Jump to content

Vai datorsaloni drikst neparbaudit salikto kompi?


Guest Astroxs
 Share

Recommended Posts

Windows NT server evolution copy  

 

evolution :

evolûcija

attîstîba

 

Kaads sakars Windows NT server evolution copy  ar izmeiginaashanu?

 

Nenu ok. NT laikos es biju prasts tirznieciibas manageris un viss ko es biju paveicis tad uz savas darba kastes uzlicis NT workstation.. ibo w2000 drausi kratijaas.

Darbam NT man labaak patika.

 

Neneu jejbog kautkaa neticaas.

Esmu straadaajis 6(!!) firmas kaa tirznieciibas managers :)

un tagad shanceeju servisaa.

Pamatdarbs ar datoriem man jau ir laikam gadus 9vinjus.

Un pirmoreiz dzirdu pa MS windows izmeignaashnas versijaam...

jejbog riitaa uzzvaniishu uz tvg un bsa.

Da tur galiigi nav ko briiniities. :)

Taadus CD izmanto Microsoft sertificeetajos kursos. Kaut kad sen atpakalj, kad mani suutiija uz NT server kursiem, arii taadus ripuljus dabuuju (gan servera gan darbastacijas instal cd). Tur veel taada smuka bieza graamata naak liidzi - kaudze ar interesantaam lietaam, ko palasiities.:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Mr..JMT

    3

  • MartinS

    3

  • BenderLV

    10

Top Posters In This Topic

Vai tad Elkor kompjiem arii nav plombeeti keisi? Man liekas, ka ir un vinjiem tas neskaitas nelegaali? Man vienam draugam arii kompim keiss noplombeets - tiesa pirkts vinsh nav ne Elkoraa, ne tajaa Matiisa ielas 44 kantorii. Tad jau vinsh var sieties klaat tai datorfirmai, lai novaac plombi vai arii buus probleemas?

Link to comment
Share on other sites

ook.. tiktaal skaidrs.. :)

Tachu jautaajums tagad ir vai shaadas windows versijas driiks instaleet veikalaa uz datoriem kuri staav uz paardoshanu.. :)

Link to comment
Share on other sites

atcerējos! man pašama mētājās win 2003 server evalutation copy disks. lietot varu veselu(!) gadu, bet man tādu atsūtīja tikai tāpēc ka esu reģistrējis win2k server.

Link to comment
Share on other sites

ka tik nav no ELKORA?! :))))

 

un kā jau daudzi minēja - PATĒRĒTĀJU TIESĪBU AIZSARDZĪBAS BIROJS tev 95% palīdzēs - kaut vai tikai tā pieminēšana :D

 

 

un vēl:

Ja šie atsakās remontēt tad PIEPRASI OFICIĀLU SLĒDZIENU par datora tehnisko stāvokli un pasaki' date=' ka iesi (un arī ej, ja no viņiem ir 0 reakcijas) uz PTAB.[/quote']

 

uzzinaju, ka pirkts kaut kada mistiska(apsaubama) bodee

 

"APL" SIA "Šilikon Sistēmas INTL" veikals

Matīsa 44 - 17, Rīga, LV-1009

 

 

Majaslapu samie neatradu...

 

Kantoris starp citu ir zinaams,leetas cenas,ja tu to nezinaaji...

Maajas lapa arii existee...

 

http://home.delfi.lv/shilik/

Link to comment
Share on other sites

Manam draugam probza' date=' shamais nezin ko darit:

 

1. Vins nopirka kompi, bet winam windowsu neuzlika, teica ,ka nedrikst.

Labi, bet ka lai zin ka kompis sance?

Vins atbrauc majas uz windu nevar uzlikt, met kompis ara biosaa, ka chek you sistem lalala kipa kaut kas ar kaut ko neiet kopaa, konfliktee.

* Vinam kaut kada mistiska rock firmas matesplete :D[/quote']

 

hmm. pirmais kas naak praataa (muljiigi, protams) - cietais pirms tam tika noformatets ? jo kaa zinaams uz jauna haarda neuzlixi neko.

Link to comment
Share on other sites

Manam draugam probza' date=' shamais nezin ko darit:

 

1. Vins nopirka kompi, bet winam windowsu neuzlika, teica ,ka nedrikst.

Labi, bet ka lai zin ka kompis sance?

