Jump to content

WEB share ar video :-D


Instigater
 Share

Kā jūs vērtējat šādu download iespēju?  

34 members have voted

  1. 1.

    • Super
      12
    • Ir labi
      6
    • Nekas ?pa?s
      7
    • Stulbi
      3
    • A man PH
      6


Recommended Posts

Vopshem mans servs' date=' baudiet uz veseliibu.[/quote']

 

man liekas, ka tādus serverus, kur ir iespēja vilkt filmas, ātri aizsit ciet. Liela noslodze varētu būt. Bet, ja viss darbojas, tad vērtēju Super.

Link to comment
Share on other sites

Instigater
Vopshem mans servs' date=' baudiet uz veseliibu.[/quote']

 

man liekas, ka tādus serverus, kur ir iespēja vilkt filmas, ātri aizsit ciet. Liela noslodze varētu būt. Bet, ja viss darbojas, tad vērtēju Super.

 

Nu man tas servs pashvaks, toties links labs. Dotajaa briidii viss atduuries pret cietaa diska aatrumu. Pashlaik laadee kaadi 20mbit, bet taa vispaar man tas links ir neierobezjoti 100mbit liidz LIX. Taa kaa labaakus rezultaatus sasniegsiet, ja vilksiet bez download manageriem.

Link to comment
Share on other sites

Tad nolimitee Apache konfigaa max konekcijas ~10. Labak lai vienlaicigi velk tikai 10, nekaa nevelk neviens (vai loti slikti).

Link to comment
Share on other sites

Vopshem mans servs' date=' baudiet uz veseliibu.[/quote']

 

man liekas, ka tādus serverus, kur ir iespēja vilkt filmas, ātri aizsit ciet. Liela noslodze varētu būt. Bet, ja viss darbojas, tad vērtēju Super.

 

Nu man tas servs pashvaks, toties links labs. Dotajaa briidii viss atduuries pret cietaa diska aatrumu. Pashlaik laadee kaadi 20mbit, bet taa vispaar man tas links ir neierobezjoti 100mbit liidz LIX. Taa kaa labaakus rezultaatus sasniegsiet, ja vilksiet bez download manageriem.

 

Abet varbuut labaak iemaukt torentu trekerii?

Link to comment
Share on other sites

Ja apskata pašu jautājumu "ko es domaju par www + video", teikšu "īpatnēji". WWW ir paredzēts daudzu mazu failiņu pārsūtīšanai uz pārlūku. Lieliem failiem labs risinājums ir ftp.

Link to comment
Share on other sites

Ja apskata pašu jautājumu "ko es domaju par www + video"' date=' teikšu "īpatnēji". WWW ir paredzēts daudzu mazu failiņu pārsūtīšanai uz pārlūku. Lieliem failiem labs risinājums ir ftp.[/quote']

 

par šito arī domāju. parasti šādām lietām bliež augšā ftp, pie kura var piekļūt ar paroli un usernami (lai nebuutu 100000000000 useru, kas velk).

Link to comment
Share on other sites

Instigater
Ja apskata pašu jautājumu "ko es domaju par www + video"' date=' teikšu "īpatnēji". WWW ir paredzēts daudzu mazu failiņu pārsūtīšanai uz pārlūku. Lieliem failiem labs risinājums ir ftp.[/quote']

 

Buus vien jaasaak studeet ftp servi uz linuxiem. Vo, tikko ietesteeju taapat ar 3m attaalumaa esosho kompi. Aatrums tik un taa sux, videeji 2MB/sec, svaarstaas robezjaas no 800KB/sec liidz 3.2MB/sec. HDD ir Seagate 8GB, ar hdparm jau paspeeleejos, UDMA ierubiits, umaskirq arii, utt. A vot pie kachaashanas tik un taa "iowait" ieksh top sasniedz kaadus 60%. Mosh kaads zin, kur vareetu buut suns norakts?

Link to comment
Share on other sites

Instigater
Tad nolimitee Apache konfigaa max konekcijas ~10. Labak lai vienlaicigi velk tikai 10' date=' nekaa nevelk neviens (vai loti slikti).[/quote']

 

Shajaa gadiijumaa tas nav risinaajums, jo tur man veel arii dazjas parastas lapinjas staav. Ideaali buutu, ja vareetu limiteet konekcijas/hosti, nekaa kopeejo konekciju skaitu.

