Jump to content

Kaitinosha probleema ar Samsung SyncMaster 959NF !!


Guest Wikings
 Share

Recommended Posts

Esmu pamaniijis vienu kaitonoshu lietu savam Samsunf 959NF! Tad kad iesleedz tad tas taa kaa ruuc, duuc. Bet ne paaraak skalji, bet dzirdeet var. Vislabaak var dzirdeet parliecoties paari monim no aukshpuses. Kaa ir citiem kam ir 959 NF ? Esmu ieveerojis, ka TV arii ir taada skanja, pat nedaudz skaljaaka.

focis, entropy, ES AR kaa ir Jums? Vecajaa forumaa es biju izveidojis topicu ar aptauju un Juus bijaat ierakstijushi, ka Jums arii ir 959 NF. Varbuut veel kaadm ir ? icon_sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Man nav taads monis, bet ir Hansol 730ED, shamais arii kad iesleedz baigi skalji niid, besii, ja maigi iebliezj pa saaniem tad apklust icon_smile.gif laikam iekshaa kaads relejs nav kaartiibaa icon_rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest Wikings

Bet ko man dariit. Es to moni sho treshdien nopirku ! Vest uz garantiju ?

Nu mitrums manaa gadiijumaa diez vai buus vainiigs, jo treshdien bija tik silts ... . Varbuut veel kaadas idejas ? Gribeetos dzirdeet ko saka tie kuriem ir taads monis kaa man !

Link to comment
Share on other sites

Guest Wikings

Nu bet ko saka tiem, kuriem taads pats monis ? Vecajaa forumaa veseliem 3 bija taads pats ! Bet visdriizaag, ka buus jaaved uz garantiju. Pirmdien jaasuuta mails.

Link to comment
Share on other sites

mosh monis treshdien kad bija tik karsts kaa lai saka sasviida un arii radaas mitrums icon_smile.gif bet nu katraa zinjaa labaak ved uz garantiju... jo savaadaak veelaak vari nozheelot

Link to comment
Share on other sites

Guest Wikings

Laikam jau tieshaam buus jaaved uz garantiju. Bet no kaa rodas taas skanjas ? To mees jau noskaidrojaam, ka no mitruma, bet varbuut veel ir kaads iemesls no kaa rodas taa duukshana ? icon_question.gif

Link to comment
Share on other sites

man vienam draugam ir tieshi taads monitors- vinjsh neko nav teicis par pastaaviigu duukshanu, znachit laikam nav paredzeeta- ved uz garantijas mainju...

Link to comment
Share on other sites

To troksni rada kaads transformatora tinums visticamaak (Augstais vai baroshanas). Iespeejams, ka vinjsh ir defektiivs vai straadaa nepareizaa rezjiimaa. Ar to garantiju nezinu kaa buus ja paardeveeji buus saprotoshi un tad varbuut apmaina, bet no otras puses ja taa skanja nav paaraak skalja monis jau principaa darbojas un varbuut darbosies veel ilgi taa ka shie tevi var forwardeet pats zini kur icon_smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...