Jump to content

Mikronet Valmierā... Upload/Download ātrums


janculis
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

Mājās sēžu un besījos.

Ievilka Mikronets pēc mana lūguma internetu. Interneta pieslēguma ātrums ir 1.5 Mbps, bet...

Ar to arī viss sākās. net.apollo.lv var redzēt lejupielādes ātrumu, kas arī ir 1.5 Mbps, bet augšupielāde...

Cik es nosecināju, tad augšupielādes ātrums ir 40 KBps vai 361 Kbps.

Līgumā nav minēts, ka tas ir vai nav dupleksais pieslēgums. Vienkārši sāku besīties par to, jo augšupielādes ātrums man ir svarīgs.

No sava servera, kas atrodas pie Telias pieslēguma, varu lejupielādēt ar ātrumu 170 KBps, bet augšupielādēt tikai ar 40 KBps. No paša Telias tīkla citā pilsētā, pieslēdzoties pie sava servera, augšupielādes ātrums ir adekvāts pieslēgumam.

Vai Latvijā nav kāds Upload tests, ar kā palīdzību var mēģināt viņiem pierādīt, apstiprināt, ka augšupielādes ātrums nav vienāds ar lejupielādes ātrumu, par ko līgumā nav minēts.

 

Ārzemēs mēģināju šādas adreses:

http://www.speakeasy.net/speedtest/

http://myspeed.visualware.com/

http://www.wugnet.com/myspeed/speedtest.asp

http://s2.testmy.net/tools/test/results.php

Bet ārzemju pieslēgumu īsti laikam nav labi skatīt, lai gan proporcionāli tā arī ir, ka augšupielāde ir gandrīz visos mērītājos 4x lielāks par download.

 

Pietiek par to, ka IPS jau tā ne par ko negrib atbildēt - pakešu zudumiem, datu pārraides aizturēm vai tās variācijām intensīva trafika apstākļos, kas viņiem dikti raksturīgi.

Kāpēc man par to maksāt gandrīz 12 Ls. Tad jau labāk laikam pat Lattelekom pieslēgt, ne?

 

Būtu ļoti bagāts, prasītu Teliai Latvijai pieslēgumu... Viņiem ne tikai ir garantētais ātrums, bet stingri pieturas pie līguma nosacījumiem, ja vien tas nav serviss! :)

 

Tātad...

Vai kāds nezina jēdzīgu upload testu iekš LV, ar kura palīdzību mēģinātu iegūt līguma nosacījuma taisnīgāku iznākumu.

Link to comment
Share on other sites

www.speedtest.net

 

jap, gribēju jau pats uzrakstīt, ka http://speedtest.net/index.php ir labais! Rīgā viņiem serveris ir, kas reāli norāda uz maniem aprēķiniem. Tieši tā, kā es biju rēķinājis augšupielādes un lejupielādes, tā arī ir.

 

Paldies

Link to comment
Share on other sites

Dziivoju Valmieraa un izmantoju Lattelecom MK2 ,esmu apmierinaats, nets velkas vieniigi briivdienaas. AAtrums torentos ap 600kb/sek 5mbit. Par Mikronetu, esmu dzirdeejis tikai sliktas atsauksmes. Vienam draugam bij taa, ka ik peec 15 min nets pazuda. Visaadi gljuki ir ar to mikronetu.

Link to comment
Share on other sites

nu ko...

Jācīnās

Lai gan... Ko ar šitādiem te smērēties, ne?

Sēžu un rakstu vēstulīti. Gan jau... Tad redzēs, ko šamie darīs, jo torentos sēdošana ir...

