Jump to content

DocuFlow for Windows - lēnām top


Artanis
 Share

Recommended Posts

Jā, Tehnoman - žēl gan - Winda nemāk resursus sadalīt uz dzelžiem kā nākas.. :(

 

Nu, es pašlaik abas versijas bīdīšu uz priekšu - visticamāk, ka pie instalācijas būs iespēja lietotājam pašam uzstādīt vienu vai otru variantu, atkarībā no dzelža.. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

Es gan Flashu pārāk labi nezinu, bet nav iespēja uzlikt tādu kā autodetect? Tjipa procesors tāds un tāds, FR tāds un tāds.. ?

 

Nu Winda ta winda, var jau to lietu iedot v-karte, tikai man pilnīgi nav nekādas nojausmas - kā.. Atceros, ka NVidia piedāvā SDK lai var taisīt programmas tieši GPU, bet tur nu tad tas viss no nulles jātaisa... :shock: Bik pa smagu laikam..

Link to comment
Share on other sites

Tehnoman - ja lasīji pavedienu no sākuma, tad būsi pamanījis, ka šitais Document Flow ir tikai maza daļiņa no liela projekta, kura mērķis ir radīt pilnu XP -> OSX vizuālās un funkcionālās transformācijas paku. Instalācija būs pamatīgi sarežģīts un nopietns process, priekš kura vēl būs jāraksta jauns veidnis.

Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

Lasīju jau lasīju. vienkārši ideja bija tāda, ka tā document flow aplikācija varētu renderēt savus efektus iekš OpenGL, tikai tas ir pārāk mākoņos... :oops: :)

 

Bet nu izmantošu iespēju, lai uzslavētu par darbu - tīri elīti jau izskatās, turies! :)

Labots - Tehnoman
Link to comment
Share on other sites

Cik iznu, Flash nemāk izmantot tiešu renderingu - jamais visu dzen caur CPU. Bet nu tapēc ir jāoptimizē pats kods, lai aplikācija griestos ātrāk arī tiešā veidā izpildīta. :) Turklāt, es tā paredzu, ka cilvēks, kamēr skatās attēlu mapi, taču nedara vēl 5 lietas fonā, vai ne?

Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

Nu kas to lai zin, mūziku jau vienmēr var klausīties, kaut kādas "iepirkumu" programmas varbūt.. Bet nu 5 laikam nesavākšu.. :)

 

Bet īstenībā doma interesanta priekšdienām - cik es zinu, ar Linuxi spēlējoties, piemēram tāda lieta kā MythTV bilžu galereja pārejas efektus renderē caur OpenGL... Iespējams, ka tas nav nemaz tik grūti izdarāms, bet tad ir jau jāmeklē citi tūļi, nevis Flash.. Bet tas nu tā - tikai starp citu, ja kādreiz nav ko darīt un vēl kko gribās smagi nooptimizēt.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Visu cienju labi izskataas, bet tev vajag nedaudz pamainiit atspulgu bildei...centra bildei, kas ir normaalaa skatiijumaa...Apakshaa neiet iesliipi bet taisni astpiid...

Ja sanjeemi PZ tad apskati linku ko iedevu varbuut ka noderees...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Pirmāmkārtām jau atvainojos par ieilgušo klusumu saistībā ar projektu - pašlaik ir mazliet citas prioritātes, bet domāju, ka mēneša laikā varēšu turpināt realizāciju. :) Gribēju īpaši pateikt paldies visiem cilvēkiem, kas regulāri interesējas par rezultātiem ar PZ starpniecību. Un atvainojos, ja kādam arī neatbildu - nevaru atcerēties, kam jau aizrakstīju, un kam ne.

 

Tātad - ejam tālāk:

 

Paldies Nettwerk par linku - ir izlabots - nu ēnas ir taisnas.

 

Progress - nu projektu ir papildinājis arī absolūti jauns Alt+Tab menedžeris, saukts par WinFlip. Tas nedaudz pielāgots optimizētam darbam ar vājām videokartēm, kā arī ir pielāgoti FastAccess kontroļi - tagad tas pieejams noklikšķinot ekrāna kreisajā malā.

