Jump to content

Jauns cooleris


944s
 Share

Recommended Posts

Ideja ir nopirk jaunu cooleri savam AMD Athlon XP-M 2500+. Nopirku pa 5 Ls TITAN, bet tas tik ar 2000rpm griež un procis karst.(2,2GHz 54C@2100RPM). Kādu iesakiet jaunu? Kādu no Thermaltake sērijas?

Link to comment
Share on other sites

Nju 54 grādi ir ok..

Jā' date=' bet 2100RPM nav OK. TITAN cooleri grižas ar 1800 - 3800. Info TE

Link to comment
Share on other sites

Ideja ir nopirk jaunu cooleri savam AMD Athlon XP-M 2500+. Nopirku pa 5 Ls TITAN' date=' bet tas tik ar 2000rpm griež un procis karst.(2,2GHz 54C@2100RPM). Kādu iesakiet jaunu? Kādu no Thermaltake sērijas?[/quote']

 

Varu piedaavaat Thermaltake Vulkaanu 12 pilnaa box komplektaa pa 12ls. Lietotc, iztiiriitc, puleeta apaksha pa 12ls.

Link to comment
Share on other sites

BenderLV
Ideja ir nopirk jaunu cooleri savam AMD Athlon XP-M 2500+. Nopirku pa 5 Ls TITAN' date=' bet tas tik ar 2000rpm griež un procis karst.(2,2GHz 54C@2100RPM). Kādu iesakiet jaunu? Kādu no Thermaltake sērijas?[/quote']

 

Varu piedaavaat Thermaltake Vulkaanu 12 pilnaa box komplektaa pa 12ls. Lietotc, iztiiriitc, puleeta apaksha pa 12ls.

 

labs piedāvājums. ņem

Link to comment
Share on other sites

12 Ls. Labs' date=' kāds ātrums un kāda skaņa? Dzesē labi?[/quote']

He tu veel jautaa, paskaties http://www.thermaltake.com/coolers/volcano...no/rs/a1745.htm specifikaaciju un padomaa, vai vara dzeseklis nespeej labi dzeset ?!? Nu gan, veel paskaties cik daudz to ir izveeleejushies kaa Editor's choice! Jauns taads maksaa ap 22 Ls, taa kaa domaaju pa 12 Ls taa ir laba cena :) Njem ciet, redzeesi kaa OC griezjas uz Mobile 2500+ :)

Link to comment
Share on other sites

Ņemšu ciet. Velviens jautājums: Kā ar pastu?

 

Tb pastu? Mees OCZ lietojam vienoziimiigi Artic silver 5! Starpcitu ir veel vienc piedaavaajumz, 2 gab Coolermaster AERO 7+ vara cooleris ar turbiini un abarotu reguleetaaju priekshaa. Cenjix 10Ls gabalaa. Arii lietoti un iztiiriiti. Bija veel Zalman 7000AlCu bet tas jau paardotc. Tb muusu OCZ vecaas mantinjas, tb visi gandriiz esam uz uudeni paargaajushi...

Link to comment
Share on other sites

Guest Maniac
Ņemšu ciet. Velviens jautājums: Kā ar pastu?

 

Tb pastu? Mees OCZ lietojam vienoziimiigi Artic silver 5! Starpcitu ir veel vienc piedaavaajumz' date=' 2 gab Coolermaster AERO 7+ vara cooleris ar turbiini un abarotu reguleetaaju priekshaa. Cenjix 10Ls gabalaa. Arii lietoti un iztiiriiti. Bija veel Zalman 7000AlCu bet tas jau paardotc. Tb muusu OCZ vecaas mantinjas, tb visi gandriiz esam uz uudeni paargaajushi...[/quote']

 

Offtop. Kas ta Relax ar uz uudeni paargaaja ? :))

Link to comment
Share on other sites

Ņemšu ciet. Velviens jautājums: Kā ar pastu?

