Jump to content

Mikronet Valmierā... Upload/Download ātrums


janculis
 Share

Recommended Posts

nav jau teikts, ka tev būs tie 1.5Mbps, bet var arī būt _mazāk_

 

Nu jā, es to lieliski saprotu!

Šķiet, ka Tu palasījies tikai pašas beigas, izlaižot vidu. Runa bija par to, ka UP ir 4x mazāks par Down. Un es ar speedtest tieši to arī nokonstatēju!!!

Tad par to arī kasos. Līgumā viņiem arī ir ieraktīts līdz, un par to es nemaz nekasos.

Tā kā tur viss kārtībā!

Labots - janculis
Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

Tad izstrādātā pretenzijas vēstule ir šāda:

Lejupielādes ātrums ir ātrums, ar kuru iespējams augšupielādēt datus no klienta datora uz servera. 

Ko Jūs sakāt par šādas vēstules saturu?

es buutu piekasiijies....

Link to comment
Share on other sites

d_l tur bij vairaakas kljuudas tajaa tekstaa.. un iisteniibaa baigi krita aciis.. :D interesatni kaa pats autors nepamaniija....

Link to comment
Share on other sites

ui!

Točna, nepamanīju!

Kur es šitā aplauzos...

Bet IPS nemaz nepamanīja pats, un man neko neteica.

It kā vēstuli vairākas reizes pārlasīju, paslīdēja garām. Bāc.

Bet nu neko.

 

TĀLĀK -->>

 

Uz manu vēstuli atbildēja šādi:

 

Maldinaats Juus neesat.Visiiem klientiem, kuriem bija interese par
upload aatrumu, bija mutiski loti preciizi paskaidrots.  Vai  vareeja
muusu  web lappa  paskatiities detalizeetus tarifus peec noraades :
http://www2.mikronet.lv/?l=1&id=11

 

Vai tiešām līgumos trūkstošā infromācija man jāmeklē pa visām iespējamām miskastēm bez norādēm. Ja nu tomēr kaut ko atradīšu tādu, kas varētu būt svarīgs līgumam?

Link to comment
Share on other sites

Viņi paši man atbildēja, ka UP ir 4x mazāks par DOWN.

Es šo starpību gribu likvidēt uz vienādību! :)

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

Es šo starpību gribu likvidēt uz vienādību! :)

ja jamie seezj uz adsl tehnologjijas tan nekas nesanaaks....

Link to comment
Share on other sites

Nu nez - Juus ljoti te peraties, vieniigais kas mani ar MikroNet neapmierina ka uz Vakara pusi biezi Nets velkas un ja vins pazuud tad tas ir tikkai deelj manis pasha (Vai nu Routeris nokaras (Kas notiek vismaz 2 reiz 5dienas) vai nu ari kaads drankjis Pc ir ieliidis), un par Upload pagaidam neuzstraucos... Laigan juutu kad tomer driizuma vaidzes ko labaku, bet nu jagaida buus liidz vasarai kad vinji pieslegs to 20Mbit/s, un kaads nezin kad vinji uzliks atraku Centram? :\

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Valmiera un rajona specigi attistas un ir Telia, atrums lidz 3 Mbps, jasamekle vel vismaz 4 uz maju, tad pa leto, lidz 13 Ls menesi, pieslegsana 26 Ls. Ja grib individuali lidz 4 Mbps tad ierikosana ap 100, (radiolinks) un ikmenesa maksa no 45-115. Ne katrs gatavs maksat, bet kas pieslegusi, tie savu provaideri vairs nemaina :cool: ja kadam interese, tad varu sarunat, iespejams ari kadas atlaides varu dabut :grin:

 

mikronet nerule, jo lieto vecus koksialos kabelus, uplaudam frekvence ir krietni mazaka, tiri tehnologiski neko tur nevar izspiest.

Labots - kroniz
Link to comment
Share on other sites

Nettwerk

Mikronet tur straadaa daunjuki...Kad biju vinjnu maajas lapaa iegaajis pazinjam teicu lai apskata cenas un ko secinaaju ka soliitam ne tuvu nav, ka par to cenu buus 6mbit aatrums...Appiseeji...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Zinu jau zinu, ka mironi bakstu, bet laiks ir pagājis uz gribu dzirdēt atsauksmes.

 

Pāsreiz lietoju LTC MK3 netu, taču apskatoties jaunāko MikroNET piedāvājumu tomēr interesē vai pa 17,50 LS reāli ir tie 50 Mbiti.

Iespējams , ir parādījušies arī kādi jauni provaideri?

 

Būtu patīkami, ja esošā pakalpojuma lietotāji varētu iesviest screenus ar up/down ātrumiem LV un ārzemēs. Pšreiz lietoju LTC 10Mbitu netu un sāku justies apdalīts.

 

Paldies

Link to comment
Share on other sites

Un kā ar neta raustīšanos utt.? Tas ir 25Mbitu vai 50Mbitu pieslēgums?

Link to comment
Share on other sites

Ar neta raustīšanos biju domājis, vai nav brīži, kad nets vienkārši pazūd. Agrāk tādi pārrāvumi bija bieži, tādēļ arī pārgāju uz telekomu.

Link to comment
Share on other sites

Neieteiktu paariet, jo cilveekam peedeejaa laikaa ir probleemas ar Micronet, ieksh paargaujas pie Maximas veikala. Vinjsh staasta ka vinjam gandriiz katro otro dienu neiet. pat biezhaak...

Link to comment
Share on other sites

Biežāk vainīga blīve, ne provaideris. Dzīvoju tajā pašā rajonā, strādā ļoti labi.

post-62366-12529588169_thumb.jpg

post-62366-125295883258_thumb.jpg

Labots - Stepselis
Link to comment
Share on other sites

565196672.png565199166.png

Pie lielās Maximas Georga Apiņa ielā! Nopietnus pārtraukumus neesmu manījis pēdējos divus gadus!!!

Link to comment
Share on other sites

Nja. Ātrums no ārzemēm neizskatās īpaši iepriecinošs.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 6 months later...
Senteevs

Atkal es.

Sakarā ar dzīves vietas maiņu nu ir izvēle starp Nova un Mikronet. Telekoms sanāk pagalam neizdevīgi.

Labprāt dzirdētu atsauksmes par Nova, jo Mikronets man jau no dzirdēšanas izraisa alerģiju.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...