Jump to content

Selfmade FanSpeed Regulator


ORiONz
 Share

Recommended Posts

Shodien nebij ko dariit un taa i gribeeju pameegjinaat.. bet.. pie coolera ir divi vadi bet  pie taas "skaljumpogas" triis.. viens gaishaaks, viens tumshaaks un viens bez izolaacijas.. par cik man nav kur izmegjinaat.. un pie pC uzreiz negribaas mest klaat.. Vai vari pateikt, kuru kur tiit? :lol:

Edit P.S. es tinu pie paveca baroklja coolera! :)

 

nui?! - nekas nenodegs, man stāvēja vairākus mēnešus pie 12cm titāna grozītājs no austiņu vada, atkarībā cik lēni uzgriež - jo lēnāk, jo lielāka pretestība, jo karstāks tas daiktiņš. bet galugalā - var jau viņu pie ventilatora pielikt, un miers:) - ko tur čakarēties ar radiotehnikas detaļām, kad var pa lēto izpeldēt?:))) vispār ja uzgriež tā, lai proepellers arī startētos - ti - nepārāk lēni, tad pretestība nav baigi lielā, un tas daikts turas smuki silts, bet līdz degšanai vēl tālu:)

 

2 Rasmus - liekas ka tas vads bez izolācijas būs zeme jeb 0, tie krāsainie ir abi + vadi, katrs savai ausij - left un right, slēgt var pie jebkura, ti - tajā knibulī ieiet sarkanais - un iziet, tātad vienu galu pie ieiešanas, otru pie iznākošā, tās pašas krāsas vada. nosvilināt neko nevar, vienkārši - ja nepareizo pievienosi - nedarbosies, jo neizveidosies el ķēde, jeb slēgums, hrenzin kā to sauc:)))

Ok.. liels paldies! 8)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...