Link to comment
Share on other sites

Ja apskata pašu jautājumu "ko es domaju par www + video"' date=' teikšu "īpatnēji". WWW ir paredzēts daudzu mazu failiņu pārsūtīšanai uz pārlūku. Lieliem failiem labs risinājums ir ftp.[/quote']

 

Buus vien jaasaak studeet ftp servi uz linuxiem. Vo, tikko ietesteeju taapat ar 3m attaalumaa esosho kompi. Aatrums tik un taa sux, videeji 2MB/sec, svaarstaas robezjaas no 800KB/sec liidz 3.2MB/sec. HDD ir Seagate 8GB, ar hdparm jau paspeeleejos, UDMA ierubiits, umaskirq arii, utt. A vot pie kachaashanas tik un taa "iowait" ieksh top sasniedz kaadus 60%. Mosh kaads zin, kur vareetu buut suns norakts?

Neesmu pingvīnu un dzelžu speciālists, bet aktīviem ftp serveriem varētu patikt liels diska kešs. Tā kā droši kabini iekšā RAM līdz atļautajiem 4GB.

Link to comment
Share on other sites

Instigater
Ja apskata pašu jautājumu "ko es domaju par www + video"' date=' teikšu "īpatnēji". WWW ir paredzēts daudzu mazu failiņu pārsūtīšanai uz pārlūku. Lieliem failiem labs risinājums ir ftp.[/quote']

 

Buus vien jaasaak studeet ftp servi uz linuxiem. Vo, tikko ietesteeju taapat ar 3m attaalumaa esosho kompi. Aatrums tik un taa sux, videeji 2MB/sec, svaarstaas robezjaas no 800KB/sec liidz 3.2MB/sec. HDD ir Seagate 8GB, ar hdparm jau paspeeleejos, UDMA ierubiits, umaskirq arii, utt. A vot pie kachaashanas tik un taa "iowait" ieksh top sasniedz kaadus 60%. Mosh kaads zin, kur vareetu buut suns norakts?

Neesmu pingvīnu un dzelžu speciālists, bet aktīviem ftp serveriem varētu patikt liels diska kešs. Tā kā droši kabini iekšā RAM līdz atļautajiem 4GB.

Njirgaajies, ja?!! Man tur maacplate liidz 512MB supportee, un, lai kaut tos pashus pashreizeejos 128MB dabuutu bija taa teikt, haljava. A pirkt ta loms - students kaa nekaa.

Link to comment
Share on other sites

Njirgaajies' date=' ja?!! Man tur maacplate liidz 512MB supportee, un, lai kaut tos pashus pashreizeejos 128MB dabuutu bija taa teikt, haljava. A pirkt ta loms - students kaa nekaa.[/quote']

Nē, es to domāju pilnīgi nopietni. Protams, pirmajam darbam ir jābūt konfigurācijai un tjūnošanai, bet tā kompjiem, kas nodarbojas ar lielu datu apjomu sūtīšanu tīklā, vajag daudz atmiņas. Starp citu webserveriem ir tas pats. Ja izdodas nokešot visas statiskās lapas, tad ir zvērā.

 

Pirms padoma došanas es nebiju iepazinies ne ar Tava servera konfigurāciju, ne arī projekta budžetu.

Link to comment
Share on other sites

Instigater
A ko tik sūdīgu filmu tur ieliki? :)

Naakamaa buus jaunais frankenshteins. Pashlaik aktiivi tiek vilkts uz servi.

PS. Droshi varat ieteikt kaadas filmas veel gribeetu tur redzeet.

Link to comment
Share on other sites

Apache 2.. phee :>

nekaadus paaraakos moduljus lai kautko tur limiteetu nesaliksi.

Vajadzeeja likt 1.3 seerijas apaci :>

Link to comment
Share on other sites

Ja apskata pašu jautājumu "ko es domaju par www + video"' date=' teikšu "īpatnēji". WWW ir paredzēts daudzu mazu failiņu pārsūtīšanai uz pārlūku. Lieliem failiem labs risinājums ir ftp.[/quote']

 

nuuuu tas ir kaakur.

