Jump to content

Tele2 supports spārda - nav savznāms jau 24h..


Artanis
 Share

Recommended Posts

Tomēr TELE2 ir pamatīgi ķērusies pie LMT biznesa klientu pārvilināšanas. Nupat pāries arī mūsu firma(~30SIM kartes) - ieguvums - savstarpējās sarunas(slēgtā lietotāju grupa) total free, pārējie izcenojumi ar citiem tīkliem 0.036Ls-0.12(triatel)

Un pārceļoties tiek apmaksāti visi LMT līgumsodi par mazceniekiem(summa lielāka par 5..), un vēl 50 Ls sarunu dāvana katram pieslēgumam :-D :wink:

Link to comment
Share on other sites

malinens2

njaa tele2 shitais prikols labi izdevies un gan jau biznesa klientiem tur ir labs supports utt...

kaa alternatiiva shitam varbuut bites biznesa plaans:

http://www.bite.lv/lv/bc/voice/rateplans/business

 

nee, man tieshaam vajadzeeja atmaksaat pilno telefona cenu (tas bija pirms 2-3 gadiem ar tarifa plaanu piezvani man)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Drusku par citu tēmu-Latvijas tv kanālos jau vairākas dienas griežās reklāma par motorola v8 akcijas telefonu.Aizeju uz tele2 veikalu gribēdams vienu ekzemplāru sievietei,tur protams viņa nav un nav bijis.Zvanīšot rīt uz Rīgu.Ieeju mājaslapā,tur tāds aparāts pat nav pieminēts.Interesanti,ne?

Link to comment
Share on other sites

Guest Velis

Firmai ir ne tikai zvani savā starpā.. ir svarīgi kopējais zvanu balanss starp dažādiem pieslēgumiem.

Piemēram man 95% zvanu notiek LMT tīklā. Piedodiet.. atvainojiet.. man neviens cits nebūs tik izdevīgs kā LMT.

Par ar visu to ka firmas iekšējie zvani būtu bezmaksas.

Pēdējā laikā vispār rēķini kaut kādi nepieklājīgi palikuši.5-6Ls

Žēl ka nav formula 5 :)

Mēneša beigās biki žēl ka neesmu norunājis tos 1-2Ls.. cīnos, bet nesanāk :)

Tiesa internetu uz telefona nelietoju.. (tam tak ir domāts dators?)

Link to comment
Share on other sites

Drusku par citu tēmu-Latvijas tv kanālos jau vairākas dienas griežās reklāma par motorola v8 akcijas telefonu.Aizeju uz tele2 veikalu gribēdams vienu ekzemplāru sievietei,tur protams viņa nav un nav bijis.Zvanīšot rīt uz Rīgu.Ieeju mājaslapā,tur tāds aparāts pat nav pieminēts.Interesanti,ne?

vo vo, tieshi mans gadiijums, arii savai sievietei gribeeju panjemt to v8, skatos ja jau pa TV raada ka pa 9ls,tad man kaa korporatiivajam pa latinju jaabuut, atsuutiija saraxtu, skuju, nav taada modelja, T2 maajas lapaa arii nekaadas info. laikam biki jaauzgaida.

Link to comment
Share on other sites

ooo, nu tagad ir paraadijies, no riita veel nebija. Nu bet tas jau vairaak sievieshu telefons liekas, taa, kaa UMTS truukums manupraat ir stipri pakaartots.

Link to comment
Share on other sites

Nu vismaz V6 nu nemaz nav sieviešu, tās ir kārtīgs darba zirgs ar ļoti daudzām iespējām :-D

Link to comment
Share on other sites

Ja kads panema to Moto V8 pastastiet, kas ietilpst komplektacija, un cik Mb pasam tel., ir uz borta (vienkarsi lasiju ka ir 2 modeli ar 2Gb un 512Mb)

Labots - Fatality
Link to comment
Share on other sites

2GB toch nav, ir 512mb versija, no kuriem reaali esot izmantojami 420mb. kartinju ielikt arii nevar.

Link to comment
Share on other sites

Manā pusē vēl joprojām nav pieejams un neviens īsti nezin vai un kad būs.Ir kādam informācija vai viņš Rīgā ir,akcija taču tulīt beidzas?Izrādās viņiem to aparātu nemaz vēl nav.Un akciju arī pagarinājuši.

Aizbraucu uz galvaspilsetu un paņēmu to aparātu.Molā teica ka izpērkot katru dienu,dabūju braukt uz centru.

Labots - aibo
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Drusku par citu tēmu-Latvijas tv kanālos jau vairākas dienas griežās reklāma par motorola v8 akcijas telefonu.Aizeju uz tele2 veikalu gribēdams vienu ekzemplāru sievietei,tur protams viņa nav un nav bijis.Zvanīšot rīt uz Rīgu.Ieeju mājaslapā,tur tāds aparāts pat nav pieminēts.Interesanti,ne?

 

labi zini, ka V8? varbūt tas ir V6?

Link to comment
Share on other sites

Nu protams ka V8, es 3 ned., katru dienu zvaniju uz tele2 vietejo filiali (Jelgava) un beidzot samie man pateica "piebrauc, un perc"... Nja tel ir diezgan atrs, komplekta ir stereo ausis, datu kabelis, kaut kads softs un miksts maisins ar MOTO logo, kura vinu var ielikt lai vins butu tirs visu laiku. P.S. ta ir 512Mb versija (userim ir piejams 420Mb)...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ja jaanoveertee operatoru supporti tad 1aa vieta ir Tele2 (nekad nav bijushas probleemas (tiiklaa kopsh 1999) tad bite (iipashi lietots nav , bet tad kad vajadzeeja tad viss bija ok ) peedeejaa vieta LMT :D uzgriez to info numuru , noliec telefonu uz galda , uzpiipee, pa*irs, uzvaari teeju , un tad tik kkas notiek... (labi, bija tas kaadu laiku atpakalj, bet regulaari )

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Nu nu Tele2 supports.

Ja vēl pāris reizes būs tādi ģļuki, kādi bija kurzemē šosestdien un svētdien, tad klientu skaitam vajadzētu tā nedaudz samazināties. Vienīgais operators, kura abonenti pēc nelielā pūtiena un elektrības traucējumiem varēja skatīties uz saviem teleoniem kā uz naglu dauzāmiem bija TELE2, vismaz sakariem TELE2 klientu telefoni nebija izmantojami. Nezinkāpēc ne LMT, ne BITE tik sūdīgi negāja. Labi ja tābūtu pirmā reize, bet nezinkāpēc viņiem tā notiek ne jau pirmo reizi.

:twisted:

 

P.S. Pašam gan ir LMT.

Link to comment
Share on other sites

Zummyman

A man liekas tas ir tāpēc, ka Tele2 ir visaugstākie torņi (vismaz liekas, ka tā bija), varbūt arī tāpēc radās problēmas :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...