Jump to content

Meklēju darbinieku IT sfērā


Kloons
 Share

Recommended Posts

Labsrīts kolēģi.

Meklēju cilvēku kas vēlas un var strādāt IT risinājumu nodaļā nelielā uzņēmumā.

Darba apraksts:

Datoru komplektēšana/salikšana/instalēšana/konfigurēšana.

Datortīklu ievilkšana, testēšana, konfigurēšana.

Klientu apkalpošana, izglītošana.

Datoru diagnostika-serviss.

 

Izglītība: Augstākā, nepabeigta augstākā.. whatever papīrs nav galvenais.

 

Nepieciešamās iemaņas:

Prasme salikt PC

Iemaņas komplektēšanā (nederēs Athlon iekš LGA775)

Tīkla konfigurēšanas pārzināšana, prasme nokonfigurēt router, WiFi acces point, switch...

Windows administrēšanas pamati. Linux tīri teorētiski...

Spēja meklēt problēmas risinājumu patstāvīgi.

 

Darba laiks... pilna slodze ~9:00-18:00 bet nav strikti noteikts

Atalgojums: sākot no 200LVL uz ķepas, ar katru mēnesi palielināms.

Papildus maksas haltūras garantētas...

Darbs centrā.

 

Darba meklētājiem iesākumam pietiks ar brīvā stila CV, kurā detalizētāk zināšanas IT jomā derētu izklāstīt.

Pēčāk pārrunas par dzīvi (tobiš darba intervija).

 

Ieteikumi, komenti šepat.

 

CV uz kloons@inbox.lv

 

Paldies par uzmanību :)

Link to comment
Share on other sites

Hmmm.

Centrā... 200 Ls. Kaut kādas haltūras. Kā ar sociālajām garantijām?

Neizklausās pēc kaut kā tā, kur varētu arī iet.

Link to comment
Share on other sites

Nodokļi tiek maksāti. Centrs = Lāčplēša iela

200Ls iesākumā, kamēr iestrādājies.

Haltūras - katram datoriķim ir savi privātie klienti, šeit ir iespēja šo loku papildināt.

Link to comment
Share on other sites

Hmmm, 200++ bija 1.5 gadus atpakaļ. Dzīve tomēr gājusi uz priekšu. Haltūras- vispirms jāzin kas tas īsti par uzņēmumu, pagaidām izklausās, ka vienīgais blakuspeļņas avots būs pārmest Windu kāda kolēgas mājas kompim. Varbūt skarbi, bet tomēr dzīve. 200 bik pa maz pat iesākumam. Ar 200 nevaru (nevarētu) izdzīvot 100 km attālumā no Rīgas.

P.S. nedomā, ka mans mērķis ir tikai nod**st, pats strādāju tādu darbu- super, neko atbilstošāku sev nevarētu iedomāties. Tagad dabūju nedaudz labāku "robu", esmu admins ar 101 citiem pienākumiem :(

Link to comment
Share on other sites

Ņu ko var cepties, 200Ls pirmajā mēnesī. Vēlāk kautvai >300Ls atkarībā no atdeves.

Blakushaltūras - lūdzu - web izstrādes, tīklu ievilkšana, laptopu pārinstalēšana, datu backup izveidošana.. da jebkas...

Link to comment
Share on other sites

Sorry neder pusslodze, vajag cilvēku kas var laicīgi ierasties pie klienta, aizbildinājums: man šodien lekcijas... galīgi neierakstās klienta saprašanā.

Link to comment
Share on other sites

freelanceri par tām pašām darbībām saņem 10Ls izsaukums + 10Ls/stunda

Protams sākumā ir nepieciešams savākt klientu bāzi.

 

Bet par 200Ls pēc nodokļiem skraidīt apkārt visu dienu varētu būt nedaudz par maz.

Pamaini mārketinga stratēģiju -

Pieāvā 300Ls (pirmie 3pārbaudes mēneši 240Ls) tad būs daudz lielāka atsaucība.

