Jump to content

CS degradē...


Tomz
 Share

Recommended Posts

Nu nekas dižš, bet kad tas izskan no CS spēlētāja, bik parauj rēku..

 

(17:41:24) (&Bosik) Trick_Name

(17:41:24) (&Bosik) tev

(17:41:25) (&Bosik) ir

(17:41:26) (&Bosik) cs?

(17:41:29) (~Trick_Name) ja

(17:41:32) (&Bosik) ieej

(17:41:38) (&Bosik) pameigini

(17:41:39) (&Bosik) iejiet

(17:41:45) (&Bosik) 'slepenā IP adrese, kura tāpat nevienu neinteresē'

(17:43:13) (~Trick_Name) es nevaru ieieit

(17:43:45) (&Bosik) pameigini tad

(17:43:52) (&Bosik) 192.168.0.101

 

Njā, džeks laikam publisko serveri taisa, lai veicas!

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

CS jau ir diagnoze :neutral:

Labots - mezhavecis
Link to comment
Share on other sites

ciest nevaru vispar speles ... nesaprotu ka jus vinjas varat spelet kas spelee, tas tak nezheligi panjem laiku.

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

tuuliit laimiigais servera owners tepat buutaa uzdos sev intereseejosjo jautaajumu, mhhhh

Link to comment
Share on other sites

Divas modernās slimības digitālajā pasaulē. CS un draugiem.lv :mrgreen::mrgreen: nez kas būs nākošais, tik populārā lietā...

Link to comment
Share on other sites

Bet runājot par to degradēšanos, ne jau spēle degradē vai tie paši draugiem.lv, bet paši to lietotāji ar savu apsorbēto prāta atlieku...

Labots - alone
Link to comment
Share on other sites

Sorry par oftopu, bet feins topicID :) 78888

 

Un, hmm... Es arī nodarbojos ar CS, okej, man tas ir vairāk prieciņam un arī stresa noņēmējs (dažreiz tieši otrādi, bet tad jau jūt, ka CS bik iedeva pa smadzenēm un vajag kaut ko citu).

 

Nezinu, tagad tiešām nāk visas jaunās spēles ārā... UT3, Crysis utt. Tas tiešām manuprāt beidzot nomainīs CS. Vecās versijas CS sāk mirt, jaunās nav piemērotas komandas spēlei. Okey, tagad ir bezmaksas CS modifikācija, tēmēta uz profesionālu spēlēšanu, bet man šķiet, ka neizdosies tas tik fiksi, vai arī visi pametīs CS. Tas ir mans viedoklis...

 

Still... Topic ID ownē! :D

 

 

alone, jā, par to degradēšanu piekrītu...

 

helltonz, nē, galīgi nē. World of Warcraft ir maksas prieks, šitie pumpainie (atvainojos, ja kādu aizvanoju) nevar pat 5$ izmest par spēli. Jā, pats gan esmu nopircis WoW un CS man arī ir no Steam (ķip orģinālais).

 

A viņi visi spēļo šo krakoto No-Steam versiju utt. Stūļbēņī.

Labots - Tomz
Link to comment
Share on other sites

malinens2

Man ir 1 cs un 1 css 24/7 serveris un mani fascinee tie dazhi speeleetaaji, kurus es redzu tur speeleejam gan no riita, gan pa dienu, gan vakaraa un chetros naktii un taa katru dienu, es pilniigi piekriitu ka datorspeeles cilveekus tikai degradee (un uzskatu, ka taas ir mulkjiibas, ka speeles uzlabo reakciju utt.).

Taadi cilveeki pat normaalus teikumus nemaak vairs izveidot manaa foruminjaa :)

Link to comment
Share on other sites

malinens2 Tu nesparoti spēles būtību. Tā nav radīta, lai tu 24/7 spēlētu to, bet ja ir tāds neattīstījies neandertālietis patrāpījies pie šīs spēles tad pats vainīgs. Nebrūciet virsū spēlēm un interneta protāliem, tie nav vainīgi, ka lietotājs pats nemāk saprātīgi to izmantot...

Link to comment
Share on other sites

sakat ko gribat, speles naturali suu*aa un tikai nodzen laiku... padomajat kadu naudu var nopelnit ja nespelejat tas stundas... ne velti ir teiciens laiks ir nauda..

Link to comment
Share on other sites

padomaa kaadu naudu vari nopelniit kameer guli vai atpuuties. Pilniiga degradaacija, atpuusties vareesi kad nomirsi.

