Jump to content

Vai kāds ir mēģinājis rakstīt vīrusu?


Guest Astroxs
 Share

Recommended Posts

Gan jau kads no sejieniesiem ir meginajis rakstit kaut ko :)

 

Kads darbibas princips?

Program valoda?

u.t.t

Jā, esmu rakstījis tipa vīrusu, kas dzēš visu ko var izdzēst. Pavisam vienkārši paņemam c/c++ un taisam augšā.

Bet jēgas īpaši nekādas, tikai intereses pēc.

Link to comment
Share on other sites

vimba_zlobnaja

Nu man piemēram ir gadījies fakultātē paniekoties ar nelieliem bat failiem, pie kuru palaišanas aiziet nebeidzams cikls ar jaunu txt failu veidošanu vai vienkārši ziņojumu sūtīšana visiem ieslēgtajiem datoriem.

Link to comment
Share on other sites

Guest Astroxs
Gan jau kads no sejieniesiem ir meginajis rakstit kaut ko :)

 

Kads darbibas princips?

Program valoda?

u.t.t

Jā' date=' esmu rakstījis tipa vīrusu, kas dzēš visu ko var izdzēst. Pavisam vienkārši paņemam c/c++ un taisam augšā.

Bet jēgas īpaši nekādas, tikai intereses pēc.[/quote']

 

 

Es tadu pasu esmu meginajis taisit tikai ar *.bat :DD

Isti par virusu nosaukt pat nevar :DD

 

recigi butu uztaisiit bat kas printe pec kartas visus text dokumentus pec kartas :)

Labi nebusim launi, neteresim tinti :DD

Link to comment
Share on other sites

Gan jau kads no sejieniesiem ir meginajis rakstit kaut ko :)

 

Kads darbibas princips?

Program valoda?

u.t.t

 

Nu un no kurienes tev tādas slimīgas domas?

Labāk kādu normālu softu būtu mēģinājis uzklabināt

Link to comment
Share on other sites

Viens labs viiruss, kas nedaudz pachakareejas ap hdd :)

 

X5O!P%@AP[4PZX54(P^)7CC)7}$$H+H*

 

Jaaieraksta ar notepad jaunaa teksta dokumentaa un jaasaglabaa kaa .exe izpildaamais fails. Par sekaam neatbildu.

Link to comment
Share on other sites

Guest bubu

Ir ir rakstīti, gan asm, gan qbasicaa, gan paskālā :) Arī batā protams. :)

Link to comment
Share on other sites

Par vīrusu var devēt jebkuru programmu: piemēram. es uztaisu progu, ielieku kolēģim viņa startup'aa un viņam piem. Solitore izdzēšas, kad ierubī PC.

 

p.S šitādi visādi jociņi ir darīti :)(peles bloķēšana, desktop mainīšana u.t.t)

Link to comment
Share on other sites

Viens labs viiruss' date=' kas nedaudz pachakareejas ap hdd :)

 

X5O!P%@AP[4PZX54(P^)7CC)7}$$H+H*

 

Jaaieraksta ar notepad jaunaa teksta dokumentaa un jaasaglabaa kaa .exe izpildaamais fails. Par sekaam neatbildu.[/quote']

Kas notiek???

Link to comment
Share on other sites

Vīruss pēc definīcijas ir programma' date=' kas:

1) Spēj pavairot pati savu kodu (tie, kas mācījušies datorzinātni, sapratīs "the implications")

2) Spēj pievienoties citu datorprogrammu izpildāmajam kodam, tā, lai izsaucot šo programmu tiktu izpildīts vīrusa kods.

3) Nespēj eksistēt kā atsevišķa programma (bieži pie vīrusiem mēdz pieskaitīt arī tās programmas, kurām šis punkts neizpildās).

4) Nespēj sākt izplatīties, bez cilvēka līdzdalības (lasi lietotājam ir jānoklikšķina uz sliktā faila, lai viruss aktivizētos).

Tādus vīrusus, kuriem nav spēkā 4. punkts un kuri spēj paši izplatīties sauc par tārpiem.[/quote']

Es gribēju sacīt, ka vīruss pēc definīcijas ir programma, kas bez lietotāja ziņas veic lietotājam nevajadzīgas/nevēlamas/kaitīgas darbības. Vairošanās nav obligāta vīrusa pazīme. Ja vīrusa uzdevums ir saistīts ar konkrētas informācijas iegūšanu, vairošanos kodēt nav lietderīgi.

