Jump to content

Ar ko labaak tiiriit CRT monitorus ?


Guest Wikings
 Share

Recommended Posts

Man ir Samsung SyncMaster 959 NF ar Diamondtron trubu. No saakuma meegjinaaju tiiriit ar slapjajaam salveteem, bet peec taam paliek taadas kaa tiiriishanas peedas (tjip eljaini traipi utt.). Tad meegjinaaju ar mitru lupatinju. Tai arii paliek taas peedas. Ar ko Juus man ieteiktu tiiriit moni, lai nepaliktu nekaadas peedas ? Ar ko Juus vispaar tiiraat monjus?

Link to comment
Share on other sites

Kashelz

Nu taas peedas paliks vienalga ar ko tu tiiriisi, bet, lai taas dabuutu nost, peec tam vajag ar kaadu lupatinju vai dvieli icon_smile.gif kineskopa virsmu nopuleet un monis buus kaa jauns grin.gif vismaz tiirs nu tieshaam buus grin.gif

Link to comment
Share on other sites

ar prastaako logu/stiklu tiiriitaju un papiira dvieljiem. peecaak veel paarlaid paari ar sausu papiira dvieli un nekaadas peedas nepaliks.

Link to comment
Share on other sites

Guest Wikings

Tagad man izdeevaas noriiriit kaur cik ar shaadu metodi - mitra lupatinja un peec tam nopuleet ar smalku, miikstu lupatinju. Pahlaik viss ir normaali, bet vai taa puleejot nevar tur kaut kaadus aizsarslaanjus nopuleet nost ? Varbuut varat veel kaut ko ieteikt kaa tiiriit ?

Link to comment
Share on other sites

Ar parasto stikla tīrāmo un tādām salvetēm, kas nemet pūku. Pilnīgi visu var pēc šitās metodes notīrīt, sākot ar mašīnas logiem un beidzot ar datora peli. Monitoram arī der. Ar to berzēšanu pēc tam, manuprāt, nav īsti labi. Tīri teorētiski ja berzē sausu tad pastāv lielāks risks sabružāt virsmu.

Link to comment
Share on other sites

man atkal ir tik traki ka moni notiiru. itkaa viss normaali bez nekaadiem plekjiem a bet paiet nedeelja un vinjsh ir tieshi taads pac kaa bija pirms tiiriishanas (plekji tieshi tajaas pashaas vietaa). ar ko tad lai es tiiru? ar freezi?

Link to comment
Share on other sites

Iesaku ar visiems shittiem stikla tiramajiem skidrumie un mikstu lupatinju. Me lieto Ajax. icon_smile.gif Nekadi pleki nepaliek

Link to comment
Share on other sites

ar spirtu un parastajām salvetēm nekādu pēdu nepaliek 100% iesaku!

Link to comment
Share on other sites

Guest Wikings

x, Tu nopietni par to spirtu icon_question.gificon_question.gif

Un par to Ajax. Tas Ajax no saakuma jaapuush uz lupatinjas un tad jaatiira vai arii uz monja pa taisno puust un tad ar lupatu ? Me domaa, ka 1 ir tas pareizaakasi. Kaa ir ?

Link to comment
Share on other sites

Nu secība nav tik būtiska, vienīgi pūšot uz moni, nejauši var sapūst pa daudz un ne tur kur vajag. Dabū to škidrumu uz monitora un ar laputu notīri. Nav taču tik sarežģīti, vai ne.

Link to comment
Share on other sites

x' date=' Tu nopietni par to spirtu [img']http://www.boot.lv/forums/public/style_emoticons/default/icon_question.gif[/img] icon_question.gif

Un par to Ajax. Tas Ajax no saakuma jaapuush uz lupatinjas un tad jaatiira vai arii uz monja pa taisno puust un tad ar lupatu ? Me domaa, ka 1 ir tas pareizaakasi. Kaa ir ?

Jā, pats lietoju nav nekādu problēmu jo spirts neko nekaitē un tūlīt izgaro tāpēc nepaliek nekādas strīpas.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...