Jump to content

W810i , kustomizācija un citi brīnumi (FAR + sefp),bez ''bruteforcing''


mixxx2005
 Share

Recommended Posts

velneens

Tad nevienam nav ne jausmas kas vareeja but par vainu ka man XS++ visu laiku izmet logu -> Failed open ??? Meeginaaju tiko caur citu kompi un tiesi tas pats! kaadam nav bjusi liidziiga probleema?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • velneens

    12

  • Dundurs

    5

  • mixxx2005

    43

  • mishkaa

    3

mixxx2005
(labots)

k-kaadaa forumaa biju lasiijis par to FAILED OPENED , vinjam biija divi izskaidrojumi - pamekleeshu.....

 

 

esi uzinstaleejis to disku kas naaca liidzi trubai? kaadu antiviirusu tu lieto,varbuut tas piegriezz skaabekli proogai ? un irveel daudz dazzaadi iemesli kapeec taa....

 

Vai pirms likshanas pie datora iznjaami akjiiti uz 5sek ?

 

P.S neko par failed opened neatradu...

Labots - mixxx2005
Link to comment
Share on other sites

velneens
(labots)

akji iznjemu pat vairaak kaa uz 5 sek. Jaa, viss cd uzinstaleets, pats tagad rokos pa googli, bet veel neko noderiigu neesmu atradis :(

Labots - velneens
Link to comment
Share on other sites

mixxx2005

nu pameklee- es pirmo rreizi kad flshoju trubu ar vinju nonjeemos vairaak ka nedeelju - ceru ka tev tas tik ilgii neprasiis laiku!

Link to comment
Share on other sites

Guest ivchiks

TAa - to viltoto MAIN failu vajag lai telefons neiesleegtos - kad iet iekshaa File Syste(FS) , ja nav uzlikts tad MAIN fails , tad telefons iesleedzas automaatiski ,kad grib tikt iekshaa FS vai kur citur, ieguvumi ir taadi ,ka tagad man ir KRUTI flashoti menu ,nonjeemu SE orgjinaalo JAVA aizsardziibu ,ir skaljaaka truba un tagad SMS , iestatiijumiem un Filu menigdzjerim ir aizsardziiba ar paroli (nevar tikt iekshaa caur menju (prasa paroli kad to veelas izdariit) , ieguvumi ir veel daudz un dikti , tik vajag parakties pa netu , bet nezinu kaa un kas notiek ar kxxx modeljiem , pameklee forumos- http://myforum.lasyk.net ...veelu veixsmi!

MAn bijashaads pats MAIN ciipars kuru nomainiiju ar citu ,

 

te vajag ielikt shito - FS (file system) (ar XS++ ,paliiidziibu) , tad ar FAR paliidziibu ielikt - CDA failu , un peec tam ar XS++ ielikt MAIN failu , visu dari tieshi shaadaa seciibaa - briidinu pirms shaa visa dariishanas saglabaa visu vajadziigo no telefona atminjas uz MS, jo sha te redzultaataa tu ieguusi jaunu trubu ar LV valodu (tātad pamatskolā nemācījos gramatiku un tāpēc šādi ķēmojos visu taka tiko nopirktu).........[shis ir izmeigjinaats diviem W810 telefoniem 100% straadaaja] ,peec visa shii te izdariishanas vareesi atkal visu ar FAR likt atpakalj (flash ikonas utt , un tev tik un ta palix LV valoda ) , veelu veixmi!

 

 

nu bet man tikuntaa ir tas pats rezultaats uzspiezhot un fs vinsh man vienkārši neiet taalaak raada ka kjipa suuta nu nekaada darbiiba nenotiek izskataas ka ir aizsuutiijis bet taalaak neiet :( main es arii mainu visulaiku !

Link to comment
Share on other sites

Guest ivchiks

nu tad sorry, bet laikam nevareeshu paliidzeet, uzraxti kaadaa citaa forumaa par savu probleemu piem.

http://forums.se-nse.net/index.php?showtopic=7330&st=0

 

 

es vienkārši nevaru saprast kas un kaa !!! itkaa viss ir pareizi uzstaadiits bet far manu trubu negrib veert valjaa taalak par fs :( moshk kaads var uzjautaat man vienkārši maz laika neesmu biezhi pie datora :(

Link to comment
Share on other sites

velneens
(labots)

nu labi, dabuuju ka man XS++ aiziet izdariju viss ok, bet tad pie Far, nospiezot to Enter Matrix man vins noslaita taas 60 sekundes un izmet saadu loguhttp://foto.inbox.lv/velneens16/far/far.jpg far.jpg

 

 

ko dariit?

