Jump to content

WEB share ar video :-D


Instigater
 Share

Kā jūs vērtējat šādu download iespēju?  

34 members have voted

  1. 1.

    • Super
      12
    • Ir labi
      6
    • Nekas ?pa?s
      7
    • Stulbi
      3
    • A man PH
      6


Recommended Posts

Instigater

Jautaajums spechukiem! Tas ir normaali, ka dotajaa briidii ir 3 purni no Latvijas un 7 no aarzemeem? Un veel labaaks jautaajums - kaa tie aarzemnieki uzzinaaja par servu? Vai portscans?

Link to comment
Share on other sites

Guest veritas

ātrums labs no tā ftp - tikai žēl, ka filmu tik maz un tik reti mainās

Link to comment
Share on other sites

Guest veritas
manaa serverii ir 27 filmas...icon_smile.gif

varbuut kaada ieinteresees...

http://82.193.95.35

 

aha - arī tevi esmu ievērtējis - filmas tiešām krietni vairāk bet arī download ātrums krietni zemāks... krietni icon_smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest Astroxs

Kaa var nosaret? es lieku web share files, bet man saka ka no avalible services....

Kas tur kaut kas speciali nepieciesams vai kaa?

Link to comment
Share on other sites

manaa serverii ir 27 filmas...icon_smile.gif

varbuut kaada ieinteresees...

http://82.193.95.35

 

aha - arī tevi esmu ievērtējis - filmas tiešām krietni vairāk bet arī download ātrums krietni zemāks... krietni icon_smile.gif

 

 

nu jaa par download aatrumu zinu ka mazs..bet neko tur nevaru padariit...

icon_sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Velkot ar Mozilla Firefox 1.0a ~ 250 KB/s

Velkot ar Total Commander 6.03a ~ 45 KB/s

 

Vai ftp downloads var buut tik atkariigs no pielietotaa klienta, vai tur kaut kas ar settingiem nav taa? icon_eek.gif

Link to comment
Share on other sites

Instigater
Velkot ar Mozilla Firefox 1.0a ~ 250 KB/s

Velkot ar Total Commander 6.03a ~ 45 KB/s

 

Vai ftp downloads var buut tik atkariigs no pielietotaa klienta' date=' vai tur kaut kas ar settingiem nav taa? [img']http://www.boot.lv/forums/public/style_emoticons/default/icon_eek.gif[/img]

 

Visticamaak, ka Total Commander setingi ir galiigaa podaa tev.

Link to comment
Share on other sites

Guest Astroxs

Kur palika filma sex boys? (labs nosaukusm :D ) biju novilcis 86 procentus a vina pazuda... ^$($((# Bet serveritis labs, filmu saturs normals icon_smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Instigater

Nu tu nokaveeji. Vienreiz nedeeljaa kaadu svaigu filmu lieku klaat, un taa kaa tur ir tikai 8GB, tad vecaakaa kaada ir jaaizdeesh. Ja gribaas visas, tad velciet saakot ar vecaako.

Link to comment
Share on other sites

Instigater

BTW, ja kaadam 8GB liekas par maz, tad ir aicinaati uzdaavinaat kaadu HDD, protams, ka veselu icon_biggrin.gif Tikai atcerieties, ka daavinaajums man neuzliek nekaadas saistiibas pret daavinaataaju par shii HDD izmantoshanas iespeejaam. jebshu vienkaarshaak runaajot - uzdaaviniet HDD, es to ielikshu servaa prieksh papildus vietas, kur filmas likt, bet neceriet, ka es jums taadeelj ljaushu tur izveersties ar upload.

 

BTW, ja kaadam ir EDO SIMM 64MB moduliishi, tad ar lielaako prieku iemainiitu pret kaadu aali.

Link to comment
Share on other sites

Instigater

Stepford Wives [DVDrip, eng]

 

Linku, kur dabuut skatieties nedaudz augstaak.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest Romis

aatrums ir labs)) man te kaukadas filmas ir, mozka var uploadeet uz serveri?

:roll:

kacaju no vieteeja provaidera ftp :lol:

Link to comment
Share on other sites

Instigater

Nju taa, peec tautas pieprasiijuma sanjeemos un iebaazu veel vienu 10Gb HDD, tur vareesiet uploadeet, tikai neaizraujieties ar peedeejiem meesliem, kuri, ja radiisies, tik nezjeeliigi dzeesti un likts bans un uploadeetaaja IP. Ieteicamais kontents: avi, iso un mp3 (192kbit full albums).

 

Pieliku arii hostneimu, tjipa, lai krutaak :-D

 

ftp://warez.kauguri.net

Link to comment
Share on other sites

Instigater

Warez.kauguri.net

 

The Door in the Floor. Nezinu kas par zveeru, bet ir DVDrip un anglju valodaa.

Link to comment
Share on other sites

Guest Romis

to Instigater. paspēju iepumpēt tikai pirmo daļu Door in the Floor, tu nevari iemest otro daļu šovakar??? :roll:

Link to comment
Share on other sites

Njus man pasham uz HDD staav ~90filmas... Pashas jaunaakas, jaunas, ne tik jaunas.. un arii pa kaadai vecaakai :))) bet njus ne www, ne ftp netaisiishu :D:D:D Pietiek ar to, ka deelj DC huba turu jau pc online...

Link to comment
Share on other sites

kam shitais viss vajadziigs ja ir torrenti, dc , emule... velc ko vien sirds veelas.

Piekam ar normaalu aatrumu...

Link to comment
Share on other sites

kam shitais viss vajadziigs ja ir torrenti' date=' dc , emule... velc ko vien sirds veelas.

Piekam ar normaalu aatrumu...[/quote']

 

Pilniigi piekriitu.. softam veel der FTP, WWW... bet njus moviez, music.. utt.. njus... kaa jau mineeja Torrenti, Emule, DC.... utt... vk P2P tiiklos paveraas plashaakas iespeejas, kaa web videe...

Link to comment
Share on other sites

Guest Romis

Zheel, ka neiet, patiik skatiities filmas anglu (original) valodaa :cry:

 

pluss, ka bija labs atrums - filmu vareja iekachaat 1/2 h :lol:

Link to comment
Share on other sites

Instigater

Sore par downtaimu, Latvenergo sux. :cry:

Bet no otras puses labs cilveeks ir iemetis forshas mazas filminjas par balto laaci. Reaali reeciigi. Mekleejiet upload direktorijaa.

Link to comment
Share on other sites

Vakar palaidu uz sava PC, savaam vajadziibaam FTP serveriiti.. mazums kaadu instalaaciju vajag :) tad nu tagad aatri piekonekteejies i nokachaa :)))

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Instigater

Ir paraadiijies

 

Alien vs Predator

 

uz diviem diskiem

DVDrip

eng AC3

 

PS. skatities parakstu

Link to comment
Share on other sites

Instigater

Es jau te nevienam neesmu teicis, ka tas ir super, ja nepatiik, nelieto, taapat tajaa servaa bugu ir noteikti vairaak nekaa manam sunim blusu. Bet nu labi, nepatiik, nebuus, taisnrocis Kuuminjsh vainiigs! A ko? Pasham Kuuminjam slabo, zjaba davit ar citiem daliities tajaa, kam peec maniem pasaules uzskatiem vajadzeetu buut par briivu?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...