Nu Jūs paši saprotat! :)

Link to comment
Share on other sites

Es arī esmu MikroNet klients Valmierā un tas ātrums par 12 Ls mēnesī ir graujošs :cry:

Skatījos viņu lapā, tur jau pirms Ziemassvētkiem bija rakstīts, ka ar jauno gadu 12 Ls klientiem ātrums būs 6 Mbit/s. Ja viņi turpinās savu ātruma proporciju "tradīciju" tad drīzumā būs ap 700KB/s DOWN un ap 170 KB/s UP. Bet jautājums ir tāds - KAD TAD TOS ĀTRUMUS PACELS??? Pirms nedēļas sūtīju e-pastu un man atbildēja, ka līdz mēneša (janvāra) beigās viss notiks... Dzīvosim, redzēsim. Skatoties uz pagājušo gadu, tad ātrums no 1 Mbit/s uz 1,5 Mbit/s tika pacelts 6. februārī. Jācer, ka šogad būs tāpat. Takā gaidam draugs :wink:

Link to comment
Share on other sites

Ē!

Tad Tu droši vien zini, kāpēc viņiem lejupielāde ātrums nav tik liels kā augšupielāde?

Varbūt tad man nav vērts ar viņiem kasīties?

Lai gan. :)

Link to comment
Share on other sites

Nu Mikronets, manupraat, ir polnijs atstojs...

Slaavu kantoris, kur viss ir orienteets tikai uz pikja kaseeshanu un klientu piekaashanu...

 

Gadu uz vinja seedeeju un beigaas viekaarshi nevareeju iztureet...nu NAV tas normaali, ka katru dienu vasiraakas reizes pazuud nets. Dazhas dienas pats uz vairaakaam stundaam.

 

Jau labu laiku lietoju LTK un esmu apmierinaats...

Link to comment
Share on other sites

Par tiem ātrumiem, manuprāt, ir ļoti vienkārši - Upload krietni vien vairāk noslogu līniju nekā tāda paša ātruma Download, kā rezultātā ISP serverītis cieš neizsakāmas mokas :twisted: bet tajā pašā laikā, ja mums tā 1,5 Mbit/s līnija būtu sinhronā, nekāda pārslodze tak nerastos - maksimāli Up/Down būtu 180/180!! Vienkārši tas nav mūsu "mīļā" ISP MikroNet interesēs nākt pretī klientiem ar sakarīgu ātrumu ieviešanu :x

Un īstenībā es nekādus tīkla traucējumus neesmu izjutis - nets pazūd tikai augstākais uz 5 min max 2x mēnesī. Iespējams, ka tas atkarīgs no konkrētās daudzstāvenes/sadalītāja kastes - iespējams sūdīga aparatūra. Un par to pašu LTK - pirms viņi pacēla ātrumu no 2 Mbit/s - arī viņiem ātrumi bija praktiski identiski mūsu 1,5 trubai - Down 220 KB/s Up 60 KB/s, takā nevajag bļaut, ka jāpāriet uz LTK. Nedaudz jāpaciešas, augstākais pus mēnesis, un tad jau arī mums būs 6 Mbit/s līnija, kā rezultātā arī tik ļoti nepieciešamais UpStream priekš torrent 8-) būs pat ļoti sakarīgs ;-)

Link to comment
Share on other sites

njā, bet es vēlos tagad par principiem runāties. Līgums paliek līgums, pēc tā arī tiesājas. Līgumā minēts, ka pieslēguma ātrums ir 1.5 Mbps, kas manā skatījumā ir abpusējs ātrums. La inu kā, manā skatījumā, vai nu viņi pievieno papildus vienošanos līgumam ar skaidrojumu, ko viņiem nozīmē 1,5 Mbps vai arī sataisa šo ātrumu abpusēju.

Šovakar jau vēls, rakstīšu rīt.

Link to comment
Share on other sites

Alkoholikjis

Kādu laiku atpakaļ Mikronetam tiešām bija neta pārtraukumi vai ik katru dienu pat uz vairākām stundām, bet jāatzīst, ka tagad tas notiek stipri vien retāk.