 

Ļoti žēl, ka statiska bilde nespēj jums parādīt, cik ellīgi smuki tas izskatās kustībā ar animāciju... Ticiet man - lieliski.

post-57565-1195319221_thumb.jpg

 

Pašlaik ar biedru Леший mēģināsim izdomāt labu XML ģeneratoru priekš DocuFlow indeksa. ;)

Link to comment
Share on other sites

Topic UPDATE:

 

Nu vispārējai OSXēšanai ir pievienojies arī īsts Safari pārlūks! :) Varat uzmest aci te - post-57565-1195485972_thumb.jpg

 

Tāpat ir arī pievienoti pilnībā jauni Transitions efekti, un tagad logus atverot/aizverot/minimizējot/utt. tie nevis momentāni parādās un pazzūd, bet gan tiek animēti (ļoti līdzīgi Vista Aero style)

Link to comment
Share on other sites

Nu, mani personīgi ārkārtīgi piedur iekš Safari izmantotais fonts. Nezinu, kapēc manai maketētāja dvēselei viņš tā patīk, bet fonts ir perfekts ērtai lasīšanai. Pat forums ar Safari izskatās smukāks.. :D

Link to comment
Share on other sites

Guest d3admau5

nothing, kā jau Artanis rakstīja, pēc apmēram mēneša ;) Jo datumu ir diezgan grūti prognozēt- nevar jau zināt kā veiksies... :)

Link to comment
Share on other sites

Guest jonyz

man uz safari patiik,ka piemeeram rakstot adresi vinjs paraada atminjaa palikushaas un piemeeram uzrakstoot tikai boo var uzreiz spiest enter un tu noklusti boot.lv

Link to comment
Share on other sites

Ņemot vērā projekta tīri vizuālo mērķi, varbūt ir vērts izmantot FF Safari tēmu ?

 

Es ieteiktu pasmelties kaut kādas idejas Mac4Lin projektā, kas radīts, lai GNOME padarītu līdzīgu Leopardam.

Link to comment
Share on other sites

Es atcerējos par šo tēmu ;) Nu kā tad ir Artani. Ir jau kāda Beta versija publiski pieejama? :D

Link to comment
Share on other sites

Karochi neiedzillinaajos visaa tajaa rakstaa, tikai pirmajaa postaa un apskatiiju bildes. Nu tev taa pataalu no os X interfeisa, bet, ja gribi maksimaali liidziigu iesaku izmeegginaat Fly Kite Os X... Pats esmu savulaik iemeegginaajis, straadaa labi, varbuut bik resusrus vairaak apeed, bet ir lloti liidziigs Mac Os X interfeisam. Runaajot par resursiem-nu dazzi Style XP rij vairaak resursus. Shitais vismaz prot sastraadaaties arii labi ar citaam softwareem-piem. Adobe Photoshop...

Ja ir veelme-vari pacholeet maajaslapaa un arii lejuplaadeet vinnu. Nu jaa, straadaa vinsh tikai uz WinXP un softwares razzotaajs nesniedz protams 100% garantiju, ka peec taas uzinstaleeshanas ka nevar nobrukt Os sisteema, bet nu personiigi man nav bijushi nekaadi glluki...

 

http://osx.portraitofakite.com/

Link to comment
Share on other sites

Offside - vajadzēja gan palasīties tālāk. FlyLikeOsx jau sen tiek izmantots par daļēju sistēmas grafiskās redakcijas pamatu, un mans projekts jau pašlaik (labi ja piektdaļā ceļa uz mērķi) izskatās tālu priekšā līdzšinējām transformācijas pakām.. ;)

 

Visiem Demo gaidītājiem diemžēl teikšu, ka nevaru norādīt nekādu pirmās beta relīzes datumu, jo sakarā ar darbiem un visu pārējo man katastrofāli trūkst laika.. :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 5 months later...
  • 5 months later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...