 

Tb pastu? Mees OCZ lietojam vienoziimiigi Artic silver 5! Starpcitu ir veel vienc piedaavaajumz' date=' 2 gab Coolermaster AERO 7+ vara cooleris ar turbiini un abarotu reguleetaaju priekshaa. Cenjix 10Ls gabalaa. Arii lietoti un iztiiriiti. Bija veel Zalman 7000AlCu bet tas jau paardotc. Tb muusu OCZ vecaas mantinjas, tb visi gandriiz esam uz uudeni paargaajushi...[/quote']

 

Offtop. Kas ta Relax ar uz uudeni paargaaja ? :))

 

Juus ar Wilkinu vieniigie esat palikushi ;) AirFlowisti :))))

Link to comment
Share on other sites

Coolermaster AERO 7+ izskatās baigais putekuļsūcējs, bet pēc testiem Volcano 12 ir labāks.

Link to comment
Share on other sites

BenderLV
Coolermaster AERO 7+ izskatās baigais putekuļsūcējs' date=' bet pēc testiem Volcano 12 ir labāks.[/quote']

tāpēc arī dārgāks.

 

P.S. jauns maksā Ls19

Link to comment
Share on other sites

Coolermaster AERO 7+ izskatās baigais putekuļsūcējs' date=' bet pēc testiem Volcano 12 ir labāks.[/quote']

tāpēc arī dārgāks.

 

P.S. jauns maksā Ls19

 

Vai vareetu atklaat kur..

Link to comment
Share on other sites

BenderLV
Coolermaster AERO 7+ izskatās baigais putekuļsūcējs' date=' bet pēc testiem Volcano 12 ir labāks.[/quote']

tāpēc arī dārgāks.

 

P.S. jauns maksā Ls19

 

Vai vareetu atklaat kur..

 

636, čaka ielā. pats tur pirku bija ~19 Ls

Link to comment
Share on other sites

Coolermaster AERO 7+ izskatās baigais putekuļsūcējs' date=' bet pēc testiem Volcano 12 ir labāks.[/quote']

tāpēc arī dārgāks.

 

P.S. jauns maksā Ls19

 

Vai vareetu atklaat kur..

 

Kas kur? :))

Link to comment
Share on other sites

Njaa! Man te arī baigi velk uz jauna coolera pirkšanu. Nu nepatīk, ka 57°C sasniedz. Mož tad vēl paklokošu.

 

Oki. Lieta tāda, ka to Thermaltake Volcano 12 gribētos, bet vienīgā vieta, kur atradu - Aigas namā pa 25Ls. Mož kāds lietotu varētu iešķiebt? ;)

Link to comment
Share on other sites

Njaa! Man te arī baigi velk uz jauna coolera pirkšanu. Nu nepatīk' date=' ka 57°C sasniedz. Mož tad vēl paklokošu.

 

Oki. Lieta tāda, ka to Thermaltake Volcano 12 gribētos, bet vienīgā vieta, kur atradu - Aigas namā pa 25Ls. Mož kāds lietotu varētu iešķiebt? ;)[/quote']

 

Man ir 12 Vulkaanc lietotc tirgoju pa 12ls bet vieniigais 944 pieteicaas jau njemt. Ir veel uz vietas CoolerMaster AERO 7+ Cu - 10Ls. Abi ir lietotii, iztiiriiti.

Link to comment
Share on other sites

Njaa! Man te arī baigi velk uz jauna coolera pirkšanu. Nu nepatīk' date=' ka 57°C sasniedz. Mož tad vēl paklokošu.

 

Oki. Lieta tāda, ka to Thermaltake Volcano 12 gribētos, bet vienīgā vieta, kur atradu - Aigas namā pa 25Ls. Mož kāds lietotu varētu iešķiebt? ;)[/quote']

 

Man ir 12 Vulkaanc lietotc tirgoju pa 12ls bet vieniigais 944 pieteicaas jau njemt. Ir veel uz vietas CoolerMaster AERO 7+ Cu - 10Ls. Abi ir lietotii, iztiiriiti.

 

Ja tomēr tas TV12 atbrīvojas, ziņo man personīgi, oki? =] Par to otru padomāšu.

 

Un kā ar to pastu, ko ieteici? Kur un pa kādiem kāpostiem var dabūt? Mož arī lietotu. ;) Nokasītu no vecā proča. hehe

 

P.S. Vai tomēr nav jēgas mainīt, ja Boxētais stāv uz mana XP2000+? Uz 1750Mhz max t° ir 56°C.