Vins atbrauc majas uz windu nevar uzlikt, met kompis ara biosaa, ka chek you sistem lalala kipa kaut kas ar kaut ko neiet kopaa, konfliktee.

* Vinam kaut kada mistiska rock firmas matesplete :D[/quote']

 

hmm. pirmais kas naak praataa (muljiigi, protams) - cietais pirms tam tika noformatets ? jo kaa zinaams uz jauna haarda neuzlixi neko.

 

nu bet liekot win taču viņš pats noformatē tikai jāparāda kur

Link to comment
Share on other sites

Un pirmoreiz dzirdu pa MS windows izmeignaashnas versijaam...

 

ir toch taadas versijas - darbojas 14 dienas... :)

 

Aga ir taada. Man arii ir, tikai vismaz taa kura man ir ir 120 dienu versija izmeeginaashanai. Tipa nosaakuma kad uzinstalee taa darboja 14 D, peectam tu to piregistree un iguusti iespeeju lietot 120 D. Kad paiet 120 dienas tad misters MS tev usprasa nu ko patika PEERC! :p

Link to comment
Share on other sites

Slikta reklaama izplataas aatraak nekaa laba. Es no shitaa jau izdariiju secinaajumu par attieciigo firmu.

Link to comment
Share on other sites

Tieši tā!!!! Veikals drīkst likt Windows (whatever kādu) Demo versiju!!!! Par to neviena instance nevar izdrāzt datorbodi!!! Jo ir uzlikta DEMO versija. Elkor visus savus PC tirgo ar uzinstalētiem winXp demo. Lai nelej ūdeni!!! Lai tie tirgoņi liek Winīša Demo disku un instalē augšā' date=' vai aiznes pats un iemet viņiem sejā!![/quote']

 

 

Ko noziime DEMO WINDOWS????

Chota es nepako taadu nekad neesmu dzirdeejis...

tipa taapat kad instalee licenzeeto kad nav aktiveets tipa var lietot 30 dienas

 

šeit ir jāsaka, ka gadījumā ja tu izmanto win xp šo 30 dienu laikā nenopērkot licenci - tu to dari nelegāli, jo pašā sākumā piekrīti licence agreement. tā 30 dienu aktivācija ir vairāk vērstā lietotāja ērtībai, nevis DEMO nolūkā!

Tā nu gan nebūs, trial to arī nozīmē, ka to 14 vai 30 dienu laikā tu vari lietot attiecīgo programmatūru legāli, izmēģināšanas nolūkos. Neviens tevi nevar piespiest pēc trial lietošanas pirkt attiecīgo programmatūru, tā kā licence agreement nevar būt nekas rakstīts, ka pēc 30 dienām tev obligāti tas WinXP ir jāaktivē, arī tad, ja tu vairāk viņu nevēlies lietot. Nelegāli būtu viņu lietot bez licences pēc tām 30 dienām, bet «nesazāļots» WinXP to nemaz neļaus.

Link to comment
Share on other sites

Manam draugam probza' date=' shamais nezin ko darit:

 

1. Labi, bet ka lai zin ka kompis sance?

* Vinam kaut kada mistiska rock firmas matesplete :D

 

2. Es domaju ka vinus vajadzetu piespiest uzlikt Linux

Vai datorsalonos obligati ir jaliek Linux (ja klients velas) jeb datorsaloniem ir jaliekl TIKAI windows?

 

Tb ko lai dara? Kompim ir uzliktas prieksa plombes (bet likt tac nedrikst)

 

Ko lai ar taam vieglas uzvedības sievietem izdara? Ka lai piespiez vinus sataisit?

Wini ir idioti ble. Mos aizvest viniem Licenzeto windu ( mes licenzeto ari meginajam likt) un teik lai uzliek? Jeb teikt lai vini liek LINUX, jo to tacu vini drikt likt...

Help[/quote']

Pieprasi lai uzliek vismaz MSDOS, Linuxu piespiest likt nevar un nedomāju ka būtu saprātīgi likt Linuxu, ja pēc tam nav reāli domāt ar viņu strādāt. Nu ja ir, tad protams caur vienošanos kādu Linux versiju likt utt, to var izdarīt. Cita lieta, ka viņi paši varbūt nemaz to Linuxi neprot uzlikt. :)

Nu vispār vai kompis šancē var paskatīties caur Bios, vai spriegumi ir Ok, vai t° ir Ok, vai HDD detektējas Ok.