Link to comment
Share on other sites

ilgadejs lietotajs var teikt sadus vardus -> nestabilakais un likakais internets kadu vien nacies redzet. cik dusmu un sudzibas vestuli nav rakstits, nets pazud uz dienam, zvani parasi kas par lietu - pirms 6 menesiem neesot samaksats rekins, kaut gan, pierubit pasi gan netu tikai tad, kad ir samaksats jau uz prieksu :D

 

vel pirms 1 vai 2 menesi bija patstavigs pocket lost, no 5 pingiem 1 lost, reizem pings no 100-300, par online gaimem aizmirstam uzreiz, ja nu vienigi darbadienu naktis, tikla aparatura nemainas gadiem, sapuvisi viniem tie swici, kantorim jau cik gadi, bet interneta kvalitate uzlabojas gliemeza atruma.... vienigais kas vinus stimule kaut cik necik ko darit lietas laba, ir tas, ka viniem draud masveida klienturas zaudesana attistoties Lattelecom. rk, lauku internets.

Labots - kroniz
Link to comment
Share on other sites

Par tiem ātrumiem, manuprāt, ir ļoti vienkārši - Upload krietni vien vairāk noslogu līniju nekā tāda paša ātruma Download, kā rezultātā ISP serverītis cieš neizsakāmas mokas :twisted: bet tajā pašā laikā, ja mums tā 1,5 Mbit/s līnija būtu sinhronā, nekāda pārslodze tak nerastos - maksimāli Up/Down būtu 180/180!! Vienkārši tas nav mūsu "mīļā" ISP MikroNet interesēs nākt pretī klientiem ar sakarīgu ātrumu ieviešanu :x

Un īstenībā es nekādus tīkla traucējumus neesmu izjutis - nets pazūd tikai augstākais uz 5 min max 2x mēnesī. Iespējams, ka tas atkarīgs no konkrētās daudzstāvenes/sadalītāja kastes - iespējams sūdīga aparatūra. Un par to pašu LTK - pirms viņi pacēla ātrumu no 2 Mbit/s - arī viņiem ātrumi bija praktiski identiski mūsu 1,5 trubai - Down 220 KB/s Up 60 KB/s, takā nevajag bļaut, ka jāpāriet uz LTK. Nedaudz jāpaciešas, augstākais pus mēnesis, un tad jau arī mums būs 6 Mbit/s līnija, kā rezultātā arī tik ļoti nepieciešamais UpStream priekš torrent 8-) būs pat ļoti sakarīgs ;-)

 

 

Pavisam noteikti Mikronet darbinieks... .

Kaut neesmu Valmieriets, man draudzenei ir Mikronets, taapat kaa LTK skraida pa tiiklu Zirgi nenogurushi... .

Link to comment
Share on other sites

Pavisam noteikti Mikronet darbinieks... .

Kaut neesmu Valmieriets, man draudzenei ir Mikronets, taapat kaa LTK skraida pa tiiklu Zirgi nenogurushi... .

Un no kurienes tu izrāvi, ka es esmu MikroNet darbinieks??? :shock: Viss, kas mani ar viņiem saista ir jau gadu ilga neta pakalpojumu izmantošana. Un par tiem taviem Zirgiem kaukā neiebraucu.. :roll:

Rādās, ka lielai daļai klientu ir patrāpījušās vairāk nekā sapuvušas neta līnijas, jo man, ticiet vai nē, nekāda raustīšanās un pakešu masveida zaudēšana nav novērota - UT2004 netā nekad nav diskonektu parādījis. Bet par to līgumā norādīto 1,5 Mbit/s ātrumu toč varētu kašķi pameklēt - tur nav norādīts, ka līnija būtu asinhronā - reāli, pēc līguma ņemot, 1,5 Mbit/s vajadzētu būt kā UP tā DOWN, jo par proporcijām nekas nav minēts...

