Jump to content

DirectX 10


Tomz
 Share

Recommended Posts

Tātad... Nezināju īsti kur rakstīt, pie Windows vai te, ierakstīšu te.

Cik zinam, tad uz DirectX 9 aplikācijām FPS bija jau ciešams, kad sasniedza +/- 50 atzīmi. Runājot par kaut kādiem first person shooteriem kā UT sērijas utt. perfekts FPS skaitījās 100+. Vai DirectX 10 arī labs FPS skaitās no 100? Vienkārši palasot kaut kādas recenzijas, kad karte velk DX10 spēli uz 20FPS... Hmm... Vemt gribās, kā tādu bremzi var paspēlēt? o_0

Link to comment
Share on other sites

njaaa, man shie cs speeleetaaji izraisa reeku....kam tev 100 fps, ja tu taapat redzi tikai 25????

un kurs tev liek likt grafiku uz maximaalo? liec uz minimaalo un buus tev virs 1000+ fps

manupraat labz fps skaitaas no 40fps, tad ir neliela rezerve lidz 25....ja fps ir augstaaks par 50 tad man ir pilniigi pooo

Link to comment
Share on other sites

Jā, es piekrītu, bet spēle iet tomēr gludāk, kad FPS ir augstāks. Un Unreal Tournament tas ļoti labi pierādās, kam augstāks FPS, skrien ātrāk. Tā viņš ir un tur neko nepadarīsi. Plus, kādēļ tad man DX10, lai spēlētu uz minimālo un bojātu visu skaistumu?

Link to comment
Share on other sites

Guest Velis

MrGreen

Beidz ostīt līmi.

 

Tomz

'kam augstāks FPS, skrien ātrāk."

Muahhaha

 

Psc.. nariki.

Labots - Velis
Link to comment
Share on other sites

kaa jau es mineeju ja ir augstaak par 50 fps, tad vairs nav svariigi, jo izmainjas vairs nejutiisi.

Nu varu teikt taa ka pagaidaam 10dx kartes nav pietiekami jaudiigas, lai vareetu labi paraadiit 10dx iepseejas.

 

P.S. nepatiik liime, lai arii ir apreibinosha, bet tomeer nepatiik

P.S. tad jau sanaak, ja es savaa datoraa ielieku 2 dual kartes, tad es paarvietojos tik aatri, ka tu mani neredzi? No videkartes nav atkariigs speeles aatrums, bet gan tikai tas cik smuki un aatri viss tiek paraadiits

Labots - MrGreen
Link to comment
Share on other sites

Nū... Jūs nesapratāt manu ideju par to skriešanu, bet enīvej, atbildi uz savu jautājumu saņēmu, tas bija galvenais!

Link to comment
Share on other sites

njaaa, man shie cs speeleetaaji izraisa reeku....kam tev 100 fps, ja tu taapat redzi tikai 25????

un kurs tev liek likt grafiku uz maximaalo? liec uz minimaalo un buus tev virs 1000+ fps

manupraat labz fps skaitaas no 40fps, tad ir neliela rezerve lidz 25....ja fps ir augstaaks par 50 tad man ir pilniigi pooo

Tas ja tu speelee for fun tad po cik fps galvenais lai virs 40 a to raustas jau... bet 100fps vajadziigs lai temeklis sarautos peec iespeejas atraaak un lozhu trajektorija buutu daudz maz taisna... takaa cik saprotu kaa geimers tu esi 0 tev to nesaprast un tapec tu neiebrauc ko dod 100 fps ieksh cs...!

Link to comment
Share on other sites

smartdevil

atljaushos piekrist Kareevis

ir liela starpiiba vai ir 40 vai 100, nezinu kaa cs, bet cs:s gan, ar nosaciijumu ka esi daudz maz ar pieredzi, skumji ka cilveekam nav ne mazaakaas jeegas no taa ko runaa ;)

Labots - smartdevil
Link to comment
Share on other sites

Riddick123

KO juusu te par tiem 100fps? Tas cs un unrealaam taa vajag tas nenoziimee, ka visiem vajag.Ja jau juus sakat, ka vajag 100fps, tad jau juus piemeeram NEKAD nedabuusiet tos 100 crysisam, jo nav veel taads pc( un tuvaakaajaa laikaa arii nebuss),kurs to speetu pavilkt.