Link to comment
Share on other sites

Te jau tas knifs - klientu bāze. Ir un strauji aug.

Pamazām naktis paliek par īsu, vajag darbinieku.

 

Alga nav cieta - ja trāpās darbspējīgs cilvēks droši var runāt par visiem >300 uzreiz, limitu nav.

Ja cilvēks atpelna savu algu, kapēc gan ne, kaut 1kls mēnesī.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Spams

 

Savulaik gribēju par šitādu te darbinieku strādāt, bet n gadus pahaltūrējot secināju, ka liels čakars - maz brīva laika sanāk.

 

Ciparu var sapelnīt haltūrējot, jo datori plīst, piepildās ar mēsliem, tiek pirkti jauni un citas problēmas rodas aizvien biežāk, a cilvēku, kas tiešām spēj paliek mazāk, jo spējīgie pārorientējas uz izdevīgākām jomām. Te gan praktiski nosaka visu pieredze, prasme runāt ar klientu un zināšanu papildināšanas spēja.

 

P.S. Krieviski runāt mācēšana ir liels pluss

Link to comment
Share on other sites

mezhavecis

Laika brīva pamaz, taisnība, tamadēļ plāns paplašināties un katrai nozarei piesaistīt savu speciālistu, lai kā kārtīgi cilvēki varētu 6 beigt darbu.

Ciparu var uztaisīt ar no firmām, kā jau pats teici runāšanas, pieredzes vaina.

 

Ak jā darbiniekam vajadzētu būt komunikablam. Neveikla mīņāšanās uz sliekšņa nav ieteicama. :)

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Tākā esmu pieredzējis, tad nu ar šito lietu ir uzmanīgi, ir redzēti dzīvē visādi datoru urbinātāji un konfigurētāji, pat tādi pašmāju brīnumeistari telemundo, kas neprot uzstādīt pareizu diagnozi, kas datoram kaiš un kur nu vēl risinājums. Ir jāredz dzīvē, ko cilvis spēj un tad bleķot naudiņu. Galvenais, ka ir perspektīves.

Link to comment
Share on other sites

Kaspar,tev jūtu nav? :mrgreen: es jau taisījos pieteikties :D

Link to comment
Share on other sites

Guest Nagla Pakalaaa

IMHO, cilveeks, kas atbilst tavam prasiibam, mieriigi var pelniit 300+ menesii uz halturam un maksaat sociaalo no savas kabatas.

Ka teica andzha, 200 bija aktuaali 1.5-2 g atpakalj, tagad uz shaadu stavku 10 klases skolnieks neies...

 

200+ tagad pelna gandriiz visur , padoma pats kaa lai cilveeks izdziivo ar teiksim 400ls

 

Dziivoklis ap 100meenesii

Paartika ar ap 100

Nu ja strada tadu darbu obligati vajag auto , taatad pienemsim ka jamaksaa ap 70ls kriits jo pelnot 300+ nevar uzreiz auto nopirkt ;-)

Plus vel visadi izdevumi ap 100ls

 

500sotaki shjos laiko ir mazaakais lai varetu civilizeeti dziivot

Link to comment
Share on other sites

Pats nepiesakos, bet ir viens jautajums:

Darbs uz vietas, vai javizinas. Ja otrais variants:

Mashina sava vai darba? Ja sava:

Benzins pasham jalej, vai darbs lej?

Link to comment
Share on other sites

Darbs pa Rīgu un visdrīzāk ka centru, kur auto novietošana ir problēma tātad visdrīzāk 2K un sab.trans:)

 

Ha izlepuši visi - lai nokļūtu līdz klientam auto vēl padod:)

Link to comment
Share on other sites

Un ja tu aizlaid pie klienta, kaste sap15ta, janjem lidzi, ko tad? Staipisi lidzi braucot ar troljiku?

