Jump to content

LCD monitors raada ne taaa


Guest nestraadaa
 Share

Recommended Posts

nav absoluuti nekaada pieredze ar LCD monitoriem

BENQ 731

Raada galiigi ne taa

 

Bilde

http://foto.inbox.lv/albums/nestraadaa/16-...04/untitled.jpg

 

Videokarte radeon 7000, jaunaakie draiveri, monitoram draiveri arii jaunaakie uzlikti. Veel pasha monitora settingos dafiga reizhu spaidiits auto adjust - nepaliidz.

 

Noteikti, ka vareesiet ko ieteikt.

PS Fonti taadi nav tikai operaa - arii biosaa taadi pashi - izpluudushi un greizi, so uzlikt normaalus fontus varat neieteikt.

Link to comment
Share on other sites

bildee vieniigo nepilniibu es saskatu taadu, ka Tavs pc nepaziist latvieshu burtus... bet to var izlabot regjionaalajos settingos. pastaasti tieshi kas par probleemu.

Link to comment
Share on other sites

Kaada tev izskirtspeeja? LCD monji paarsvaraa normaali rukaa tikai pie kaadas 1 izskirtspeejas

Link to comment
Share on other sites

bildee vieniigo nepilniibu es saskatu taadu' date=' ka Tavs pc nepaziist latvieshu burtus... bet to var izlabot regjionaalajos settingos. pastaasti tieshi kas par probleemu.[/quote']

Nu es saskatu taadus kaa tumshaaka tonja plekjus bildee! Ja taa ir tava probleema, tad droshi labaak stiep to moni uz garantiju, diez vai video karte buus pie vainas!

Link to comment
Share on other sites

Guest nestraadaa

nee, paga...tas nav nopietni.

paskatieties uz burtiem. visiem. kaut kur kaads pikselis par daudz - kaut kur par maz. pele arii graudaina. jums tieshaam viss izskataas normaali?

taa ir bilde, skriinshots - vinjsh izskataas taa, kaa izskataas

 

upd.

jaa, rezuluucija bija 1152x864, taadeelj taada huinja. uzliku 1280*1024 un ir ok.

Link to comment
Share on other sites

Guest nestraadaa

Labi, taatad atrisinaajums - normaala rezoluucija.

 

BET

tas rada jaunu probleemu

 

Monitors normaali raada tikai 1280*1024.

A ko dariit biosaa? Es nezinu, kaada rezoluucija tur ir, bet pavisam noteikti ne 1280*1024. Burti tur ir pilniigi nebaudaami. Man ko - tikai peec intuiicijas biosaa vadiities? Kaa ar citiem LCD briinumu lietotaajiem - jums taadu probleemu nav, vai ne? Nu ja, es jau zinaaju - taatad vainiigas manas liikaas rokas... :(

Link to comment
Share on other sites

LCD moņiem principā ir tikai viena rezoūcija kuraa viņš rāda normālu bildi.

Vajag likt to izšķirtspēju kura ir norādīta kā rekomendējamā.

DOS mode uz LCD monjiem ir neliela problēma.

Tur viens no 2viem.

Vainu ir maza bilde ekrāna vidū, vainu ir pa visu ekrānu un pakropla :O)

 

P.S OzYs. Kāds sakars burtiem pārlūkā ar regional setings?

Man vislaik likās ka browseriem ir iespeja mainīt enkodingu.

Link to comment
Share on other sites

Labi' date=' taatad atrisinaajums - normaala rezoluucija.

 

BET

tas rada jaunu probleemu

 

Monitors normaali raada tikai 1280*1024.

