Jump to content

22'' LCD - Samsung VS HP


Skeem
 Share

Recommended Posts

Kārtējā tēma, kura, manuprāt, drīz jau būs pilnībā izsmelta :roll:

 

Tātad, arī es esmu beidzot nobriedis attīstīties no sava 17'' moņa :mrgreen:

/zinu - nedaudz atpalicis esmu/

 

Šodien tā pamatīgi izstaigājos pa muzejiem (elkor plaza un elkor brīvības ielas sākumā) - papētīju šādas tādas preces, kuras plānoju drīzumā iegādāties, tā kā pavisam drīz (nākamnedēļ) domāju iegādāties jaunu LCD, vēlētos dzirdēt JŪSU ieteikumus/kritiku (spams arī derēs :lol: ) par šiem monitoriem, jo vienu no viņiem es beigu beigās izvēlēšos:

 

Samsung 226BW

1185058562.jpg

Cena: 230Ls

Gaišums: 300cd/m2

Izšķirtspēja: 1680x1050

Kontrasts: 1000:1

Pieslēgums: D-Sub un DVI-D

Reakcijas laiks: 2ms

 

Hewlett Packard PAVILION W2207V

1185058561.jpg

Cena: 215Ls

Gaišums: 300cd/m2

Izšķirtspēja: 1680x1050

Kontrasts: 1000:1

Pieslēgums: D-Sub un DVI-D

Reakcijas laiks: 5ms

2x2W Speakers; Glossy

 

Par samsungu jau DAUDZ ir dzirdēts/lasīts/redzēts, BET nesen padzirdēju, ka esot pieejami jauni HP lcd, tāpēc speciāli pameklēju un atradu vienu tādu pieslēgtu @native resolution brīvības ielas sākuma - elkorā, pārsteigums man bija liels, kad papētīju CIK atšķirīgi vienādas bildes izskatās uz abiem. samsungs bija "C" modelis (apskatījos aizmugurē) - varbūt tāpēc bildes izskatījās ievērojami sliktāk krāsu ziņā..., bet stāsts ir ne par to. Salīdzināju - kā tieši tās pašas bildes izskatījās uz HP - vienkārši šoks. Tik dinamiskas krāsas es nebiju redzējis, protams, tas HP ir ar stiklveida virsmu, tāpēc gaišā dienā ir kā spogulis... Vēl baigais labums hp ir tas nosacīti regulējamais statīvs, kāds nav samsungam...

 

Jautājums:

Vai reāli tā stiklveida (glossy) virsma netraucē lietošanā - mājas apstākļos? Paredzēts būs priekš bilžu un video montāžas "amatieru līmenī" un, protams, filmu skatīšanās :twisted:

 

Varbūt ir vēl kādi komentāri par to HP, jo pašlaik, reāli dzīvē viņš vienkārši izskatās krietni priekšā 226BW, bet nu par garantijām un tamlīdzīgām lietām es neko nezinu (kas saistās ar hp)...?

 

PS: Bail ir pirkt HP moni, jo neesmu dzirdējis kritiku pret viņiem... :evil:

Labots - eXtreem(Skeem)
Link to comment
Share on other sites

topiks pacelts tieshi laika! es ari nakamnedelj iegadashos vienu 22" moni.. it kaa jau biju izshkiries par samsungu, tachu taas sliktaas kraasas man lika aizdomaties... vot samsung 225BW vareeja mainit augstumu, 226BW laikam nevar.. vienigais, nepatiik taa HP kaaja - diezgan liels tukshums paliek aizmuguree, kas manaa gadijumaa ir vienk kritisks raditajs, jo galds visai mazinjsh.

Link to comment
Share on other sites

AndzX8-842

Teikšu laikam pēdējo reizi. Piemēram viewsonic ir dāžādu klasu monitori - value(VA), pro(aizmirsu apzīmējumu) utt. Samsung value ir BW. Lēti tie ir un it kā izskatās labi, bet tai pašā laikā var būt blurring, light bleeding utt. problēmas. Tāpēc tos labāk neņemt, protams var būt tā, ka viss ir štokos, bet tas ir zināms risks.