Link to comment
Share on other sites

Es gribēju sacīt' date=' ka vīruss pēc definīcijas ir programma, kas bez lietotāja ziņas veic lietotājam nevajadzīgas/nevēlamas/kaitīgas darbības. Vairošanās nav obligāta vīrusa pazīme. Ja vīrusa uzdevums ir saistīts ar konkrētas informācijas iegūšanu, vairošanos kodēt nav lietderīgi.[/quote']

tad arī M$ Windows ir vīruss :))

Link to comment
Share on other sites

Guest -mz-

bljaaviens-> juus visus viirusu raxtiitaajus aiz pautiem pie pienas pienaglot ibio!

 

baisais zin kaifs tai laikaa, kad ir ko svariigaaku dariit, njemties un peerties, lai salabotu kaut ko to, ko kaada gudriisha raxtiits viiruss izspraucies cauri firewall un kko sapisis systeemaa....bled pirxtus atdauziit taa, lai gadu maiziiti pat pirxtos panjemt nevareetu, kur nu veel klabinaat pa klavieri...

 

!!! -> atvainojos par rupjajiem vaardiem, bet taada nu ir mana nostaaja pret viirusu raxtiitaajiem

Link to comment
Share on other sites

Guest Me

Skaidrs, ka C++ ir īsta programmēšanas valoda, ja tauta vēlās rakstīt vīrusus.

Link to comment
Share on other sites

Esmu sarakstijis vienu failu viirusu :O)

Dziivojas tikai pa manu maajas datoru :)

Rakstiits tiiraa ASM.

Lauzh salikt to kasti.. vareetu sourci iepeistot :)

Savlaik uztaisiju mazu TSR kursh kad dzeesa failus aaraa dzeesto failu kjemenii ierakstiju FUCK YOU!!! :)))

Nu negluzhi viirus.. jo nevairojas :)

vajadzeeja apvienot ar viirusu.. tachu nedomaaju ka ir jeega taisiit destruktiivus viirusus.. taa nav viirusa buutiiba.

 

Uzrakstiit skaistu viirusu kursh gliiti apjaaj antiviirusu .. taa ir maaksla.

Virusam nav jaabuut destruktiivam.. vinjam ir jaaizdzivo.

:>

Link to comment
Share on other sites

AndzX8-842
Viens labs viiruss' date=' kas nedaudz pachakareejas ap hdd :)

 

X5O!P%@AP[4PZX54(P^)7CC)7}$$H+H*

 

Jaaieraksta ar notepad jaunaa teksta dokumentaa un jaasaglabaa kaa .exe izpildaamais fails. Par sekaam neatbildu.[/quote']

Kas notiek???

Tieshi taa. Labs jautaajums, kas notiks vai arii tas ir kaarteejais tizlais joks un nekas nenotiks? Ne jau visi atshkirs vai tas ir kaut kas vai nekas... Tapee atbildi!
Link to comment
Share on other sites

Guest Me
Ja vēlas to darīt' date=' tad īstais rīks ir ASM. ASM - īstu vīru izvēle (runa protams iet par tiem pašiem "īstajiem" vīriem, kas backupus netaisa).[/quote']

 

 

Nu gan, svētdienas lietotājam asamblers šķiet būs par smagu.

Link to comment
Share on other sites

tiehsaam no kurienes taadas domas? par sasser autoru lasiiji? kas notiek ar bad boys kas raxta viirusus?

Link to comment
Share on other sites

Viens labs viiruss' date=' kas nedaudz pachakareejas ap hdd :)

 

X5O!P%@AP[4PZX54(P^)7CC)7}$$H+H*

 

Jaaieraksta ar notepad jaunaa teksta dokumentaa un jaasaglabaa kaa .exe izpildaamais fails. Par sekaam neatbildu.[/quote']

Kas notiek???

Tieshi taa. Labs jautaajums, kas notiks vai arii tas ir kaarteejais tizlais joks un nekas nenotiks? Ne jau visi atshkirs vai tas ir kaut kas vai nekas... Tapee atbildi!

Bez antiviirusa nekas nenotiks, droshi, bet ja ir uzinstaleets antiviiruss, tad gan... Ja nu antiviiruss neko neuzraada, tad jautaajums, ko juus esat uzinstaleejushi taa vietaa!!!

