Jump to content

Jauns cooleris


944s
 Share

Recommended Posts

da tur puisaani ar uuberhardwari kraaninjus meera... laikam.

Zini, bez taviem debilajiem komentariem tik tiesam dzive ir zaljaka!!!

Link to comment
Share on other sites

Angelez shashliku laiks beidzies :) Mees vienreiz decembrii cepaam. Pareizaak sakot' date=' es eedu, citi cepa :) Nu viens peec tam ar viirusu 2 nedeeljas maajaas guleeja. Otrs klepoja kaadu meenesi :) Protams ja uz pannas cepj, tad cita lieta, bet tas vairs nav shashliks ;P[/quote']

 

Peedeejais tuss kursh briest shomeenes buus shogad peedeejais lanparty ar shashlikiem.

 

Uzaicinaasi? Es arii labpraat veel shogad kaadu daarzaa ceptu galjeenu iehavotu ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Maniac
da tur puisaani ar uuberhardwari kraaninjus meera... laikam.

 

Offtop. Ne vella :0 Mums visiem ir ap 30, tākā puisēni vairs neesam :)).

Link to comment
Share on other sites

Guest Maniac
Angelez shashliku laiks beidzies :) Mees vienreiz decembrii cepaam. Pareizaak sakot' date=' es eedu, citi cepa :) Nu viens peec tam ar viirusu 2 nedeeljas maajaas guleeja. Otrs klepoja kaadu meenesi :) Protams ja uz pannas cepj, tad cita lieta, bet tas vairs nav shashliks ;P[/quote']

 

Peedeejais tuss kursh briest shomeenes buus shogad peedeejais lanparty ar shashlikiem.

 

Uzaicinaasi? Es arii labpraat veel shogad kaadu daarzaa ceptu galjeenu iehavotu ;)

 

Kāpēc gan ne ? Tikai brīdinam, Lanparty ilgst ~ 12 h vismaz :).

Link to comment
Share on other sites

vimba_zlobnaja

Kāpēc gan ne ? Tikai brīdinam' date=' Lanparty ilgst ~ 12 h vismaz :).[/quote']

 

Ja no vietas 12h + pārtraukums nacionālajam ēdienam (šašļikam) + vēl kādas 6h tad respect!

 

Ja ir iespēja, protams, iesaku pamēģināt pacīnīties arī ar īstiem ieročiem. Ideāls risinājums Pneimatiskās pistoles, lēti, ātri, nevajag tik drastiskus drošības noteikumus ievērot .

Link to comment
Share on other sites

Guest Maniac

Kāpēc gan ne ? Tikai brīdinam' date=' Lanparty ilgst ~ 12 h vismaz :).[/quote']

 

Ja no vietas 12h + pārtraukums nacionālajam ēdienam (šašļikam) + vēl kādas 6h tad respect!

 

Ja ir iespēja, protams, iesaku pamēģināt pacīnīties arī ar īstiem ieročiem. Ideāls risinājums Pneimatiskās pistoles, lēti, ātri, nevajag tik drastiskus drošības noteikumus ievērot .

 

:) no vietas jau nē. Parasti sestdienas pēcpusdienā (~17.00) savācamies, tad notiek konekciju rituāls, kaut kādas instalēšanās, nu ap 20,00 sākam. Pa vidu šašliks, kafija u.c., alkohols minimāli, tātas ilgst ~ līdz 6,00. Tad novākšanās.

P.S. Labi, pietiks offtop dzenāt. Ja interese, tad uz PM.

Link to comment
Share on other sites

Kāpēc gan ne ? Tikai brīdinam' date=' Lanparty ilgst ~ 12 h vismaz :).[/quote']

 

Ja no vietas 12h + pārtraukums nacionālajam ēdienam (šašļikam) + vēl kādas 6h tad respect!

 

Ja ir iespēja, protams, iesaku pamēģināt pacīnīties arī ar īstiem ieročiem. Ideāls risinājums Pneimatiskās pistoles, lēti, ātri, nevajag tik drastiskus drošības noteikumus ievērot .

 

:) no vietas jau nē. Parasti sestdienas pēcpusdienā (~17.00) savācamies, tad notiek konekciju rituāls, kaut kādas instalēšanās, nu ap 20,00 sākam. Pa vidu šašliks, kafija u.c., alkohols minimāli, tātas ilgst ~ līdz 6,00. Tad novākšanās.

P.S. Labi, pietiks offtop dzenāt. Ja interese, tad uz PM.

 

:)))

Link to comment
Share on other sites

Angelez shashliku laiks beidzies :) Mees vienreiz decembrii cepaam. Pareizaak sakot' date=' es eedu, citi cepa :) Nu viens peec tam ar viirusu 2 nedeeljas maajaas guleeja. Otrs klepoja kaadu meenesi :) Protams ja uz pannas cepj, tad cita lieta, bet tas vairs nav shashliks ;P[/quote']

 

Peedeejais tuss kursh briest shomeenes buus shogad peedeejais lanparty ar shashlikiem.

 

Uzaicinaasi? Es arii labpraat veel shogad kaadu daarzaa ceptu galjeenu iehavotu ;)

 

Domaaju kad mieriigi :) Iemet ieksh PM savas koordinaates kaa iekontakteet tevi :)

Link to comment
Share on other sites

da tur puisaani ar uuberhardwari kraaninjus meera... laikam.

 

Heh, onkas meera savus uuberkraanuz hehehe :)))))

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Angelez shashliku laiks beidzies icon_smile.gif Mees vienreiz decembrii cepaam. Pareizaak sakot' date=' es eedu, citi cepa [img']http://www.boot.lv/forums/public/style_emoticons/default/icon_smile.gif[/img] Nu viens peec tam ar viirusu 2 nedeeljas maajaas guleeja. Otrs klepoja kaadu meenesi icon_smile.gif Protams ja uz pannas cepj, tad cita lieta, bet tas vairs nav shashliks ;P

 

Peedeejais tuss kursh briest shomeenes buus shogad peedeejais lanparty ar shashlikiem.

 

Uzaicinaasi? Es arii labpraat veel shogad kaadu daarzaa ceptu galjeenu iehavotu ;)

 

6dien, 30.11.2004 buus OCZ Lanparty tuss! Visi kam ir kastes un veeleeshanaas uzgriest geimus welkomeeti! Siikaaka infa uz PM.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...