Link to comment
Share on other sites

Līgumā nav gadījumā pieminēts contention ratio? (atvainojos, nezinu, kā īsti latviski tas saucās)

Link to comment
Share on other sites

Un no kurienes tu izrāvi, ka es esmu MikroNet darbinieks??? :shock: Viss, kas mani ar viņiem saista ir jau gadu ilga neta pakalpojumu izmantošana. Un par tiem taviem Zirgiem kaukā neiebraucu.. :roll:

Rādās, ka lielai daļai klientu ir patrāpījušās vairāk nekā sapuvušas neta līnijas, jo man, ticiet vai nē, nekāda raustīšanās un pakešu masveida zaudēšana nav novērota - UT2004 netā nekad nav diskonektu parādījis. Bet par to līgumā norādīto 1,5 Mbit/s ātrumu toč varētu kašķi pameklēt - tur nav norādīts, ka līnija būtu asinhronā - reāli, pēc līguma ņemot, 1,5 Mbit/s vajadzētu būt kā UP tā DOWN, jo par proporcijām nekas nav minēts...

 

 

juuu... pirmais cilveks, kuram nav sudzibu :grin:

Link to comment
Share on other sites

Nu tad jau vajadzēja tā arī rakstīt - Trojas zirgi nevis vienkārši zirgi - nez ko vēl var sadomāt :D

Par to ātrumu - vienīgais, kas līgumā minēts ir "Ātrums Latvijas internetam līdz" un tad kāds nu kuram tas režīms izvēlēts. Faktiski var secināt, ka MikroNet pārkāpj Patērētāju tiesības pilnībā neinformējot klientu par pakalpoju - respektīvi sanāk sava veida krāpšana, jo arī mājas lapā nav norādīts šāds ātruma sadalījums. Un par netu, ja atskaita mazo ātrumu, man toč nav sūdzību - sorra neapmierinātie tautieši.

Link to comment
Share on other sites

Tur jau tā lieta!!!

Nets man iet stabili, respektīvi, nerasutās.

Pakešu zudums man arī ir normāls, no 30-50%. Bet tas ir vājprāts!!! Kā var būt tik liels pakešu zudums. Nu ok, līgumā minēts, ka viņi par to neatbild. Besī, viņi ne par ko neatbild, bet naudiņu grib par gļukainu internetu.

Bet līgumā točna nav minēts par UP un DOWN ātrumu.

Lai viņi turās. Mans neapmierinājums tikai kāpj un aug. Kopīgi bombardējot viņus, mēs varētu daudz izspaidīt no viņiem! :)

He he heeeee

 

Ko sakat?

 

Masveida klientu zaudēšana viņiem izrādītos ļoti nospiedoša!

 

:)

 

 

hooooooo!

Radās nu gan pretenzijas vēstule, kuru tik cītīgi rakstīju. Jāpasakās manam mīļajam juristam, kurš arī pielika savu dūri, tik jauki gan nespētu izteities kā viņa! :)

 

Tad izstrādātā pretenzijas vēstule ir šāda:

 


SIA MikroNET valdes priekšsēdētājam
Fabrikas iela 1, Valmiera, LV-4200
42 23292
info@mikronet.lv

Par interneta pieslēguma ātrumu, balstoties uz līgumu Nr. xxxx
Esmu noslēdzis 2006.gada 9. novembra līgumu nr. xxxx ar Jūsu uzņēmumu par interneta pieslēguma nodrošinājumu adresē Valmiera, xxxxxxxxxxxxxx, atbilstoši  3. Līmenim – ar reālo IP adresi un bez proxy ar ātrumu 1,5 MBps jeb 1536 Mbps. Pēc Jūsu interneta lietošanas konstatēju, ka šis ātrums nav duplekss, respektīvi, lejupielādes ātrums nav tikpat liels kā augšupielādes. 
Izmantoju [url=http://speedtest.net/]http://speedtest.net/[/url] ātruma mērītāju, lai pārliecinātos par savām aizdomām. 
Npk.	Lejupielādes ātrums	Augšupielādes ātrums	Latentums	Attālums no mana datora līdz serverim	Servera atrašanās vieta
1	1397 kb/s	365 kb/s	73 ms	~ 50 km		 Limbaži
2	1509 kb/s	364 kb/s	76 ms	~ 150 km	Rīga
3	1448 kb/s	365 kb/s	72 ms	~ 250 km	Ventspils
4	1482 kb/s	366 kb/s	76 ms	~ 250 km	Ventspils
5	1469 kb/s	367 kb/s	73 ms	~ 250 km	Ventspils
6	1478 kb/s	366 kb/s	72 ms	~ 50 km			Limbaži
7	1462 kb/s	367 kb/s	77 ms	~ 150 km	Rīga
8	1474 kb/s	366 kb/s	75 ms	~ 150 km	Rīga
9	1426 kb/s	363 kb/s	137 ms	~ 150 km	Rīga
10	1566 kb/s	363 kb/s	110 ms	~ 150 km	Rīga
Vidēji:	1471,1 kb/s	365,2 kb/s	84,1 ms	-	-

