Jump to content

Monitora defekti


Guest shal3r
 Share

Recommended Posts

Divas dienas atpakaļ iegādājos lūk šo monitoru:

http://www.samsung.com/Products/Monitor/Fl...atCDT_797DF.htm

 

Un man liekas, ka vinjma vareetu buut dazhi defekti. Vai shie iemesli ir pietiekami lai mainiitu pret garantiju?

 

1) Labais augsheejais stuuris ir knapi nedauz tumshaaks un nedaudz ielikets uz augshu. Taadas lietas parasti rodaas, ja pie taa stuura patureet magneetu.

2) Iesleedzot monitoru shii gljuka uzreiz, bet tas paraadas ar laiku. Dienas beigaas jau ir paaraak nepatiikami. Kreisajaa malaa, vairaak un augshaa, bet tomeer liidz ekraana vidum labi redzams. Burti ar laiku paliek tievi un kontuuras nepreciizas. Peec kaadu 8h darba viss teksts labajaa malaa ir tievs gandriiz taa kaa raustiits.

3) Visa bilde ir nedaudz ieliekta, it iipashi tas juutaas ja ir novilkta horizontaala liinija. Taa ir taa kaa nedaudz nedaudz ielikta uz leju un attieciigi taas liinijas, kas atrodaas ekraana apakashaa, ir ieliektas uz augshu. Ljoti maz, bet juutami un nepatiikami. Monitora iestaadiijumos to izmainiit nevar.

 

pat uz mana vecaa 6 gadus nokalpojushaa 15" monitora neviena shii gljuka nebija.

 

P.S.

4) man atveda monitoru baltaa kraaasaa, kaut gan 1a.lv bildee bija peleemelns monitora korpuss.

Link to comment
Share on other sites

Guest she`ka
Divas dienas atpakaļ iegādājos  lūk šo monitoru:

http://www.samsung.com/Products/Monitor/Fl...atCDT_797DF.htm

P.S.

4) man atveda monitoru baltaa kraaasaa, kaut gan 1a.lv bildee bija peleemelns monitora korpuss.

 

ideāli! 2 dienas un pirkts 1a veikalā - respektīvi, Internetā!

 

Izmanto savas patērētāja tiesības un saki, ka tev nepatīk kaut kas un vēlies naudiņu atpakaļ, jo 14 dienu laikā tev ir tādas tiesības to darīt.

 

Ja teiks, ka tu jau esi lietojis, tad saki, ka tu tikai pārbaudīji, un tevi tas, ko tu redzēji nemaz neapmierināja.

 

Bet, ja šie piekrīt apmainīt pret jaunu bet tiem bojājumiem, ko minēji iepriekš, tad viss ok. vari mainīt, ja vēlies, tikai atceries, ka garantiju, lai šie dod jaunu! nevis paliek tā pati vecā...

Link to comment
Share on other sites

Guest Udzzis

Tev pa labi no monitora gadījumā nestāv kāds lāzera printeris vai kas tamlīdzīgs?

Jebkurā gadījumā pirms iet mainīt, ieteiktu pamēģināt pamainīt monitora atrašanās vietu, daži monitori ir ļoti jūtīgi pat pret ne pārāk stipriem magnētiskajiem laukiem.

Link to comment
Share on other sites

Guest Masta

Es nesen iegaadaaju ViewsonicE72_sb, vizuaali baigi smuks, melns ar sudrabotu kraasu, tachu ir viena briinumaina fiicha, ko nesaprotu joprojaam. T.i., pirmaas ~15 min monitora ekraana abi saani viltiigi triic, saakumaa likaas , ka problemas ar manu redzi tachu neviennoziimiigs bija mans prieks, kad secinaaju, ka taa nav.

Monitors smuks, izshkirtspeeja arii o.k., tachu trikus taisa anyway.

Link to comment
Share on other sites

Guest Udzzis
Es nesen iegaadaaju ViewsonicE72_sb' date=' vizuaali baigi smuks, melns ar sudrabotu kraasu, tachu ir viena briinumaina fiicha, ko nesaprotu joprojaam. T.i., pirmaas ~15 min monitora ekraana abi saani viltiigi triic, saakumaa likaas , ka problemas ar manu redzi tachu neviennoziimiigs bija mans prieks, kad secinaaju, ka taa nav.

Monitors smuks, izshkirtspeeja arii o.k., tachu trikus taisa anyway.[/quote']

Viss kārtībā, ieslēdzot monitoru notiek kineskopa demagnetizēšana, no tā ar rodas trīcēšanas efekts.

Lai pilnībā to izbaudītu, atrod monitora menu funkciju degauss un aktivizē to.

Link to comment
Share on other sites

Es nesen iegaadaaju ViewsonicE72_sb, vizuaali baigi smuks, melns ar sudrabotu kraasu, tachu ir viena briinumaina fiicha, ko nesaprotu joprojaam. T.i., pirmaas ~15 min monitora ekraana abi saani viltiigi triic, saakumaa likaas , ka problemas ar manu redzi tachu neviennoziimiigs bija mans prieks, kad secinaaju, ka taa nav.

Monitors smuks, izshkirtspeeja arii o.k., tachu trikus taisa anyway.

Viss kārtībā, ieslēdzot monitoru notiek kineskopa demagnetizēšana, no tā ar rodas trīcēšanas efekts.

Lai pilnībā to izbaudītu, atrod monitora menu funkciju degauss un aktivizē to.

15 min nav par ilgu? man šis process notiek 5 sec. varbūt tas ir atkarīgs no monitora 0_o.

Link to comment
Share on other sites

degauss iet paaris sekundes un nevis minūtes.

P.S.  

4) man atveda monitoru baltaa kraaasaa, kaut gan 1a.lv bildee bija peleemelns monitora korpuss.

Ar to ir pietiekami lai apmainītu.Krāsai ir jābūt tādai kā pasūtīta, nedzīvojam jau kā krievu laikos, kad ņēma kads ir!

Link to comment
Share on other sites

Guest Udzzis
15 min nav par ilgu? man šis process notiek 5 sec. varbūt tas ir atkarīgs no monitora 0_o.

Sorry, pārlasījos, domāju 15 sek., 15 min. protams ir krietni par ilgu, arī 15 sek. jau tā kā bik par daudz.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...