Jump to content

Kaimiņu skaļums


Tilo
 Share

Recommended Posts

nezinu

mees ar visiem kaiminjiem ljoti draudziigi sarunaajaam

aiznesaam pukji podinjaa iedevaam kartinju ar telefona numuriem

un ja kaadreiz pa skalju lai zvana

un nekaadi zvani/suudziibas nav bijushas

protams ja baigais dzerstinsh tad visi iet uz neitraalaako istabu kur nav kopeeju sienu

Link to comment
Share on other sites

Nenu mazpilsētas, ne nu kā. Rīgas centrs, ļoti prestižs, jauns projekts. Un par to naudu, ko maksājām - varēja jau arī skaņas izolāciju normālu uztaisīt.

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

Un par to naudu, ko maksājām - varēja jau arī skaņas izolāciju normālu uztaisīt.

muaahhhaaaahhhhh

to naudu sabaaza kabataas projekta daliibnieki

un nabaga stroiteljiem arii lierlais pikjis jaakaasj

tava uuberprojekta REAALAAS celtnieciibas izmaksas ir 1/3 no deklareetaas summas :D

Link to comment
Share on other sites

par jaunajām majām runajot- mana drauga sencis strādāja pie vienas viesnīcas nezinu tieši cik lielas bet nu ja nemaldos savi 6 stāvi bija..... un ka jūs domājat cik tada viesnīca varētu izmaksāt? divi, trīs miljoni? muļķības 400 000 ls un māja gatava un tikai tad es apjēdzu cik daudz šitie vadītāji dabo naudu, jo ja ta būtu dzīvojamā māja tad stabili vienu 100m2 dzīvokli varētu pārdod pa 50 k vismaz :D

Link to comment
Share on other sites

man kaimiņos, kad saimnieku nav mājās, monotoni kauc suns. gandrīz kā vilks pilnmēnesš laikā...

Uzrakstīju sūdzību mentenē; viņiem uzlika sodu 5ļs un teica, ja būs vēlreiz sūdzība, sods attiecīgi 25Ls, 50Ls utt.

Es nez, tur nekādi 23:00 vakarā netika minēti.... Vajag painteresēties pašvaldības policijā.

Link to comment
Share on other sites

un nav arii dolbaaka saimnieka, kursha savaa dziivoklii tur kranci. Sunim nav domaatas 4 sienas un pagalms stāstihanai 2 reiz dienaa un 10 minuteem.

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Jā, nu ir tādi indivīdi, kas cilvēciskus mājienus un lūgumus neztver un nesaprot. - tur tad nav variantu - tikai šitā...

Bet principā diezgan bīstami ir ar tādu "cita presonīskās mantas" bojāšanu. To ka vakar vakarā viņam skaļi skanēja pierādīt vis nevar, bet to ka tu esi sa*isis viņa balto persiešu stila paklāju gan varēs.

 

Kā reiz viens paziņš dzīvo tādā mājā kurā ir kādi 6 dzīvokļi laikam. Un jumta stāvā dzīvo viens alkašs, kurš neko citu nedara kā tikai "metina" visulaik un pa to dzīvokli nemaksā ne graša, jo... mājas saimniece nekādies nevar naudu no šamējā piedzīt, jo uz draudiem viņu izlikt naher ārā, šis atbild ar to, ka tādā gadienā viņš nosvilinās visu māju pa tīro. Un visi raustās, jo no šitādiem tipāžiem to stabili arī var sagaidīt. Viņam ta zaudēt nav ko, a tev labāk paliks no tā, ka pēc tam čals ķurķī sēdēs, ja tava māja ir nolīdzināta līdz ar zemi? :neutral:

 

Ar šo es tik gribēj pateikt to, ka es vis neieteiktu uzreiz ķerties pie tik radikālām metodēm, jo ir neprognozējami cilvēki, kas var atdarīt desmitkārtīgi tev pašam atpakaļ...

Labots - A-kalvis
Link to comment
Share on other sites

Guest hakeris

varbuut pameegini laipni paskaidrot ka tev maajaas ir mazs beerns ? ja neliidz tad sit pa muti.

Link to comment
Share on other sites

Da vienkārši, variants jau bija: piemet vēl 1 strāvas fāzi pie viņu un nedēļu (kamēr sapirks jaunas iekārtas) būs miers un klusums

Link to comment
Share on other sites

John Wayne

Zinot šito skūtsaldeņu psiholoģiju - nu neies viņi skriet un sūdzēt tiesā par mantas bojāšanu utt. Kas bailīgs, tas vainīgs un hui viņi kaut ko pierādīs, tāpat izsitēji melnā bumerā ir gabals no filmām, reāli neviens par persiešu paklāju vai mūzikas centru tev nebrauks, jo negribēs vēl lielākus sūdus, ja zin, ka no tevis sūdus var pretī sagaidīt, tad ar to parasti pietiek. Tāpat tas dedzinātājs, šaubos, vai tie pļēgura šlupsti ir reāli, bet visi vienkārši mīž, tā diemžēl ir mūsu sabiedrībā - darbojas princips divi sit vienu, pieci skatās, visi baidās iejaukties, jo, hipotētiski ņemot, var dabūt pa muti. Principā skumji.

P.S.

Suņi ir kolosāli dzīvnieki, bet tie invalīdi (pārsvarā krievvalodīgi), kas man rajonā mētā bombačkas vai šauj salūtu 22:59 - pēc katra sprādziena kaimiņu suns pāris reizes rej pakaļ un viņu par vainīgu es neuzskatu.

Link to comment
Share on other sites

Aizskrūvē viņam durvis ciet. Pēc pirmās reizes džeks nesaprata, pāris reizes un nu ir miers.

Link to comment
Share on other sites

Ghh, man kaut kas līdzīgs bij pie kaimiņa vilkās bariņš sīko urlu-pīpmaņu-alus dzērāju - kādu brīdi cietu - ziemā - domāju - auksts dzekiem ārā, nu lab... pienāk pavasaris - paliek viss trakāk, bļauj, sļaudās, pīpē - mūžīgi viss ar semuchkaam piespljaudiits, vienu vakaru maajaas alu dzeeru (laikam hokjis bij), uzmetaas dusmas - mazliet iepljaavis izvilkos koridora, shie paluur un turpina aurot un acu priekshaa spljauj semenes zemee un viss ar siekalaam piespljaudiits veel - es pateicu - vaacaas visi nafig, viens umnjiks pasuutiija mani, mieriigi piespiedu lifta pogu, atbrauca lifts - to gudrinieku pakjeeru aiz shkvarkas un no visa speeka ielidinaaju liftaa, atsitaas pret lifta sienu (laikam ar seju:D) un nospiedu 1.staava pogu - pateuicu - ja maak klusu uzvesties un nespljaut - lūdzu - tuseejiet - ja nemaak un gudri izrunaajas - tad nah laukaa... - pateicu, ja buus kaut kas izdariits manam dziivoklim vai durviim - naakamreiz nerunaashu bet vienkaarshi gaazes pistoli pabaaziishu pa durvju spraugu:D nez, kopsh taas reizes tusee tur veel, bet viss tiirs - piipee tik pie loga kaapnju telpaa un pat sveicina mani katru reizi:)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...