Jump to content

Palidziet ar TV pirkumu


M@R$$
 Share

Recommended Posts

Saprotu ka shaadas teemas i daudz un inets ir izrakts no A liidz Z ... un tomeer

Izmisums valda manii

Biju nobriedis izkaisiit ~1k Ls par sho prieku (uz 40")

Dazhas lietas ko piefikseeju peedeejo stundu reidaa pa tehnikas lielveikaliem ir

1.Plazma muusu apstaakljiem i labaaka lieta pa LCD mazaa dziivokliitii ...

2.Izskjirtspeeja velk uz LCD ...

Un tagad luudzu iesakiet man kaut ko ?

Link to comment
Share on other sites

Substrate

Pa 1kLs ņem PANASONIC TH-42PY70... Desmitās paaudzes Full-HD plazma par smieklīgu ciparu :twisted: Nekā labāka par to naudu uz doto mirkli nav!

Link to comment
Share on other sites

Uz 40'' un full HD izškirtspēju....

 

Tu domā ar binokli vai lupu uz to ekrānu skatīties? :D

 

Man jau liekas ka tv ar izmēru 40'' pilnīgi pietiek ar 1024x748 izškirtspēju.

 

OKI - ja ir doma šo agregātu izmantot kā milzīgu monitoru.....

 

pa ~1k ls sanak jau 50'' plazma....

 

Vēl es teiktu ka jāmēģina izvairīties no firmām kurām garantijas remontu nodrošina servicenet (www.servicenet.lv) (Vai arī jāpērk no elkora vai cita kantora, kurš pats nodrošina garantijas remontu. )

 

Cik man ir bijusi saskare ar servicenetu - nekomentēšu lai neizbano no šī foruma.....

Link to comment
Share on other sites

bobiksons

ronalds_, ne visiem ir istabas virs 20m2 .. tā kā lieki apvainojumi.

Pats esmu redzējis, kā izskatās 50" mazā istabā un skatīties afigenno neērti.

Link to comment
Share on other sites

Ja pienjem, ka ekraans atrodas 3 x 50" attaalumaa (~3,8m), arii mazaa istabaa var taads buut :roll:

+ ar laiku taapat liksies pa mazu :mrgreen:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

kungi kungi deela i seviskji skaaba ;)

man i 1istabas dziivokliic kur garumaa vairaak pa 4m nevar izspiest :roll:

esmu izchamdiijis gan plazmas gan LCD ... gala gala varianc ir vai nu 42samsung plazmas jaunaas vai 37philips 7-9 seerija (daargi)

bet atklaati sakot izmisums manii valda :)

aizmirstam par fullHD 100 gadi vajadziigs ;)

visvairaak saap parastais kabelis ar saapiigo signaalu ...

Labots - M@R$$
Link to comment
Share on other sites

Ja pienjem, ka ekraans atrodas 3 x 50" attaalumaa (~3,8m), arii mazaa istabaa var taads buut :roll:

+ ar laiku taapat liksies pa mazu :mrgreen:

 

Tā tas tiešām ir, pašam stāv 50" mazā istabā un patiesībā tur mierīgi varētu būt arī 60", pa lielu točna neliekas!

Link to comment
Share on other sites

  • 9 years later...

Arī es esmu TV meklējumos ne skatīšanai,bet darbam pie darba galda.Par cik skatīšanās attālums ir ne lielāks kā 1,5m,tad izmēru gribētu ne lielāku par 24".Prasības ir tikai divas,lai atbalstītu internetu(priekš IPTV) un 1080p formātu.Lai tiktu pie IPTV,tad daudz to modeļu nav.Vairāk skatos uz Samsung vai LG pusi.Esmu izskatijis interneta piedāvājumus,bet neatrodu,ka tādam izmēram būtu iekšā LAN.Kur atrast tāda izmēra TV ar ethernet atbalstu?

Link to comment
Share on other sites

Tad jau sakties uz kādu atsevišķu tv uztvērēja kasti un kādu monitoru ko piespraust klāt. 

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Šādam it kā viss ir un 22"

Samsung UE22H5600K

Labots - ju
Link to comment
Share on other sites

Tie pirmie divi pašlaik nav nopērkami Latvijā.