Link to comment
Share on other sites

ASM bija vīrusiem kādreiz, kad es maziņs un dumjš biju. Tie laiki sen jau pagājuši. Disku izmēri, proču jaudas, ir tādas, ka pilnīgi pajāt vai vīruss ir asm vai WSH

P.S. ASMā kaut kādu vīruseli priekš DOSa uzrakstīju . Nu jau 10 gadi kopš tiem laikiem pagājuši

Link to comment
Share on other sites

Guest Me
ASM bija vīrusiem kādreiz' date=' kad es maziņs un dumjš biju. Tie laiki sen jau pagājuši. Disku izmēri, proču jaudas, ir tādas, ka pilnīgi pajāt vai vīruss ir asm vai WSH

P.S. ASMā kaut kādu vīruseli priekš DOSa uzrakstīju . Nu jau 10 gadi kopš tiem laikiem pagājuši[/quote']

 

Tā ir, mūsdienās liela daļa pērk datorus, lai samērītos, pofig, ka 80% sistēmu nodarbina System Idle Process, tad nu šādiem tipiem webserveri varētu uzlikt tāpat nepamanītu.

Link to comment
Share on other sites

ASM bija vīrusiem kādreiz' date=' kad es maziņs un dumjš biju. Tie laiki sen jau pagājuši. Disku izmēri, proču jaudas, ir tādas, ka pilnīgi pajāt vai vīruss ir asm vai WSH

P.S. ASMā kaut kādu vīruseli priekš DOSa uzrakstīju . Nu jau 10 gadi kopš tiem laikiem pagājuši[/quote']

 

maaksla nenoveco :O)

Neceros preciizi... manpraat majeejaa virusa kods bija ~140baitiem

Uztaisi tagad neasmaa kautko apm tikpat kompaktu :)

Es saprot ka tas nav aktuaali.. cik tas viirus liels.. bet taa ir dalja no maakslas.. uztaisiit kompaktu, mazu un lai straadaa. Uztaisiit lielu viirusu VB maak katrs :O)

Link to comment
Share on other sites

Guest blindg
bljaaviens-> juus visus viirusu raxtiitaajus aiz pautiem pie pienas pienaglot ibio!

 

baisais zin kaifs tai laikaa' date=' kad ir ko svariigaaku dariit, njemties un peerties, lai salabotu kaut ko to, ko kaada gudriisha raxtiits viiruss izspraucies cauri firewall un kko sapisis systeemaa....bled pirxtus atdauziit taa, lai gadu maiziiti pat pirxtos panjemt nevareetu, kur nu veel klabinaat pa klavieri...

 

!!! -> atvainojos par rupjajiem vaardiem, bet taada nu ir mana nostaaja pret viirusu raxtiitaajiem[/quote']

 

pievienojos taviem lamuvaardiem :)))

un pats veel sadotu pa purnu ja dzirdeetu ka kaads pasaka man blakus ka rakstiijis kaut ko taadu

Link to comment
Share on other sites

bljaaviens-> juus visus viirusu raxtiitaajus aiz pautiem pie pienas pienaglot ibio!

 

baisais zin kaifs tai laikaa' date=' kad ir ko svariigaaku dariit, njemties un peerties, lai salabotu kaut ko to, ko kaada gudriisha raxtiits viiruss izspraucies cauri firewall un kko sapisis systeemaa....bled pirxtus atdauziit taa, lai gadu maiziiti pat pirxtos panjemt nevareetu, kur nu veel klabinaat pa klavieri...

 

!!! -> atvainojos par rupjajiem vaardiem, bet taada nu ir mana nostaaja pret viirusu raxtiitaajiem[/quote']

 

pievienojos taviem lamuvaardiem :)))

un pats veel sadotu pa purnu ja dzirdeetu ka kaads pasaka man blakus ka rakstiijis kaut ko taadu

 

tu tachu neceri ka kaads tagad brauks uz aizkraukli ?

Link to comment
Share on other sites

Uzrakstiit protams varu un esmu to dariijis, tikai palaizhu vinju lokaalajaa starp diviem kompiem, paskatos, pasmejos un iztiiru :) un arii taisu, lai paarbaudiitu dziivotspeeju jaunam kodam, tiem, kas laizh viirusu vai trojaanu netaa, aplauzt rokas vajadzeetu : nesaprotu prikolu : kaadaa valodaa rakstiit? iemaacies asambleru un dari ko gribi :) tikai tieshaam, meklee jautraakas nodarbes, nekaa viirusu cepshanu :)

Link to comment
Share on other sites

Guest blindg
bljaaviens-> juus visus viirusu raxtiitaajus aiz pautiem pie pienas pienaglot ibio!

