Jump to content

izplust krasas.


Guest endryu
 Share

Recommended Posts

6odien iesledzu kompi, un par izbrinu, monitoram uz ekrana krasas kautkadas izpludu6as, pat burtus nevar saridzet uz normalas izkirtspejas 1024x768, nacas likt uz vissmazako, lai kautko varetu saredzet, kapec 6ada problema vareja rasties? Monitors nav nekads vecais, LG Flatron F700P 2 gadu vecs laikam jau, vai 6i krasu izplu6ana ir monitora vaina, vai varbut videokartes? Videokarte msi 7600 gt

 

vai kads nevaretu pateikt ludzu, kas par problemu varetu but?

Link to comment
Share on other sites

Guest endryu

Kontrastu vai kautko tādu monitoram neesi mainījis?

 

Ne vispar pilnigi neko neesmu mainijis, un neko tadu darijis, vienkārši nenota nenoka 6odiens ekrans viss tads izpludis.

 

Neviens nezin, kas tas par vadu tado, man monitoram kaste naca lidz, tur viena gala ir usb kontakts un otra kautkads mazaks, to var iespraust monitora, prek6 ka tads vads vajadzigs? Un vel jautajums, man tur monitoram aizmugure ir 2 usb porti, kam tie vajadzigi, domaju, mo6 ar to vadu var izmantot vieta, ta resna, tapec, ka man vin6 ir iegrauzsts, jurascucinja saggrauza, bet tas ta sen notika, un neains nebija, stradaja, tagad majas mitinas pele, nezinu vai to agrak jurascucinja pargrauza vai tagad pele =[

Link to comment
Share on other sites

Visdrīzāk, ka tas vads, kas nāca klāt ir domāts tā kā usb pagarinātājs, tipa no kompja velkas vads un pie monitora vari piespraust usb ierīces, lai nav jāčakarējas ap datoru.

Link to comment
Share on other sites

Voltriks pasteidzās. :)

 

A par to izplūšanu - visnoatļ iespējams ka kāds aukstais lodējums atnācis vaļā. MEt ziņu Arrivalam - viņš šinīs lietās ir zinošs.

Link to comment
Share on other sites

Guest endryu

Voltriks pasteidzās. :)

 

A par to izplūšanu - visnoatļ iespējams ka kāds aukstais lodējums atnācis vaļā. MEt ziņu Arrivalam - viņš šinīs lietās ir zinošs.

 

Nevaru es atrastu tadu personu arrivals, un kas tas tads ir aukstais lodejums?

Link to comment
Share on other sites

Esmu klāt!

 

Skaidrs, ka vaina monitorā.

1. Padarbini kādas pāris stundas un pavēro, vai bildei asums pamazām neatgriežas, vai tas "nepeld".

2. Pamēģini vairākas reizes pēc kārtas moni ieslēgt un izslēgt.

3. Uzšauj monim pa kreisajiem sāniem tuvāk aizmugurei (saprāta robežās).

 

Ja pēc visa šitā nekas nemainās, tad var mēģināt pieregulēt fokusu. Ja ar elektroniku esi uz "tu", tad gan jau sapratīsi, kur meklēt fokusa regulatorus (uz augstsprieguma transformatora).

 

P.S. 2 gadi priekš LG ir pietiekošs vecums.

Link to comment
Share on other sites

Guest endryu

Esmu klāt!

 

Skaidrs, ka vaina monitorā.

1. Padarbini kādas pāris stundas un pavēro, vai bildei asums pamazām neatgriežas, vai tas "nepeld".

2. Pamēģini vairākas reizes pēc kārtas moni ieslēgt un izslēgt.

3. Uzšauj monim pa kreisajiem sāniem tuvāk aizmugurei (saprāta robežās).

 

Ja pēc visa šitā nekas nemainās, tad var mēģināt pieregulēt fokusu. Ja ar elektroniku esi uz "tu", tad gan jau sapratīsi, kur meklēt fokusa regulatorus (uz augstsprieguma transformatora).

 

P.S. 2 gadi priekš LG ir pietiekošs vecums.

 

skaidrs, paldies

 

Ja un vel kas, tikko pamaniju, ka kad es sledzu lauka moni, minitora centra iedegas kautkads aplitis, un tad izdeg, agrak neka tada nebija =[

Link to comment
Share on other sites

Guest endryu

Monim gaišums nav pa lielu?

 

ne nav, tikko meginaju monitoruam nonjemt to keisu, nekas nesanaca, tur pat nekadas skruvites nav, ta izskatas, ka vinju vispar izjaukt nevar, neko ipa6u tur nedariju, tikai paris reizes apgriezu monitoru reinkji, un tagad iesledzot iek6a, attels vel pasliktinajas =[, tagad ar grutibam lasu tekstus.

 

galvenais, kad sledz iek6a moni, attels ir labaks sakuma neka ir pec ta, kad itka monis noregule attelu uz labaku.

 

Vo tagad, kad uzliku pavisam tum6u ekranu palika mazliet labak, bet tas ta, viss ir tum6, nu parak gai6s man nestaveja, norma apmeram.

Link to comment
Share on other sites

Izskatās tomēr pēc elektriska defekta (visticamāk kāds elektrolītiskais kondiķis). Vairāk neko nemāku pateikt, kamēr pats neesmu redzējis.

Link to comment
Share on other sites

Arrival > cilveeks pat nezin, kas ir aukstais lodeejums.

Diemzheel buus vien jaanes monitors uz remontu... .

Link to comment
Share on other sites

Nav tik vienkārši izzīlēt, kurš ko zin un ko nezin...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...