Panasonic pieejams kaut kādā mistiskā iveikalā, pie tam, tas ir HD ready, t.i. 1,366 (W) x 768 (H) . PIe tam, vēl par kādi 100 Eur dārgāks kā tas samsung.

Link to comment
Share on other sites

www.MistersPimpausis.lv
(labots)

beidzam celt 10!!! gadus vecus topikus augsha :D

Bet forsi gan redzet ka autors tajos laikos bijis gatavs 1k lashus atdod par 40collu tv,

panemu uz xmas nesen 42collu diezgan ok smartu pa 170eir uz akciju.

 

Labots - www.MistersPimpausis.lv
Link to comment
Share on other sites

Zin...

Smieklīgi palasīt par 50" monstriem un, ka fullHD simtgadu nav vajadzīgs :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Zin... said:

ka fullHD simtgadu nav vajadzīgs :D

To vajag 100%, bet 4K nevienam nevajag, jo gribu redzēt, kas tos nesējus mājās var uzturēt! Tīra diršana, vai krāna staipīšana!

Link to comment
Share on other sites

Zin...

4K fīča vairāk ir uz HDR un 55" + ekrāniem :)

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

No cik, 1-1.5 metra jā un no 3m, garām :shok:

Runa jau ka nesēju nav, gribu redzēt cik no šiem biedriem var nolikt 250-300GB uz vienu filmu???????

Link to comment
Share on other sites

Te pat FHD īsto maz, kas skatās, Racer izrādās bauda BD un tad var par niansēm runāt. 

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Te mēs atkal atduramies pret veco problēmu - cilvēka acs izšķirtspēju! Nu neesam mēs ērgļi vai vanagi kuri no viena km attāluma var pamanīt zālē noslēpušos peli!

http://www.rtings.com/tv/reviews/by-size/size-to-distance-relationship

 

Lai būtu jēga no 4k - 55'' tv jāskatās ne tālāk kā no ~1,5 m..... Un tas ja redze ideāla! 

Tā kā kamēr nebūs ļoti lieli tv - nu 70'' un vairāk pieejami pa sakarīgām cenām  no  4k izšķirtspējas jēgas īsti nav! 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Man ir 63" līdz TV 3-3.5 metri, nu baigam jābūt ierakstam lai es pēkšni teiktu VAU, jā, tād bija Karību Jāras pirāti, bija pārsteigums, bet TV jau nabags 10 gadi vecs, neredzu gan jēgu mainīt, jo tos 80" nu nevaru pagadām pavilkt!

Link to comment
Share on other sites

Zin...

Tak nav jēga šos karus sākt, fakts ir tāds, ka normālus fullHD vairs nenopirkt, lai kā to vēlētos.

 

Jema, pieļauju, ka sogad labs 75" jau maksās mazāk,kā savulaik pirki savu 63" :) 

 

Latvija ar savu internetu īstenība ir viena no tām valstīm kurās Netlflix būtu jaizbauda uz 4k un arī HDR jo mūsu internets to atļauj:)

 

Nolikt filmai 250gb ir slimi jā, pats, lai arī redzu visas problēmas mazāk vai vairak sliktos tv, nekad neskatos filmas, kas ir lielākas par 8-15gb, jo neredzu tādu atšķirību, lai iespringtu (runa par HD filmām). Lielos izmērus tikai 60fps filmām vai tiešam 4k vai kas tāds

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Zin... said:

Jema, pieļauju, ka sogad labs 75" jau maksās mazāk,kā savulaik pirki savu 63" :) 

Nu jauna maz auto cenā! Ja ģimenē ir 4 auto, piekto tad var pielikt pie sienas! Tik neredzu jēgu vēl vienam auto pie sienas, nav jau ko skatīties!

Link to comment
Share on other sites

Nav tik traki ar 4k.. pašam ir 43" androit tv 4k ar hdr, filmas atrodamas arī ~30-50gb.. bilde arī fhd saturam labāka kā uz fhd tv..

 

tagad pērkot tv nav jēgas īsti nepirkt 4k..

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, CAP said:

bilde arī fhd saturam labāka kā uz fhd tv..

Par šo varētu smalkāk, kādā veidā bilde ir labāka?

Link to comment
Share on other sites

Boto pat es ar savām brillēm uz 50+' FHD redzu pikseļus , bet uz 65' 4K tos nevar saskatīt līdz ar to bilde patīkamāka ...

