Jump to content

SKY UK pakete + Dreambox


Dexs
 Share

Recommended Posts

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • guntis5

    7

  • Aigarsclp

    19

  • Pirkss

    8

  • Dexs

    26

Top Posters In This Topic

jā manu dreambox kanālu liste. un cita draza. :)

pārbauduju kanālus:

VHI, VHI Clasic, MTV one, MTV dance un signāla līmenis bija 82%

Starpcitu pamaniju ka MTV one ir uz 2 transponderiem.

Link to comment
Share on other sites

82%? Tas jau ir daudz...

Man uz Siriusa otrā istabā uz 90cm bļodas ir 70% :D

Tev ir 1,2m bļoda?

 

Tad atsūti to backup uz PM! ;)

 

Hmm, skatos Yotas lapā, a tur tikai 110 bļodas, 120 nav... :D

Labots - Dexs
Link to comment
Share on other sites

Es vēreiz pārskanēšu kanālus un uztaisīšu back'upu vienkārši vakar pāršuvu drīmu un vienreiz noskanēju, bet gadās ka kāds kanāls paliek neatrasts ar prmo reizi. parasti noskanēju vēlreiz un atrod kanālus kurus neatrad 1. reizē (apmērm 10 kanāli.)

Nē man ir 110 cm šķīvis.

Es dzīvoju piecstāvenē, 4 stāvs.

Gunti nezini kurā tiešu filā drīms glabā kanālu listi? ja zinā kurā tieši failā nevajadzēti viņam drembox edit lai redzētu manu kanālu listi varētu nopublicēt seit.

Labots - Aigarsclp
Link to comment
Share on other sites

Reku ir mans backups:

http://yy.lv/upload/index.php?ACT=4&f=71580&ext=RAR

Es vēl nēsu pārskanējis jo nelauj lietot FTP skanēšanas laikā.

tūlīt uzlikšu skanēt un ielikšu svaigāko backupu.

Iespējams nebackup'oja visus kanālus jo beigās kad beidza backup'ot pateica ka 4 faili nēsot nokopēti.

EDIT:

Ieliku arī dreambox edit programu, ja nu kādam vajag.

http://yy.lv/upload/index.php?ACT=4&f=71583&ext=ZIP

Labots - Aigarsclp
Link to comment
Share on other sites

WOW, nav vārdu atklāti sakot...

Tādas programmas! :shock:

 

Tikai mani šausmīgi māc bažas par to signālu...

Ja pat Siriusam man tikai uz manu situāciju man izdevās noķert 70 procentus, vai es nenoķeršu vispār signālu Astrai, jo 19,2 Astrai man signāls vispār ir tikai 60% (bildē redzams, ka ir koks priekšā)

 

Varbūt vēl kādas idejas, kurā labā paketē ir Vh1 Europe un Vh1 Classic un kādi citi labi kanāli?

Uz 19,2 Astras šie kanāli ir, bet laikam jau nepieder nevienai paketei???

Labots - Dexs
Link to comment
Share on other sites

Gunti nezini kurā tiešu filā drīms glabā kanālu listi? ja zinā kurā tieši failā nevajadzēti viņam drembox edit lai redzētu manu kanālu listi varētu nopublicēt seit.

/var/tuxbox/config/enigma/ tur visi kanali ir sifreti viena putra.

Link to comment
Share on other sites

man kad lika šķīvi (lika meistars jo es tad ņibumbum par sat antenas likšanu) astrai bija (tagad notikti tāpat) 60% līmenis. kad beigs skanēt paskatīšos kāds signāls astra 19.2. man vēl saknēs 13 minūtes (kopumā skanē 20 - 24 minūtēm).

EDIT:

Ka tajā lielajā putrā ir to es zināju. biju domājis ka varbūt kautkur viss arī stāv vienā failā.

Labots - Aigarsclp
Link to comment
Share on other sites

Gluži blakus nav. viens vienā balkona pusē otrs otrā (Būtu diena uztaisītu bildi.).

VH1 Classic ir UPC DIRECT bet VH1 Europe A ir UPC DIRECT un Digital+ pakā.

