Jump to content

SKY UK pakete + Dreambox


Dexs
 Share

Recommended Posts

Tātad, manā istabā nav satelīta, lielajā istabā senči jūzo Viasatu, kurš pēdējā laikā man sāk piegriezties...

 

Tātad, tuvākajā laikā (lēnām jau krāju naudu) domāju iegādāties Dreambox + jaunu šķīvi + tātad šāri no SKY UK!

 

Nezinu, cik viss kopā varētu maksāt? Par šo lauciņu (Dreambox) esmu pilnīgs idiots...

To nokonfigurēt - nemāku, var teikt, pilnīgs iesācējs...

Varbūt Openbox ir vieglāk, bet tas neder, jo man nepatīk datoru turēt ieslēgtu lai vienkārši paskatītos TV!

 

Tātad:

1)Cik lielu šķīvi vajag, lai noķertu Astra 28 grādos (es nerunāju par 2D, par to nemaz nerunāsim), bet lai noķertu parasto paketi un redzētu SKY Sports, un visu mūzikas paketi ar Vh1 un Vh1 Classic ;) (domāju uz šķīva likt vienu galvu - uz Astru 28, jo domāju ka ar šo paketi vismaz pagaidām pietiks)

2)Galviņas? Parastās?

3)Kādu Dreambox modeli? Būtu vēlams tāds, kuram nav šausmīgi sarežģīti uzstādīt kādas šāres vai ko tml, jo pa to līniju vismaz pagaidām esmu pilnīgs tupaks...

4)Kā ar to keyu saņemšanu? Vai vajadzīgs i-neta kabelis? Ja tā, tad vai der vecais labais Lattelecom mājas pieslēgums? Ja tas der, tad kā "sasplitot" kabeli, lai netu varētu jūzot gan uz datora, gan tikmēr vienlaicīgi skatīties arī satelītu?

5)Kādi ir šāres serveri, no kura SKY UK pakete iet? Cik tā maksā?

6)Cik viss kopā varētu izmaksāt?

 

Liels, liels paldies jums par atbildēm, ceru ka kāds palīdzēs...

Labots - Dexs
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • guntis5

    7

  • Aigarsclp

    19

  • Pirkss

    8

  • Dexs

    26

Top Posters In This Topic

1)Jo lielaks škīvis jo labāk.

2)Jā parastas universalās.

3)Visi drimi ir labi,modeli nosaka tavs macinu biezums,no 140 ls līdz 500 ls.Sakuma būs sarežgiti,bet ar laiku iemacisies.

4)Keyus vari likt izmantojot kompi ka ari drimu.Vajadzes iegadaties ruteri ap 20 ls,varesi pieslegt drimu un 3 datorus,vai 3drimus un 1 datoru :-D .Lattelekom der 100%

5)Zinu ka y*a piedava sari uz 28e

6)LNB--7ls

BĻODA--10-25ls

KRONŠTEINS PIE SIENAS--5ls

KABELIS-- 0,15ls/m

DREAMBOX 500S--140ls

RUTERS--20ls

LAN KABELIS--0,15ls/m

Link to comment
Share on other sites

Tā kā šis ir skats nākotnē, tad kā ir ar Dreambox 100? Kautkur tepat lasīju, ka tas iznāks...

Man jau neko ūberkrutu nevajag, visu, pēc iespējas lētāk...

Kad šis modelis būs pieejams, kādas tā iespējas un cik maksās?

 

Šķīvis 90cm nepietiks, pie nosacījuma, ja liek vienu galviņu tikai uz šķīva? vienkārši man tā mājas siena jau tāda pusnokrauta... :D

Labots - Dexs
Link to comment
Share on other sites

Ar 90 CM šķīvi uztver ta uztversi sky paķeti, bet būs lielas problēmas ar signālu labāk uzreiz ņem minimums 110 cm šķīvi. labāk gan ņem uzreiz 120 cm šķīvi un uz augšu. par šāri neuztraucies, es tev stāstiju no kurienes ņemu šāri (ja ņem uz pus gadu tad mēnesis par brīvu)... :) Sky sports man neliekas tik interesansts... :( Pat F! nevaru redzēt ar savu 110 CM redzēt jo kanāls kurš rāda F1 atrodas uz 2D satelīta.) :(

Y**a's šāre ir dārga.