 

baisais zin kaifs tai laikaa' date=' kad ir ko svariigaaku dariit, njemties un peerties, lai salabotu kaut ko to, ko kaada gudriisha raxtiits viiruss izspraucies cauri firewall un kko sapisis systeemaa....bled pirxtus atdauziit taa, lai gadu maiziiti pat pirxtos panjemt nevareetu, kur nu veel klabinaat pa klavieri...

 

!!! -> atvainojos par rupjajiem vaardiem, bet taada nu ir mana nostaaja pret viirusu raxtiitaajiem[/quote']

 

pievienojos taviem lamuvaardiem :)))

un pats veel sadotu pa purnu ja dzirdeetu ka kaads pasaka man blakus ka rakstiijis kaut ko taadu

 

tu tachu neceri ka kaads tagad brauks uz aizkraukli ?

 

 

tu jau otro reizi manu sakaamo nesaproti :))))

speshel prikesh tevis...ieprieksheejaas seerijas siiks saturs :D

es bij domaajis ja dzirdeetu blakus uz ielas...u.t.t(vietas izveeles izteele lai paliek tavaa fantaazinjaa(fantaazija ir cilveeka iedomaatas domas...tipa katu kaa taa :)...vopshem nemaaku es visu paskaidrot)(vopshem-no krievu val....to cerams ka zini?)) kaadu runaajam par to..par ko gan jau ka saprati:))))

 

sorry ka uzklupu...man labs gariigais shodien ...he he

 

P.S. un pricom tur aizkraukle...es netieku gudrs :D

Link to comment
Share on other sites

maaksla nenoveco :O)

Neceros preciizi... manpraat majeejaa virusa kods bija ~140baitiem

Uztaisi tagad neasmaa kautko apm tikpat kompaktu :)

Es saprot ka tas nav aktuaali.. cik tas viirus liels.. bet taa ir dalja no maakslas.. uztaisiit kompaktu' date=' mazu un lai straadaa. Uztaisiit lielu viirusu VB maak katrs :O)[/quote']

Man mazākais ASM vīrus bija 122 baiti, bet ja lietoja 286 instrukcijas, tad vēl mazāks :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Andritis

ha ha ha :D Virusu rakstiitaaji , kam rakstiit ja nevar pielietot , uzkatu ka vajag visus taisiitos virusus netaa palaist lai tas microssoft un visi nortoni apstāstisas :D D E M O K R AA T I J A :D Un tas kas tos pirkstus tur lauziis ta tik uz priekssu , tik skaties ka ar apcinkotu rungu nedabuu :D vai nazi ribaas :D

Link to comment
Share on other sites

bet ja nebuutu datorvirusu tad pie laba darba netiktu daudzi kuri straadaa antivirusu izgatavotaajufirmaas.

agraak pakliida taadas baumas ka pasi antivirusnieki uztaisiijusi viirusu lai pasiem buutu darbs.

Link to comment
Share on other sites

ha ha ha :D Virusu rakstiitaaji ' date=' kam rakstiit ja nevar pielietot , uzkatu ka vajag visus taisiitos virusus netaa palaist lai tas microssoft un visi nortoni apstāstisas :D D E M O K R AA T I J A :D Un tas kas tos pirkstus tur lauziis ta tik uz priekssu , tik skaties ka ar apcinkotu rungu nedabuu :D vai nazi ribaas :D[/quote']

Stulbs esi? Es vīrusu rakstīšanu uztvēru tikai kā ASM un BIOS/DOS iespēju izpētīšanu un neviens no tiem netika izplatīts.

Link to comment
Share on other sites

ha ha ha :D Virusu rakstiitaaji ' date=' kam rakstiit ja nevar pielietot , uzkatu ka vajag visus taisiitos virusus netaa palaist lai tas microssoft un visi nortoni apstāstisas :D D E M O K R AA T I J A :D Un tas kas tos pirkstus tur lauziis ta tik uz priekssu , tik skaties ka ar apcinkotu rungu nedabuu :D vai nazi ribaas :D[/quote']

Stulbs esi? Es vīrusu rakstīšanu uztvēru tikai kā ASM un BIOS/DOS iespēju izpētīšanu un neviens no tiem izplatīts.