Man darba direktorijas ir pieejams gan caur FT gan caur web.

pagaidaam neesmu vel neko uzlicis eertaakai failu browseeshanai.

Estradu kaudzeem php skriptus kuri caur webu nodroshina eertu failu paarluukoshanu + uplodu.

kaadeelj tas ir nepiecieshams ??

Es ljoti biezh sleedzos pie sava dators no sveshiem datoriem. Tur ir dazhaadas os, programmas un dazhaadi interneta piesleegumi. Dazhaadi provaideri un dazhaadi ugunsmuuri. Un tici man PATS LABAAKAIS ir webs :)

Ar ftp ir kaudzeem chakara...

Otraa pusee nav pieejams cieshams ftp klients..

IE gljuchiii

ciet porti.

veeeh

Es to esmu izbaudijis paari aciim.

Un Finaala anonaacu liidz tam ka tagad praktiski 100% izmantoju pieeju pie saviem failiem tikai caur webu.

tas kaa to dara apacis...

mmmm

so so

jaaliek kaads skripts kursh to broseeshanu padara eertaaku :)

Link to comment
Share on other sites

Instigater
Opaaa....nu vairs no šejienes netiekam klāt' date=' FTP ir nogriezts :([/quote']

Tu kaut ko neesi piefikseejis. Viss rukaa, tikai atcerieties, ka tikai 1 konekcija uz vienu IP. Ja ftp prasa paroli, tad ftp:ftp. BTW, bish veel piemetu klaat.

Link to comment
Share on other sites

Esmu esmu piefiksējis, nespīd vairs no šejienes nekas...

Kad es saku, ka mums FTP ir vispār nogriezts, tad tā arī ir :)

Tikai un vienīgi 80 ports ir vaļā!

Link to comment
Share on other sites

kur tad palika lielais serveris ???

 

man te raadaas :

 

"This page is here because the site administrator has changed the configuration of this web server. Please contact the person responsible for maintaining this server with questions. The Apache Software Foundation, which wrote the web server software this site administrator is using, has nothing to do with maintaining this site and cannot help resolve configuration issues."

Link to comment
Share on other sites

Instigater
kur tad palika lielais serveris ???

 

man te raadaas :

 

"This page is here because the site administrator has changed the configuration of this web server. Please contact the person responsible for maintaining this server with questions. The Apache Software Foundation' date=' which wrote the web server software this site administrator is using, has nothing to do with maintaining this site and cannot help resolve configuration issues."[/quote']

 

Mosh tu neesi piefikseejis, ka tagad tas pats ir dabonams uz ftp? Ja taa, tad paskrollee augstaak un palasies tur.

Link to comment
Share on other sites

Kolipoki

me tagad arii iemeta savaa lapelee speeles un filmas ...visas kas meetaajaas uz hdd

taakaa droshi naakat...:)

un moshk peeec tam ieposteejiet kaads aatrums...l

 

http://82.193.95.35

 

ejiet failos un tur buus linki uz speeleem un filmaaam....

Link to comment
Share on other sites

Instigater
Tagad viss straadaa....salaboju:)

naaciet droshi nenozheelosiet:D

 

Ir OK. raadaas, ka tev kopeejais links ir 1mbit. Man kaa DSListam liekas pietiekoshi, tobish es viens pusi no tava linka tikai varu panjemt.

Link to comment
Share on other sites

Instigater
Man tagad ir filma Borna paarspeeks uz 2CD.

ftp://ftp:ftp@159.148.167.167

 

Kaut kā man neviens player's never to pārslēku vaļā

 

Taaks, kaa raadaas, tad feiks, sorry par vilshanos. Es pats jau arii uzreiz nevaru nochekot, jaapagaida, kameer atnaak no serva liidz maniim. Naakamreiz pirms publiceeshanas ietureeshu 1 dienas pauzi, lai pats varu paarbaudiit.

Link to comment
Share on other sites

Guest future_funk_squad
A ko tik sūdīgu filmu tur ieliki? :)

Naakamaa buus jaunais frankenshteins. Pashlaik aktiivi tiek vilkts uz servi.

PS. Droshi varat ieteikt kaadas filmas veel gribeetu tur redzeet.

 

ja tev būtu pilnīgi visi "battle of the year" (no 1995-2003 gadam), tad būtu labais !!!!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...