Jump to content

Hansol monitoru serviss!


Kashelz
 Share

Recommended Posts

Nu taa, shodien ilgi mocijos, bet taa arii neizdevaas salabot sava monitora kabeli :/ Tas maita biezjaas raustiishanas deelj ir saluuzis :( Varbuut kaads zin kur var iegaadaaties monitora signaala vadu ?!? Tieshi to, kas ir no VGA un uz Monitaru, bet vajag taadu, kas ir iebuuveets ieksh monitora, nevis skruuveejams klaat pie monja! Monitors ir Hansol 730ED!

vairaakas stundas nomocijos veidojot savu, bet bez rezultaatiem :/

Link to comment
Share on other sites

domāju ka nav starpības no kāda modeļa tas vads, standarts viens. Aizej uz kādu kantori kurš tirgo ievestos lietotos monitorus. Noteikti ka šiem kādā miskastē ir kādi galīgi beigti monji, sasisti. Nopērc no šiem pa 50sant to vadu.

Link to comment
Share on other sites

Vadu var dabuut kaut kur, droshi vien ne jaunu. Jaunu nav reaali dabuut, ja nu vieniigi par a*ujenno pikji. Neatceros tagad bet man liekas, ka tie monitoraa iebuuveetie vareetu buut pielodeeti pie plates respektiivi "you might need straight hands" veel vien moments ja vads buus no cita monitora kraasa iekshpusee dziislaam var atskjirties un tad jaameklee sheemas. Bet nu ja monitors labs es izveeleetos chakareeties un/vai nestu pie meistariem.

Link to comment
Share on other sites

Nu taa' date=' shodien ilgi mocijos, bet taa arii neizdevaas salabot sava monitora kabeli :/ Tas maita biezjaas raustiishanas deelj ir saluuzis :( Varbuut kaads zin [b']kur var iegaadaaties monitora signaala vadu [/b]?!? Tieshi to, kas ir no VGA un uz Monitaru, bet vajag taadu, kas ir iebuuveets ieksh monitora, nevis skruuveejams klaat pie monja! Monitors ir Hansol 730ED!

vairaakas stundas nomocijos veidojot savu, bet bez rezultaatiem :/

 

Elko Rupniecibas 27 oficialais Hansol Zerviss :)

Link to comment
Share on other sites

Vadu var dabuut kaut kur, droshi vien ne jaunu. Jaunu nav reaali dabuut, ja nu vieniigi par a*ujenno pikji. Neatceros tagad bet man liekas, ka tie monitoraa iebuuveetie vareetu buut pielodeeti pie plates respektiivi "you might need straight hands" veel vien moments ja vads buus no cita monitora kraasa iekshpusee dziislaam var atskjirties un tad jaameklee sheemas. Bet nu ja monitors labs es izveeleetos chakareeties un/vai nestu pie meistariem.

Nu lieta taada ka viss ieksh monja ir uz kontaktiem, respektiivi ir 2 veidu gali, viens kas iet uz trubas prom, RGB vads un otras kas iet uz sheemas! Nu es jau paarlodeeju visus vadus, bet tas origjinalais ir mazliet savaadaaks :/ Vinjam masa iet arii no kontaktiem kas ir ieksh pasha konektora! Bet tam vadam ko es nopirku nogriezu galu un uzmeistaroju ;) Vieniigi tagad taads izpluudis viss ir, domaaju ka nav normaala izolaacija vadiem un tie chakareejas! Bee vakardienas 4 Ls par vadu un 5 h darbas pa velti :/ Driiz braukshu uz Riigu, laikam buus jaasarunaa taads ieksh Elko servisa :) Vismaz atkal moniitis raadiis OK :)

 

PS. Sheemu pats uztaisiju ar testeri izmeerot kas pie kaa iet, bija paarluuzis sarkanais vads un tas reaali bildi chakareeja!

Link to comment
Share on other sites

Nu taa, shodien ilgi mocijos, bet taa arii  neizdevaas salabot sava monitora kabeli :/ Tas maita biezjaas raustiishanas deelj ir saluuzis :( Varbuut kaads zin kur var iegaadaaties monitora signaala vadu ?!? Tieshi to, kas ir no VGA un uz Monitaru, bet vajag taadu, kas ir iebuuveets ieksh monitora, nevis skruuveejams klaat pie monja! Monitors ir Hansol 730ED!

vairaakas stundas nomocijos veidojot savu, bet bez rezultaatiem :/

 

Elko Rupniecibas 27 oficialais Hansol Zerviss :)

OO, paldies, tiko sazvaniju ;) Ir taads vadish, kas man nepiecieshams :) Nebuus pasham vairs jaachakareejas jaiegaadaa vads pa 5 Ls un miers :)))

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...