Jump to content

Ko darīt ar vecām pelēm?


voltrix
 Share

Recommended Posts

O būs tikšķis, jau progress, tas nozīmē, vajadzēs vēl daudz tikšķus, samainīsim nedaudz frekvenci un ualā, būs zvaniņš ar skaņu pīīīīī. :mrgreen:

 

Nu, viss, es labāk iešu gulēt.

Link to comment
Share on other sites

binladens

O radas idejas ka jau ritenjbraucejam... piemontet peles pie stures rucku vieta.... :D :D :D jautajums tikai ka nostiprinat ta lai paraujot rata tu neaizlido ar tam pelem un sapinies un nomaucies sapigi :D :D :D

P.S VAI ragos guletajiem uz stures uzgulies un rokas turi uz ertam peleem :D :D\

Tik daudz lietas varetu sataisit :D :D

 

Butu mini peles varetu megjinat kompim ieslegsanas pogu -PELI :D :D uzsit un pc aiziet ..... ee toc... :D :D bus japamegjina uz vecaas kastes piemontet :D :D Darn nakti rodas labakas idejas :)

es portativo vienu taisu tapec rakstu ar kludam daudz :D

 

Iebuvet pele mazo mashiniti uz pults :D :D

 

Pele krajkasite.. :)

 

Pele ka gaismas sledzis istaba :D

 

visskautkas var but bet nu ir ok ja es kaut punkru uztaisitu butu labi :D :D

Link to comment
Share on other sites

binladens

O, laba ideja.

 

 

Rekjinies ar lielam izmaksam jo lai varetu klrat latus vajadzes ko leilaku a[pr stanmdard ball ps2 mouse :D:D jeb ari duaudz nesakrasi :) vot ta pedaeja ar4tech bija laba forsha liela :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest Dj_zuliX

ja tu māki labi mest, tad var ar lodīti iemest kādam nabadziņam, un zilums uz kādām 2-ām nedēļām ir garantēts

Labots - Dj_zuliX
Link to comment
Share on other sites

 

Edit: Starp citu, visas straadaa, daudz maz. Viena optiskaa Samsung - ideaalaa kaartiibaa. Otra optiskaa Gembird - shtekeriit's nav, i diode nav, i veel viena ''bumbinjniece, pusejosha, salikta kopaa no HP peles i kaut kaadas CG.

 

 

Eu, krelin, es no tevis labaak panjemsu pa simbolisku samaksu to samsungnieci un veel vietaa iedoshu kaadu, ko pakarinaat, prieks kam tur pie lampas tev puudeet labu peli :)

Link to comment
Share on other sites

paskat cik laika iztereji domaajot ko izdariit ar nevaidziigu drazu! lidini miskastee un domaa kaa uztaisiit ko sev noderiigu, nevis kur drazu izkarinaat gar sienaam :p

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...