Kas attiecas uz Windas likšanu, tad tas man cik zināms skaitās papildpakalpojums par ko ir jāmaksā atsevišķi. Bet nu ja jums pašiem tas neizdevās diez vai viņiem tas izdosies.

Astroxs, tu varētu precīzāk aprakstīt ko tas dators dod ārā kad viņu palaiž.

Link to comment
Share on other sites

Tieši tā!!!! Veikals drīkst likt Windows (whatever kādu) Demo versiju!!!! Par to neviena instance nevar izdrāzt datorbodi!!! Jo ir uzlikta DEMO versija. Elkor visus savus PC tirgo ar uzinstalētiem winXp demo. Lai nelej ūdeni!!! Lai tie tirgoņi liek Winīša Demo disku un instalē augšā' date=' vai aiznes pats un iemet viņiem sejā!![/quote']

 

 

Ko noziime DEMO WINDOWS????

Chota es nepako taadu nekad neesmu dzirdeejis...

tipa taapat kad instalee licenzeeto kad nav aktiveets tipa var lietot 30 dienas

 

šeit ir jāsaka, ka gadījumā ja tu izmanto win xp šo 30 dienu laikā nenopērkot licenci - tu to dari nelegāli, jo pašā sākumā piekrīti licence agreement. tā 30 dienu aktivācija ir vairāk vērstā lietotāja ērtībai, nevis DEMO nolūkā!

Tā nu gan nebūs, trial to arī nozīmē, ka to 14 vai 30 dienu laikā tu vari lietot attiecīgo programmatūru legāli, izmēģināšanas nolūkos. Neviens tevi nevar piespiest pēc trial lietošanas pirkt attiecīgo programmatūru, tā kā licence agreement nevar būt nekas rakstīts, ka pēc 30 dienām tev obligāti tas WinXP ir jāaktivē, arī tad, ja tu vairāk viņu nevēlies lietot. Nelegāli būtu viņu lietot bez licences pēc tām 30 dienām, bet «nesazāļots» WinXP to nemaz neļaus.

 

tad rodās jautājums: " Kāpēc lodziņš ar lūgumu aktivizēt Win XP uzlec uzreiz pēc tā kā win ir uzinstalēts un ir detektēa tīkla karte?" Tās 30 dienas ir domātas gadījumam, ja tev ir pēķšņi nācies pārlikt/uzlikt win, bet dotajā bridī nav iespēja aktivizēt to! Izmēģinajumie un trialiem ir domātas evaluation copy (uz kuras treknā drukā tā arī ir rakstīts!), ko mēs visi te draudzīgi arī nospriedām! Licence agreementā, kuram visi piekrītam pirms instalēšanas parastā win nav teikts ne viens pats vārdiņš ka ši ir izmēģinājuma versija!

Link to comment
Share on other sites

te vēl iešāvās prātā arī tas ka serial number ir norādīts tikai uz licences vai uz uzlīmītes(kas ir alternatīvs licences apliecinājums). uzinstalēt MS produktu bez ši nr. nu nekādi nevar. tikai evaluation copy, jo tā nemaz neprasa šo serial

Link to comment
Share on other sites

Guest she`ka

man gan leikās, ka pārdevējam nav jāpārbauda, ja viņš ir pārliecināts, ka viss ir OK. Ja izrādās, ka kaut kas nav kārtībā, tad nav problēmu griezties pie pārdevēja ar prasību nodrošināt preces atbilstību līguma noteikumiem, jeb vienkāršāk - teikt, lai salabo!

 

Ja runa iet par OS instalēšanu, varētu salīdzinājumam minēt šādu piemēru:

Radio aparāta pārdevējam nav pienākums iestatīt aparātā raidstacijas

Link to comment
Share on other sites

Guest Astroxs
Manam draugam probza' date=' shamais nezin ko darit:

 

1. Vins nopirka kompi, bet winam windowsu neuzlika, teica ,ka nedrikst.

Labi, bet ka lai zin ka kompis sance?

Vins atbrauc majas uz windu nevar uzlikt, met kompis ara biosaa, ka chek you sistem lalala kipa kaut kas ar kaut ko neiet kopaa, konfliktee.

