Jump to content

W810i , kustomizācija un citi brīnumi (FAR + sefp),bez ''bruteforcing''


mixxx2005
 Share

Recommended Posts

velneens

vareetu arii iemest kaadu linku kur dabuut flash menus!!! Mozh jums ir vairaak, jo pagaidaam pa netu rkoties tik emsu kadus 7 atradis :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • velneens

    12

  • Dundurs

    5

  • mixxx2005

    43

  • mishkaa

    3

Dundurs
(labots)

Nee man naw w800. Man ir SE K510i, bet tagad ir iznaacis jaunais SE W200, kursh ir taads pats kaa k510i. Gribu vinju paarfleshot, tikai nav attieciigaa firmware. Liidziigi kaa K750 uz W800, jo shamiem iekshas identiskas.

Labots - Dundurs
Link to comment
Share on other sites

mixxx2005
(labots)

velneens - tew viss beigaas tad ir sanaacis???? ja jaa tad padalies ar paareejiem ka pa vainu biju utt....

 

P.S - flash menu ir ieksh shitaas pakas (tur ir veel daudz kas) MOD PACK!!!

 

Dundurs - neko neatradu par shitaadu lietu - nu tev jaapagaida kaads laiks kameer par taveejos saaks tapt manuaalji!

Labots - mixxx2005
Link to comment
Share on other sites

Dundurs
(labots)

mixx krievu lapas pilnas ar manuaaljiem. Nu labi liidz w200 veel jaapagaida, jo jauns modelis, bet saveejo kustomizeeju bez probleemaam, i akustikas, displeya, kameras draiverus sametu. Gan ikonas nomainiiju.

Labots - Dundurs
Link to comment
Share on other sites

velneens

nu ar to epiusb erroru tiku galaa shaadi --> panjeemu uninstall visiem USB draiveriem, tad uzinstaleeju orginaalos USB draiverus, uzinstaleeju SEUS, tad piekonekteeju telefonu turot c taustinju(protams izsleegtu, tad vins prasa instaleet FLASH usb draiverus, kur manuaali noraadiiju uz epiusb draiveri ko instaleet! Ja kaadam tas nav tad atrakstiet meilu uz velneens16@inbox.lv, iedoshu!

Link to comment
Share on other sites

mixxx2005
cau! Peec foruma kur rakstiiji kaa dabuut atpaklaj latvieshu val, es bik nochakareeju laikam un man nepienjem sim, cik sapratu tad tur jaanjem cutumaize, ja? A man vinjs tjip tur kautko laade u.t.t bet vienaa vietaa vinjs This louder is LOCKED (errorcode=30) un tad atkal visu no saakuma, tas ir normaali?

 

Vai arii kaa panaakt lai sim karti pienjem?

 

 

ir divi veidi , pirmais vienkaarshaakais bet ilgaakais ir ar XS++ ar to costumize, tas ka vislaik raada vienu un to pashu ir normaali, un ta vinjsh raadis vislaik kameer uzlauziis (man tas aiznjeema vairaak ka divas stundas)

 

otrais veids ir ar XS++ ieliec shito FS , tad ieliec to w810_p3k_dcu.49R.ssw , ar FAR ieej - \tpa\preset\custom un ieliec SHTO CDA , tad izej no FAR'a un ar XS++ ieliec atpakalj shito MAIN , un tad visam atkal jaaiet ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest DaBase

ivchik, tava probleema ir atrisinaata! man bija tieshi tas pats!

 

es dariiju taa:

 

1) neflashojot nekaadus citus MAIN, vienkaarshi uzreiz caur XS++ ieflashoju w810_p3k_dcu.49r.ssw

2) kad viss beidza flashoties, nospiedu Stop, Ok un nonjeemu nost telefonu no kabelja. Iznjeemu bateriju.

3) kad FAR prasa piesleegt tel, nospiezhu C pogu, piesleedzu tel, eju uz FS un pagaidu apm 1 min, un viss aiziet!

 

Man vismaz liidzeeja!

 

edit: nu ko, laikam es esmu pats pirmais, kursh sheit visu izdarija :D iznjemot topika autoru, kuram respect ;)

Labots - DaBase
Link to comment
Share on other sites

se_freak

DaBase, topika autoram respect tikai par tulkojumu - nekas vairāk. ;) visa infa ir ņemta no forums.se-nse.net - kur cilvēki ir zinošāki un būs lielāka iespēja, kad palīdzēs saistībā ar SE tālruņiem.

Link to comment
Share on other sites

mixxx2005
(labots)
Paldies, tiku jau galaa ar XS++ un vis atkal iet! Bet nav veel kads cits veids kaa dabuut ieksaa latvieshu val, jo peec taa ko biji rakstijis, man kautkaa nesanaak!