Lejupielādes ātrums ir ātrums, ar kādu iespējams lejupielādēt datus no servera uz klientu vai manā gadījumā uz manu personālo datoru. 
Lejupielādes ātrums ir ātrums, ar kuru iespējams augšupielādēt datus no klienta datora uz servera. 
Latentums: laika intervāls datoru tīklā starp brīdi, kad stacija pieprasa piekļuvi datu pārraides kanālam, un brīdi, kad kanāls tiek nodots šīs stacijas rīcībā datu pārraidīšanai. 
Attālums no man esošā datora līdz testa serverim- kā testa serverus izmantoju trīs serverus, kas atrodas Limbažos, Rīgā, Ventspilī.  
Testi tika veikti no šādas IP adreses: 85.255.75.206
Mērījumu rezultātiem pieļāvu 10 % lielu kļūdu, respektīvi, 153,6 kbps nobīde no līgumā minētajiem 1536 būtu pieļaujama. Testa laikā saņemtie lejupielādes datu pārraides ātruma rādītāji ir atbilstoši līgumā paredzētajiem.
Testēšanas rezultātā iegūtie augšupielādes vidējie rādītāji ir 365,2 kb/s, kas ir  0,535MB/s. Tas ir 2,8 reizes mazāk par līguma pielikumā Nr.1 nosaukto – 1,5 MB/s.
Konstatētās atšķirības lejupielādes un augšupielādes ātrumos, manuprāt, neatbilst ar Jūsu firmu noslēgtā līguma nosacījumiem, un ir līgumsaistību neizpilde. Šī atšķirība sagādā man kā interneta pieslēguma lietotājam lielas neērtības un rada neprognozējamību darbībās interneta servisiem.
Pamatojoties uz iepriekš minēto, lūdzu paskaidrot, kāpēc ir tādas atšķirības lejupielādes un augšupielādes ātrumos, vai tās iespējams iespējami īsākā termiņā novērst un garantēt datu pārraidi līdz 1,5 MB/s abos virzienos vienādi ātri.
Ar cieņu, 
Jānis Upenieks
P.S. Atbildi lūdzu nosūtīt man uz šādu adresi:
xxxx.xxxx@xxxxxx.xxx

pirmdien, 2007. gada 29. janvārī

 

 

Ko Jūs sakāt par šādas vēstules saturu?

Labots - janculis
Link to comment
Share on other sites

Valmierā nav normālu interneta pakalpojumu sniedzēju! Varam vienīgi cerēt, ka ar laiku ienāks kāds stabils un ātrs internet pakalpojuma sniedzējs :roll: :roll: :roll:

Link to comment
Share on other sites

Valmierā nav normālu interneta pakalpojumu sniedzēju! Varam vienīgi cerēt, ka ar laiku ienāks kāds stabils un ātrs internet pakalpojuma sniedzējs :roll: :roll: :roll:

 

Kas to zina, varbūt tomēr var samaisīt pīļu dīķī ūdentiņu!

Te pa Boot forumu ņemoties, Mikronets ielicis paziņojumu! :)

 


JAUNUMI
29.01.2007 No 27.janvāra jaunie ātrumi (līdz 12 Mbit/sek) pieejami optiskajā tīklā sekojošās adresēs:V.Baloža 22, V.Baloža 20,Siguldas 12, Vaidavas 7, Ausekļa 25, Gaujas 7, Gaujas 9, Gaujas 11, Gaujas 13.

