Jump to content

CS degradē...


Tomz
 Share

Recommended Posts

Laigan es, itkā, esmu par spēlēm, es viņas gandrīz vispār nespēlēju. Vienkārši negribās. Šad tad tik uzrauju kādu BF2 ar draugiem vai izmēģinu kādu hitu, piemēram, Crysis Demo. :)

Link to comment
Share on other sites

Agraak diezgan aizraavos ar cs, tad sekoja periods, kad atkal nespeeleeju, tad atkal ~ 1 gadu baigi biju iegrimis speelee. Tad, vienu riitu, paar mani naaca apgaismiiba, ka tas cs ir tiiraakais beernudaarzs :D .

Kopsh taa laika cs vairs nespeeleeju. Citas speeles vispaar nav intereseejushas, taapeec par taam pat nav viedoklja :smile:

Link to comment
Share on other sites

Taču ir spēles, kurās var uzzināt daudzko jaunu, piemēram, Brothers in Arms. Vispār man pat spēles ir palīdzējušas - pēc tādu spēļu izspēlēšanas, kā Mafia, Medal of Honor, Brothers in Arms, Call of Duty, ir radusies liela interese par 20.gs. vēsturi. Un, pateicoties šīm spēlēm, es esmu atklājis lietu, kura man ļoti interesē un padodas - jauno laiku vēsture.

Tā arī ir, ka spēlēs uzzinu daudz ko jaunu. Kaut arī 80-jos daudz krievu filmas par karu redzētas (arī ārzemju), taču tikai no Medal of Honor: Airborne uzzināju par lialgabalu torni (flak tower), kurš spēlē bija jāieņem un lielgabali jāiznīcina. Pie tam tornī varēja redzēt to milzīgo mašinēriju, kas piegādā lādiņus no pašas lejas, līdz lielgabaliem torņa galā.

Tad es nodomāju, ka tas ir spēles izstrādātāju izdomājums, taču Wikipedia visu izskaidroja. Izrādās tādi torņi ir vairāki un saglabājušies līdz mūsu dienām.

 

Tāpat arī Brothers in Arms...uzskatu, ka ļoti nopietna spēļu sērija par WW2. Tas ir stāts pēc reāliem notikumiem. Pie kam spēlē ir arī dažnedažādi fotomateriāli, par kauju vietām Normandijā - kā tas izskatijās tajos laikos un kā tagad.

Labots - Brutto
Link to comment
Share on other sites

Nav ko gudri izrunāties ka visas spēles degradē cilvēku. Par cs es piekrītu, nesaprotu kā to štruntu var spēlēt. Bet ir taču stratēģiskās spēles, kas attīsta loģisko domāšanu, un ir vienkārši skaistas spēles, kuru spēlēšana līdzinās labas filmas skatīšanai vai arī labas grāmatas izlasīšanai. Pēdējā spēle, kas mani patiešām aizrāva, bija Oblivion. Tiešām skaisti un interesanti pavadīts laiks (brīvais). Ja kāds duraks ir tik aprobežots un atkarīgs, ka spēlē sarkanām acīm dienu un nakti, tad tā ir viņa problēma.

Link to comment
Share on other sites

Es arī piekrītu, ka datorspēles var būt gan relaksējošas, gan arī atkarība. Es arī tās spēlēju ne mazumis, taču tāpēc lai vakarā pēc darba atpūtinātu smadzenes.

 

Pievienots: Jetij, ja Tev patīk skaistas spēles - Myst sēriju esi izgājis? ;)

Link to comment
Share on other sites

malinens2

es speeleeju jauno tomb rider, gan skaisti skati, gan bishki jaapadomaa un jaapashauj dazhi pretinieki :)

Link to comment
Share on other sites

Hell_Dude

Ekskurss vēsturē:

80-to gadu beigās bija datorspēļu saloni - parasti ar 8-bitu kompjiem - Atari, Commodore utml

Šie saloni parasti sākumā gāja uz urrā bet pēc tam nonīka, jo tajos aizvien vairāk sāka apgrozīties visādi urlas, kuri spēlēja tikai par to naudu, kuru atņēma citiem. Lieki piebilst, ka ar šādu publiku salons ātri nonīka, jo normāli cilvēki vairs nenāca a urlas spēlēja pa to naudu, kuru nokāsa citiem. Neviens vairs nenāk - nav no kā nokāst.

Tagat jau nekas nav mainījies. Kādreiz šeit (limbažos) bija "noma" , vieta kur bija kādi 7 Playstation un jau vēlāk viens ps2. Viss bija normāli līdz sāka vilkties visādi urļiki lai kāstu naudu. Beigās tur par tiem atbildīgajiem ar iecēla urlas un jau pēc kādiem pāris mēn atsprāga bodīte. Tas pats notika ar pilsētas pirmo Interneta kafūzi (vai kā viņus tur sauc, nu pc ir torrentos vilktās spēles sainstalētas) viss bija labi, pagāja kādi pāris gadi un urlas tur tik vien sēdēja. Pc arī galīgi nodrāsti , nebija jau nekāds brīnums , ka cena 40sant. stundā un 50sant. pa 2h. Šitā bode nevis nosprāga ,bet ievācās kioskā ar 5 pc. Tas pats notika ar pārējam ar pc saistītām bodēm.

Bet runājot vai spēles ir laika nošķiešana...bet protams ka ir. Tā pat kā dzeršana, bulciņu ēšana, futbola spēlēšana, tusēšana ar draugiem ,filmu skatīšanās un mūzikas klausīšanās. Nevienu no šīm lietām mums itkā obligāti nevajag , bet darām tās jo mums tās patīk. Es piemēram geimoju 7g. un uzskatu ka lielāko daļu laika bliežot pa pogām esmu padarījis lietderīgi. Esmu labi pavadījis laiku. Moš nēesmu nopelnījis milionu, izracis grāvi vai piepildījis spermas parauga burciņu , bet esmu nodarbojies ar ko tādu kas man liekas interesants un patīkams. Entertainment is pointless biatches.

 

ps.

 

Man nav ne jausmas ko es tur tiko nomurgoju.

Link to comment
Share on other sites

Nez es conterstriku varu paspēlēt kādas30 min pēctam man viņš jau apnīk un atkal daru kautko citu, saprotu kad nekas tur īpaš nav, bet tomēr tas labi izlādē visu agresiju kas dienas laikā sakrājies ....

70% spēļu kuras esmu pēdējā gadā paprovējis man liekas primitīvas un debīlas jo es saskatu tur vienu un to pašu tikai savādākas sienas, ''varoņa'' drēbes utt. . Spēles kuras tiešām esmu spēlejis ilgāk par 2-3 h var uz 2-3 rokas pirkstiem saskaitīt :D .

online tagad spelēju ar draugiem nba 08 vai 07 jo pašam dzīve patīk spelēt basi. Online spēlēs mani piesaista tas kad tu vari kādu pārspēt, jo labak ja tas ir kāds draugs :D protams es nedomāju wow, mu un tada tipa spēles kur tikai ātri jāspaida kreisās peles poga un vis..

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...