 

 

Nu ir probleemas ar kopeeshanu izdari taa - ieej ar FAR'u -\tpa\preset\ ar labo peles taustinju ieziimee folderi preset , un tad panjem un meigjini paarkopeet visu costum folderi ieksh ,preset!!!man shitaa visaik sanaak ......sorry varbuut neskaidri izteicos, bet maigjini tik izlgi kameer tev paraadaas \tpa\preset\custom folderii tie faili kas bija tejaa CDA , ja tie praadiisies tad vis buus OKEy,

 

P.S pirms katras valodu mainiishanas paarflsho FS!

 

P.S.S paldies par DaBase atziniibu ....bet varu tevi apbeedinaat - velneens - aatraak jaw pa tevi paspeeja paarflashot .... :)

 

un se_freak zinu ka neesmu nekaads trubu lielais specs, bet sheit tik un ta esmu vieniigais kursh gatavs paliidzeet (Pirmais manuaalis par W810i LV valodaa) - varu sadereet ka tu pat paartulkot citu labaa nebuutu gatavs to dariit.... :)

Labots - mixxx2005
Link to comment
Share on other sites

se_freak

Jap nebūtu gatavs, bet ja tulkotu, tad tad bildes uz LV serveri arī saliktu, lai visu čotka redzētu un būtu mazāk jautājumu, labi nedzīšu offtopiku. ;)

Labots - se_freak
Link to comment
Share on other sites

Guest ivchiks

man sanaaca telefoonaa ielikt to w810_p3k_dcu.49R un usb driverus arii uzinstaleeju bet tagad ir taada jociiga lieta ka far manageraa vinsh nekaadiigi nekjer manu telefonu nejuut vienkārši nezkapeec vienkārši skaita laiku liidz 60 un viss es iznjemu bateriju un atkal pierubiiju bet nekaada reakcija no progas ?? ko lai tagad dara ??

 

http://img525.imageshack.us/img525/6282/untitleduc1.th.jpg

 

[bilde ārzemēs! Lasi noteikumus!]

Labots - ADEX
Link to comment
Share on other sites

mixxx2005

manupraat tu neesi salicis tos failus pareizaa seciibaa- iesaku novilk to FAR plugin mapi ko ieliku sheit!!

 

PLUGIN

Link to comment
Share on other sites

Guest ivchiks

manupraat tu neesi salicis tos failus pareizaa seciibaa- iesaku novilk to FAR plugin mapi ko ieliku sheit!!

 

PLUGIN

 

 

shito pluginu jau esu uzlicis sen :) naw tajaa vaina !

 

kaads var paliidzeet ????

 

Peectam nokachaajiet - THEMES kuras izmanto flash menu ,un ielieciet taass savaa telefonaa vienkārši pie theme ,vai arii kur citur..... kur lai dabuu tos themes tiem swf failiem ??? nestraadaa tas links !

Link to comment
Share on other sites

azyrock

man Spiezhot uz FS/ Pec kkaadas ielaades izmet ERROR: Script flash_mode execution error! Error code:0

 

 

Ko dariit?

Link to comment
Share on other sites

mixxx2005

nu tātad pamatskolā nemācījos gramatiku un tāpēc šādi ķēmojos visu kas ar tiem draiveriem prasiet - velneens (vinjsh pa tiem tur ir buuries cauri ,man ar draiveriem probleemu nebija :p )

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
mixxx2005

to saprast taa ka ieej program fails(vai kur tu esi uzzinstaleejis savu faru , [un atarhiivojis paarejos pievienoos failus] ) -tur buus viens patch un tas ir jaa uzliek.......

Link to comment
Share on other sites

Gadijuma , neesi kaut ko sajaucis?? FS ari sakuma jamaina, un beigas , kad vis pabeigts janomaina Main uz orginalo!!

Link to comment
Share on other sites

mixxx2005

Gadijuma , neesi kaut ko sajaucis?? FS ari sakuma jamaina, un beigas , kad vis pabeigts janomaina Main uz orginalo!!

 

 

Kaads sakars ar FS? , vinju vispaar nevajag aiztikt....tikai ja ir nepiecieshamiiba trubu paaarmest, tikaii tad vari FS parlikt....(ja maaki peectam costum , ielikt atpakalj...)

Link to comment
Share on other sites

Guest karass

Super man ir W810i un man viss sanāca no pirmās reizes.

 

Tutoriālu drusku vajadzētu papildināt ar linku uz usb driveru un jāuzraksta ka ir nepiecieshams iekopēt viņu c:\windows\system32\drivers\

mapē kautkāds tur *usb.sys fails un ini ja nemaldos un tad ir vienkārši turor c pogu jāpievieno kabelis kompim , tad viņš teiks ka ir atradis jaunu ierīci un tad jāzuliek lai vinš meklē pats driverus un viņš atrod,

 

Tagad baudu jaunos flash menu :) , tikai saskāros ar to pašu problēmu ar ko mixx pazuda valodas :), bet tas nekas btw angļu valodā ir stilīgāk.