 

Ņemot 1680x1050 rezolūcijas monitorus, labāk ir paskatīties uz kādu tuvāk 300Ls. Būs gan labākas krāsas, gan mazāk visādu problēmu. Nav tā kā ar citām datoru daļām, ka ir mazāka jauda, LCD monitoriem ir problēmas.

Link to comment
Share on other sites

Elkorā tas HP pavelk 270 Ls :mrgreen:

 

Bet ja nopietni, nez - arī salīdzinot to hp ar 245B samsungu, kurš ir 24'' un citiem 19'' samsung moņiem, kas ir ar paagustu cenu, nelikās, ka tas hp būtu švaks - bilde likās tik un tā tīkamāka...

 

Tā kāja tajā bildē izskatās lielāka, veikalā kaut kā nelikās tik proporcionāli liela (nez - varbūt karstums aizvēra smadzeni ciet :roll: ).

 

To Lapelis:

iesaku aiziet uz to elkoru, kurš atrodas starp esplanādi un brīvības pieminekli (Brīvības bulvāris 21) ;)

Link to comment
Share on other sites

Glossy

Glossy virsma tas ir spēks.

Pašam monitors ir ar Glossy virsmu un attēls ir vienkārši perfekts,

labi dažkārt ja ēkrāns ir melns vari sevi ieraudzīt,

bet tad saproti cik dienaktis neēsi jau gulējis Ha ha.

Link to comment
Share on other sites

226BW - parbaudita manta. neticaas, ka tas HP buuutu TIK daudz labaaks. manuprat, elkoraa nebija sainstaleeti monitora draiveri vai vins netika noreguleets. bet nu iespejams, ka tas HP patiesham ir tik labs kaa tu saki.. pirmdien bushu centraa tad ari aizchaaposhu un izteikshu savu personigo viedokli.

Link to comment
Share on other sites

To HP man ieteica viens fotogrāfs (konkrētākais pro), pazīstot viņu (viņam krāsas ir viņa dzīve), gribētos ticēt, ka tas efekts nav tikai glossy screen dēļ... :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Guest snail

Lapelis:

Saki pārbaudīta manta ja tas Samsung matricas kā zeķes maina, tur realitātē par plastmasu + par nosaukumu 226BW maksā, tās ir tikai iedomas ka dabūsi kautkur no neta testiem tādu pašu monitoru, nevajag maldināt cilvēkus t.i. Samsung negrib peļņu zaudēt uz šiem monitoriem un liek citu ražotāju matricas(nespēj izražot TN paši vajadzīgā daudzumā, populārs modelis), un nekādā sūda plate tajā monitorā situāciju neglābs

Link to comment
Share on other sites

skeem - neviens pro LCD neizmanto...

hmzz, jasaak mainit jau domas par labu HP, bet nu japarliecinaas dziivee!

Link to comment
Share on other sites

tas pro ikdienā izmanto tikai CRT... to HP viņš ieteica, jo pats bija pircis priekš izstādes tādus - tā lai kruti izskatītos - iepirka 3 gabalus... tur cits stāsts, bet nu, cik noprotu, tieši šie hp viņam likušies pieņemamākie :roll:

Link to comment
Share on other sites

AndzX8-842

Lapelis:

Saki pārbaudīta manta ja tas Samsung matricas kā zeķes maina, tur realitātē par plastmasu + par nosaukumu 226BW maksā, tās ir tikai iedomas ka dabūsi kautkur no neta testiem tādu pašu monitoru, nevajag maldināt cilvēkus t.i. Samsung negrib peļņu zaudēt uz šiem monitoriem un liek citu ražotāju matricas(nespēj izražot TN paši vajadzīgā daudzumā, populārs modelis), un nekādā sūda plate tajā monitorā situāciju neglābs

Nerunājot nemaz par to, ka TN paneļiem ir tikai 6 nevis 8bit krāsas. Labāk PVA\MVA, krāsas ir košākas un dzīvākas. Vispatīkamākās ir Sony monitoriem, bet attiecīgi maksā daudz dārgāk.