Link to comment
Share on other sites

Njaa! Man te arī baigi velk uz jauna coolera pirkšanu. Nu nepatīk, ka 57°C sasniedz. Mož tad vēl paklokošu.

 

Oki. Lieta tāda, ka to Thermaltake Volcano 12 gribētos, bet vienīgā vieta, kur atradu - Aigas namā pa 25Ls. Mož kāds lietotu varētu iešķiebt? ;)

 

Man ir 12 Vulkaanc lietotc tirgoju pa 12ls bet vieniigais 944 pieteicaas jau njemt. Ir veel uz vietas CoolerMaster AERO 7+ Cu - 10Ls. Abi ir lietotii, iztiiriiti.

 

Ja tomēr tas TV12 atbrīvojas, ziņo man personīgi, oki? =] Par to otru padomāšu.

 

Un kā ar to pastu, ko ieteici? Kur un pa kādiem kāpostiem var dabūt? Mož arī lietotu. ;) Nokasītu no vecā proča. hehe

 

P.S. Vai tomēr nav jēgas mainīt, ja Boxētais stāv uz mana XP2000+? Uz 1750Mhz max t° ir 56°C.

 

Thermopasta vienoziimiigi Artic Silver 5! :)

 

Jebkuraa gadiijumaa Aero 7+ vai Th Vulkaanz 12 labaak nodzesees un buus iespeeja pacelt proci augstaak.

Link to comment
Share on other sites

...

Thermopasta vienoziimiigi Artic Silver 5! :)

...

Kur tādu var nopirkt? Vai tā nāk līdzi Volcano 12 ?

Link to comment
Share on other sites

...

Thermopasta vienoziimiigi Artic Silver 5! :)

...

Kur tādu var nopirkt? Vai tā nāk līdzi Volcano 12 ?

Es shamo pastu sarunaaju caur EET, tieshi ar TritoN :) Man izmaksaaja laikam Ls 3,5 iisti neatceros nemaz :) Baigi labaa pasta, ar Titan meeslu nevar saliidzinaat :)

Link to comment
Share on other sites

Coolermaster AERO 7+ izskatās baigais putekuļsūcējs' date=' bet pēc testiem Volcano 12 ir labāks.[/quote']

tāpēc arī dārgāks.

 

P.S. jauns maksā Ls19

 

Vai vareetu atklaat kur..

 

636, čaka ielā. pats tur pirku bija ~19 Ls

 

Paldies..Tad citos veikalos leetaak neatrast?

Link to comment
Share on other sites

...

Thermopasta vienoziimiigi Artic Silver 5! :)

...

Kur tādu var nopirkt? Vai tā nāk līdzi Volcano 12 ?

Es shamo pastu sarunaaju caur EET' date=' tieshi ar TritoN :) Man izmaksaaja laikam Ls 3,5 iisti neatceros nemaz :) Baigi labaa pasta, ar Titan meeslu nevar saliidzinaat :)[/quote']

 

Bet taa buus mazaa 3g pasta, 12g Artic Silver naak virs 10Ls. Kad latvijaa veel vispaar nebija ne smakas no Artic silver es savu atvilku no USA 12g pa 15ls.

Link to comment
Share on other sites

...

Thermopasta vienoziimiigi Artic Silver 5! :)

...

Kur tādu var nopirkt? Vai tā nāk līdzi Volcano 12 ?

Es shamo pastu sarunaaju caur EET' date=' tieshi ar TritoN :) Man izmaksaaja laikam Ls 3,5 iisti neatceros nemaz :) Baigi labaa pasta, ar Titan meeslu nevar saliidzinaat :)[/quote']

Bet taa buus mazaa 3g pasta, 12g Artic Silver naak virs 10Ls. Kad latvijaa veel vispaar nebija ne smakas no Artic silver es savu atvilku no USA 12g pa 15ls.

Nu jaa, varbuut 1 Kg pasuutiisi ?!? LOL Pilniigi pietiek ar shpriciiti kuraa ir 3.5 grami Arctic Silver 5 pasta! Pietiks atliektiem galiem, ja vien nenjemsi kuuleri nost katru nedeelju ;) Spriciites izmeers aptuveni taads pats kaa Titan termopastai! Domaaju ka Ls 3.50 par pasaulee labaako termopastu nebuut nav daargi!