Link to comment
Share on other sites

Tev labas brilles.:D

No pusmetra es arī uz 43" ekrāna redzu pikseļus, bet no normāla attāluma skatoties, ir dzirdēts viedoklis, ka FHD bilde asāka būs uz atbilstošas izšķirtspējas ekrāna, tāpēc tāds jautājums...

Link to comment
Share on other sites

Nu brilles jau par vāju ir palikušas ...

Un par natīvo izšķirtspēju Tev taisnība, bet šeit atšķirība no izejmateriāla izšķirtspējas būs tieši 2x un līdz ar to pasliktinājuma nebūs un vēl attēla apstrādes procesors 4K sistēmā būs ātrāks kas dos ieguldījumu kvalitātē ....

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Varētu man ieteikt kādu TV, lai playstation 3  varētu uzspēlēt. Naudas man nav daudz, līdz 400 eiro. Es zinu biedru ZIN, viņš man sony pārdeva, tur viss ok, tv super. Tagad es skatos sīkajam bračkam uz kādu LG, vai samsung. Gribētu kādu atsauksmi dzirdēt par 32". Vēlētos jau 46", bet diez vai būs kaut kas labs manā cenu kategorijā. Paldies.

Link to comment
Share on other sites

Philips 43PUS6401 + labs input lag Game mode, Android ar visām iespējām (Kodi, spēles, IPTV etc), Ambilight, Ambilight Music

                               -  IPS ekrāns, kas varbūt nav tik būtiski sīcim, "lēta paskata" pults, patīk ilgi apdeitoties

 

Samsung 40KU6402 + labs attēls par cenu, saprotams Smart, ekselents input lags

                                   - maksajam par brendu, uzbuves kvalitaate imho leetaaka

 

Jā, abi ir 450 eur kategorijā, bet nu piemaksājot tos 50 eur, dabūsi daudz daudz vairāk, ja nu galiigi nevar, tad kādu 5. sērijas Samsung. Philips budžeta gals prieks spēlem būs meesls un LG joprojām (?!) netiek galā ar straujām kustībām lētajā galā.

Link to comment
Share on other sites

man pašam ir tas minētais philips.. nesen dabūja upgreidu uz 6. andrīti, nu ekrāns, vismaz man, šķietami labāks liekas kā bija man Samsungam pirms tam, bet tas jau katram laikam subjektīvi. Pēc pēdējā upgreida arī youtube 4k sakārtojās un nu normāli var pa bezvadu skatīties. Nu nav nemaz tik traki arī ar to pulti, kāda tad ir tā "dārgā" pults? :) Ilgi apdeitoties? hmm.. nu jā.. kamēr nokačā tos simtus MB faila, updeitojas gluži kā jau visi Andrīši, pēdējā updeitā it kā tas ir optimizēts un mazliet ātrāks process. KODI ir svētīga lieta, tik jāzin kā konfigurēt, es gan izmantoju lokālā satura atskaņošanai un tvplay pluginu šobrīd.. Paspēju par tirgus cenu iekš LMT ieķert..

Link to comment
Share on other sites

Nu ok, nepareizi izteicos, pults tāda lēta un plastmasīga liekas, Sony un Philips augsta gala pultis tādas smagākas un izturīgākas liekas, bet tas jau gaumes jautājums un piekasīšnās :D 

 

Apdeits ilgak tomēr notiek nekā "neAndroid" tv, bet tā atkal piekasīšanās :D 

 

Man 2 čomi ar šo lieto pēc mana ieteikuma, abi pa lielam apmierināti, cik tur KODI+interaktīvā+PS4 un protams kaifo par ambilight :) 

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, CAP teica:

Ilgi apdeitoties? hmm.. nu jā.. kamēr nokačā tos simtus MB faila, updeitojas gluži kā jau visi Andrīši

Te laikam arī daudz atkarīgs cik ātra ir TV atmiņa - man ir divi viena modeļa TV, bet atšķiras pamatplates revīzijas. Tā viens TV uz Android 6.0 atjaunojās ~10 minūtēs, bet otram vajadzēja ap pusstundu, jau domāju, ka kaut kas atkal greizi nogājis.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...