P.S. muusdienu speelees dabuut 100 fps ir gandriiz nereaali, ja nu vieniihi tu speelee 640x480 un viss pilniibaa uz low, bet diez vai taa pat.:D

Link to comment
Share on other sites

:mrgreen::mrgreen::mrgreen: ej tu nost es tulīt sirdstrieku dabūšu :mrgreen::mrgreen:

nezin 30fps jau ir ciešami varbūt var pamanīt mazītiņū lagošanu bet nu uz līmeni caur gludi un biku lagošanu ko var pamanīt tikai rūpīgi ieskatoties :D

tajā unreal tornament viņš varētu skriet ātrāk tikai tad ja viņam teiksim ir kautkāds mazāks ierocis vai pats vieglāks pats nespeleju viņu bet nu saprotu kad jaunajām spēlēm pie fizikas biku piedomāts

 

un ar smartdevil tu esi kapitāls un nelabojams d**nis sķiet kad tu vispār nezini kas ir fps :-D tu tiko pateici kad no kadriem sekundē ir atkarīgi spēles fizikas likumi :D tad jau cilvēkiem salīdzinoši fpsir 40:200 tasnozīmē kad šāvienu skaitsarī būs atiecīgi 1:5 :mrgreen: + ies 2reiz ātrāk utt. d o m ā ko runā lol

 

Vispār online spēlēs vis notiek sinhroni ja tu lago tad vienkārši redzi mazāk kadrussekundē bet visa spēle notiek vienā laikā un ar vienādu ātrumu

 

Riddick123 gluži nepiekrītu man dažas jaunās spēles pat uz vidēja grafika uz 800*600 pixeliem ir gājušas pie 100 fps bet nu par cik man patīk labs grafiks es labākizvēlos 1600*1200 un max grafiks X]

Labots - tofiks
Link to comment
Share on other sites

Riddick123

Man jau arii patika fakts, ka no fps sekundee ir atkariigs lozu lidosanas trajektorija.To teica Kareivis.Cilveeki miilie padomaajiet, ko runaajot, nevis saspeeleejusies te cs un visi gudri muld. :D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen: ej tu nost es tulīt sirdstrieku dabūšu :mrgreen::mrgreen:

nezin 30fps jau ir ciešami varbūt var pamanīt mazītiņū lagošanu bet nu uz līmeni caur gludi un biku lagošanu ko var pamanīt tikai rūpīgi ieskatoties :D

tajā unreal tornament viņš varētu skriet ātrāk tikai tad ja viņam teiksim ir kautkāds mazāks ierocis vai pats vieglāks pats nespeleju viņu bet nu saprotu kad jaunajām spēlēm pie fizikas biku piedomāts

 

un ar smartdevil tu esi kapitāls un nelabojams d**nis sķiet kad tu vispār nezini kas ir fps :-D tu tiko pateici kad no kadriem sekundē ir atkarīgi spēles fizikas likumi :D tad jau cilvēkiem salīdzinoši fpsir 40:200 tasnozīmē kad šāvienu skaitsarī būs atiecīgi 1:5 :mrgreen: + ies 2reiz ātrāk utt. d o m ā ko runā lol

 

Vispār online spēlēs vis notiek sinhroni ja tu lago tad vienkārši redzi mazāk kadrussekundē bet visa spēle notiek vienā laikā un ar vienādu ātrumu

 

Riddick123 gluži nepiekrītu man dažas jaunās spēles pat uz vidēja grafika uz 800*600 pixeliem ir gājušas pie 100 fps bet nu par cik man patīk labs grafiks es labākizvēlos 1600*1200 un max grafiks X]

 

Nu labi 800x600 (kurs gan tagad speelee taadaa izskirtspeejaa), bet uzliec kaut vai 1024x768 un stipri apsaubu, ka taa pat ies uz 100fps.Starp 800x600 un 1024x768 ir sausmiiga atskiriiba gan fps gan grafikaa.

Labots - Riddick123
Link to comment
Share on other sites

Spriežot pēc smailiju skaita un valodas saturīguma un slenga, dažiem te vajadzētu nedaudz pieaugt.. :?

Link to comment
Share on other sites

Guest helltonz

Ja FPS ir 100 tad spēle iet gludi un nemainās ložu trajektorija vai skriešanas ātrums. Bet ja ir 20 un zemāk spēlē raustās un iet daudz lēnāk. Un atkal nemainās ne trajektorija vai skriešanas ātrums. Vienkārši spēle raustās.

