Jump to content

LCD monitors ar 1600x1200 rezoluuciju


AndzX8-842
 Share

Recommended Posts

AndzX8-842
normāli izmēri priekš LCD moņiem. mans NEOVO ir 17.2"' date=' bet DELLs aiz muguras ir 17.8"[/quote']Labi, to metiisim pei malas, bet, kas ir UXGA?!
Link to comment
Share on other sites

normāli izmēri priekš LCD moņiem. mans NEOVO ir 17.2"' date=' bet DELLs aiz muguras ir 17.8"[/quote']Labi, to metiisim pei malas, bet, kas ir UXGA?!

 

Nu taspac kas SuperVGA , tobis liela izskirspeeja icon_wink.gif

Link to comment
Share on other sites

http://www.newegg.com/app/viewproductdesc.asp?description=24-016-039&DEPA=0

Kas mani ieintereesaj bija "UXGA 1600x1200." kas tas UXGA par briesmoni ir? Un atteela izmeeri ar interesanti tam moniitim - 20.1" :).

 

Cilveeks apzinaajaas savu kljuudu, ir ok

 

Pirmais kas atradiisies:

Short for Ultra Extended Graphics Array, a display specification that is capable of displaying 1600 x 1200 resolution, or approximately 1.9 million pixels.

Link to comment
Share on other sites

http://www.newegg.com/app/viewproductdesc.asp?description=24-016-039&DEPA=0

Kas mani ieintereesaj bija "UXGA 1600x1200." kas tas UXGA par briesmoni ir? Un atteela izmeeri ar interesanti tam moniitim - 20.1" icon_smile.gif.

 

Uhhh' date=' beidzot arii es izteikshos, izmantojot vispaarpienjemamu un tev saprotamu leksiku!!!

 

Nu tu laaame esi, pilniigs kretiins, ko spamo??? Nemaaki google ierakstiit UXGA??? Pameegini googlot

 

Pirmais kas atradiisies:

Short for Ultra Extended Graphics Array, a display specification that is capable of displaying 1600 x 1200 resolution, or approximately 1.9 million pixels.

 

Blin, foruma piespamotaajs!!!!!!!!

 

Es redzu korelāciju... Vai Tu arī?

 

Blin' date=' kaa man ir noriebushies visi tie chiikstulji, kas te ir savaakushies un to vien maak, kaa nostāstit!!!

 

Blin, forums ir tak prieksh taa, lai uzdotu jautaajumus, lai komuniceetu!! Un ja jautaajums tiek uzdots 100 reizhu, vieglaak ir neatbildeet, nekaa chiiksteet un rakstiit, ka eksistee google, search utt. Jo ja taa skataas, tad ciitiigi mekleejot var atrast da jebko, un to ko nevar atrast, to taapat sheit neviens nepateiks!

 

Vienmeer atradiisies kaads, kursh uzdod jautaajumu, un buus kaads kursh atbild, bet naifg vajadziigi tie idioti, kuri katreiz raksta, ka pieriebies atbildeet?? Nu tak neatbildi, ko Tu nogurdini savus liikos pirkstus rakstot savu punjkju izklaastiijumu par tev tik ljoti saapiigo teemu, ka forums tiek aizstāstits... Nu nevajadziigaas teemas, lai admins izdzeesh un gerai!

 

Pietiek chiiksteet, nevari vai negribi atbildeet- Paklusee!!![/quote']

 

P.S. Citāts ņemts no: http://www.boot.lv/forums/index.php?showtopic=7561

P.P.S. ... tomēr savdabīgi ir redzēt pusgadu vecu BOOTotāju ar jautājumu par saīsinājumu, ko Gogoļu misters ar pirmo teikumu var paskaidrot.

Link to comment
Share on other sites

Piedod VIL, es vienkaarshi nenocietos! Redz, cilveeks mani nostāstih, un saka, ka nedriiks taa dariit, bet pats dara... Nu baigi gribeejaas vinjam atbildeet tieshi taa, kaa vinsh to dara. Tikliidz liidz vinja redzeejumam nonaaks shis posts, taa es saveejo izdzeesiishu...

 

Blin' date=' kaa man ir noriebushies visi tie chiikstulji, kas te ir savaakushies un to vien maak, kaa nostāstit!!!

