Jump to content

Lata devalvācija!


eedis
 Share

Recommended Posts

Guest Kasparz

TKB jevrikiem piedāvā smukus % ;)

Parex dod dod lielus %, bet turēt parexā lielu naudu, vēlpietam latos ir nepārāk laba doma.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 423
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • VIL

    29

  • eedis

    31

  • nono

    21

  • Gestapo

    13

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kasparz. ar ko TKB (stap citu, tas ir trasta komercbanka?) atširās no parex? vai noguldijumu garantiju likumu lasīji? cik tad ir jevrikiem%?m? :D

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

Atrodi kas dod 8% uz 3mēnešiem ;)

Ja banka aiziet ka kāpostu, tad tu to savu garantēto noguldijumu vari gaidīt ilgu, ilgu laiku...

Labots - Kasparz
Link to comment
Share on other sites

8% ja iedod naudu uz 3 mēnešiem? tak saņem kādu 2.7% par tiem 3 mēnešiem? jeb es ko jaucu?

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

Parādi kura banka tev dos uz 3 mēnešiem jevrikiem 10%? :D

Ja vien tev nav sešciparu jevriku skaitlis, tad varbūt 10% uz gadu izdīksi, bet ne uz 3 mēnešiem :)

Labots - Kasparz
Link to comment
Share on other sites

kasparz, es par latiem runāju. pff. 1o% ir ļooooti laba iespēja , ņemot vērā ka nedēļas laikā var līgumu anulēt. pff:D

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

Nu man maxi konts arī ir, tik tur tagad glabājās graši.

Un tu neslēdz nekādu līgumu, tas ir krājkonts...

Labots - Kasparz
Link to comment
Share on other sites

8% ja iedod naudu uz 3 mēnešiem? tak saņem kādu 2.7% par tiem 3 mēnešiem? jeb es ko jaucu?

2,5%

 

uj, 2.5 plusā. ja 3mēn. :D

Link to comment
Share on other sites

Baigi visām spekulācijām ap šo tēmu nesekoju līdz, bet šodien, kad parasti diezgan ironiski pozitīvais M.Zanders pilnā nopietnībā teica, ka pēc Jāņiem visādus brīnumus varam sagaidīt, tad tā jocīgi ap dūšu sametās... Domāt īpaši pat negribās, kas te darīsies liela samazinājuma % gadījumā.

BTW iesaku noskatīties "Money as debt" - http://www.youtube.com/watch?v=vVkFb26u9g8

Viss smuki izskaidrots par banku sistēmu utml. Man patika, tikai pārņēma tāda niknuma un stulbuma sajūta.

Link to comment
Share on other sites

aga.. es personīgi uzskatu ka vienīgaijai bankai jābūt valsts īpašumā... vai arī var aizdot tikai to naudu, kas ir kontā... + vērtspapīrus var pirkt un pārdod ar papīrīšiem, ne internetā pogas spaidot...

Link to comment
Share on other sites

Nav laika lasīt šo visu, bet, ja valsts iegrūda vienā jūdasa caurumā virs 600 mio, vai tad neparūpēsies par pavalstniekiem-kredītgrūtdieņiem?

 

p.s. man nav hipokredītu...

Link to comment
Share on other sites

eedis, protams ka nee. sobbrid maksaju rēķinus caur parex 70% par free. monopols tas nozīmē latu. par katru. pff.

 

Nav laika lasīt šo visu, bet, ja valsts iegrūda vienā jūdasa caurumā virs 600 mio, vai tad neparūpēsies par pavalstniekiem-kredītgrūtdieņiem?

 

p.s. man nav hipokredītu...

idiots esi, idiots paliksi. a lasīt vajag...

Link to comment
Share on other sites

kāpēc latu? ja tā azartspēļu spēlētāja (izkrita no prāta) būtu derīga amatam, tad viss lv ar cenām `butu o.k. :)

Link to comment
Share on other sites

(labots)
eedis, nesapratu...

Nu šitā LTC,LG un citu monopilistu padome... ja viņa rīkotos kā vajag i par gāzi, i par elektrību maksātu daudz mazāk... un arī par monopola banku arī maksātu mazāk...

 

un tas `butu tikai nopietni, ja jaunajām ģimenēm izsniegtu piemēram max 60K ls hipo uz 0%... lai var māju sev uzcelt un dzīvot un maskāt 120-150Ls mēnesī.. nevis 300-400Ls...

Labots - eedis
Link to comment
Share on other sites

gg, da labi.. vienkārši stulbumu saaxtiji. :p

 

eedis, viss butu super, ja būtu piķis, a nav...

Link to comment
Share on other sites

piķis ir.. ja izbeigtu šito izpārdošanu valsts kasē, tad mums būtu pārpalikums ka tik turies, bet kurš to darīs?