Labots - velneens
Link to comment
Share on other sites

Guest ivchiks
(labots)

es sapratu kur visa shitaa fishka sleepjas kapeec man nevar pilnveertiigi ar far riikoties !!! karoch kad liek to pluginu kuraa ir tikai piecas lietas ko uzliek nu kad tel. nerubiijas iekashaa tur beigaas ir stop jaapiespiezh bet vinsh man izmet error ka nevareeja noflashot :( moshk taagd buus vieglaak atrisinaat sho probleemu :)

 

untitledlj3.th.jpg

Labots - ivchiks
Link to comment
Share on other sites

Guest tomy14

nu jautajums autoram kadel tu nevareji pie sava darba ka visu dariji safocet pie reizes bildes un paradit ka vis tur pareizi jadara lai nav tik daudz jautajum ta butu vieglak ;) jo es labprat pameginatu bet pusi no uzrakstita nesaprotu :(

Link to comment
Share on other sites

Guest ivchiks
(labots)

nu jautajums autoram kadel tu nevareji pie sava darba ka visu dariji safocet pie reizes bildes un paradit ka vis tur pareizi jadara lai nav tik daudz jautajum ta butu vieglak ;) jo es labprat pameginatu bet pusi no uzrakstita nesaprotu :(

 

 

nee nu autors jau pats cik sapratu naw nemaz tik ljoti ar shito nodarbojies cik nu palasiijis kaadus forumus :) Bet nu piekriitu tomy14 :)

Labots - ivchiks
Link to comment
Share on other sites

velneens

tad neviens nezin ko iesaakt ja Far izmet sitaadu ---> Unable to open device: EPIUSB Chek for EPIUSB.SYS driver installed

Link to comment
Share on other sites

mixxx2005
(labots)

velneens , man tev viens jautaajums - tu to patch uzliki??

 

4.atarhiivojiet den_po's CID49 pack db2010cid49_4_alpha.rar.zip ieksh -FAR\plugins

,peectam ieejiet FAR/plugins un uzpachoiet -patchu!

 

nu pag tauta esmu vnkk cilveeks kursh ir uzflashojis savu trubu - un meigjinaajis paartulkot (kaut cik saprotami) vienu citu topic'u.... taakaa nekluupiet jaw man uzreiz virsuu........

 

P.S padomaajiet pashi cik tas vis (safo4eeshana ) ir laikietilpiigs proces, pajautaajiet pashi sev ,vai manis delj juus njemtu un (kaut vai)uzraxtiitu shaadu manuaali, kur nu veel visu to safo4eeta....ko?

Labots - mixxx2005
Link to comment
Share on other sites

Guest ivchiks

tad kaads var man paliidzeet pasakat kad juus ar XS liekam iekshaa to w810_p3k_dcu.49 vinsh uzliek kjip raada finishing flash tad ir jaanospiezh stop ? bet kad es stop nospiezhu vinsh uzreiz izmet ka var buut damage your phone un raada error flashing :( ko lai iesaak ??? tikko veel meegnaaju update arii ar to progu ko piedaavaa se tikuntaa tas pats :(

Link to comment
Share on other sites

mixxx2005

Tas stop - ir obligaati jaanospiezz - taa tam ir jaabuut , vinjsh vienkārši paraada to briidinaajumu ...

Link to comment
Share on other sites

Guest ivchiks
(labots)

Tas stop - ir obligaati jaanospiezz - taa tam ir jaabuut , vinjsh vienkārši paraada to briidinaajumu ...

 

 

nu jaa paraada labi vinsh paraada bet peec tam vinsh paraada error zem shitaa

http://img523.imageshack.us/my.php?image=untitledlj3.jpg

vismaz tad pameeginiet arii taa izdariit un pasakat vai jums arii tadu error izmet .