Edit:

noskanēja astru 28 grādos bet neko jaunu neatrada. premiere1 kanālam dreambox rāda ka man ir 87*.

Labots - Aigarsclp
Link to comment
Share on other sites

UPC DIRECT? Uz kura pavadoņa? Ahā, vecā labā Astra, un šāre ir šij Ungārijas (kā noprotu) paketei atrodama?

Kādas valsts?

 

Uztaisi bildi rīt, ja vari... ;)

 

Reāli, SKY man patīk daudz labāk, bet tiktiešām nezinu, vai 110 šķīvis uzlīdīs uz manas mājas sienas...

Labots - Dexs
Link to comment
Share on other sites

Jap, jau atradu...

Šāre viņam ir?

 

Vismaz man patīk, ka ir varianti, ja teiksim SKY UK man neiet... ;)

Link to comment
Share on other sites

Protams ka šāre ir. ja tava māja ir tā kurai redzama siena tad laikam esu aklas ka neredzu nekur tavu 90 cm (kaimiņam uz jumta redzu.)šķīvi.

Link to comment
Share on other sites

Jā, tas ir skats NO šķīvja, kā viņš skatās uz debesīm.

Labots - Dexs
Link to comment
Share on other sites

Negribās tagad čakarēties ar bildi...

Dienvidi - vel pa labi virzoties bildē...

Vari arī paskatīties uz šķīvi tālāk, tāds ir pozīcija SIRIUS, HORBIRD, ASTRA

Link to comment
Share on other sites

NU izskatās ka koki nevar traucēt ,liekas ka iet pāri nu vienīgi mož to bērzu biški saīsināt pa nakti! :-D

Kapēc negribi likt uz jumta?

Labots - arthurs
Link to comment
Share on other sites

Bērzs tas nav, ķirsis :D

Negribās, labi ķirši vasarā...

tagad es tā skatos, ka arī Vh1 un Vh1 Classic iet uz Astras vairākām paketēm...

Protams, Sky krutāki kanāli, bet lielāka ķēpa...

Katram savs pluss vai mīnuss :D

 

Lieta tāda, pieņemsim, man ir satelīts jau uz sirius, astra, hotbird, kā es tam varu pieslēgt tātad man vajadzigo Drīmu ar šāri? Vajag kādas savādākas galviņas, lai arī otrā istabā tikmēr var skatīties oficiālo Viasat?

Link to comment
Share on other sites

Variants 1:

Uzlikt galvas ar divā izejām.

Variants 2:

pieslēgt drīmu Kā galveno tūneri. drīmam ir LNB izeja - tas nozīmē ka drīam var pieslēgt klāt citu tūneri. Ar 2. variantu var būt problēma ka ar oficiālo tūneri redzēsi to pavadoni vai arī ar tādu pašu polaritāti esošos kanālus (es īsti nezinu nemācēšu sīkāk pastāstīt tādēl prasi guntim, kernell, vi boldriks'am).

 

Edit

netā izteicos. 2. variantā ar oficiālo tūneri redzēsi tos pašus kanālus ar tādu pašu polaritāti vai pavadoni (īsti nezinu) ar kādu polaritāti vai no kāda pavadoņa tajā mirklī skatās/lieto galvenai tūners (šajā gadijumā dreambox). EH izteicos nedaudz murgaini.

Labots - Aigarsclp
Link to comment
Share on other sites

OK, liels paldies par info...

Nu tad domāšu kas un kā...

Ja būs vēl kādi jautājumi prasīšu...

Pagaidām vairāk sveros uz SKY UK, ja nesanāk, tad no vecajiem labajiem 3 pavadoņiem... :D

 

Nu ko, tagad skatos visas cenas, un iznāk, ka pilnīgi jauns Drīms (lētākais) maksā 150Ls...

Šausmīga nauda :(

Tad jau tikai uz pavasari visu varēšu sākt taisīt...

Negribās tik ilgi gaidīt...

 

Varbūt ir vēl kāds tuneris, kuram ir tīkla karte un kuram arī vienkārši var uzstādīt šāri (bet nevajag turēt ieslēgtu kompi)...

