Jump to content

Ieksejais Tikls un Internets aiz Rutera


7924
 Share

Recommended Posts

ha, ha, ha,

 

man svarigi pasham zinat, ka tikls stradaa, savadak es workeriem maksaju piki ari par to laiku, kamer vini nevar tikla stradat, kad viss darbs ir apstajies, jo par dikstavi man sanak daudz vairak maksaat kaa tie tavi ieteiktie iepirktie ruuteriishi 8-)

Link to comment
Share on other sites

Guest Nagla Pakalaaa

es tak teicu ka fenin piseejs , zeel naudas noalgot normaalu profesionaali , imel is shitaadu kaa tu , par padomiem ar ir jaamaksaa ....

Link to comment
Share on other sites

(labots)

piekritu, ka jamaksaa, man bija, kam es maksaju, man biezi sadus paklpojumus nevajag un man bija viens kam es maksaju, un kad notikas saizes peksni vinu es vairs nevareju dabut rokaa. Un kas tur slikts, ja kaut ko no ta visa plus minus ari pats saprotu, savadak puisis atnak un pec tam stasta, es te liiks nemos : instaleju, konfigureju, un veel sazin ko dariju un paprasa normalu ciparu uz ta rekina, ka es isti nesaprotu ko tad vins ir izdarijis.

 

saja gadijuma es piekritu, esmu paradaa par padomiem un kaut nedaudz tagad saprotu ko tadi ar naglaam pakaljaa man megina iestastit, kas prasa nesamerigu piki del taa, ka pakalpojuma sanemejs neko nejeedz :)

 

 

NP, lai tev laba miegs nak, varu iepriecinat, ka swicam klat piekonektetais wireless ruteris veiksmi shancee un aiz sienas vel tris komjiem inets iet kaa pukiitem :)

Labots - 7924
Link to comment
Share on other sites

Guest Nagla Pakalaaa

tad ibio klausi ko tev saka , uzliec taa router-pc vietaa to wifi routeru aiz vina piekabini switch sakonfiguree routeru un dziivo laimiigs

Link to comment
Share on other sites

(labots)

tad ibio klausi ko tev saka , uzliec taa router-pc vietaa to wifi routeru aiz vina piekabini switch sakonfiguree routeru un dziivo laimiigs

 

 

neesmu parliecinats ka ar to wireless ruteri man sanaks salikt taa lai butu VPN un tunelis ar tiklu arpus biroja, vel izkodisu to pasu SW, tur tas viss manam pratinam izskatas reali risnams, protams paies kads laiks.

 

iespejams, ka tev ir taisniba, laikam jau jabrinas, ka man vispar sanaca kaut ko salikt kopa un ka tas vel darbojas, uzskatisim to par kartejo pasaules brinu!

Labots - 7924
Link to comment
Share on other sites

Pilnigs chau, pa nakti ir noaminijies mdsl ip adrese un gw, lai gan ruteri neparstarteju :twisted:

 

akal nacas nomainit SW pirmajai kartei setingus, lai viss stradatu. laikam tomer naksies pielikt pules un atrast klumi, kapec pirmajai kartei nevar uzlikt, lai taa automatiski nem ip un gw setingus del dinamiskas ip adreses :neutral:

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

A kas notiek , ja tu red interfeisam nomaini "connection metod" no static uz dynamic ?

Link to comment
Share on other sites

Tur ir jābūt fīčai, kas ļauj izmantot DHCP arī "sarkanajai" tīklenei. Vot uz sitienu nepateikšu tieši kur, bet redzēt redzēju.

Link to comment
Share on other sites

kad uzlieku sarkanajai tiklenei DHCP, taa viss apstajas un nekas nenotiek- laikam sanak taa, ka vins isti neuztver, ka vinam pasam ir japacel pakala un saviem spekiem jameklee setingi Tiklis mainu atpakal uz static, taa viss atkal stradaa!

 

interfeisa sarkanajai tiklenei setingus var mainit tikai zem Networking -> Interfaces

 

un tur vel ir helpa rakstits zem sis sadalas:

 

Interfaces

 

This page is used to configure the IP addresses of the various internal interfaces, and to configure the external (RED) interface.

 

The network interfaces displayed will vary depending on which interfaces have been inserted in the computer running SmoothWall Express, and the Configuration Type selected in the Setup program's Networking section.

 

For each of the internal interfaces presented (GREEN, PURPLE and ORANGE), the IP address and Netmask can be configured. In addition, to aid in NIC identification, the NIC type (make and model) as well as the MAC address is displayed.

 

For the external interface, assuming it is configured for Ethernet, you can set what Connection method it should use. You have a choice of Static, DHCP or PPPoE. If you are using DHCP, you can also specify the DHCP hostname to send when obtaining an IP address from your ISP.

 

Finally, when configuring RED you can also configure the Default gateway, Primary DNS and Secondary DNS.

 

Please note: This page supplements the functionality provided by the Setup program.

 

 

 

 

 

Varbut ruteri jalogojas ar root ieksaa un kaut kas jamegina mainit? savadak vins nenem preti sarkanajai DHCP???

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

redz, sjaadiem kadriem ir vismaz jeega kko staastiit, jo tas aizkjeraas pieree :D

dzjekam taga ir elementaara nojeega par tiiklu....

par to dhcp - eemm, vai tik tur nebija diezgan liela eplja delj hostneima

katraa zinjaa ir diezgan diivaini, ka sw nesanjem ip

jaauzgooglee...

