Jump to content

samsung LCD


klf
 Share

Recommended Posts

Visu laiku biju baigi pārliecināts par Samsung LCD monitoru labumu un kvalitāti, bet pēdējā laikā baigi bieži lasu par dead pixels utt... nākamnedēļ man jāpasūta beidzot monitors bet nu ņemt vai neņemt samsung? konkrēti 940NS

Link to comment
Share on other sites

NU man ir Samsung 913N un viss ok! tava izveele! BEt drosh, ka naaks kaada garantija...

Link to comment
Share on other sites

esmu ar visaam chetraam par samsung paneljiem, maajaas samsung LCD 19" + 32'LCD TV, arii sammy's, darbaa arii jau kaadus 3 gadus vecs samsung 17' LCD monis, dead pixelju nav shitam 3gadiigajam. (19nieku nopirku ar 2 dead pixels)

Link to comment
Share on other sites

q64silver

Jāiet uz veikalu un kārtīgi jāskatās tie miruši pikseļi. Pasūtīt pa pastu monitoru vai televizoru ir neprāta darbs.

Link to comment
Share on other sites

nu es biju domājis pasūtīt inet veicī (smscomputers) un saņemt viņu birojā. Tur varētu sarunāt pārbaudīšanu uz vietas?

Link to comment
Share on other sites

pasties ar site.lv kur ir lētākā cena, un ņem ciet samsung 225bw - nenožēlosi:) - tas 22 collu izmērs ir tieši laikā, 2 web lapas blakus var skatīties, filmām vispār varen labi, ja laiž caur digitālo vadu, tad krāsas arī normālas. un galnais - kādu laiku neliksies ka monitors varēja būt lielāks :)

 

PS - nav jau vairs mūsdienās tik briesmīgi ar tiem beigtajiem pikseļiem. grāb tik ciet un būs štokos :)

Link to comment
Share on other sites

Laba izvēle. Pašam mājās 940N. Dead pix. neviena. Darbā 17" (740n) vesela kaudze (~50 gb.), bet miruši pixeļi (2) tikai vienam un tie paši stūrī kur netraucē. Pagaidām atsauksmes visnotaļ pozitīvas.

Link to comment
Share on other sites

MartinsBe

droši ņem , es oktobrī paņēmu 920n 19", pirmstam arī bij samsungs, to uzsitu gaisā, vajadzēja ātri piķi. bet arī tam nebija ne vainas. Es uz šitām provokācijām nepakļaujos, klauso tikai profu viedokli!

Link to comment
Share on other sites

Guest J0NIS

Visu laiku biju baigi pārliecināts par Samsung LCD monitoru labumu un kvalitāti, bet pēdējā laikā baigi bieži lasu par dead pixels utt... nākamnedēļ man jāpasūta beidzot monitors bet nu ņemt vai neņemt samsung? konkrēti 940NS

 

 

Man nu jau apmēram pāris gadu ir Samsung 913N un NoProblem!

Link to comment
Share on other sites

pasties ar site.lv kur ir lētākā cena, un ņem ciet samsung 225bw - nenožēlosi:) - tas 22 collu izmērs ir tieši laikā, 2 web lapas blakus var skatīties, filmām vispār varen labi, ja laiž caur digitālo vadu, tad krāsas arī normālas. un galnais - kādu laiku neliksies ka monitors varēja būt lielāks :)

 

Nope.. man 19'' ir tieši laikā un lielāku moni nekādīgi neuzbāzīšu uz galda (reāli pamaz vietas)

Link to comment
Share on other sites

John Wayne

Samsung tagad vispār dod garantiju jaunajiem modeļiem, ka nebūs neviena beigtā. Agrāk bija 3 (laikam arī uz vecākiem modeļiem).

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...