Jump to content

Meklēju darbinieku IT sfērā


Kloons
 Share

Recommended Posts

nu vajadzēja arī tev to atgādināt... :twisted:

Link to comment
Share on other sites

CyberGhost

ja man būtu vēlme saņemt 2x mazāk kā patreiz, es arī pietiektos un noteikti arī dabūtu to darbu :-D

Link to comment
Share on other sites

Mjā, nebūtu slikts darbiņš...tieši manā gaumē. Savādāk ar 134 ls uz rokas (elektriķis+skābekļa atslēdznieks) diez kas nav:/

Salikt kompi, nokonfigurēt - tīrā izprieca! Noteikt defektu - izaicinājums! Nu labi, noteikt defektu uz pamatplates (mikrošēmu līmenī...) tur gan prasās pēc radioelektroniķa..

Būtu tā Rīga tuvāk, par kādiem 120 km:/

Link to comment
Share on other sites

Guest ziper

Es 2 gadus atpakall sanneemi 185 + preemijas utt (provinsee straadaadans)......, Riigaa par 200 Ls visu dienu rukaat un, ja apkalpo klientus - tad zvaniis da kaucc 03 naktii...... to jau var uzskatiit par cilveeku paverdzinaassanu! Sviests :evil:

Link to comment
Share on other sites

Zipper palasi iepriekšejos postus ^_^ ja cilvēks māk strādāt tad pie ši priek6nieka ir labas izaugsmes iespējas :D

Link to comment
Share on other sites

Ziper: Kušu kušu :)

Par 3 naktī gan nesapņo... nespīd, bet ja vajag varu piespēlēt vien tipogrāfiju... izraus Tevi no mīļotās apskāvieniem jāņu vakarā, aizvedīs pie kastes un prom nelaidīs kamēr nedabūsi pie dzīvības ;)

Klientiem pārsvarā darbalaiks līdz 17-18, vēlākie darbi pēc paša vēlēšanās nosaucot savu cenu...

 

Val: Jap Rīgas centrs un maķenīt pa bišķim no citiem Rīgas nostūriem.

 

Brutto: Mnja, 120Km tiktiešām šķērslis būs.

 

CyberGhost: Ok ja nevēlies 2x vairāk sēdi vien ieņemtajā amatā :) Nav spiesta lieta...

 

Simsons2: Pēc 2,5g būs biki jāpastudē ar šistas...

 

drunk_lizard: kast nju :) Ogre apnikuse?

Link to comment
Share on other sites

Guest painkiller

Ogre par tuvu Ikšķilei un līdz Ērgļiem ar pa taisno nav tik tālu. lizards laikam jūt, ka melnais caurums šamo par smagu sāk ietekmēt, jāmūk uz Rīgu.

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

drunk_lizard: kast nju :) Ogre apnikuse?

mhhh

kaadu briidi jau straadaaju riigaa....

Link to comment
Share on other sites

Tas gan jāpaaugas man nedaudz vēl :mrgreen: Pagaidām iztieku vasarās ar storikām 250 ls / mēn + pazīstamie 10ls par windas reinstalāciju :D

Link to comment
Share on other sites

Guest bedris

Kloons ;)

 

 

 

Nakamaja nedelja varetu piedavat uz krogu aiziet... parunaties. 6dien laikam parak iekardinaji ;)

Link to comment
Share on other sites

bedris: Idea Accepted

 

Šodien jūtams strādātgribētāju krietns pieplūdums.

Ja pasākums aizies, būs ko dzirdēt.

Pamazām sliecamies uz domu - meklējam vairākus darbiniekus.

Link to comment
Share on other sites

200+ tagad pelna gandriiz visur , padoma pats kaa lai cilveeks izdziivo ar teiksim 400ls

 

Dziivoklis ap 100meenesii

Paartika ar ap 100

Nu ja strada tadu darbu obligati vajag auto , taatad pienemsim ka jamaksaa ap 70ls kriits jo pelnot 300+ nevar uzreiz auto nopirkt ;-)

Plus vel visadi izdevumi ap 100ls

 

500sotaki shjos laiko ir mazaakais lai varetu civilizeeti dziivot

negribu ieslīgt offtopicā, bet gribu redzēt, kur par 100Ls var izīrēt normālu dzīvokli - tādā, kurā var omulīgi dzīvot. Manuprāt tas ir iespējams tikai ja lielāku dzīvokli ņem 3-5 cilvēku barā.

Link to comment
Share on other sites

Guest Lycan

tu davaj labaak uznjeemumu pasaki kuraa buus jaastraadaa taa uzreiz viss kljuust skaidrs

 

a to bakstaas te visi taa kaa pamiglu

 

vienk visi visus zin ieksh riigas paprasiishu saveejiem vai ir veerts iet straaadaat

 

nebaidies nosleepties neizdosies :D

Link to comment
Share on other sites

Mhm Lycan :]

Uzņēmuma nosaukums neko īsti nedos :) Webs kādu brīsniņu nav atjaunots... un plašajās PC Tirgoņu aprindās nefigurējam - te nav veikals... Ja nu akurāt tas biji Tu ar e-pasta adresi galdieks@... tad saņemsi uzņēmuma nosaukumu lai apmierinātu savu zinātkāri.

 

Bedris, gaidu zvanu - CV vari nepūlēties cept, zināms kadrs tak esi.

 

Varbūt vēl kādam vēlme pastrādāt?

Patlaban ir 2 reāli kandidāti (+ Bedris) uz darba vietām, maķenīt ir ievilcies darbinieku meklēšanas process.

Link to comment
Share on other sites

Guest djlaurix

piedavajat man darbu IT joma ;)

*Tikla administrēšana

*Ruteru configs 2-150 useri

*Tiklu ievilkšana un uzstadišana

*Softu instalēšana un uzstadišana

*Datoru montaža

*un vel ļoti daudz ko es maku ;)

 

ja kas PM

Labots - djlaurix
Link to comment
Share on other sites

"isais eksāmens !

Pastāsti man īsi un kodolīgi, kā tu uzturi Vlan, Wlan, VPN tīklus ! Uz kādiem protokoliem tie tev stāv balstīti ! :)

Link to comment
Share on other sites

CV?!

Kad atrakstīsi izdomāsim.

Pēc šāda interesanta apraksta īsti nevar saprast ko ta īsti esi darījis un esi spējīgs izdarīt.

Link to comment
Share on other sites

Guest Nagla Pakalaaa

negribu ieslīgt offtopicā, bet gribu redzēt, kur par 100Ls var izīrēt normālu dzīvokli - tādā, kurā var omulīgi dzīvot. Manuprāt tas ir iespējams tikai ja lielāku dzīvokli ņem 3-5 cilvēku barā.

 

 

kursh te runaaja par iireshanu , es runaju par iiri privaataa dziivoklii ar visiem komunalajiem maksajumiem

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...