A ko dariit biosaa? Es nezinu, kaada rezoluucija tur ir, bet pavisam noteikti ne 1280*1024. Burti tur ir pilniigi nebaudaami. Man ko - tikai peec intuiicijas biosaa vadiities? Kaa ar citiem LCD briinumu lietotaajiem - jums taadu probleemu nav, vai ne? Nu ja, es jau zinaaju - taatad vainiigas manas liikaas rokas... :([/quote']

 

Nu ko, ja Tu 30% laika pavadi BIOSā, tad neko darīt, jāmaina monitors. Piedāvāju savu viewsonic 15'' CRT mainīt pret Tavu dranķīgo LCD ar Ls 10 piemaksu. Un atceries, daru to tikai aiz līdzjūtības.

Link to comment
Share on other sites

LCD moņiem principā ir tikai viena rezoūcija kuraa viņš rāda normālu bildi.

Vajag likt to izšķirtspēju kura ir norādīta kā rekomendējamā.

DOS mode uz LCD monjiem ir neliela problēma.

Tur viens no 2viem.

Vainu ir maza bilde ekrāna vidū' date=' vainu ir pa visu ekrānu un pakropla :O)

 

P.S OzYs. Kāds sakars burtiem pārlūkā ar regional setings?

Man vislaik likās ka browseriem ir iespeja mainīt enkodingu.[/quote']

 

Var jau būt ka lētajiem LCD tā ir, bet manam i daudzas rezolūcijas labi der i DOS/BIOS bilde ir ļoti normāla pa visu ekrānu, tā kā sakarīgie LCD rullē :)))

Link to comment
Share on other sites

Labi' date=' taatad atrisinaajums - normaala rezoluucija.

 

BET

tas rada jaunu probleemu

 

Monitors normaali raada tikai 1280*1024.

A ko dariit biosaa? Es nezinu, kaada rezoluucija tur ir, bet pavisam noteikti ne 1280*1024. Burti tur ir pilniigi nebaudaami. Man ko - tikai peec intuiicijas biosaa vadiities? Kaa ar citiem LCD briinumu lietotaajiem - jums taadu probleemu nav, vai ne? Nu ja, es jau zinaaju - taatad vainiigas manas liikaas rokas... :([/quote']

 

Cik noprotu Tev iesmeerejusi sameeraa vecu modeli , jo jaunajiem arii biosaa ir normaali smuki burtini, vieniigi minimaali izsmeereeti, pie kaa sameeraa atri pierod :))) Taaka nekaada solushena tavam monim nav. Vainu samierinies ar to , vai arii sit gaisaa !

 

PS. Skrinsotu varreeji arii nesuutiit , Jo bootaa skatoties uz CRT monja vinam vispaar nav nekaadu kropljojumu , jo logiski uz LCD tev ir kropli a iesprauzot CRT moni vinu nebuutu :(0)

Link to comment
Share on other sites

LCD moņiem principā ir tikai viena rezoūcija kuraa viņš rāda normālu bildi.

Vajag likt to izšķirtspēju kura ir norādīta kā rekomendējamā.

DOS mode uz LCD monjiem ir neliela problēma.

Tur viens no 2viem.

Vainu ir maza bilde ekrāna vidū' date=' vainu ir pa visu ekrānu un pakropla :O)

 

P.S OzYs. Kāds sakars burtiem pārlūkā ar regional setings?

Man vislaik likās ka browseriem ir iespeja mainīt enkodingu.[/quote']

 

Var jau būt ka lētajiem LCD tā ir, bet manam i daudzas rezolūcijas labi der i DOS/BIOS bilde ir ļoti normāla pa visu ekrānu, tā kā sakarīgie LCD rullē :)))

 

Pilniigi piekriitu , un pietam tagad var dabuut ar atsauces laiku 12-16. Un veel viena fica LCD moniem vini ar gadiem nemaina asumu taa kaa CRT :)

Link to comment
Share on other sites

Guest nestraadaa
Labi' date=' taatad atrisinaajums - normaala rezoluucija.

 

BET

tas rada jaunu probleemu

 

Monitors normaali raada tikai 1280*1024.