Link to comment
Share on other sites

Cik maksā par šāri katru mēnesi?

Nu F1 nav mana prioritāte...

Mana prioritāte ir mūzikas kanāli (Vh1, Vh1 Classic) kā arī Sky Sports, iekš kuriem rāda WWE! ;)

Link to comment
Share on other sites

Es paņēmu uzreiz uz pus gadu. samaksāju 25 USD plus komisijas par pārskaitijumiem. Man no 15 LS iznāca +/- 28 USD (precīzi neatceros). Tākā paņēmu uz pus gadu ietaupiju 5 USD mēnesī.

Link to comment
Share on other sites

DM-100 maksās ap 150Eur, kad iznāks... kad tieši - Dream-Multimedia klusē kā partizāni :)

Var dabūt lietotu DM-500 ap 100Ls, iesp ka līdz jaunajam gadam es savu tirgošu...

Šāre maksās 5-6$ mēnesī...

Link to comment
Share on other sites

Lieta tāda, ka bļodas izmērs tātad vajadzīgs - 1,20...

Nu nezinu vai uz savas mājas sienas izdosies tādu uzštellēt, mutere jau tā visu to mājas daļu (pie balkona) ir nokrāvusi ar savām puķēm... :D

 

Varb'tu kādi vēl ieteikumi, kurvar redzēt Vh1 un Vh1 Classic? Jāpaskatās tas Canalsat, tam ir spēcīgs pārklājums Latvijā...

 

Uz ASTRAS esošos ar šāri dabūt vaļā nevar (Vh1, Vh1 Classic, MTV 2, MTV Base, MTV Hits)

 

Vēl jautājums, ja piemēram es dabūju SKY paketi, vai piemēram Thor paketi, tas nozīmē, ka es redzu visu skandināvijas paketi (Thor gadījumā) un Sky paketi (arī Īrijas)?

 

Kā jums ir ar Viasat? Tie, kuri lieto šāri var redzēt visus zviedru, t.i. piem. dāņu MTV utt.?

Labots - Dexs
Link to comment
Share on other sites

Jā, taču tas ir krievu Vh1 :(

Taču, Vh1 Classic kā skatos arī ir NTV+, taču tā laikam krutākajā paketē, kur šārei ir "labs" ceņņiks...

 

Nu reāli nebūtu jau grūti to 1,1 M šķīvi kā uzštellēt, bet redz ka tomēr ir grūtības lietū ar to signālu utt...

 

Vēl, kā noprotu Openbox r lētāks, taču vai vienīgais variants tam saņemt kodus ir turēt datoru ieslēgtu?

+ vēl tagad skatos to drīmu sadaļu un palasot vien, kā nokonfigurēt drīmu, mati slejas augšā :D

Vismaz es tagad neko nesaprotu no tā :D

Labots - Dexs
Link to comment
Share on other sites

Moš vispirms nočekosi infu PIRMS raudāt par šāres ceņņikiem, a? :-x

Ja šārē HTB+, tad par tiem 5$ tu dabū VISU paku, labi, izņemot HD kanālus, kuri HTB+ ir až veseli 3

Link to comment
Share on other sites

Nu HD man nav aktuāli... ;)

Kā ir ar NTV uztveršanu Latvijā?

Par šāres ceņņikiem atvainojos, es jau tikai grasos lietot šāri un skatīties satelītu... :D

Labots - Dexs
Link to comment
Share on other sites

Ir paradijies uz skyon uztverejiem parveidotajs saresanai no lan uz com porta (kompis vairak nevajag).Sola ka bus prieks openboxa ari.Viaccess iet stabili bet Videoguard gluko.Gan jau bus ok.Ta ka tas ir laika jautajums.

Link to comment
Share on other sites

Man ar 120cm bļodu SNR ir virs 80%, pie Ādažiem.