Link to comment
Share on other sites

THE BEST Laiks ir nauda, tikai tad ja ir smadzenes, un ne visiem tādas ir :roll: Dzīves patiesība, kam nu tas nav dots, dar kā grib...

Labots - alone
Link to comment
Share on other sites

malinens2

Njaa, bet tieshi ir runa par cs, kur tu atradiisi visvairaak degradeetus cilveekus (veel trakaaki ir dazhi web baazeetu speelju speeleetaaji, kas ir gatavi maksaat 100+ Ls, lai tik dabuutu augstaaku levelu). Man ir naacies ar taadiem sastapties (vinji nav speejiigi izveidot Webmoney kontu utml., lai samaksaatu un es tikai vinjiem "izpaliidzu" ar procentiem :mrgreen: )

Labots - malinens2
Link to comment
Share on other sites

Spēles ir laba lieta, lai atpūstos. Multiplayer spēles ir interesantākas - ar draugiem vari internetā kopīgi atpūsties. Nu CS - tur nav nekāda atpūta- tik skraidi, šauj nost cilvēkus un psiho. Bet, piemēram, Battlefield 2 - piektdienas vakarā sarunā ar čomiem uzspēlēt, uztaisiet Squad, spēlējiet kopā, gadās daudz smieklīgu situāciju, ir jautri. Spēlējot, tu uz kādu laiciņu aizmirsti par ikdienas mēsliem.

Bet, nu, sēdēt 20/7 pie CS - tas jau ir slimi.

Labots - ElbruS
Link to comment
Share on other sites

Da visas spēles degradē cilvēku... Pats to esmu izjutis..... Labāk to laiku, ko veltīju spēlēm, būtu gājis kaut vai tusēties, dzēris kā lops, bet vismaz būtu kopā ar REĀLIEM cilvēkiem, sabiedrību!!!

Link to comment
Share on other sites

Tam, ka VISAS spēles degradē cilvēku, nepiekrītu.

Link to comment
Share on other sites

Es to pašu ar daru pa piektdienām un sestienām, kamēr visi ir pa mājām uzrauj Medal of Honnor Allied Assault , bet tikai ar pazīstamiem cilvēkiem un ar savu serveri. Vot tā ir atpūta, savā veidā, no ikdienas, bet ja ko nopietnāku gribi pasākt, tad eju ārā...

Link to comment
Share on other sites

Bet, nu, maksāt naudu, lai varētu spēlēt (World of Warcraft) vai iet uz Interneta klubiem, lai spēlētu tur spēles...

Link to comment
Share on other sites

Cik cilvēku, tik viedokļu!

Katrs dzīvo kā māk vai kā grib, daži spēlē spēles, daži spēlē kazino... Daudziem tā ir ATKARĪBA!!! ( tīri manas domas )

Link to comment
Share on other sites

Uz konsolēm, manuprāt, ir labāk spēlēt spēles. Vakarā tlaidies gultā / dīvānā, uztaisi kādu tēju, paņem gamepad'u un mierīgi spēlē.

Bet CS - sēdi kā dulls, klaigā katru reizi, kad tevi piebeidz, aizmirsties tajā mēslā... <- šitādi cilvēki ir redzēti

 

Taču ir spēles, kurās var uzzināt daudzko jaunu, piemēram, Brothers in Arms. Vispār man pat spēles ir palīdzējušas - pēc tādu spēļu izspēlēšanas, kā Mafia, Medal of Honor, Brothers in Arms, Call of Duty, ir radusies liela interese par 20.gs. vēsturi. Un, pateicoties šīm spēlēm, es esmu atklājis lietu, kura man ļoti interesē un padodas - jauno laiku vēsture.

Link to comment
Share on other sites

nu teicu par tiem kas sezh interneta klubaa eljik :D un tik bliezh cs :D nu vienreiz baigi netu savajadzejas gaju garam iegaju tur :D tajaa kas netalu no laimas pl. tur kadi 50 datori un pie visiem sezh atvainojos urlas un tik bliezh cs savstarpeji sabljaujoties :D nu paskatijos sajutos sudigi un aizgaju talak :D

Link to comment
Share on other sites

Un kur tad šie naudu rauj ? Protams, apzogot bērnus.

Link to comment
Share on other sites

manupraat speeleet speeles un taas izbaudiit ir labaak, nekaa nodzerties un no riita neko neatcereeties, kaa tas jau ir diezgan izplatiiti muusdienu jaunatnei.