Link to comment
Share on other sites

...

Thermopasta vienoziimiigi Artic Silver 5! :)

...

Kur tādu var nopirkt? Vai tā nāk līdzi Volcano 12 ?

Es shamo pastu sarunaaju caur EET' date=' tieshi ar TritoN :) Man izmaksaaja laikam Ls 3,5 iisti neatceros nemaz :) Baigi labaa pasta, ar Titan meeslu nevar saliidzinaat :)[/quote']

Bet taa buus mazaa 3g pasta, 12g Artic Silver naak virs 10Ls. Kad latvijaa veel vispaar nebija ne smakas no Artic silver es savu atvilku no USA 12g pa 15ls.

Nu jaa, varbuut 1 Kg pasuutiisi ?!? LOL Pilniigi pietiek ar shpriciiti kuraa ir 3.5 grami Arctic Silver 5 pasta! Pietiks atliektiem galiem, ja vien nenjemsi kuuleri nost katru nedeelju ;) Spriciites izmeers aptuveni taads pats kaa Titan termopastai! Domaaju ka Ls 3.50 par pasaulee labaako termopastu nebuut nav daargi!

 

Nu tev kaa parastam lietotaajam protams pietiek ar 3.5g man driiz 12g iet uz beigaam... :)

Link to comment
Share on other sites

...

Thermopasta vienoziimiigi Artic Silver 5! :)

...

Kur tādu var nopirkt? Vai tā nāk līdzi Volcano 12 ?

Es shamo pastu sarunaaju caur EET' date=' tieshi ar TritoN :) Man izmaksaaja laikam Ls 3,5 iisti neatceros nemaz :) Baigi labaa pasta, ar Titan meeslu nevar saliidzinaat :)[/quote']

Bet taa buus mazaa 3g pasta, 12g Artic Silver naak virs 10Ls. Kad latvijaa veel vispaar nebija ne smakas no Artic silver es savu atvilku no USA 12g pa 15ls.

Nu jaa, varbuut 1 Kg pasuutiisi ?!? LOL Pilniigi pietiek ar shpriciiti kuraa ir 3.5 grami Arctic Silver 5 pasta! Pietiks atliektiem galiem, ja vien nenjemsi kuuleri nost katru nedeelju ;) Spriciites izmeers aptuveni taads pats kaa Titan termopastai! Domaaju ka Ls 3.50 par pasaulee labaako termopastu nebuut nav daargi!

Nu tev kaa parastam lietotaajam protams pietiek ar 3.5g man driiz 12g iet uz beigaam... :)

He ;) Man taada lieta, pats pirku un lietoju AS5 termopastu, bet ja kaadam vajag, kjipa atnes kasti pie manis, tad es uzlieku vinjam parasto Titan pastu un miers ;) Tittan pasta man vel pietiekami ir :) Nav ko citiem dot lietas, kas pasham nepiecieshamas!

Link to comment
Share on other sites

Tomēr neņemšu pagaidām to cooleri. Domāju paklokot, bet mātenē tikai FSB mainās un virs 142Mhz neiet... :p Laikam Samsung operatīvā nevelk tādus "ātrumus". He! Nu i labi. Neko nenodedzināšu. ;) Peace

Link to comment
Share on other sites

Tomēr neņemšu pagaidām to cooleri. Domāju paklokot' date=' bet mātenē tikai FSB mainās un virs 142Mhz neiet... :p Laikam Samsung operatīvā nevelk tādus "ātrumus". He! Nu i labi. Neko nenodedzināšu. ;) Peace[/quote']

 

Skaties patc.

Link to comment
Share on other sites

Njemu - sūti kordinātes.

 

Check PM...

Link to comment
Share on other sites

Ņemšu ciet. Velviens jautājums: Kā ar pastu?