 

He he heeee. :)

Bet te nav manas adreses! :(

Link to comment
Share on other sites

Kas zina vairāk pastāstīt par kabeli, ko rok/raka gar valmiera-straupe šosejas malu?

 

 

Hmm!

Es neko par to īsti nezinu.

Par paši Mikronet runājot, viņi ir aizvilkušies līdz Zilajamkalnam.

Bet uz Straupi... Tur jau baigais gabals, ne?

 

Varbūt mēģina kādu slieku atrast! :)

Link to comment
Share on other sites

Nezinu, cik tālu bet no Valmieras puses kautko rok: Pie VTU kautko nesen darījās, līdz Rubenei ir tikuši - iespējams tālāk.

:arrow: Neteici, ka tie ir Mikronet, bet vai vispār varbūt kāds zin...

Link to comment
Share on other sites


JAUNUMI
29.01.2007 No 27.janvāra jaunie ātrumi (līdz 12 Mbit/sek) pieejami optiskajā tīklā sekojošās adresēs:V.Baloža 22, V.Baloža 20,Siguldas 12, Vaidavas 7, Ausekļa 25, Gaujas 7, Gaujas 9, Gaujas 11, Gaujas 13.

 

He he heeee. :)

Bet te nav manas adreses! :(

 

Mjā, šamējie toč sarosījušies, bet arī manas adreses tur nav.. :mad:

Draudu vēstule izskatās OK :-) , ziņo par rezultātiem. Es arī, ar tavu atļauju protams, varētu šiem nosūtīt sev pielāgotu tevis izstrādāto variantu. Varētu mēs, MikroNet klienti, visi saņemties un uztaisīt uzlidojumu - varbūt tiešām kaukas ātrāk sāks kustēties uz priekšu.

Labots - sadidas
Link to comment
Share on other sites

Droši!!!

Es saviem darbiem autortiesības nelieku, ja vien tas nav domāts peļņas nolūkiem!

 

Autortiesības tikai iesūno sabiedrību, bet, tās atceļot, sabiedrība būtu tikai ieguvēja.

Taču cilvēka dabā ir un paliks būt iegūt labumu sev! :)

ņemat un pavairojat, sūtiet!

Sabiedībai ir lielāks spēks kā vienai personai! Un ieguvēja arī uzreiz būs sabiedrība!

Es vēl mazliet gribēju nedaudz nogaidīt, ko Valmierieši tieks par šo juridisko papīrīti, tad gan bliezt.

Ilgi vairs negaidīšu!

:)

Turamies un buramies!

 

Tā, nu ko!

Nosūtīju. Jurists teica, ka 15 dienu laikā es varu gaidīt atbildi. Bet es jau tagad nevaru sagaidīt, kad viņi atbildēs! :)

Skatamies nu, kas tad tagad būs! :)

He he heee :)

 

TĀLĀK... ->

 

Uz manu vēstuli viņi atbildēja ļoti operatīvi, ar ko esmu apmierināts. Bet ar pašas vēstules saturu pilnīgi un galīgi neemu apmierināts.

 

Ja Juus uzmaniigi izlasiisiet liigumu,tad redzeesiet kad ( upload)
augšupielādes ātrumu mees nenoraadam un ja klients intereseejas tad
vinam ir paskaidrots,kad upload atrums ir taads pats kaa DSL ,daliits uz 4

 

Tā ir viņu atbildes vēstule.

Bet...

he he heeeee

 

Līguma 1.pielikumā ir runāts par ātrumu Latvijas robežās, kas ir 1.5 MBps. Kas tas ir par ātrumu??? Vai ātrums uzreiz nozīmē lejupielādes ātrums? Varbūt es padomāju, ka norādītais ātrums ir augšupielādes ātrums!

Bāc! vienkārši sāk besīt ārā.