Link to comment
Share on other sites

Varbūt muļķīgs jautājums, bet kā īsti ir ja notiek devalvācija, vienkārši piecelies no rīta un lasi ziņās, ka latam samazināta vērtība, vai arī tas tiks paziņots laicīgi un būs iespēja samainīt savus latu uzkrājumus uz kādu citu valūtu?

Link to comment
Share on other sites

Būs tā kā Latvijā pieņemts - finanšu ministrs svētdienas vakara ziņās arī pateiks.

Link to comment
Share on other sites

Finanšu ministram ar lata devalvāciju nav nekāda sakara :D Vienīgā iestādē, kas var iniciēt devalvāciju ir Latvijas Banka, kas ir pilnīgi neatkarīga institūcija un pat MK un Saeima neko nevar izdarīt :)

Link to comment
Share on other sites

Gestapo

Var rosināt bankas prezidenta nomaiņu, jo patreizējais "domā tikai savās interesēs, nesaprot neko vai ieliec kādu iemeslu gribi" un tā vietā ielikt vajadzīgo cilvēku, kas izdarīs visu ko vajag.

Labots - Gestapo
Link to comment
Share on other sites

Vispirms palasi likumu kādos gadījumos var nomainīt LB prezidentu. tas nav tik vienkārši.

Link to comment
Share on other sites

Gestapo

Vienkārši tas ir ļoti patiesībā. vienkārši vajag Rimsim palūgt, lai viņš aiziet un jebkurš cilvēks aizies, jo pilnīgi visiem ir sava cena un vot tajā dienā gan es vicošu uz maiņas punktu.

Link to comment
Share on other sites

Tajā dienā būs par vēlu, ja baidies no lata devalvācijas, tad, manuprāt, to vajag konvertēt jau šodien

Link to comment
Share on other sites

versatile

nja, ir bijusi ta laime pedejos gados paverot Ilmara prezentacijas.

vismaz shogad aizvaaca slaidu ar F1 avariju un tekstu - F1 crashes, we don't.

Link to comment
Share on other sites

Gestapo
Tajā dienā būs par vēlu, ja baidies no lata devalvācijas, tad, manuprāt, to vajag konvertēt jau šodien

Man vēl nav ko :D

Link to comment
Share on other sites

negrib kāds izskaitīt cauri visam topikam cik reizes jau ir bijusi tā pilnīgi drošā info, ka tādā un tādā datumā nu toč devalvēs?

Link to comment
Share on other sites

Par tekošo algu pofig. Viss ko nedomāju iztērēt tuvāko 3 mēnešu laikā jau ir citās valūtās (70% Eur/30% USD)

Link to comment
Share on other sites

Vienkārši tas ir ļoti patiesībā. vienkārši vajag Rimsim palūgt, lai viņš aiziet un jebkurš cilvēks aizies, jo pilnīgi visiem ir sava cena un vot tajā dienā gan es vicošu uz maiņas punktu.

Nezinu gan kādai ir jābūt aiziešanas cenai, ja cilvēks ir paņēmis kredītu 750K EUR apmērā, pie 0.8% (mans minējums) bankas

pievienotās likmes + 3m EURIBOR ~ 2.2% gadā.

http://www6.vid.gov.lv/vid_pdb/vad.asp

 

Kas nozīmē to, ka mēnesī ir jāmaksā ap 2.8K. (30. gadi pie procentu likmes 2.2% gadā.)

https://www.arved.ee/nordea/loancalculator.jsp?lang=lv

 

Domāju, ka te ir ļoti konkrēta personīga (gluži kā man)

interese noturēt latu cik ilgi vien iespējams.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
starchat

Šādi tādi pazīstamie teica, ka šonakt varētu būt Lata devalvācija. Nezinu cik ticami, bet ..

Link to comment
Share on other sites

Ko dzēri? Vienīgais, kam devulvacija ir derīga, ir Šķēle ar saviem parādiem pa priekšu. :)

Link to comment
Share on other sites

starchat

Šodien vienkārši biržā ir bijusi nenormāla latam vērtība.

 

devulvacija

Kāds prikols te bija?

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711
Šādi tādi pazīstamie teica, ka šonakt varētu būt Lata devalvācija. Nezinu cik ticami, bet ..

dzirdeeju no augstaam aprindaam ka devalvaacija jau esot bijusi vakar, tikai mees visi par to uzzinaasim tikai pariit :D

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Es gan nebūtu tik drošs, ka ierindas biedri u.c. brandža ir ieinteresēta devalvācijā. Tie 8 milj. LVL ir nieks salīdzinot ar Valmieras piena krītu EUR. Hūtiniekam noteikti arī ir daži biznesi ar EUR krītiem. Manuprāt šie abi censoņi kā devalvācijas atbalstītāji šajā ziņā ir pārvērtēti.

Link to comment
Share on other sites

nu, džeki, kā tur evalvācijas brismas briest? dzirdēju šonedēļ LB bij spiesta uzpirkt 160 mlj euro. :D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...