 

Tb pastu? Mees OCZ lietojam vienoziimiigi Artic silver 5! Starpcitu ir veel vienc piedaavaajumz' date=' 2 gab Coolermaster AERO 7+ vara cooleris ar turbiini un abarotu reguleetaaju priekshaa. Cenjix 10Ls gabalaa. Arii lietoti un iztiiriiti. Bija veel Zalman 7000AlCu bet tas jau paardotc. Tb muusu OCZ vecaas mantinjas, tb visi gandriiz esam uz uudeni paargaajushi...[/quote']

 

Cik tad juus esat savaa teamaa un jus arii biedrus uznjemat?

Forshi ka ieksh LV arii ir sava OC komanda :-)

Link to comment
Share on other sites

Ņemšu ciet. Velviens jautājums: Kā ar pastu?

 

Tb pastu? Mees OCZ lietojam vienoziimiigi Artic silver 5! Starpcitu ir veel vienc piedaavaajumz' date=' 2 gab Coolermaster AERO 7+ vara cooleris ar turbiini un abarotu reguleetaaju priekshaa. Cenjix 10Ls gabalaa. Arii lietoti un iztiiriiti. Bija veel Zalman 7000AlCu bet tas jau paardotc. Tb muusu OCZ vecaas mantinjas, tb visi gandriiz esam uz uudeni paargaajushi...[/quote']

 

Cik tad juus esat savaa teamaa un jus arii biedrus uznjemat?

Forshi ka ieksh LV arii ir sava OC komanda :-)

 

Pashlaik 7 reaali ekstreemisti un veel paaris. Driizumaa tapz websaitc kad muusu gfx art cilveekam buus briivaax laiks. :)

 

P.S. Par biedriem runaajot, domaajams kad welkomeeti :) Driizumaa tiks riikots eOCZ lanparty tuss vainu Riigaa vainu Saulkrastos daachaa. Liidzi njem katrs savas kastes+monjus+vadi, grozinjus. Attieciigi shashliki, UT2k4, utt. :)))

Link to comment
Share on other sites

vimba_zlobnaja

Priekš LanParty iesaku WarCraft3/koridorus paskraidīt. Ja komandas laba, tad nemazāk par 2h viena partija.

Link to comment
Share on other sites

Priekš LanParty iesaku WarCraft3/koridorus paskraidīt. Ja komandas laba' date=' tad nemazāk par 2h viena partija.[/quote']

 

Fishka naf geimaa bet tikties ar draugiem un iehavot labu tusinju. Feelingz, vot kas ir galvenais. Geimus arii var pa tiiklu pagriest ko arii shad tad daram.

Link to comment
Share on other sites

Angelez shashliku laiks beidzies :) Mees vienreiz decembrii cepaam. Pareizaak sakot, es eedu, citi cepa :) Nu viens peec tam ar viirusu 2 nedeeljas maajaas guleeja. Otrs klepoja kaadu meenesi :) Protams ja uz pannas cepj, tad cita lieta, bet tas vairs nav shashliks ;P

Link to comment
Share on other sites

Angelez shashliku laiks beidzies :) Mees vienreiz decembrii cepaam. Pareizaak sakot' date=' es eedu, citi cepa :) Nu viens peec tam ar viirusu 2 nedeeljas maajaas guleeja. Otrs klepoja kaadu meenesi :) Protams ja uz pannas cepj, tad cita lieta, bet tas vairs nav shashliks ;P[/quote']

 

Peedeejais tuss kursh briest shomeenes buus shogad peedeejais lanparty ar shashlikiem.

Link to comment
Share on other sites

Angelez shashliku laiks beidzies :) Mees vienreiz decembrii cepaam. Pareizaak sakot' date=' es eedu, citi cepa :) Nu viens peec tam ar viirusu 2 nedeeljas maajaas guleeja. Otrs klepoja kaadu meenesi :) Protams ja uz pannas cepj, tad cita lieta, bet tas vairs nav shashliks ;P[/quote']

 

Peedeejais tuss kursh briest shomeenes buus shogad peedeejais lanparty ar shashlikiem.

kas jadara lai iekljutu taja ocz teama??? Jaut baigi dargam un jaudigam pc apkrautam ar dargam dzesesanam un vmodiem??? vai ari jebkurs ka tur grib atrasties bet pc jasavac vismaz 4K ieks pcmarka un 6k ies 3dmarka??? :D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...