 

Vēl jautājums, ja SKY UK tomēr nevar manos apstākļso darīt, tad mani ir ieinteresējušas:

 

VIASAT Scandinavia & Baltic

UPC DIRECT

un PREMIERE paketes...

 

Vai katra no tām maksā 5dolāri? Vai visas iespējams lietot vienlaicīgi?

Labots - Dexs
Link to comment
Share on other sites

dreams tas ir OK un domaju pareizakais variants (veel ir tripledragoon un relok-mutanti bet ieteiktu tomeer dream)

 

par UPC rakstiju, tavaa gadiijumaa ja 28e kaut kadelj nesanaak spied uz primera tur arii ir daudz wwe :) un pie tam primera var redzeet arii bez shaares -haljava- bet nez cik ilgi...?

 

jaa tu vareesi shareet visas triis pakas kopaa - vienlaiciigi kaut 10 pakas...

 

wwe ir primeraa un sky uk un sky it (kas ir uz hotbirda) bet anglju sky wwe tomeer is daudz vairaak...

 

kaspas

Link to comment
Share on other sites

Aigarsclp

Tiko papētiju kā ir ar sky uk lietus laikā. Pie manis jau vairākas stundas līst lietus un atkrituši protams ir 2 no 3 national geographic kanaliem. abus vhi rāda bez problēmām. Pārstaigāju pa kanāliem un secināju ka gandrīz visus/lielāko daļu rāda lietus laikā bez problēmām.

Link to comment
Share on other sites

Guest tomix

nezinu, kurā lapā tu skaties to šāri, domājams, ka visur, daudz-maz, vienādi, bet tu taisies ņemt šāri par 15usd, jeb saku uzreiz, tie būs tomēr eur, ka vari paņemt par 20eur VIP LITE paku, kurā ietilpst: UPC; Cyfra+; Premiere; HTB+; NOVA; MTV Europa; Viasat; vēl tur kkas, aizmirsu, protams, uz vienu galvu nav jēgas, bet galva maksā nieka 15Ls..

 

p.s. par drīma konfigurēšanu: man no turienes, kur ņēmu šāri atsūtija uzreiz gatavus failus, kuri bija tikai jāpārraksta esošajiem, taka, ja sarunā - nekas nav jādomā, ko un kā darīt :D

Labots - tomix
Link to comment
Share on other sites

Aigarsclp

Ja tu par to šāri biji domājis man tad:

Es lietoju sky-uk šāri par 15 USD uz pus gadu.

Par raustīšanos: Es uzrakstiju ko man rāda/nerāda lietus laikā jeb stāstiju kā ar signālu lietū.

Labots - Aigarsclp
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Kāda varētu būt problēma, ja raustās bilde ar IPbox200s tjūneri, ņemot medu ar mgcamd?

Link to comment
Share on other sites

Papildus DreamMuca teiktajam:

- iespējama, ka gļuko interneta pieslēgums;

- paskaties zem var/keys, tur ir tādi failiņi, kas saucas priority.list un ignore.list. Ja viņu tav, tad noteikti jāizveido un jāsaliek iekšā pareizie karšu identi. Šie failiņi nodrošina to, ka tuneris uzreiz atrod pareizo medus kāri, nevis katru reizi rakājas pa visu stropu.

Link to comment
Share on other sites

Paldies ivo. Ļoti vērtīga infa. Šie faili man ir bet tad jāsaliek būs, kā tu saki lai katru reizi nemeklētu. Tā varētu būt tā vaina. Mājās notestēšu un tad redzēs

Link to comment
Share on other sites

atbildot uz iepriekšējo postu, to nav jācitē.

 

Pārizmantot varēs tikai vadus.

Šķīvi vajadzēs savus 110cm vismaz, atkarībā no dzīvesvietas Latvijā - Ludzā teiksim vajag lielāku nekā Liepājā.

Tjuneri - kādu IPbox vai Dreambox ar ethernet portu, interneta pieslēgumu mājas.

Nu un protams vēlmi pašam visu sakonfigurēt, vai samaksāt kādam kas to izdara.

Plus ar saviem 5-10Ls mēnesī jārēķinās, SKY ir padārgs prieks.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...