Labots - ivchiks
Link to comment
Share on other sites

mixxx2005

vinjam tas viss ir jaaparaada- tas viss ir normaali - ja tev visu paraada ta kaa taijaa screenshotaa- tad viss tik taalu tev ir pareizi!

 

 

 

P.S ja kaads grib lai vinjam paliidz - staastat visu ko un kaa darijaat - pie kura solja(1,2,3...16) palikaat , un ko jums paraadiija (kaadu erroru) - juums man pasakat bez maz vai - man neiet dators , kas vinjam par vainu - kaa es varu zinaat peec shaada apraxta ka atbildet.....?

Link to comment
Share on other sites

velneens
(labots)

vieniigais ka man tas pachs atrodas Plugins un tad mapiite SEEP!

Tikko konstateeju ka to erroru raada arii tad ja tel nemaz neemsu pievienojis pie kompja! Karoch netieku taalaak par vietu ku jaaspiez Enter The Matrix!!!

Labots - velneens
Link to comment
Share on other sites

Guest ivchiks

jaa es to pach arii uzliku vienkārši es nevaru tikt taalaak jau kad esmu trubaa iekshaa kad spiezhu FS vinsh vienkaarshi neiet taalaak raada to ka suuta un viss bet taa suutiishana izskataas taakaa pabeigta bet to logu raada un nekas vairaak nenotiek to w810_p3k_dcu.49 esmu uzlicis kur ir taa probleema kapee neiet taalaak fs iekshaaa !!! ????

Link to comment
Share on other sites

mixxx2005

pameigjini - veelreiz paarinstaleet visu FAR - un salikt visus tos failus pa jaunu - man ta sanaaca,kad dariiju (tik neatceros kaadu error man meta FAR) ,bet pie vainas bija tas ka biju salicis failus nepareizaajaas direktorijaas,un nebiju nopachojis pareizi!

Link to comment
Share on other sites

Guest ivchiks
(labots)

pameigjini - veelreiz paarinstaleet visu FAR - un salikt visus tos failus pa jaunu - man ta sanaaca,kad dariiju (tik neatceros kaadu error man meta FAR) ,bet pie vainas bija tas ka biju salicis failus nepareizaajaas direktorijaas,un nebiju nopachojis pareizi!

 

 

es jau vakar vinju pa jaunu paarliku ! Bet moshk pasaki tieshi preciizaak kaa un tieshi kaa dariiji ,jo mazliet neskaidri raxtiits pie tur un tur atarhiveet un tad ir jaadomaa vai visa mape vai tikai taas mapes saturs tur taaa ir kaa ir ar saprashanu !

 

reku vidiks -

 

 

moshka kaads var visu savu program files to far mapi man pa skype paarmest rar formaataa ??? reperis123 tikai pasakat ja kaads suuta :)

 

es tos se usb driverus neesmu uzinstaleejis , vinjus obligaati vajaga ???

Labots - ivchiks
Link to comment
Share on other sites

mixxx2005
(labots)

bez, tiem draiveriem nekas nenotiekas - vinji ir obligaati jaauzinstalee!

 

ivchiks- tew nevajagvisu FAR mapi- tev pietiek tikai ar plugin mapi!

Labots - mixxx2005
Link to comment
Share on other sites

Guest ivchiks
(labots)

un kur lai es vinjus dabuuju? iedodiet preciizu linku

Labots - ivchiks
Link to comment
Share on other sites

mixxx2005

es jau vakar vinju pa jaunu paarliku ! Bet moshk pasaki tieshi preciizaak kaa un tieshi kaa dariiji ,jo mazliet neskaidri raxtiits pie tur un tur atarhiveet un tad ir jaadomaa vai visa mape vai tikai taas mapes saturs tur taaa ir kaa ir ar saprashanu !

 

reku vidiks -

moshka kaads var visu savu program files to far mapi man pa skype paarmest rar formaataa ??? reperis123 tikai pasakat ja kaads suuta :)

 

es tos se usb driverus neesmu uzinstaleejis , vinjus obligaati vajaga ???

 

 

tos USB draiverus varot dabuut arii no SonyEricsson update searvise meigjinat tauta!

Link to comment
Share on other sites

Guest ivchiks
(labots)

tos USB draiverus varot dabuut arii no SonyEricsson update searvise meigjinat tauta!