Link to comment
Share on other sites

Savākušies te gudrie.

Ir vairāk kā milzīga starpība, ja spēlē ar 30 vai 60+. Atkarīgs arī no spēlēm, bet nu tādiem FPS kā Quake3, UT u.t.t. 60+ ir kā minimums. Īsti spēlētāji neskatās apkārt cik skaisti ir kociņi vai cik zaļa ir izaugusi zālīte ar saviem 25 FPS uz max grafiku (lab quake 3 un UT tās zālītes un to koku nav :) ). un ap 30 tā nav spēlēšana.

Link to comment
Share on other sites

Riddick123

Savākušies te gudrie.

Ir vairāk kā milzīga starpība, ja spēlē ar 30 vai 60+. Atkarīgs arī no spēlēm, bet nu tādiem FPS kā Quake3, UT u.t.t. 60+ ir kā minimums. Īsti spēlētāji neskatās apkārt cik skaisti ir kociņi vai cik zaļa ir izaugusi zālīte ar saviem 25 FPS uz max grafiku (lab quake 3 un UT tās zālītes un to koku nav :) ). un ap 30 tā nav spēlēšana.

 

Blin izlasi virsrakstu. Zini tev taisniiba quake 3 ir dx10 speelee atbalsta viskautko.grafika ir super. Un vispaar izlasi kaartiigi pirms kaut ko raxti. Te iet runa par dx10 speeleem, nevis quake 3 un cs, kuras 100 fps var sasniegt gandriiz ar pentium 3.Gribeeshu redzeet kaa Juus speeleesiet unreal 3 ar 100+ fps.

P.S. es jau nesaku, ka nav atskiriiba starp 30 un 100 fps, bet nevajag te d***t ,ka speeleejot fps vajag 100+ fps.

Link to comment
Share on other sites

Ridickes ta teicu kad labāk izvēlos 1600X1200 un maxgrafiku nekā 100fps jo jēgas tāpat no tiem 100 nav nekāda. Un tie kas saka kad 30fps ir ļoti slikts rādītājs ir loli jo mēs filmas skatamies ar 25 kadriem sekundē un diezkapec viņasnelago? :mrgreen: principā atšķirība starp 30 un 100fps ir tas kad ar 100fps 3x-4x palēlinot spēles video ierakstu video neraustīsies :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Riddick123

Ridickes ta teicu kad labāk izvēlos 1600X1200 un maxgrafiku nekā 100fps jo jēgas tāpat no tiem 100 nav nekāda. Un tie kas saka kad 30fps ir ļoti slikts rādītājs ir loli jo mēs filmas skatamies ar 25 kadriem sekundē un diezkapec viņasnelago? :mrgreen: principā atšķirība starp 30 un 100fps ir tas kad ar 100fps 3x-4x palēlinot spēles video ierakstu video neraustīsies :mrgreen:

 

Pilniigi piekriitu.Tomeer te arii ir cilveeki, kuri kaut ko saprot no shitaa visa.

Link to comment
Share on other sites

usins_pacina

Nu gan lol. :D

Man vienkārši jāsmejas.

fps- tas ir ar kādu ātrumu bilde tev mainās- kadri sekundē. Viss gludāk mainīsies, jā labi ka 100fps utt.. tur domats, tas ka redzesi nedaudz atrak to chali kas tew tuvojas ja tew 70fps a vinjam 25 fps.. bus sekunzhu simtdalju parsvars. :) tad vel efektus labak baudisi... un viss nekadas uer krutas iespejas nebus klat.

vienkārši jāsmejas par tiem cs`eriem kuri tur nezheligi sitas par fps ko cilveka acs un reakcija nespej uztvert.

Kārtējā krānu staipīšana, kā jau teica ja virs 40 fps tad normali

fps- frame per secound!

tatad cik bildites sekunde redzesi- cilveka acs njem preti 25 :) televizija ir 30 :) tatad vairak par 50fps nevajag :D ne velti cs iet uz visadiem pc... veciem, jauniem :)

Link to comment
Share on other sites

Riddick tu esi bik pastulbs?

