Jump to content

izvēle starp 19 un 20 collu monitoru


eko
 Share

Recommended Posts

Ir doma iepirkt normaalu LCD monitoru bet gruuti saprast vai ir jeega maksaat vairaak un pirkt 20 collu vai 19, nez kaa ir mosh kaads ir pameegjinaajis, vai to starpiibu maz pamana???

 

izskjirshanaas starp shiem

 

http://ms.lv/?q=UutRzyfnz8xPa2LPr86nlSfnzB...2LNzuxAzPnPz4==

 

un

 

http://ms.lv/?q=UutRzyfnz8xPa2LPr86nlSfnzB...2LNzuxAzPnPz4==

 

 

Varbuut kaadam ir kaads sakariigs piedaavaajums, prieksh normaala monitora uz kura buutu eerti straadaat ar grafiskajaam un video montaazjas programmaam???

Link to comment
Share on other sites

Guest zudushais

Man domāt, ka labāk ņemt 20", jo 19" ir tāda pati max izšķirtspēja kā 17". Ja nemaldos, tad sanāk tā, ka tiec pie lielākām ikonām.

Link to comment
Share on other sites

Pie tādas cenas starpības gan derētu kāda monitoru speciālista viedoklis.

Tomēr 1.5x vairāk... :shock:

Link to comment
Share on other sites

Pie tādas cenas starpības gan derētu kāda monitoru speciālista viedoklis.

Tomēr 1.5x vairāk... :shock:

 

 

Taapeec jau veershos pie gudriem cilveekiem, lai var kaut ko ieteikt tik negudram kaa man

Link to comment
Share on other sites

Dārgākajam modelim ir augstāka izšķirtspēja, ir DVI ciparu ieeja, ir Pivot funkcija (monitors pagriežams pa 90 grādiem). Kontrtasts savukārt dārgākajam ir 600:1, lētākalam 700:1. Kopumā domāju, ka ir vērts paņemt dārgāko modeli - tomēr lielāks ekrāns, izšķirtspēja, DVI.

Kaut gan, ja vajag video montāžai, varbūt paskaties monitoru, kam ir 16:9 malu attiecība.

Link to comment
Share on other sites

Guest Darko

Jāpiebilst gan, ka normālai montāžai sen vairs ar 1 moni nepietiek...

Līdz ar to tur manāma šķirba starp 19 un 20 nebūs jūtama anyway (ja pirks 2 gab).

Link to comment
Share on other sites

Raimiic

Izveele ir atkariiga no taa, vai tev ir vajadziigs platekraana monitors.

20'' aparaatu vareetu uzskatiit par tiirasenju platekaanu, jo tam ir arii atbilstosha izshkirtspeeja (ir arii 19'' platekraani, bet tiem ir mazaaka izshkirspeeja un to diezgan juut).

19'' aparaats buus normaals, ja apmierina standatra "kantainais", jebshu "parastais" monitors.

 

Tobish gaumes jautaajums.

Link to comment
Share on other sites

Jāpiebilst gan, ka normālai montāžai sen vairs ar 1 moni nepietiek...

Līdz ar to tur manāma šķirba starp 19 un 20 nebūs jūtama anyway (ja pirks 2 gab).

 

 

Ir taa kad video montaazjai skaidrs kad vajag vismaz 2 monitorus, bet tas ir tikai taa pakaartoti, un nekas sarežģiits pagaidaam nav vajadziigs, vairaak prieksh grafiskajaam programmam, un neta protams.....es neesmu nekad straadaajis uz wide ekraana, varbuut ir baigi sakariigi

Link to comment
Share on other sites

Loading

19' būs košākas krāsas, bet attēls lielāks. Pikselis ir lielāks.

20' attēls būs smalkāks, bet krāsas švakākas. Pikselis ir smalkāks.

Link to comment
Share on other sites

EffeXt

ņem Samsung 940n, tas ir the best! Man pasham stāv Samsung 920n, bet no 940n ne ar ko neatšķiras ( vienīgi dizains )

Link to comment
Share on other sites

Guest DJtelemundos

Es iesaku 19" tas eed daudzreiz mazaak elektriibas nekaa 20" nezinu kapeec varbuut tas ir kautkaads razzossanas gljuks bet varbuut 19" ir max ko var barot ar kautkaadu parastu barokli un šaako no 20" tie jau nezzeeliigi eed elektriiub.

 

Ir doma iepirkt normaalu LCD monitoru bet gruuti saprast vai ir jeega maksaat vairaak un pirkt 20 collu vai 19, nez kaa ir mosh kaads ir pameegjinaajis, vai to starpiibu maz pamana???