 

 

es jau to update veicu :) aa laikam ieraudziiju driver :)

 

nee iedod man preciizu linku uz to usb driver man neder tas update :)

Labots - ivchiks
Link to comment
Share on other sites

mixxx2005

nu tad taa - te ir mana FAR,plugin mape - meigjieniet varbuuut ar to sanaax,(bet manliekas ka tas patsh jaauzliek tik un taa veelvienreiz buus) - PLUGIN

Link to comment
Share on other sites

velneens

diemzeel lai dabuutu tos EPIUSB draiverus man nekas nav paliidzeejis, ne SEUS ne kas cits!!! :( Vairs pat nav ne mazaakaas idejas ka vinjus dabuut!

Link to comment
Share on other sites

mixxx2005

MOsh pameigjina kaads ar tiem maniem plugin'iem?

Link to comment
Share on other sites

Guest ivchiks

MOsh pameigjina kaads ar tiem maniem plugin'iem?

 

 

ok es meeginaashu :)

Link to comment
Share on other sites

Guest ivchiks

padod rezulataatus - ivchiks

 

 

 

nekaada rezultaata pilniigi tas pats moshk tieshaam vajaga tos usb driverus bet vinji paliidz tiem man liekas kuriem neatpaziist telefonu kad iesprauzh pie vada ! kas veel var buut par vainu ???

Link to comment
Share on other sites

mixxx2005

aj, nu tad es tieshaam padoshos un teikshu ,ka nezinu kas varetu jums but par vainu!

Link to comment
Share on other sites

Guest ivchiks

aj, nu tad es tieshaam padoshos un teikshu ,ka nezinu kas varetu jums but par vainu!

 

 

es kautkur lasiiju ka far manager nemaz neatbalsta w810i nu kjip tas plugins jau ir bet bija taads raksts !! caur xs arii var to pashu dariit ??? :)

Link to comment
Share on other sites

Guest ivchiks

vienkaarshi pasaki kaa man uzinstaleet tos se flash usb :) jo kad telefonu ierubii ar to c pogu vinsh pie device manager raaada ka vinsh ir ar taadu tagad a kad vienkārši bez c pogas tad raada kaadu mass :( karoch kur lai dabuu to driveri un kaa uzstaadiit :)

Link to comment
Share on other sites

Dundurs

Nu, bet piemeeram, ja es esmu visu baigi kustomizeejis, (Man sanaaca jee :-D ) , bet man grbaas dabuut atpakal visu by default. Man vienkaarshi ir jaanoflasho gan FS, gan MAIN un viss buus kaa saakumaa?

Link to comment
Share on other sites

Guest ivchiks

Nu, bet piemeeram, ja es esmu visu baigi kustomizeejis, (Man sanaaca jee :-D ) , bet man grbaas dabuut atpakal visu by default. Man vienkaarshi ir jaanoflasho gan FS, gan MAIN un viss buus kaa saakumaa?

 

 

 

nu paga kaa tew sanaaca ?? :) tew ir w810i ?? wai w810 ???

 

nu paga kaa tew sanaaca ?? :) tew ir w810i ?? wai w810 ???

 

 

 

kaaada valoda ir shajaa lapaa ??? http://sew810i.wordpress.com/2007/04/01/de...zacia-se-w810i/

Link to comment
Share on other sites

mixxx2005

Nu, bet piemeeram, ja es esmu visu baigi kustomizeejis, (Man sanaaca jee :-D ) , bet man grbaas dabuut atpakal visu by default. Man vienkaarshi ir jaanoflasho gan FS, gan MAIN un viss buus kaa saakumaa?

 

 

ja gribi visu ka no saakuma - tad tev

1.ar XS++ jaapenjam jaieplasho FS fails ,

2.tadar XS++ ieflsho to viltoto MAIN failu

3.ar far'u ievieto CDA(tur ir valoda utt,bez shitaa nevar) - tpa\preset\custom

4,jaaieliek ar XS++ ,jaunais MAIN fails un telefons ka jauns

Link to comment
Share on other sites

azyrock

Nu Man problēma tā pati kas velneenam......Kaa to failed open noveerst? ir antiviruss oki,ir driveri officiaalie.... HVZ

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...