Link to comment
Share on other sites

Darbs pa Rīgu un visdrīzāk ka centru, kur auto novietošana ir problēma tātad visdrīzāk 2K un sab.trans:)

 

Ha izlepuši visi - lai nokļūtu līdz klientam auto vēl padod:)

A tu stiep neejošu kārbu vai 19'' CRT moni 2 km līdz ofisam sniegputeņa laikā vai vazā to pa sab transp.. :)

Protams ir jāskatās pēc situācijas, ir īpaši, ja ar kājām sanāk aiziet 2-3x ātrāk

Link to comment
Share on other sites

Darbība pārsvarā Rīgas centrā, regulārās apkopes droši ar kājiņām 10min gājienā.

Ja ir savs autiņš firma maksā benzīnu, ir ar firmas auto...

Slinkums CV atsūtīt un uz pārrunām (kapiju iedzert) atnākt? :)

Ar algu neviens netiek apbižots, kā jau minēju ja sevi atpelni, kaut 1k Ls mēnesī saņem...

Link to comment
Share on other sites

nu pats esmu Kloonam kolēģis...

nu vienā vietā galīgā mēs būtu ar šādu attieksmi :) (ir pieredze)

 

NC ? :)

nu tas laikam būs vakara aliņu dzerot .. heh

 

visi te tiešām tik kruti forumā :/ visi sēž darbā no līdz, saņem >500 LVL (un Rīgas domes finanšu departments ir mierā), un labo zobus un zāles pērk pa haļavu ? :/

 

nu ganjau (kā Kloons teica - limitu nav..)

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Iespējams, ka kāds kruts jūtās. Es personīgi uzskatu, ka piedāvājums ir adekvāts, ja vien darbs interesē un ir galva uz pleciem. Ja būtu bez darba, varētu arī pieteikties, bet te vieta iesildīta, un cietā alga man ir tikai 240Ls uz papīra, pārējo otru lielāko pusi sakasu ar papildarbiem, līgumiem un citām figņām. Šitā tak pamatā visur.

 

Vienam otram, kas sēž kaut kādā ministrijā vai kantorī, tad arī nāk ārā totāla neizpratne.

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz_RLD

Kaspar,tev jūtu nav? :mrgreen: es jau taisījos pieteikties :D

Man lekcijas ir tādas, ka šodien no 8.00 līdz 14.00 nosēdēju xs/jg forumos lasot par psu :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

a vot kautkā mūsu dienās cilvēkiem patīk piep**ties darba sludinājumiem ar zelta tekstiem.

man ir zināmi 100 studenti, kas ot žiru besitsa... vot kur tas students, kas naudu tērē šņabī un alkazelcerā, dzīvojot kojās, tik diži tērēsies? nekur... 200Ls - normāla alga priekš tāda darba, ja vēl darbs zupu iekš golfiņa lej

 

Un kad tam studentam apniks viss līdzšinējais un viņš beidzot sagribēs normālus sadzīves apstākļus, dzīvokli, mašīnu virs 1Kls, būt mājās vismaz 7os... Par 200++ (nu labi, 400) tas būs iespējams??

 

Man pagaidām ir gandrīz 300 Ls uz rokas. Darba pietiek, nesūdzos. :) Gribas atrast ko nedaudz savādāku, bet tā pāriet uz 200 ar cerībām, ka būs vairāk, neesmu īsti gatavs. Ja nebūtu nekā, arī domātu, nesteigtos..

Link to comment
Share on other sites

Sorry dušas nav darbā, bet tīri ērts ādas dīvāniņš gan atradīsies un virtuvīte ar kafijas krājumiem arī....

Tiesa priekšniecība neparakstīsies uz pastāvīgu dzīvošanu...

Link to comment
Share on other sites

Darbs ar dzīvesvietu nenodrošina?

 

dīvāns ādas līdzās kamīnam ir diezgan patīkams - ir gadījies pārbaudīt, diemžēl (tagad nesaprotu kāda velna pēc) otrā stāva dušu izravēja, kad notika pārvākšanās uz šīm telpām... :)

nē, nepiedāvā gan..

