Jump to content

Hansol LCD


Guest junona18
 Share

Recommended Posts

skatoties par cik icon_smile.gif nu man bija H750 - pasham naaca par 230Ls pirms apmeeram gada, biju baigi apmierinaac, tad iespeeja bija tikt pie Viewsonic, ko arii izdariiju, tagad manu H750 lieto jau cic un nesuudzas ...

 

ja cena laba un nevajag moniiti ko baisi gameet, bet ko straadaat (ne ar grafiku), tad ir baigi OK

Link to comment
Share on other sites

Guest junona18

nu es vinju domāju ņemt pa 225 LS M79

Man jau tas monis vairāk ir vajadzīgs priekš interneta un kā līdzeklis ar ko skatīties flmas.

Link to comment
Share on other sites

Guest junona18

Varbūt kāds var ieteikt kādu labāku LCD monitoru tajā paša cenu kategorijā (līdz 230 LS)

Link to comment
Share on other sites

AndzX8-842
Varbūt kāds var ieteikt kādu labāku LCD monitoru tajā paša cenu kategorijā (līdz 230 LS)
Tas hansol jau taa ir akcija, veelvienas akcijas nav. tatad labaaku par taadu pashu cenu ieteikt nesanaaks. Izskataas daudzmaz sakariigs monitors. es gan ieteiktu Sony vai CTX kaadu moniiti panemt, bet taa jau ir gaumes un maka biezuma lieta, jeb arii pareizaas iepirkuma vietas izveele ;) (te gan domaaju paziishanos, kur var pa leeto dabuut ;) ).
Link to comment
Share on other sites

nu es vinju domāju ņemt pa 225 LS M79

Man jau tas monis vairāk ir vajadzīgs priekš interneta un kā līdzeklis ar ko skatīties flmas.

 

tevis mineetajaam darbiibaam agregaac buus pat ljoti OK

 

cena arii adekvaata' date=' kaut gan ja M79 sola par 225Ls, tad padinjgjeejoties un pamekleejot arii par 219Ls vareetu atrast [img']http://www.boot.lv/forums/public/style_emoticons/default/icon_smile.gif[/img] kaa jau agraak esmu teicis - M79 ir labas cenas, bet ne labaakaas .... laikam taapeec arii nekag neko no tiem nepeerku icon_smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...