Šķiet ka pietiek ar 90cm bļodu.

Openboksis izmanto šāri caur Season interfeisu tā kā bez kompja darbināšanas cauri netiksi.

Link to comment
Share on other sites

Nē mārci parasti VIASAT Baltic un nordic pakas piedāvā kopā. Tā kopējā paķete (Baltic + nordic) maksā 5 USD mēnesī. Iztiksi ar 1.1m šķīvi. Lietus laikā daļa kānālu var nerādīt. bet tas arī viss. ņem sky ar 1.1 metru šķīvi ja uz balkona nav vietas. nav tik traķi ar to signālu var iztikt. Ja būtu galīģi slikti es nelietotu sky ar 1.1m šķīvi. Kā jau teicu Lietus laikā daļu kanālu nerādīs bet daļu rādīs.

Link to comment
Share on other sites

Nu OK, ja jau nav tik traki, tad var domāt tālāk par to SKY...

Informācijai: es dzīvoju Viesītē (Jēkabpils rajons), tā kā tas ir vairāk uz Austrumiem...

Piemēram, kuriem kanāliem tev pazūd signāls? Kādiem no lielajiem (Sky, Sky Sports, mūzikas pakete), vai kādiem citiem?

Vēl, vai uz 1,1 m šķīva tev ir vēl kāda galva, vai viena galviņa uz 1,1 m šķīvja uz 28 Astras?

Link to comment
Share on other sites

Dexs - es ar skatos SKY UK uz shares...Man ir 1.10m bloda uz 28 gradiem, parasta (universal) galva, OpenBox X-800 uztverejs un pedeja "o" mpcs versija. Un strada bez problemam. Un parklajuma karti vari apskatities www.lyngsat.com, panemot packages un transponderiem blakus labaja mala bus links uz parklajumu.

Ja ir kadi jautajumi - suti priv. message. P.S. Varu tev palidzet nokonfiguret Driimu! :)

 

Aigarsclp - ir serveri, ka dala atseviski BALTIC un NORDIC viasatu...Pats esmu tadus paris manijis.

Labots - Richjuks
Link to comment
Share on other sites

Nē mārci parasti VIASAT Baltic un nordic pakas piedāvā kopā. Tā kopējā paķete (Baltic + nordic) maksā 5 USD mēnesī. Iztiksi ar 1.1m šķīvi. Lietus laikā daļa kānālu var nerādīt. bet tas arī viss. ņem sky ar 1.1 metru šķīvi ja uz balkona nav vietas. nav tik traķi ar to signālu var iztikt. Ja būtu galīģi slikti es nelietotu sky ar 1.1m šķīvi. Kā jau teicu Lietus laikā daļu kanālu nerādīs bet daļu rādīs.

Kapec kopa?,varbut kads peteris no blakus majas kam ir drims un vejusata baltic karte, pa alinu var padot uz kaimina drimu.

Link to comment
Share on other sites

Es tiem sky sports un mūzikas kanāliem nēsu pētijis signālu jo es tos neskatos. Pazūd signāls piemēram national geografic kanāliem (izņemot ntaional geografic wild). Īpaši nēsu pētijis. Par sky sports ir tā ka, sky sports kanāli ir dublēti uz vairāķiem transponderiem, pierām ja nerāda no viena transpondera var redzēt no cita. :)

Link to comment
Share on other sites

Dexs - jap...Man uz 1.10 skivja ir 1 galva un uz otra 90cm skivja ir uz 5; 13; 19.2 un 36.

 

P.S. Ka ir stipraks lietus ta pazud visiem transponderiem signals. Protams, ari skaidra laika ir kuriem ir 100% signals un ir tadi kuriem ir ~50%, bet radit rada! :)

Labots - Richjuks
Link to comment
Share on other sites

Nu tātad jāliek viena galva un 1,1m šķīvis... ;)

 

Aigarsclp: Jā, uz SKY ir ļoti daudz populārzinātniskie kanāli - visi Discovery, Animal Planet, History Channel... ;)

 

Hmm, skatso Yotā un cenas īpaši neatsķiras:

Satelītantena 110cm Metal maksā 21 Ls ;)

Labots - Dexs
Link to comment
Share on other sites

Dexs - domaju, ka 1.10cm bus OK! :) Bet nu drosibas pec vel paskati to lyngsat lapu. Jo cik es atceros bija transponderi, kuriem uz Tavu pusi ir nepieciesama lielaka bloda neka Riga.