Labots - AndzX8-842
Link to comment
Share on other sites

Guest Ieviņš

Tuvājakās dienās BOOT.Lv būs vispusīgs apskats par minēto HP produktu.

Tā kā visi laipni aicināti uzdot jautājumus, kas interesē par attiecīgo monitoru.

 

skeem - neviens pro LCD neizmanto...

a kāpēc Lacie nav nosprādzis?

jamo tikai krāna staipītāji izmanto? :shock:

 

vienigais, nepatiik taa HP kaaja - diezgan liels tukshums paliek aizmuguree, kas manaa gadijumaa ir vienk kritisks raditajs, jo galds visai mazinjsh.

bet par to ir elegantas regulēšanas iespējas - augstums, slīpums... pivot arī ir iespējams pagriezt :)

Link to comment
Share on other sites

Kur tam HP monim ir 2x2W Speakers??? :shock:

Aizmugurē, vai? Kā Huyndai? :mrgreen:

Nesaprotu, kas tiem ražotājiem par nemodi austiņas monitoros iebūvēt... :mad:

Vienīgais ko monim VAJAG ir USB habs, bet arī tas ir apstrīdams jautājums.

Visādas webkameras, tumbas, mikrofoni utt ir tikai cenas uzskrūvēšanai...

Link to comment
Share on other sites

Guest Ieviņš

Vebkamera ir reāli vajadzīga fīča (mikrofons arī patiesībā būtu ieperošs), lai nebūtu 15 lieki vadi uz galda. :)

Arī estētiskāk izskatās, ja iebūvēta jamā ir.

 

Tumbas... Nu man Logitech X140 arī ir mazjaudīgas. So? :)

HP, maitas, iedevuši prepreoduction sampli nepilnā komplektācijā, tā kā nevaru par skaņas kvalitāti bilst neko pagaidām - nav vads. :>

Anyway.. Tumbas ir patiešām neredzamas. Manuprāt, aiz monitora vai arī starp melno un pelēko joslu iemestas. kaut kādas plānās

Link to comment
Share on other sites

Guest Velis

Ja monis ir birojaa.. tad ir feini, ka ir iebuuveetas tumbas.

Shefs diez vai piekritiis pirkt papildus tumbeles, taa ka lietotaajs ieguust ;)

Link to comment
Share on other sites

Ieviņ - nu es neticu, ka Logitech tumbas ir 2x2W. Nesmīdini.

2w - tās jau ir iebūvētas austiņas, ķekša pēc - ūūū, mums ir multimēdiju displejs, uzreiz cita cenu kategorija. Un skaņas kvalitāte nebūs labāka kā laptopam no viņa tumbelēm.

Meh, lietotājs vienmēr var pats par savu algu nopirkt austiņas vai tumbeles, ja jau tik akūta vajdzība, ne jau viss uz darbavietas rēķina jādara. ;)

Jā, webkamera ir laba lieta, bet ja man to NEVAJAG? Kāpēc man par to jāpiemaksā?

Ja ir modelis ar un bez tās - super.

Man darbā ir HP 2065 20" LCD monis, tam ir tikai USB habs iekšā. Laba manta. Pieslēgts pa DVI.

Labots - MarcisB
Link to comment
Share on other sites

Guest Velis

MarcisB

Cik nu tur tā cena atšķirsies dēļ iebūvētajām tumbelēm un webcam? :)

Parasti cenu atstāj kā ir un šīs fīčas izmanto kā bezmaksas āķi lai uzķertu pircējus.

Darbā kā reiz ir ļoti ērti, ja nekādi lūžņi lieku neaizņem vietu uz galda, tā ka iebūvētas tumbeles ir baigi ok :)

Nav uzkrītoši un vieta taupās.

tas ir vienkāršāk un ērtāk. Ja rodas vēlme pieslēgt austiņas ar mic lai tarkšķētu caur skype, nav jālien zem galda, jo parasti ir audio ieejas/izejas uz paša monitora.

Labots - Velis
Link to comment
Share on other sites

Guest Ieviņš
Ieviņ - nu es neticu, ka Logitech tumbas ir 2x2W. Nesmīdini.

