudz pārspīlē. Man, piemēram, Q6600, divi cietie un 8800GTS mierīgi griežās uz HEC 480w barokļa.

Link to comment
Share on other sites

smartdevil

nja nu dizji vinjsh paarspiilee, kas taa par parodiju par 22 latiem :D

35 kaa minimums prieksh ne-noname baroklja

Link to comment
Share on other sites

nu nez, man liekas ka pa 400Ls mieriigi var dabuut okej speelju datoru. ja negribi speleet visu uz max izskirtspeeju kaadu ekrans var attelot domaaju ka kompis ir ok.

Link to comment
Share on other sites

Lai nu k'adus citus l'et'akus ram'us, bet ne A-DATA, kko no Kingston, vai Apacer skaties, bet tev jau 800MHz nevajag oblig'ati, t'apat jau liksi 1:1

Link to comment
Share on other sites

a-data tiktieshaam tik araa metams?

 

IDEJA boot adminiem - varbuut var nezinu kur bet atsevisku sadalju uztaisiit kur ir jaliek shitie te topiki vai mans dators ir gana labs lai dariitu to un to. (radaas ideja delj taa ka nu nez vai shitas jautaajums iipashi iederas sadaljaa procesori) Gan jau ka visi ir pamanijushi ka shaadi topiki te uzcepas dienaa vismaz kaadi 5. Tad tai sadaljaa vareetu griezties tie visi un pirms postee jaunu paluureet vai jau lidziga sisteema nav apspriesta. tik topika nosaukumiem vajadzeetu buut +/- sakarigiem lai var parskatot uzreiz liidziigaa iet iekshaa!

 

piedodiet bet shitie topiki reaali jau saak izbesiit :)

Link to comment
Share on other sites

smartdevil

to gReenS

man liekas ka kaut kas liidziigs jau bija agraa, bet laikam nav nostraadaajis ;)

hmm, pamatojiet kas vainas A-data atminjaam, tad jau es tik pat labi varu pateikt to pashu par OCZ,Zalman u.t.t, ja nav vajadziigs pamatot

Labots - smartdevil
Link to comment
Share on other sites

kaskitrix

8800GT arī kādu laiku nebūs... Pagaidām neņem pārāk dārgu karti, lai vēlāk nav žēl samainīt.

 

E6750 - 114Ls

Giga Byte GA-P35-DS3 - 60Ls

2x Kingmax 1GB DDR2-800Mhz - 2x 13Ls= 26Ls

Asus GeForce 8600GTS, 256MB, 128bit, HDCP, HDTV - 91Ls

Western Digital 320GB, 16MB, SATAII, Caviar SE - 45Ls

FSP 400W - 22Ls

 

358Ls

 

Vari proci nomainīt pret Q6600 vai Video Karti ielikt 8800GTS, viņa ir lēnāka par 8800GT ,bet vismaz ir pieejama. Vai ietaupīt 30Ls un 8600GTS vietā ielikt 8600GT, un uzdzīt līdz 86GTS līmenim.

 

P.S Ja Quad vai cita karte - baroklis Chieftec 500W, 560W Vismaz.

 

nū, tad es labāk pagaidu kamēr tirgū ir 8800 gt vai HD 3870, nekā pērku 8600GTS, jo negribas pēc tam vairs mainīt detaļas kādu laiku. Par E6750... cik īsti liels ir jaudas pieaugums?

Link to comment
Share on other sites

Riddick123

nū, tad es labāk pagaidu kamēr tirgū ir 8800 gt vai HD 3870, nekā pērku 8600GTS, jo negribas pēc tam vairs mainīt detaļas kādu laiku. Par E6750... cik īsti liels ir jaudas pieaugums?

 

Ja, kas tad shiis abas kartes jau Latvijaa var dabuut.xfx 8800gt 189ls metal***.lv, bet hd 3850 127ls arii turpat.

Ieteiktu nemt hd 3850 price/performance loti laba.Ir leenaaka par 8800gt,bet cena arii ieveerojami atskiras.

P.S. Pc tiiri normaals, tik tavaa vietaa nemtu e6750 115ls un kaadu maateni,kas atbalsta p35 chipsetu.

Link to comment
Share on other sites

usins_pacina

RAM pa īsu un video par švaku- Crysis uz max nepailksi. 2GB ram ja lietosi xp 3GB ram ja lietosi vistu.

AMD bus labaks shai gadijuma, ja velies nedaudz ietaupit ari ATI video njem.

HDD njem raptor- jabut ieteicams 10000 rpm hdd- speles faili atrak ieladesies rama utt. vienkārši dators ir tik atrs, cik ta lenakaa komponente!

Link to comment
Share on other sites

Riddick123

RAM pa īsu un video par švaku- Crysis uz max nepailksi. 2GB ram ja lietosi xp 3GB ram ja lietosi vistu.

AMD bus labaks shai gadijuma, ja velies nedaudz ietaupit ari ATI video njem.

HDD njem raptor- jabut ieteicams 10000 rpm hdd- speles faili atrak ieladesies rama utt. vienkārši dators ir tik atrs, cik ta lenakaa komponente!

 

Nu tu nu gan esi gudrs....vari kaut likt 3xutra vga taa pat to crysis nepavilks uz max.Ja neesi ieveerojis, tad vinam naw neierobezots macins.prieks kam tagad vinam vajag 3 gb ramu.nosauc kaadu speeli, kura tik daudz izmanto? pasham ir 3 gb un zinu ,ka crysis pat tik daudz neizmanto.

Prieks kam vinam vajag raptor 36 gb pa 70 ls?domaa ar galvu. Ja,kas galvenaa komponente ir vga, peec tam cpu, ram, hdd.taapeec ja grib speeleet speelees,tad jaabuut jaudiigai vga, nevis tur vajag 3gb ram, pietiek ar 2gb.veeelaak varees ramu piepirkt klaat, bet vga newareesi (ja nu vieniigi jaunu).