Link to comment
Share on other sites

Tie dokumentāli kanāli man patīk! :) Tāpēc arī pārgāju uz sky. :)

kā jūs domājiet man ietu uz 80 cm šķīvja ietu normāli 4.8 (sirius. 13, 19.2 un 36 grādu satelīti. vienkārši man mētājas 1 galviņa uz kuras man bija HTB+. Mana atrašanās vieta - Preiļi.

Link to comment
Share on other sites

Aigarsclp - neesmu parliecinats. Man, piemeram, uz 90cm blodas 5; 13; 19.2 signals ir tuvu pie ~100%, tachu 36 gradiem labi, ja pari 50%. Un liekot galvu uz 36 gradiem, nacas parmontet citadak visas galvas un bij pamatigs chakars dabut klat uz krieviem galvu. Tika nopirkts vel viens galvu (5;13;19.2) stiprinajums un montets visadi grozot kopa.

Link to comment
Share on other sites

Tie dokumentāli kanāli man patīk! :) Tāpēc arī pārgāju uz sky. :)

kā jūs domājiet man ietu uz 80 cm šķīvja ietu normāli 4.8 (sirius. 13, 19.2 un 36 grādu satelīti. vienkārši man mētājas 1 galviņa uz kuras man bija HTB+. Mana atrašanās vieta - Preiļi.

liec to 36e blakus 28e,bet uz mazo skivi 5e,13e,19e.Ja liksi 36e,19e,13e,5e uz mazo skivi tad dodu 90%kad 36e un 5e lietu,sniega un stipraja veja signals raustisies.

Link to comment
Share on other sites

Njā, daudzi kanāli ir uz tiem transponderiem, kur es atrodos uz līnijas (zonai)...

Vai tad vispār ir jēga ņemt SKY UK? Negribās visulaiku skatīties signāla raustīšanos (uz mūzikas un populārzinātniskajiem kanāliem)

Link to comment
Share on other sites

Ļoti stipra lietus laikā protams ka nerādīs (stipra lietus laikā atkrīt kautvai tie paši sirius transponderi, protams nejau visi). Kad būs Lietus es speciāli papētīši ko man rāda lietus laikā.

EDIT

ar 1.8. Stipral lietus laikā protams būs Daudz mazāk problēm. tas taču sen zināms ka ar satelīt televiziju ir problēmas lietus laikā, pavēro kabeļtelevīziju - kabeļtelevīzija arī raustās lietus laikā jo signālu ņem no sat...

Labots - Aigarsclp
Link to comment
Share on other sites

Nu 1,20 vēl varbūt, bet 1,80 manos apstākļos NEVAR uzlikt...

Uz mājas sienas nav tik daudz vietas...

Uz jumta likt nevar...

Labots - Dexs
Link to comment
Share on other sites

Aigarsclp, tu dzīvo Preiļos? Tas ir vēl vairāk uz Austrumiem nekā Viesīte, tu vispār Discovery, mūzikas transponderiem esi ārā no zonas, bet piemēram tagad, redzi...?

Maybe vari pačekot signāla līmeni mūzikas paketei (MTV One, Two, Vh1, Vh1 Classic)?

Link to comment
Share on other sites

Tka mēģināts likt uz lielā šķīvja tad kad tika likts 28E bet HTB signāls bija tikai 10%

Nevar but!Tad jau varbut kreisaja puse koks ir.

Link to comment
Share on other sites

Protams redzu visus discovery, animal planet, national geographic vhi, visus mtv u.t.t. HMM varu tev iedot savu kanālu back'upu ar dreambox edit redzēsi ko es redzu no 28"E.

Jā es dzīvoju preiļos.

tūlīt pačekosu signāla līmeni.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...