 

izskjirshanaas starp shiem

 

http://ms.lv/?q=UutRzyfnz8xPa2LPr86nlSfnzB...2LNzuxAzPnPz4==

 

un

 

http://ms.lv/?q=UutRzyfnz8xPa2LPr86nlSfnzB...2LNzuxAzPnPz4==

Varbuut kaadam ir kaads sakariigs piedaavaajums, prieksh normaala monitora uz kura buutu eerti straadaat ar grafiskajaam un video montaazjas programmaam???

Link to comment
Share on other sites

Guest Nagla Pakalaaa

es starp 19 un 20 izveeleetos 21

Link to comment
Share on other sites

rashns

Es iesaku 19" tas eed daudzreiz mazaak elektriibas nekaa 20" nezinu kapeec varbuut tas ir kautkaads razzossanas gljuks bet varbuut 19" ir max ko var barot ar kautkaadu parastu barokli un šaako no 20" tie jau nezzeeliigi eed elektriiub.

Tu pats saprati kādas muļķības sarakstīji, kādu barokli, ko tu pīpē. Protams, ka lielākais monitors biku vairak elektrību tērēs, bet kads sakars baroklim ar to?

 

Par 940n runajot, nopirku, nepatika, bet par to naudu ok.

Link to comment
Share on other sites

Kona69

ņem Samsung 940n, tas ir the best! Man pasham stāv Samsung 920n, bet no 940n ne ar ko neatšķiras ( vienīgi dizains )

Ja nekas cits dziivee labaaks nav redzeets, tad laikam taa ir ... njaa

Link to comment
Share on other sites

16:9 malu attiecība.

 

 

es starp 19 un 20 izveeleetos 21

 

par tādu summu viennozīmīgi - ņem WideScreen!!

Link to comment
Share on other sites

par tādu summu viennozīmīgi - ņem WideScreen!!

 

VArbuut uzdodu nedaudz negudrus jautaajumus, bet par Wide screen , kam reaali ir domaats shaads modelis, kaada ir bijusi pamatideja, kino??????

 

Un par monitoru markaam, esmu iecikleejies kad samsungs ir vislabaakais, varbuut es domaaju pavisam aplami?

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Nekad nevar viennozīmīgi pateikt kas ir vislabākais, katrai mantai ir savi plusi un mīnusi. Widescreen labāks tajā ziņā, vismaz, kā es ilgāku laiku izmantošu šāda tipa ekrānu, ka bieži pietrūkst vieta horizontālā virzienā, piemēram, ņemoties ar photoshop vai arī interneta lapas dizainējot. Vispār pamatā jau tieši ērtāk tiem, kas ar grafiku ņemās, jo tāda paša platuma, bet 4:3 ekrāns būs noteikti dārgāks.

 

Vēl jau amerikāņu filmas NTSC standartā ir ērtāk skatīties :)

Link to comment
Share on other sites

ActivatedTM

Njem ACER AL1951 ! Pasham ir un baigi labs. Glanceets!!! 19'' , 8ms, utt... Stiliigs dizains...

Link to comment
Share on other sites

(labots)

es ieteiktu 19" lg l1919s atels ir kosh un kontrasts 1400:1 un tas ir pamanams! drauga 20" nestav ne blakus vins pats bija izbrinits, un cena atskiras par 50ls

Labots - cheky
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

cheky, pasaki, priekš kam tik košs attēls vaig? Es saprastu, ka to vaig projektoram, kas projicē attēlu uz 5x5m sienas.

Link to comment
Share on other sites

no koshuma jau acim prieks vismaz man! un, jo lielaks kontrasts jo dzidraka bilde. Detalas ari ir labak saskatamas.

vispar taa ir gaumes lieta! :)

Link to comment
Share on other sites

John Wayne

Es izvēlējos 19 collas. Aiz tā iemesla, ka par 1 collu maksāt vēl cik tur klāt negribējās nemaz, tāpat pietiek. Un vēl jābūt skaidrībai ar native izšķirtspējām, ja pērk geimiem, tad var sanākt, ka videokarte vairs nevelk tik labi. Tomēr nez. par 20 collām. Parasti jau starp 19 vai 21 izvēlas...

Link to comment
Share on other sites

es nesen nopirku Samsung 19" widescreen monitoru 940BW, ir ļoti ok.

gan uz darbvirsmas vairāk vietas logu sabīdīšanai gan filmiņas forši paskatīties...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...