2w - tās jau ir iebūvētas austiņas, ķekša pēc - ūūū, mums ir multimēdiju displejs, uzreiz cita cenu kategorija. Un skaņas kvalitāte nebūs labāka kā laptopam no viņa tumbelēm.

Meh, lietotājs vienmēr var pats par savu algu nopirkt austiņas vai tumbeles, ja jau tik akūta vajdzība, ne jau viss uz darbavietas rēķina jādara. ;)

Jā, webkamera ir laba lieta, bet ja man to NEVAJAG? Kāpēc man par to jāpiemaksā?

Ja ir modelis ar un bez tās - super.

Man darbā ir HP 2065 20" LCD monis, tam ir tikai USB habs iekšā. Laba manta. Pieslēgts pa DVI.

logiteč X140 :)

Total RMS power: 5 W RMS (2.5 W x 2)

cik uz ķīnā ražotās kastītes rakstīts, tas būtu cits jautājums

 

par webkameru

nu neviens jau nespiež pirkt TEV tādu

tam ir lūk, n-tie modeļi pieejami bez fīčas

bet, ja kāds tomēr grib tādu (ne mazums), kāpēc lai neiktu fīča piedāvāta?

 

 

un kaa smejies tieshi sho HP moni (komaa ar HPminiATX njammmmmmaaaaa keisinjuu paluureeju)

viens no t'qadiem slimline keisiem arī ir uz testiem :)

Link to comment
Share on other sites

oooo - pārsteigums man ir liels, ka pat NC neizbrāķēja manu izvēli un atzina to par labu :shock:

 

To Ieviņš:

Lielākā daļa pro uzskata, ka lētāk un lietderīgāk ir iegādāties crt moni un par atlikušo naudu labāk ieguldīt objektīvos jeb kamerā... :roll: Tie Lacie dārgā gala moņi jau maksā tik pat, cik dažam labam visa kamera kopā... :lol: Un jā - jāatcerās, ka ne jau tehnika vien nosaka to, cik patiesi labs ir mākslinieks...

 

tā sakot paldies visiem, kuri palīdzēja

GALA SPRIEDUMS:

 

Labākais 22'' monitors cenu kategorijā 160 - 250Ls ir:

Hewlett Packard PAVILION W2207V

Link to comment
Share on other sites

Redz esmu laikam tāds cilvēks - nu nepatīk man koncepts "vsjo v odnom flakone".

Man displejā svarīgākais ir attēla kvalitāte, nevis pribambasi.

Un ja displejs ar un bez viņiem maksā vienādi... mhm... tad visticamāk ir ekonomēts uz displeja matricas kvalitāti, ielikta lētāka, neies jau ražotājs naudu zaudēt.

Jā ir jauki ka ir viss kas iekšā displejā, bet tam nav nekāda sakara ar attēla kvalitāti :)

Datorfrīkiem, protams visu vajag iekšā :)

Varu piesaukt vēl Hyndai moni ar TV tjuneri pekā. Izcils ražojums - rāda vai nu datorbildi vai TV, pat TV lodziņā neprot. Savukārt Zviedrijā redzēju līdzīgu izstrādājumu no Sony, tas gan prata TV kadru logā rādīt un pat to logu pa ekrānu bīdīt... cena protams lielāka nekā parastam monim+TV tjunera kartei, kas lētāk?

Kas der visam-neder nekam. Moš vēl displejā DVD-RW iebūvēt? Vai arī kādu palielu flešku, vai even HDD - external storage tā sacīt. Dāvāju ideju ražotājiem par velti, ja vien jau nav izlietota :mrgreen:

Labots - MarcisB
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Knaabis

Un tauta teiks par garantijas atšķirību?

HP tikai 1 gads, savukārt Samsung 3 gadi!!!

Link to comment
Share on other sites

Jan4iks

vakar čista tiku pie Samsung 226BW! esmu apmierināts kā zilonis, pizdatais monis.... bet nu tas protams kā nu kuram, gaumes lieta...