 

Blin, forums ir tak prieksh taa, lai uzdotu jautaajumus, lai komuniceetu!! Un ja jautaajums tiek uzdots 100 reizhu, vieglaak ir neatbildeet, nekaa chiiksteet un rakstiit, ka eksistee google, search utt. Jo ja taa skataas, tad ciitiigi mekleejot var atrast da jebko, un to ko nevar atrast, to taapat sheit neviens nepateiks!

 

Vienmeer atradiisies kaads, kursh uzdod jautaajumu, un buus kaads kursh atbild, bet naifg vajadziigi tie idioti, kuri katreiz raksta, ka pieriebies atbildeet?? Nu tak neatbildi, ko Tu nogurdini savus liikos pirkstus rakstot savu punjkju izklaastiijumu par tev tik ljoti saapiigo teemu, ka forums tiek aizstāstits... Nu nevajadziigaas teemas, lai admins izdzeesh un gerai!

 

Pietiek chiiksteet, nevari vai negribi atbildeet- Paklusee!!![/quote']SHis saits un forums ir par briivu, pareizi? Taatad atrashanaas sheit ir privileegija nevis tavas tiesiibas - tieshi taa - PRIVILEEGIJA NEVIS TAVAS TIESIIBAS.

 

Kaut kas nepatiik!?!?!?! Nu tad vaacies un taisi pats savu forumu, kur vis buus perfektaa kaartiibaa!!!#*$%(&)@#%^#

 

Gribi d**** par teemu?!!? NU TAD KO TU NEDARI NEKO, LAI SITUAACIJA UZLABOTOS, a?!?!?

 

Un citos savos postos zem shii topika, tu tak pats fleimo par citiem, ieskaitot paariiti moderatoru! Kas tev devis taadas tiesiibas, ja citi nevar izteikt savas domas ar vaardu leimeris vai kaa citaadi peec tava saciitaa, piedoshanu - rakstiitaa?!?!?!%^%&@#)%^

 

IESAKI RISINAAJUMU UN TAD REDZEESIM CIK TAADU TU TIKSI AR TO!

ATRISINI PROBLEEMU NEVIS BAZAREE PAR TO CIK VAARDS LAMERIS IR BEZJEEDZIIGS un nevajadziigs!

 

Davaim, tevi par mdoeratoru un saved visu forumu kaartiibaaa liidz riit riitam! Negribi - nepljurksti un miers arii kaiminjam.

 

==============

Bezjeedziigo topiku un postu risinaajums. Liidz postu skaitiitaajs sasniedz 300 postus, vispaar neraadiit, cik ir izdariiti. Taatad piemeeram skaitliisha 115 vai 15 vietaa redzam "---." Triis jaukas sviitrinas. vajadzeetu samazinaat dzinju peec tizlunevajadziigu topiku izveides. Protams var notikt tieshi otraadi un speciaali, lai ieguutu 300 postus peec iespeejas aatraak, postees veel vairaak bezjeedziiga bazara teemas... Fleimeru probleemu nerisinaas, bet tas jau ir saakums, via arii beigas, atkariibaa kaa izveerstos situaacija.

Link to comment
Share on other sites

AndzX8-842
http://www.newegg.com/app/viewproductdesc.asp?description=24-016-039&DEPA=0

Kas mani ieintereesaj bija "UXGA 1600x1200." kas tas UXGA par briesmoni ir? Un atteela izmeeri ar interesanti tam moniitim - 20.1" icon_smile.gif.

 

Uhhh' date=' beidzot arii es izteikshos, izmantojot vispaarpienjemamu un tev saprotamu leksiku!!!

 

Nu tu laaame esi, pilniigs kretiins, ko spamo??? Nemaaki google ierakstiit UXGA??? Pameegini googlot

 

Pirmais kas atradiisies:

Short for Ultra Extended Graphics Array, a display specification that is capable of displaying 1600 x 1200 resolution, or approximately 1.9 million pixels.

 

Blin, foruma piespamotaajs!!!!!!!!