 

tas tapat kaa panemt kaki aiz astes un veerot kas notiks.

pirms to esi pameeginajis nezinaasi kas notiek.

 

so es saucu par zinaatniskas bakstiisanas metodi ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Astroxs

Un kads varetu paskaidrot ka sitaas darbojas?

Loģiskās bumbas (Logical bombs)

Link to comment
Share on other sites

Guest -mz-

a vien iista letinju kraaninju meeriishanaas- > kaut jums systeemaa ieperinaatos kaads sasodiiti eedeliigs viiruss un izdraaztu juusu datorus saakot ar cietnju atnjirgshanos un beidzot ar biosa nobrukshanu!°

 

aizlikshu Aglonaa sveciiti par sho luugsnu...

Link to comment
Share on other sites

Guest wadims

jaa jaa un driizumaa buus texc ieksh foruma:

"Taa, tagad luudzu pameegjiniet nopumpeet sho te failinju,

es gribu zinaat vai vinjsh jums iet" ne??

Link to comment
Share on other sites

a vien iista letinju kraaninju meeriishanaas- > kaut jums systeemaa ieperinaatos kaads sasodiiti eedeliigs viiruss un izdraaztu juusu datorus saakot ar cietnju atnjirgshanos un beidzot ar biosa nobrukshanu!°

 

aizlikshu Aglonaa sveciiti par sho luugsnu...

 

Slimiiga attieksme. Te cilveeki nevienu kompi neslimdina, bet savam priekam/interesei pameegina. Laikam kaadreiz esi no viirusiem noraavies.

Link to comment
Share on other sites

Guest kopeee
bljaaviens-> juus visus viirusu raxtiitaajus aiz pautiem pie pienas pienaglot ibio!

 

baisais zin kaifs tai laikaa' date=' kad ir ko svariigaaku dariit, njemties un peerties, lai salabotu kaut ko to, ko kaada gudriisha raxtiits viiruss izspraucies cauri firewall un kko sapisis systeemaa....bled pirxtus atdauziit taa, lai gadu maiziiti pat pirxtos panjemt nevareetu, kur nu veel klabinaat pa klavieri...

 

!!! -> atvainojos par rupjajiem vaardiem, bet taada nu ir mana nostaaja pret viirusu raxtiitaajiem[/quote']

 

lai tak vinji raksta cik uziet... :))

tev pasham baigaas probleemas deelj shaadiem cilveekiem gadijushaas?

domaaju, ka pirmaam kaartaam vajadzeetu tikt galaa ar daziem labiem (vaardus nenosaukshu) kas nozog daudzus jo daudzus tuukstoshus cilveekiem,kas to nav pelnijusi

nemaz nerunaajot par slepkaviibaam utt.

tapeec taadi viirusu rakstiitaaji ir paaraak nenoziimiigi - lai taadus saaktu naglot no saakuma jaatiek galaa ar paareejaam simts kategorijaam :)

 

P.S labaak(nevis labi) lai vini raksta viirusus nekaa galina,izvaro vai brauc ar auto bez tiesiibaam - pamatiigi paarsniedzot atlauto brauksanas aatrumu :))

Link to comment
Share on other sites

Guest kaalis
Viens labs viiruss' date=' kas nedaudz pachakareejas ap hdd :)

 

X5O!P%@AP[4PZX54(P^)7CC)7}$$H+H*

 

Jaaieraksta ar notepad jaunaa teksta dokumentaa un jaasaglabaa kaa .exe izpildaamais fails. Par sekaam neatbildu.[/quote']

tas ir

EICAR-STANDARD-ANTIVIRUS-TEST -FILE

Link to comment
Share on other sites

Guest Hitlers

pamāciet mani latviešu valodas gramatikas lietošanā kads ludzu. gribu uztaisit virusu. un aizsutit kadam cilvekam.....

lai parmacitu vinu ( tatad labos nodomos). kads var pateikt kaa uztaisit virusu?

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard
pamāciet mani latviešu valodas gramatikas lietošanā kads ludzu. gribu uztaisit virusu. un aizsutit kadam cilvekam.....

lai parmacitu vinu ( tatad labos nodomos). kads var pateikt kaa uztaisit virusu?

blee, vo sitais ir labs....

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...