A ko dariit biosaa? Es nezinu, kaada rezoluucija tur ir, bet pavisam noteikti ne 1280*1024. Burti tur ir pilniigi nebaudaami. Man ko - tikai peec intuiicijas biosaa vadiities? Kaa ar citiem LCD briinumu lietotaajiem - jums taadu probleemu nav, vai ne? Nu ja, es jau zinaaju - taatad vainiigas manas liikaas rokas... :([/quote']

 

Nu ko, ja Tu 30% laika pavadi BIOSā, tad neko darīt, jāmaina monitors. Piedāvāju savu viewsonic 15'' CRT mainīt pret Tavu dranķīgo LCD ar Ls 10 piemaksu. Un atceries, daru to tikai aiz līdzjūtības.

 

Es speeju to noveerteet, bet nee, nevajag, tomeer paldies. Piedod, ja vari.

Vispaar sarkasms nevietaa. Pashaa saakumaa pateicu, ka no lcd neko nerubiju, taatad arii par to, ka shamie atbalsta tikai vienu rezoluuciju un bios ir probleema man nebija ne jausmas. Es cereeju, ka neizskatos kaa cimperliiga baaba, kura nopeerk biezu autinju un tad nebrauc ar to, jo paaraak daudz benziinu rij :)

Labi, whatever, esmu mieriigs un manis peec shis topiks var tikt nolokots, tas imho buutu sveetiigi :)

 

PS kas pa fignju, ka nevar postu normaali editeet? kaada jeega labot kljuudu, kuru visi jau ir paspeejushi izlasiit...

Link to comment
Share on other sites

P.S OzYs. Kāds sakars burtiem pārlūkā ar regional setings?

Man vislaik likās ka browseriem ir iespeja mainīt enkodingu.

 

Mhm es iebraucu auzaas :)

IE lai nomainiitu -- view -- encoding un tur izveelamies vajadziigo.

Link to comment
Share on other sites

Labi' date=' taatad atrisinaajums - normaala rezoluucija.

 

BET

tas rada jaunu probleemu

 

Monitors normaali raada tikai 1280*1024.

A ko dariit biosaa? Es nezinu, kaada rezoluucija tur ir, bet pavisam noteikti ne 1280*1024. Burti tur ir pilniigi nebaudaami. Man ko - tikai peec intuiicijas biosaa vadiities? Kaa ar citiem LCD briinumu lietotaajiem - jums taadu probleemu nav, vai ne? Nu ja, es jau zinaaju - taatad vainiigas manas liikaas rokas... :([/quote']

 

Nu ko, ja Tu 30% laika pavadi BIOSā, tad neko darīt, jāmaina monitors. Piedāvāju savu viewsonic 15'' CRT mainīt pret Tavu dranķīgo LCD ar Ls 10 piemaksu. Un atceries, daru to tikai aiz līdzjūtības.

 

Es speeju to noveerteet, bet nee, nevajag, tomeer paldies. Piedod, ja vari.

Vispaar sarkasms nevietaa. Pashaa saakumaa pateicu, ka no lcd neko nerubiju, taatad arii par to, ka shamie atbalsta tikai vienu rezoluuciju un bios ir probleema man nebija ne jausmas. Es cereeju, ka neizskatos kaa cimperliiga baaba, kura nopeerk biezu autinju un tad nebrauc ar to, jo paaraak daudz benziinu rij :)

Labi, whatever, esmu mieriigs un manis peec shis topiks var tikt nolokots, tas imho buutu sveetiigi :)

 

PS kas pa fignju, ka nevar postu normaali editeet? kaada jeega labot kljuudu, kuru visi jau ir paspeejushi izlasiit...

 

Es jau arī neesmu strādājis LCD rūpnīcā, bet, ja nepērk monitoru no rokas, kastītē kopā ar dzelzi ieliek papīra grāmatiņu. Ja to grāmatiņu lasa, tad daži jautājumi kļūst skaidri, piemēram, kas ir native resolution.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...