Link to comment
Share on other sites

usins_pacina

Ridick luk tagad man saki, no kurienes dators ielade spelei nepiecieshamos failus?

Talak uz kurieni dators ielade shos failus?

Cik RAM OS rezerve sev?

Kapec vajag 3GB vienkārši- OS rezerves sev cik vajag un crysis panjems 1gb un parejais bus fonam lai negljuchi.

Domaju, ja esi spejigs atbildet sapratisi kapec vajag atru hdd ar ietilpigu un atru RAM!

CPU vajag but specigam, jo 2VGA diez vai cilveks ieliks.

Tapec iesaku AMD- speks par samera zemu cenu.

ATI- piedava norm cena/speks attiecibu

Raptor- atrs hdd, kas atri darbosies ar failiem.

Link to comment
Share on other sites

Man gribas lamāties uz to cilvēku, kurš teica - Ka firmas barokļus var nopirkt virs 35Ls. FSP 400W-PNF sērīja jāj ārā visus Blue Stormus(Pok3 bling) barokļus, jo uz līnijām tiek padota lielāka strāva (A).

AMD - why? Ja Phenom nedzīsies virs 3Ghz, neredzu jēgu pirkt AMD sistēmu, ja budžets ir ap un virs 400Ls.

Bet Q6600 + 8800GTS , arī darbosies ar 480-500W, tikai uzdzīt neko diži nevarēsi, ja vēl tev vairāki HDD, ventķiki utt.

 

Jaunais monstrs - G92 8800GTS 1GB. Pārspēj GTX kā sūdu! :D Un maksās daudz mazāk.

Tātad, iesaku pagaidīt vismaz 8800GT, kad jamā būs pieejama normālos daudzumos.

 

No viena Raptora lielu ātruma pieaugumu nejutīsi!

Labāk divus Sata2 cietņus saslēgt raidā... mazākas izmaksas, piemēram 2x80GB iekš Raid0.

Labots - Fxforce
Link to comment
Share on other sites

Riddick123

nu labi, hdd un rams ielaadee speeli. a kaads tolks peec tam no hdd?nekaads.peec tam straadaa galvenokaart vga,cpu,ram.

es saku,ka pagaidaam no 3 gb ram nav jeegas, un tici man crysis uz taada pc nekad muuzaa neies uz augstaakaa.crysis vispaar vajag 4kodolu proci.tici man, taa buus izmezta nauda veejaa,ja nopirks raptor.es zinu, ka raptor ir loti aatri, bet uzskatu, ka taa jau ir extra bez kuras var itin labi iztikt.labaak pa tiem 70 ls nopirkt 300 gb hdd un ,tad veel paliks paari 25ls ,kurus varees ielikt vga.Tas ir MANS ViEDOKLIS.

Link to comment
Share on other sites

usins_pacina

veciit. zini cik crysis liela spele, zini cik ut3 liela spele. zini cik daudz vinjiem faiilu jalade, un ne tikai speles laika. paskaties spelejot speli savu hdd led indikatoru un tad runa. ielades laiks ar svarigs :)

3GB- ja vinjsh gameris kas bauda speles- lietos VISTA- tai 1GB aiziet. nu nosaciti nepilns GB (pieredze), talak spele njems ap 1-1,5 GB RAM (nelietos visu, bet rezerves sev) parejie 1 GB vai cik paliks paliks backgroundam, jo diez vai chalis visus procesus griezis nost lai speletu kkadu speli!

Link to comment
Share on other sites

smartdevil

shvaka tev pieredze, Vista Ultimate eed 600-650MB, man veel liidz shim neviena speele nav prasijusi tik daudz lai 2GB RAM nepietiktu, un procesi ap 100, protams ja ir liiki pirkti un piemeeslo ar visadiem nevajadziigiem procesiem+defragmenteeshana+diska rakstiishana, tad ok, nepietiks :D

usins_pacina vai tev pasham ir infomraacija kaadam datoram shii speele ir izstraadaata uz max setingiem?

 

to Fxforce

nu ko lai es saku, pirms lamaajies uzzini cenas aarpus Elkora

taavs piemineetais 400W maksaa 27lati :p , tad padomaaasim attieciigi kaadu barokli var pa 35 nopirkt un bija teikts KAA MINIMUMS, ja protams dalec, ko tas noziimee ;)

 

piedevaam vai pats nebiiji ielicis kaut kaadu FSP 400W - 22Ls savaa sarakstaa?

Labots - smartdevil
Link to comment
Share on other sites

Mljin, gāmeri nolāpītie - pāris ielādes sekunžu dēļ iztērēs visu naudu un vēl nieri pārdos!

Šitos (kā usins_pacina) neklausies! Spēļu baudītāji, mljin!! padod tikai zmuku bildi uz ekrāna un labs ir!!

A par sapēlēšanu - pats nesen uz Athlon 3800+ un geforce 6600GT rubīju Crysis! nu uz minimālajiem, nu un? spēlēs galvenais ir process, nevis tas, cik skaisti parāda pretinieka pret debesīn paslieto d*rsu!!! ja spēlei geimplejs ir sū*s, tad grafiskie jaukumi var iet D*rst!!

Es esmu runājis!!! 8)

 

EDIT: komplekts tiešām nedaudz varbūt iegūtu no Athlon, a visādi citādi ir labi, un galvenais - nedārgi!!

Labots - Michy
Link to comment
Share on other sites

smartdevil

es tev pievienojos , par nieri labi pateici ;), bet shie nav "gaameri", noteikti vista arii tikai taapeec uzlikta ka tur smuki log leekaa

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...