 

Darba piedāvājuma UPDate

lūdzu, sūtot CV, norādīt "nickname" ar ko dzīvojies pa forumu...

Link to comment
Share on other sites

es varu vieniigi piedaavaat sevi.. termos PILNIIGS termos bet ar speejaam uzzinaat !! windovsu paariznu kaa 12312312312312312 linuxu -1 tiiklu varU savilkt kaut cukaa (ko paarsvaraa arii daru) alga ja nav zemaaka ar blakus ienjeemumiem 500ls tad viss ir forshi

Link to comment
Share on other sites

Iespamošu es arī savu tiesu:

 

Ja, ievietojot savu darba sludinājumu, negribi pretim saņemt spama kaudzi, nevis jēdzīgus CV, NEKAD publiski nenosauc summu, par to ir jārunā tikai privāti.

Link to comment
Share on other sites

Heh :) bez summas kaut aptuvenas nekas īsti nenotiek.

 

Kāds būs reālais cipars ir tīri atkarīgs no atdeves, plānā galdiņa urbējs netiks pie kārotajiem 500Ls, bet cilvis, kas spēj padarīt savu darāmo un nadzīgi meklēt klientus spēj pelnīt i visus 2k Ls...

 

Par spamu neuztramies. Lai tak cilvēki cepas. Būs strādātgribētājs pieteiksies.

Link to comment
Share on other sites

Ja, ievietojot savu darba sludinājumu, negribi pretim saņemt spama kaudzi, nevis jēdzīgus CV, NEKAD publiski nenosauc summu, par to ir jārunā tikai privāti.

 

Vilx pat lielās firmas a la Lattelecom tagad sāk nosaukt algu sludinājumā , jo citādi sakarīgi cilvēki pat nesūta CV. Ja agrāk varēja saņemt 100 un vairāk pieteikumu uz admina vietu prestižā uzņēmumā tad tagad to nāk ap 30 un pārsvarā tur ir subjekti kuru pieredze nav adekvāta.

Piem Lattelecom unix ekspertam maksā ls 10000 gadā (pirms nedēļas bija www.cv.lv sludinājums) ta ka ls 200 sludinājums izskatās ļoti pievilcīgs ne ?

Link to comment
Share on other sites

Njā, kad izaugsim līdz nepieciešamībai algot Unix administratoru alga toč būs vairāk par 10k gadā (;

 

Patreizējās piedāvājums vēlarvien spēkā.

200Ls pirmais mēnesis, tālāk atkarībā no atdeves 300+ .....

Link to comment
Share on other sites

es patiesībā ne tik daudz gribēju par algām iebilst - ja var atrast tad ir ok alga.

Bet par to ka tomēr ir labi ja ir zināms atalgojums ar ko rēķināties.

 

P.S. a par ko UNIX adminsitratoriem tik daudz maksā ? Ar ko viņi izceļas ?

Es btw pats esmu UNIX admins un mani šāds lietu stāvoklis apmierina, bet nu man liekas ka nav nekādas lielas startpības RTFM Windows vai Solaris whataver.

Bet kaut kā UNIX adminus novērtē vairāk.

Link to comment
Share on other sites

Guest albins-b

nu nav man pieredzes ar softu-dzelžu pusi īpašas.. kautgan esmu diplomēts web dizainers...vienīgi cik tagadējā darbā.. zinu tik daudz kādi varianti kā divus kompjus saslēgt un kā kautko sastepselēt uz mātes plates un kā skrūvgriezi rokās turēt...ir pieredze elektribas 220v un 380v instalacijaa..... 26 gadi... ir vērts interesēties...?

Link to comment
Share on other sites

albins-b

Sorry, nebūs šis robs Tev. Kā reizi Softs, hardware un tīkli ir noteicošais, respektīvi cilvēks kas labi orientējas IT sfērā.

 

zeds

Pietiekami maz šādu cilvēku, tamdēļ ar kāposts lielāks.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...