Speeleet speeles nenoziimee pavadiit 20/7 pie kompja. tikpat labi jau var paarmest cilveekam, ka vins nokvern pie televiizora.

Link to comment
Share on other sites

ElbruS tieshi taa, ej pa centru un sikajiem tadi nak klat un saka Dai sigaretu i pjatj sanjtjim :D ja nee tad vienkārši piedraud nosist... luk kada ir musu skaistaa jaukaa bananu republika.

Link to comment
Share on other sites

manupraat speeleet speeles un taas izbaudiit ir labaak, nekaa nodzerties un no riita neko neatcereeties

Nepiekritīšu.... Labāk piedzerties un iziet cilvēkos, nekā dirnēt mājās pie PC....

Link to comment
Share on other sites

Runāt vai diskutēt ar cilvēkiem var arī ar interneta starpniecību. Tāpēc obligāti nav jāpiedzerās ar draugiem un nākamajā dienā mirt nost no paģirām. Pasaki, ko tu iegūsti šitā nodzeroties kompānijā ? Pie PC var izglītoties - skatīties Discovery, lasīt ziņas, Wikipēdiju, enciklopēdijas, diskutēt te forumā.

Labots - ElbruS
Link to comment
Share on other sites

Ekskurss vēsturē:

80-to gadu beigās bija datorspēļu saloni - parasti ar 8-bitu kompjiem - Atari, Commodore utml

Šie saloni parasti sākumā gāja uz urrā bet pēc tam nonīka, jo tajos aizvien vairāk sāka apgrozīties visādi urlas, kuri spēlēja tikai par to naudu, kuru atņēma citiem. Lieki piebilst, ka ar šādu publiku salons ātri nonīka, jo normāli cilvēki vairs nenāca a urlas spēlēja pa to naudu, kuru nokāsa citiem. Neviens vairs nenāk - nav no kā nokāst.

Link to comment
Share on other sites

Atceros, ka pirms kādiem gadiem 6 bija tādi saloni, kur bija Playstation kompji spēlējami, visi tur gāja.

Labots - ElbruS
Link to comment
Share on other sites

Gan par spēlēšanu, gan par dzeršanu, gan par traukiem, bootu u.c:

 

Kas par daudz, tas par skādi

 

Pietiekoši mazās devās pat ciankālijs nteraucē :mrgreen: Tā kā, jautājums ir par devām.

Link to comment
Share on other sites

martinno, ja tu dzersi tikpat daudz, cik CSeri spēlē CS, piebeigsi aknas. :-) Labots - ElbruS
Link to comment
Share on other sites

Elbrus - piekrītu, bet es labāk nedaudz iedzeršu, iziešu sabiedrībā, nekā nedaudz uzspēlēšu kādu spēli....

Link to comment
Share on other sites

martinno, nejauc nodzershanos, taa ka riitaa neatceries neko, ar iedzershanu draugu pulkaa.

Man patik otraa dalja.

Piekriitu argonautam, kas par daudz tas par skaadi, ir zinaams un paarbaudiits :)

 

Un jaasaka, ka taa speeleeshana ar laiku samazinaas, jo rodaas citas prioritaates...bet tie tiinji ir vienkaarshi graujoshi.

Labots - MrGreen
Link to comment
Share on other sites

versatile

(17:41:38) (&Bosik) pameigini

(17:43:45) (&Bosik) pameigini tad

 

vot shitas mani uztrauc. nevis IP neparzinasha n'shit

Link to comment
Share on other sites

Tak es nejaucu - nepieminēju tādu vārdu kā NODZERŠANĀS... Tā jau atkal ir atkarība... :D

Link to comment
Share on other sites

a ko padariisi?

skola tachu vairs nevienu neinteresee. ja tu dabuu 4, tad ar to pietiek, jo vairaak censties nav veerts.

un vispaar, kam taa skola vajadziiga? tikai laika nosishana...ieshu straadaat pelniishu lielo pikji...kam man maaciities

 

martinno, bet tu piekriti maniem vaardiem, kur bija taads vaards :)

Labots - MrGreen
Link to comment
Share on other sites

Nespeeleeju speeles, man tas nav galiigi aktuaali kas ir topaa utt... Man bijis, vai nebijis...

Man galiigi po ka noies pa burbuli CS, vai h*jes

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...