Nezinu kas ir ar tiem audio driveriem un kameras , palasīšu eng forumos ja atsauksmes būs labas uzlikšu.

Link to comment
Share on other sites

mixxx2005

HEEELP! Palīdziet atrast ADDREPLY pogu, lai man nav bezjēdzīgi jācitē!

 

nu vismaz kaadam viss sanaaca, ar pirmo ..... USB draiveri sheit !!! ,laikam .....iesaku uzlikt kaadu audio draiveru , (truba paliek skaljaaka ) ,,,,

 

man liekas ka esmu sheit raxtiijis ,kaadaa no kementariem , ka dabuut atpakalj valodu.... - pameklee!

Link to comment
Share on other sites

Guest karass

Nerakstiji gan par lv, valodas dabūšanu atpakaļ, a tev pašam tagad ir LV valoda?

man vispār ir tikai viena valoda ENG.

 

Varbūt kāds zin kautko par playera skiniem , btw bija datuvē links uz sony ericsson lapu latviešu veidojumā tur arī kautkas labs bija tikai nevaru ne atcerēties ne arī atrast googlē to lapu.

 

 

es atradu to lapu, http://k750i.times.lv/Menu.html tikai man radās jautājums vai tos menu layout var uzlikt arī w810i?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
weedpeople

Sakiet, kas man ir jadara, lai es iegutu atpaklaj Latviesu valodu!? Main fails ir R4EA031

 

Lūgums atbildēšanai nelietot pogu [ATBILDĒT] (latviešu versijā) vai [REPLY] (angļu versijā), tās vietā izmantot pogu [JAUNA ATBILDE] vai [ADDREPLY] attiecīgi.

 

 

Nevajag vairs neko! Pats tiku gala

Link to comment
Share on other sites

mixxx2005

te vajag ielikt shito - FS (file system) (ar XS++ ,paliiidziibu) , tad ar FAR paliidziibu ielikt - CDA failu ieliec ieksh [/tpa/preset/custom] , un peec tam ar XS++ ielikt MAIN failu , visu dari tieshi shaadaa seciibaa - briidinu pirms shaa visa dariishanas saglabaa visu vajadziigo no telefona atminjas uz MS, jo sha te redzultaataa tu ieguusi jaunu trubu ar LV valodu (tātad pamatskolā nemācījos gramatiku un tāpēc šādi ķēmojos visu taka tiko nopirktu).........[shis ir izmeigjinaats diviem W810 telefoniem 100% straadaaja] ,peec visa shii te izdariishanas vareesi atkal visu ar FAR likt atpakalj (flash ikonas utt , un tev tik un ta palix LV valoda ) , veelu veixmi!

 

elementaari !

Link to comment
Share on other sites

weedpeople

Nekas nav jādara lv valodu nevar dabūt atpakaļ.

 

Tu varbuut nedabuji LV valodu, bet es gan dabuuju. Ja esi 4ajniks, tad tur neko labot vairs nevar. Tusejies ar savu ENG

 

 

 

te vajag ielikt shito - FS (file system) (ar XS++ ,paliiidziibu) , tad ar FAR paliidziibu ielikt - CDA failu ieliec ieksh [/tpa/preset/custom] , un peec tam ar XS++ ielikt MAIN failu , visu dari tieshi shaadaa seciibaa - briidinu pirms shaa visa dariishanas saglabaa visu vajadziigo no telefona atminjas uz MS, jo sha te redzultaataa tu ieguusi jaunu trubu ar LV valodu (tātad pamatskolā nemācījos gramatiku un tāpēc šādi ķēmojos visu taka tiko nopirktu).........[shis ir izmeigjinaats diviem W810 telefoniem 100% straadaaja] ,peec visa shii te izdariishanas vareesi atkal visu ar FAR likt atpakalj (flash ikonas utt , un tev tik un ta palix LV valoda ) , veelu veixmi!

 

elementaari !

 

NU jaa, nekas gruuts tur nav. Bet ir viena lieta. Ja lietosi shito FS failu, kuru tu iedevi, tad LV valodu nekad muza sava telefona vairs neredzesi. Nezinu ka tas iespejams, ka tu ar taadu FS failu vareji dabut atpakalj pilniigi jaunu trubu ar LV valodu, ja taja FS nav nemaz LV valodas faili!! INTERESANTI. Man liekas, ka tu te kko dzen.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest Marszal

Paldies!!! Flash menu un skanas draivers ir to veerts!!! :) bet kaads draivers vajadziigs, lai video nelagotu....

Link to comment
Share on other sites

Guest S1lver

a tos skanas draiverus ari jaliek caur to dos progu , vai var iemest kaut ka papkaa?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...