 

Kā var kaut ko tik neprecīzi norādīt? Man jāsūkā no pirkta, lai uzzinātu, ko provaiders ar to ir domājis????

 

 

Es ar šo vien neapstāšos.

Viņu seklā atbilde neatbild uz maniem jautājumiem.

Labots - janculis
Link to comment
Share on other sites

Mikronet tur straadaa durachkovi...

Tie kas taisa un brauc paarbaudiit peec izsaukuma ka neiet vinji tur liela dalja nejeedz kas un kaa jaadara...

Es neizteikshu reaalus no dziives gadiijumus, lai netiktu kaads aizvainots personiski...

Pats neesu lietojis un nelietoshi Micro"shit"Net

Labots - Nettwerk
Link to comment
Share on other sites

Mikronet tur straadaa durachkovi...

Tie kas taisa un brauc paarbaudiit peec izsaukuma ka neiet vinji tur liela dalja nejeedz kas un kaa jaadara...

Es neizteikshu reaalus no dziives gadiijumus, lai netiktu kaads aizvainots personiski...

Pats neesu lietojis un nelietoshi Micro"shit"Net

 

Sākumā bija dusmas, bet nu esmu sapīcis.

nez, vai ar viņiem smērēt rokas un besīties?

Būs vien jānobeidz!!!

Link to comment
Share on other sites

Janculi pasuuti vinju uz hu* un panjem kaut vai MK1.

Mikronetam piemeeram 5dienas vakaraa peec 18:00 ja neiet nets tad neceri ka ies liidz pirmdienai.

Vinji nedariis neko vareesi kulachkovaa raut un tu iebaaz vinjiem...

Piezvaniit tu vari bet vinji neko nedariis..

Link to comment
Share on other sites

Janculi pasuuti vinju uz hu* un panjem kaut vai MK1.

Mikronetam piemeeram 5dienas vakaraa peec 18:00 ja neiet nets tad neceri ka ies liidz pirmdienai.

Vinji nedariis neko vareesi kulachkovaa raut un tu iebaaz vinjiem...

Piezvaniit tu vari bet vinji neko nedariis..

 

Ko Tu domāji ar MK1 ?

Link to comment
Share on other sites

Konsultējos ar savu juristu par to, ko man atbildēja provaiders.

atbilde no jurista ir šāda:

Man gan viņu atbilde patīk- "Ja Juus uzmaniigi izlasiisiet liigumu...."ļoti korekti smiekliņi par Klientu.....Kaut ko līdzīgu jau nojautu sagaidīt.Cilvēki zina, ko piegādā.Tikai kāpēc tad "augšupielādes ātrumu mees nenoraadam"? pajautā to viņiem.
Saprotu jau saprotu Tavu situāciju!Bet es redzu arī to, ka firma jau zina, ka tā ir, bet tāpat kā liela daļa nekorektu pakalpojumu sniedzēji cer uz to, ka visi nesūdzēsies, vai konkrētāk sūdzās kādi 0.1- 2%.Atkarībā no pakalpojuma specifikas vai nu sūdzētājiem nodrošina prasīto vai uzlabo situāciju, vai ja tas tehniski viņiem patiešām nav iespējams, tad aizstāvēs pozīciju, ka līgums tādu greznību neparedz...Lai cik mīļš Tu arī nebūtu, nebija nekādu cerību, ka atbilde būs- Vai godājamais, mēs nebijām pamanījuši..Jau no 1.02.2007.g. viss būs kā Jūs gribēsiet!Kā kompensācija par notikušo pārpratumu un balvu par vērīgumu mēs Jums piedāvājam Interneta pieslēgumu par brīvu līdz mūža galam šajā adresē.....
Paskaties šodienas Dienā- tur ir tieši par to raksts..Varbūt var kaut ko līdzīgu, kā tur aprakstīts, var pasākt..

Tas par to Dienu ir apspriests arī boot forumā šādā adresē: http://www.boot.lv/forums/index.php?showtopic=61921

 

Jāturpina ar viņiem cīņa, jāturpina. :) He he heeeee.