Zin dx10 viss otrādi, jo mazāk FPS jo labāk - cirvis!

tas ka kompji nevelk nav spēļu raŽotāju vaina (nu lab ir :) ), pēc gadiem 3 vai 4 spēlēs arī ut 3 ar 100 FPS.

Crysis varbūt vēl 30 FPS var paciest, bet nu UT jau nav tā, kur vajadzētu zem 60 spēlēt.

Un tofik ir starpība spēlē 25 kadri vai filmā. Vieni dunduki te savākušies. Ej spēlē ar saviem 25 kadriem sekundē un saki, ka tu spēli "spēlē".

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

pec dažu teiktā world in conflict ir mēsls jo viņam ir limits 60fps nu varbūt kādam paravs arī 61. fps kautkada tizla spele ne? :mrgreen:

 

itanium tu apzinies ko pateici? : ''Zin dx10 viss otrādi, jo mazāk FPS jo labāk - cirvis!''

 

kadam d**nim jābūt lai domātu - jo mazāk kadri jo labak?

 

 

un es nesaprotu kada starpība tiem kadriem ja virs 25-30 fps tu vienkārši neredzi lagus un nekastavai acijneraustas

Labots - tofiks
Link to comment
Share on other sites

Vēlreiz apstiprināji, ka esi totāls muļķis. Tas bija domāts riddickam, ka ir pilnīgi vienalga par kuru DX iet runa, visur FPS princips darbojas vienādi. Virs 60 FPS skaitās laba spēlešana.

Un tofik tas ir ļoti atkarīgs no spēlēm ko spēlē. Kur ir tas action un kur nav :)

CS nespēlēju, bet nu cik zinu ar 25-30 FPS īpaši labi nepaspēlēsi. Quake 3 tas pats, tagad, kad nodega videne spēlēju uz 60 FPS ar otro geforce uz min. Saprotu, ka esi ieēdies uz saciem 25 kadriem, bet nu paspēlē kautko uz 25 kadriem un tad saliec settingus lai ietu 60+, un tad pasaki, ka starpība nav jūtama vai arī ļoti minimāla.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

esmu spēlējsi lost planet uz maxi kad fps ir ap 28-40< fps un uz mazaku grafiku uzliekot īpaši nekas neaminījās varbūt chuchu gludāk iet bet to nevar saredzēt tikai chuchu izjūti. Starpiba starp 30 un 60 fps ir ļoti minimala un īpaši neiedziļinoties tu nemaz nepamani atšķirību.

Link to comment
Share on other sites

Atradies ģēnijs. Runa neiet par to kas ir FPS, bet cik ir norm spēlēm atšķirībā no filmām.

Un ,tofik, es saku, ka atkarīgs no spēlēm. Spēlējot kautkādu MMORPG ir patiešām vienalga. Un lost planet arī nav nekāds ātrais spēļuks.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

no fps ir atkariigi fizikas likumi online shuuteros! piemeera call of duty daudz, kur nevar uzlekt bez fps-125

es piemeeram fps <30 nemaz nespeeleeju

Labots - marazms
Link to comment
Share on other sites

#d3v1l: Palasīju tavu linku. Rodas iespaids, ka gameriem fizikas likumi nepastāv. Piemēram šis teksts:

Ты стоишь в игре посередине площади . Рядом с тобой стоит ящик, а в далеке стоит машина. При одинаковом фреймрейте, например 40 ФПС , поворачивая голову в игре, движение ящика по экрану моника будет описыватся 40ФПС, но движение машины, не смотря на то, что ей надо проделать больший путь за то же самое время по экрану, что и ящику, так же вынужденно будет описыватся 40ФПС! Т.е. куски времени за которое будет описыватся движения ящика будут короче , чем движения машины! Это может вызвать эффект мерцания машины.

Очень грубо: если машина перемещается по экрану в два раза быстрей ящика то, для комфортного отображения этого движения нам нужно в 2 раз больше ФПС.

Muah, ah, hāaaa!!!!

Tātad lielāks FPS spēj piešķirt objektiem dažādus ātrumus. Lielāku murgu iedomāties nav iespējams.

FPS - tas ir ātrums, ar kādu kadri mainās uz monitora un tikai, neko tas pašā spēlē NEVAR ietekmēt.

Link to comment
Share on other sites

Kādi tev fizikas likumi?

FPS - rāmji(kadri) sekundē.

Visa atšķirība - 30 norenderēti kadri vai 60, nekādu fiziku neietekmē.