Labots - Jan4iks
Link to comment
Share on other sites

Lapelis

bija iespeja apskatit to HP dzivee... nu nezinu, es taadu nemuzham nenjemtu! pilniigs spogulis! pie tada pat sievishki kraasoties mierigi var. nesaskatiju neko pievilciigu...

runajot par samsungiem, nesen uzradas jauns modelis 223BW, kursh ir tads paaa 226BW, bet nedaudz letaaks (uz latiem 25 kaa kuraa vietaa). pats tadu uzreiz iehavoju... nu esmu shausmigi apmierinaats. nespiid kaa spogulis un krasas ari ljoti dziivas.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Par garantiju - ieksh metale ks - 3 gadu garantija - nezinu, kāpēc raksta, ka tikai gads...

 

PS: Pivot funkcijas šim HP rullē 8-)

 

Nez - samsungam kaut kā nemanīju - vai tomēr ir?

Labots - Skeem
Link to comment
Share on other sites

Knaabis

Eu, lasīt proti? Metale ksā melns uz balta.

Samsung SyncMaster 226BW, 22" WideScreen, Black, 1680x105022",

1680x1050, 2ms, 1000:1, 300cd/m2, D-Sub un DVI-D

Preces kods 01smL2LS22MEWSFV

Garantija 3 gadi

Noliktavā 25 gab.

Labots - Knaabis
Link to comment
Share on other sites

Nu kaa tur ir jums, kas nopirkaat Hp?!

Apmierinaati?

Es arii nevaru veel izshkirties. Hp vs Samsung

Link to comment
Share on other sites

Es nopirku HP.

 

Apmierināts

 

Jo ir gan Pivot funkcijas, gan bilde skatāma - līdzīga, kā CRT bijušajam monim - dzidra.

 

BET

 

Ja tev telpā aiz monitora atradīsies kaut kas spožāks par pašu monitoru - tad pasarg dievs! Nebūs tas baudāms...

Man telpā pastāvīgi ir tāda kā pustumsa - tumšāks nekā ārā reāli ir - tāpēc viss ideāli apmierina...

 

Jāsaka, ka Pivot funkcija ir pat ĻOTI noderīga ;-)

Link to comment
Share on other sites

ventolin

HP tikai 1 gads, savukārt Samsung 3 gadi!!!

 

Tak pēc gada/pusotra jau citu gribēsies :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

aizejat uz elkoru un abus divus blakus nočekojat... :roll:

 

ehh - vismaz tā tu zināsi, ka izvēlēsies to - kurš tev tīk :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Vai reāli tā stiklveida (glossy) virsma netraucē lietošanā - mājas apstākļos?

 

Man traucē.

Link to comment
Share on other sites

Shon biju Elkor plazaa, noveerteeju gan to samsung gan hp..

Ir tam Hp krietni labaaka bilde, un spogulis - muljkjiibas, biki tur kaukas,

ja tieshaam aizmugree ir speeciigs gaismas avots.

Protams izveeleejos Hp :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Mārtiņš Lūsis

Jā, pagājušomēnes tieši testēju HP un arī tas Samsung ir redzēts. HP mani ļoti patīkami pārsteidza - pēdējā laika sakarīgākais produkts no viņiem (nerunājot par drukas iekārtām).

Link to comment
Share on other sites

hmm,,,manam svaigajam HP 19 niekam - pamaniju vienu dead pixel ...pec info netaa sapratu ka hp maina ar vienu pikseli monitoru par garantiju ? bet kā ir reāli dzīvē >? it kā jau kaitinoši nav - bet uz tumša fona redz to punktu. un protams biku slinkums stiept to moni uz kaut kurieni...

Link to comment
Share on other sites

cik lasīju par hp garantijām, tad ir tā, ka:

 

ja ir viens dead pixelis ekrāna centrā - tad maina uzreiz, bet ja kaut kur malā - tad izskata katru gadījumu...

/lasīt - skatās pēc purna :D /

 

it kā liekas viena no sakarīgākajām garantijām... bet nu tas tā īsumā... pārējie garantijas punkti +/- tas pats, kas visiem pārējiem...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Es pret dead pixelju probleemu ciinijos vienkaarshaak,

pirms pirkshanas paluudzu iesleegt baltu/melnu foonu.

No problem ;]

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...