 

upd

hmzzz

palasiijos te downloads.smoothwall.org/pdf/0.9.9/doc.config.print.pdf

nu nevajadzeetu buut nekaadaam probleemaam ar dhcp, ja nu vieniigi sw nav iisti korekti atpazinis external tiikleni

katraa zinjaa, autor, tas manuaalis ir baigi smalks un labs. tiesa gan 2.0 versijai, tev ir 3.0, bet no taa pamati nemainaas....

Link to comment
Share on other sites

Uzliku red kartei DHCP, parstarteju ruuteri un soreiz viss aizgaja. MSDL atkal jau bija pieskirta jauna IP, bet nu soreoz mans SW jau spej pats vinu noteikt.

 

Taa, nu lielais paldies visiem, kas palidzeja un kas centas palidzet :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Nagla Pakalaaa

nu ja jau sanaaca tad apsveicu , bet aiz shii nix routera likt wifi routeru buus totaala mulkiiba , tavaa variantaa vajadzeetu tajaa router kastee iestampaat wifi pci karti vai pie switcha maukt wifi AP , preteejaa gadiijumaa buus veel jaanemaas ar vieteejaam routeem lai visi pc LAN un WLAN vareetu straadaat vienaa WG , karoce gribu tikai pateikt ka nevajag lieki sarezgiit elementaaras lietas

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Vai ir kāds smoothwall konfigurējis VPN??? īsti netieku skaidrībā, varbūt var palīdzēt!

Link to comment
Share on other sites

Guest D3M0NZ

Tu esi baigais vecīts, pat gads nav pagājis, bet tu jau atpakaļ :mrgreen:

Zinu, ka lietotājs grisha nesen ar kautko līdzīgu ņēmās.

Link to comment
Share on other sites

visu laiku nebija VPN vajadzīgs, tapēc arī par to neiespringu. Tikko pamēģināju uztaisīt iekšējā tīkla VPN starp diviem kompīšiem viss aizgāja labi, tā kā pilnīgs nulle neesmu.

 

Pajautāšu mazliet savādāk. Tātad man ir MDSL, kurš ienāk rūterī, kuram esmu izinstaļojs smoothwall. Man ir dinamiskā ārējā IP adrese, kura ik pa laikam mainās, bet cik esmu novērojos, ļoti reti, jo cenšos rūteri vispār ārā neslēgt.

 

Tad nu piemēram man ārējā adrese ir 81.19x.xxx.xx.

Rurerim ir uzlikta adrese 192.168.0.1 un attiecīgi visiem kopīšiem kas sēž aiz rūtera ir 192.168.0.2/100

 

Es nesaprotu, kāpēc nepingojās mana LTK ārējā IP adrese, kad es to mēģinu pingot no āra- parāda "Destination port unreachable"

 

Cik saprotu, kaut kas ar ICMP, bet nezinu, kur viņu iekš SW regulēt?? any ideas?

Link to comment
Share on other sites

Paldies, iečekošu.

 

 

radās jautājums, kā tas var būt, ka:

1. kad kompi pa tiešo piegrūžu klāt MDSL un sūtu īsziņu no LMT lapas, man a rāda vienu IP adresi'

bet

2. kad piegrūžu ruteri klāt MDSL un kompi pie rūteria, tad īsziņas sūtītaja IP adrese ir pavisam cita

 

Kad piegrūdu akal kompi pa tiešo MDSL akal pirmā IP rādās. Kā tas ir iespejams????

Link to comment
Share on other sites

Guest D3M0NZ

Tas ir taapeec, ka LTC dhcp serveris uz katru mdsl liiniju dala divas IP.

IP uz 8 stundaam piesienas pie mac un mac tev ir dazjaadi kompim un ruuterim

Link to comment
Share on other sites

mDSL piešķir divas IP adreses. Vienu ūz kompja tīklenes MAC adresi, otru uz tav rūtera

 

aaaaa, daži jau pasteidzās ;)

Labots - Lapais
Link to comment
Share on other sites

(labots)

ok, tad, tad pienemsim divas IP man ir uzkarinatas.

 

Tad Smoothwall man rāda

local: 81.198.230.120

Remote: 81.198.224.1

 

kas tad ir tā Remote???? tādā gadījumā???

 

 

Manuālim izgāju cauri un vienīgo vietu kur Smoothwall var nogriezt pingu, proti ICMP ir šei, un es nēsmu "iespējojis" blokesanas ficu;

 

 

Kad es ielieku keksi, tad no arienes tiešām nekas neatbild, bet šobrīs rāda, ka ports nav sasniedzams !!! Protams pēc visām izmaiņām rebūtoju rūteri!

 

Pielikumā bilde!

 

 

 

un vēl, no iekšējā tīkla rūteris pingojās gan ar iekšējo IP gan ar arējo IP, bet no āra nu nekādi, tikai Destination port unreachable. :(

post-68352-1206292944_thumb.jpg

Labots - 7924
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Kas ir zem bad external traffic?

 

 

divas oipcijas:

1. REJECT

2. DROP

 

 

..........................................................................................................................................

 

Aizmirstam smoothwall- P2 rūteris tiek transportēts uz Getliņiem (pa kluso un vakarā)

 

 

manā rīcībā ir nonbācis šitāds daikts http://www.eusso.com/Models/Wireless/UGL24...UGL2454-RTK.htm

 

 

Lai VPN ietu caur šo rūteri, es eneibloju šos visus zem WAN:

Enable Web Server Access on WAN from port :

Enable IPsec pass through on VPN connection

Enable PPTP pass through on VPN connection

Enable L2TP pass through on VPN connection

 

un zem Firewall-> port forwarding norādu datora IP, kas ir aiz rūtera, kurš pieņem VPN conekšinu un norādu visus iespējamos portus 1-65535 ??

 

paldies par info!

Labots - 7924
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...