Link to comment
Share on other sites

un taapeec, ka norendee vairaak kadrus sekundee lodes lido savaadaak, cilveeki skrien savaadaak utt

tak shto maina fiziku ;)

Link to comment
Share on other sites

2raiviic

Kas tu esi peedeejo reizi speeleejis kaadu shuteri? Lai arii ko tu teiktu nepietiek aatriem shuteriem ar 25 kadriem, arii ar 30 nepietiek. Un saakumam izlasi visu teemu, ja tev ar krievu val. nav probleemu tad sapratiisi kaapeec nepietiek ar tiem 25 kadriem 8-)

Link to comment
Share on other sites

Guest Velis

Psc... sīkie dod vaļā :)

Lielie cilvēka redzes un datortehnikas experti :)

 

P.S Cilvēka acīm nav nekādu 25fps limita. Duriki.. 25fps īr minimums lai bilde būtu skatāma tb lai apvienojot n bildes un maucot ar tādu ātrumu tu redzētu nevis atsevišķus kadrus, bet gan kustīgu bildi.

Link to comment
Share on other sites

smartdevil

to tofiks

Nu par to lozju aatrumu un fizikas mainju gan ir tiiraakas muljkjiibas.

es piekritu tikai shim teiktajam:

takaa cik saprotu kaa geimers tu esi 0 tev to nesaprast un tapec tu neiebrauc ko dod 100 fps ieksh cs...!

Zinaat , ko noziimee FPS, veel nenoziimee, ka tu saproti, ka cilveeks speej uztvert 25 kadrus un ar to viss ir izteikts. 25 kadri ,tavai zinaashanai, ir tikai, lai redzeetu kustiigu bildi :p , kaut arii par divdesmitpiekto kadru es liidz galam neesmu sapratis

FPS ietekmee ljoti daudz faktori, protams tas nav vieniigais, bet gan saistiits ar daudz citaam lietaam, nejauc ar filmu FPS, sheit nav nekaa vairaak kopeeja ,kaa tikai teorija par FPS.

Man piekaast citas speeles, es mineeju tikai par cs:s, varbuut es visu liidz peedehiem siikumiem nemaaceeshu izskaidrot, bet man ir, domaaju, pietiekami liela pieredze jau no cs pirmsaaakumiem, taapec zinu ko runaaju.

 

p.s.velis taads, beidzot arii paskaidroji kaut ko :D

Labots - smartdevil
Link to comment
Share on other sites

Guest Velis

Es sameloju..

Minimālais fps ir 16.

Pirmie kino bija ar 16 kadriem sekundē.

Visi šie 25 utml., jau ir modīgās izvirtības :D

 

Am.. bet ir lieta, kas man nav skaidra.

LCD monim ir 60-70Hz

Pieņemsim ka kaste var uzzīmēt 100fps..

Bet tad tak sanāk ka monis enivei nerādīs vairāk kā tos 60-70 ?

Moš tāpēc spēlu ražotāji sāk likt limitu uz 60fps ?

Labots - Velis
Link to comment
Share on other sites

smartdevil

vecaas filmas tak raustiiti iet

nesameloji viss, lai viss buutu gludi, vajag 24 kadrus,un kaut kas tur bija par to 25, vot to es arii nesapratu

Link to comment
Share on other sites

Guest Velis

CRT pārzīmē visu kadru

LCD pārzīmē tikai tās vietas kurās ir kaut kādas izmaiņas.

Link to comment
Share on other sites

Iesaku aizvērt, savādāk te būs elle!

Piebildīšu klāt pats, ar savu CS pieredzi, kura nav tā knapākā visi spēlētāji, kuri piedalās WCG un citos turnīros skaidri un gaiši saka, ka 100fps ir daudz savādāk nekā tie paši 60fps. First Pers. Shooteros tas maina daudzko, un to atzīst visi pasaules profesionālie spēlētāji, ieskaitot spēlētājus no labākajām komandām: Ninjas in Pyjamas, SK-Gaming, fnatic, compLexity utt. Nosaucu tikai CS pro komandas, bet viņām ir arī UT komandas utt, kurās atzīst identiski to pašu. Šoreiz maldās visi veterāni ar savu CSeru nod**šanu. Ir liela atšķirība mūsdienās freimreitam FPS spēlēs.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...