Pirmkaart, tajaa ko saciju es nemineeju neko par google. Otrkaart - manis rakstiitais bija veerts uz to kaa tavupraat probleemu vareetu atrisinaat, nevis par foruma piespamoshanu, pats izbljaavies par probleemu, bet risinaajus, kur tas pazudis bija? Treshkaart, ja man jaapaskaidro savi vaardi, tad tu neesi ciitiigs lasiitaajs.
Link to comment
Share on other sites

640x480 VGA  Video Graphics Array  

800x600 SVGA  Super Video Graphics Array  

1024x768 XGA  Extended Graphics Array  

1366x768 W-XGA  Wide Extended Graphics Array  

1280x1024 SXGA  Super Extended Graphics Array  

1600x1200 UXGA  Ultra Extended Graphics Array  

1920x1200 W-UXGA, WUXGA  Wide Ultra Extended Graphics Array

Link to comment
Share on other sites

AndzX8-842
... tomēr savdabīgi ir redzēt pusgadu vecu BOOTotāju ar jautājumu par saīsinājumu, ko Gogoļu misters ar pirmo teikumu var paskaidrot.
Ir lietas ko saprotu, bet no LCD minimaali unsure_a.gif.

Labi, tik traki nav. UXGA, bija aizdomas, ko tas noziimee, bet gribeejaas dzirdeet kaadas domas par to, vai vispaar ir jeega kaada no taa un vai parastais, nu cik parasts vai neparasts tas ir, VGA kabelis CRT monitoriem no ar kaut ko atshkiras un taa taalaak, domas gribeeju dzirdeet. Nepareizs jautaajuma formuleejums = mana vaina...

1600x1200 UXGA    Ultra Extended Graphics Array    

1920x1200 W-UXGA, WUXGA    Wide Ultra Extended Graphics Array

Sanaak, ka man jaaizveelas no sho tipu monitoriem. Man kaa nejeegam no LCD, tas ir diezgan gruuti. Un sho teemu gluzhi katru dienu neapspriesh - ES DOMAAJU 1600xXXXX monitorus no ne-ekonomiskaas klases.

Link to comment
Share on other sites

Substrate

Viena LIELA problēma LCD ir tas ka nevar mainīt izšķirtspēju, ja arī var tad attēls būs ar kropļojumiem, ja gribēsu kādu spēli uzraut tad tikai uz 1600*1200 un šajā gadījuma rēķinies ar zemiem fps vai zemākiem grafiskajiem iestatījumiem.

Link to comment
Share on other sites

Viena LIELA problēma LCD ir tas ka nevar mainīt izšķirtspēju' date=' ja arī var tad attēls būs ar kropļojumiem, ja gribēsu kādu spēli uzraut tad tikai uz 1600*1200 un šajā gadījuma rēķinies ar zemiem fps vai zemākiem grafiskajiem iestatījumiem.[/quote']

 

Tas ir aktuāli grafiskajiem gardēžiem. Pirms gadiem pieciem mēs mierīgi varējām spēlēt DOSā C&C, kur pēc mūsdienu kritērijiem grafika bija daudz sliktāka par resaizotu LCD. Cilvēka acij ir pietiekami daudz attēla uzprišināšanas spēju, lai nez tā necenstos dabūt absolūto ideālu uz ekrāna.

 

P.S. Acs spēj ideālu bildi rādīt tikai vienā punktā.

Link to comment
Share on other sites

Viena LIELA problēma LCD ir tas ka nevar mainīt izšķirtspēju, ja arī var tad attēls būs ar kropļojumiem, ja gribēsu kādu spēli uzraut tad tikai uz 1600*1200 un šajā gadījuma rēķinies ar zemiem fps vai zemākiem grafiskajiem iestatījumiem.

 

Tas ir aktuāli grafiskajiem gardēžiem. Pirms gadiem pieciem mēs mierīgi varējām spēlēt DOSā C&C, kur pēc mūsdienu kritērijiem grafika bija daudz sliktāka par resaizotu LCD. Cilvēka acij ir pietiekami daudz attēla uzprišināšanas spēju, lai nez tā necenstos dabūt absolūto ideālu uz ekrāna.

 

P.S. Acs spēj ideālu bildi rādīt tikai vienā punktā.

 

principā labs posts:) - ekrāns spēj rādīt sazincik punktos ideālo bildi:) - nav godīgi:) - nabags var pārpūlēties:)

Link to comment
Share on other sites

Viena LIELA problēma LCD ir tas ka nevar mainīt izšķirtspēju, ja arī var tad attēls būs ar kropļojumiem, ja gribēsu kādu spēli uzraut tad tikai uz 1600*1200 un šajā gadījuma rēķinies ar zemiem fps vai zemākiem grafiskajiem iestatījumiem.

Uz tāda monitora vēl var labi spēlēt 800x600 izšķirtspējā icon_smile.gif Bet vispār pasākums varētu būt tīri dārgs, ņemot vērā ka šāda izšķirstpēja ir raksturīga tikai >19" monitoriem.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...