Šis raksts Dienā arī ir labs atspēriens:)

 

TO Nettwerk

 

Eh, man pat mājās nav Lattelekom pieslēguma. Nez, nez, vai tas ir tas, kas man nepieciešams! :)

 

TĀLĀK! -->>

 

 

Tad uzrakstīju atbildi pats uz savu roku. Lai nu kā, trīcošiem pirkstiņiem to nosūtīju, izlaižot jurista acu skatu. Es ceru, ka sūdus nebūšu ietaisījis, bet vēstules saturs ir šāds:

 

Labdien, S. Bruja k-gs!
Ja Jūs uzmanīgi un rūpīgi izlasītu līguma Nr. 1304 pielikumu Nr.1, 3. režīmu, tad secinātu, ka tajā norādīts "Ātrums Latvijas internetā līdz 1.5 MBps ar reālo IP adresi bez proxy". Tas nenorāda nedz uz lejupielādes vai gluži pretēji - augšupielādes ātrumu. Tas atzīmēts tikai un vienīgi kā ātrums. Tāpēc es uzskatu, ka es kā klients esmu maldināts.
Tāpēc es Jums lūdzu realizēt iespējami īsākā laikā novērst šo augšupielādes un lejupielādes neproporcionalitāti vai sagatavot papildus vienošanos līgumam ar skaidrojumu, kas, Jūsu prāt, nozīmē "ātrums Latvijas internetā līdz 1.5MBps". Galu galā tas man var nozīmēt augšupielādes ātrumu 1.5 MBps, bet lejupielādes ātrumu 40 KBps.
Tiesā līgums kalpo kā vistiešākais pierādījums.

Iesaku Jums iepazīties ar šīsdienas rakstu laikrakstā "Diena":
Lūkojoties pēc interneta, nokļūst slazdā
Elizabete Rutule

Otrdiena, 30. janvāris (2007)
Pakalpojumu sniedzēji cer, ka regulatora aktivitātes palīdzēs sakārtot tirgu

--
Visu cieņu -
Jānis Upenieks

 

 

Vienā vārdā sakot...

Nav ko trakot.

Bet...

Gan jau viss būs čikiniekā! :)

Labots - janculis
Link to comment
Share on other sites

ja tev ir parastais telefons maajaa pezvani un piesaki 13.90 menesi un viss par parasto iekshemes sarunaam nemaksaa neko Lattelecom tiiklaa.Tu maksaa tikai par internetu...Un kad neiet tad tiek atrisinaats max 10 min laikaa...Par Lattelecom neko nesuudzos mani apmierina

Konsulteejies Lattelecom helpline 8008040

vai 8008114

Labots - Nettwerk
Link to comment
Share on other sites

Būtu jau forši, bet man nav pat telefona līnijas mājā.

sasodīts man tāds bij vajadzīgs, ja nemaz nelietoju.

Bet gāja laiks, un pēkšņi saniezējās pēc interneta...

 

 

:D

 

Tā tā dzīve paiet! :)

Link to comment
Share on other sites

Pazvani no Mob uz tiem numuriem pakonsulteejies cik izmaksaa ievilkshana...Kuraa galaa tu dziivo Valmieraa?

 

Jumaras ielā pie bērnudārza Bitīte

:)

Link to comment
Share on other sites

ok, rīt vajadzēs pamēģināt!

Bet tie seskainie seski mani piešuvuši internetam uz gadu. Līguma laušanas gadījumā viņi no manis gribēs iekasēt 25 Ls par to, ka viņiem fakucīti parādu.

 

Cīnīšos vēl! :)

Link to comment
Share on other sites

Ja tev ir jurists tad tu vari uzvareet...

 

Jurists jau mani visu laiku pastutē, izņemot pēdējo vēstuli. To viņš izlasīja pēc nosūtīšanas.

Bet viņš ir tāds izvairīgs šajā jautājumā, šķiet, tas tik vienkārši nebūs.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...