* Vinam kaut kada mistiska rock firmas matesplete :D[/quote']

 

hmm. pirmais kas naak praataa (muljiigi, protams) - cietais pirms tam tika noformatets ? jo kaa zinaams uz jauna haarda neuzlixi neko.

 

nu bet liekot win taču viņš pats noformatē tikai jāparāda kur

 

taisniba, piedava formatet kaaa ari piedava uztaisit jaunu particiju.

Sovakar uzzinasu vairak, kas ar to kantori ir. Paslaik tas dators stav servisaa uz garantijas remontu :)

Samie laikam piekrita likt windowsu( laikam nelegalu)

A prikols.... man vini riebjas un es pazvau BSA un saku, ka sie man nelegali uzlika, bet es neesmu vainigs es neko nezinaju..la la la..sveetais karoca.

Vai sanaktu samos ai olaaam pakart????

Link to comment
Share on other sites

Guest she`ka
Manam draugam probza' date=' shamais nezin ko darit:

 

1. Vins nopirka kompi, bet winam windowsu neuzlika, teica ,ka nedrikst.

Labi, bet ka lai zin ka kompis sance?

Vins atbrauc majas uz windu nevar uzlikt, met kompis ara biosaa, ka chek you sistem lalala kipa kaut kas ar kaut ko neiet kopaa, konfliktee.

* Vinam kaut kada mistiska rock firmas matesplete :D[/quote']

 

hmm. pirmais kas naak praataa (muljiigi, protams) - cietais pirms tam tika noformatets ? jo kaa zinaams uz jauna haarda neuzlixi neko.

 

nu bet liekot win taču viņš pats noformatē tikai jāparāda kur

 

taisniba, piedava formatet kaaa ari piedava uztaisit jaunu particiju.

Sovakar uzzinasu vairak, kas ar to kantori ir. Paslaik tas dators stav servisaa uz garantijas remontu :)

Samie laikam piekrita likt windowsu( laikam nelegalu)

A prikols.... man vini riebjas un es pazvau BSA un saku, ka sie man nelegali uzlika, bet es neesmu vainigs es neko nezinaju..la la la..sveetais karoca.

Vai sanaktu samos ai olaaam pakart????

 

uj, un kā vēl! ;) tikai tevi tas datorsalons sameklētu un izdarītu to pašu :)

Link to comment
Share on other sites

Guest she`ka

uj' date=' un kā vēl! ;) tikai tevi tas datorsalons sameklētu un izdarītu to pašu :)[/quote']

 

P.S. un, ja tev vēl radīsies kādas problēmas ar dzelžiem... diez vai tev sanāks ar viņiem normāls kontakts

Link to comment
Share on other sites

Tai aizblombeeshanai jau ir tiiri savtiigs pamats. Nu ne jau iemesls ir, lai lietotaajs neiebaaztu gjiimi compim kjeskaas un kaut ko nesachakareetu. Iemesls ir, lai vinjsh buutu spiests arii upgreidot compi tajaa pashaa kantorii, kuraa tas tika aizblombeets.

Link to comment
Share on other sites

Guest Astroxs
Tai aizblombeeshanai jau ir tiiri savtiigs pamats. Nu ne jau iemesls ir' date=' lai lietotaajs neiebaaztu gjiimi compim kjeskaas un kaut ko nesachakareetu. Iemesls ir, lai vinjsh buutu spiests arii upgreidot compi tajaa pashaa kantorii, kuraa tas tika aizblombeets.[/quote']

 

TAA, NU KOMPIS ir atpakal no garantijas rem.

Izradijas ka rams gluciija:) Vini esot 2x uzlikusi windu un beigas nonesusi to nost... cerams, ka tagad tas vis stradas normali...

 

Mans spriedums: Tatad vini nemaz nebija uzlikusi win un notestejusi vai kompis vispar darbojas..un nekada testesana (HDD;RAM..) nebija taisita pirms kompa pardosanas....kompim tie maitas bija/ir uzlikusi plombes :((

Ta zb, ejot datorsalonaa un perkot datoru bezmazvaj ir japrasa vai dators tikts testets un galvenais "Vai datoram prieksa bus plombe"

Ja man pateiktu, ka bus plombe tad see yyaaaa. Man datou piemeram ir nepieciesams biezi taisit vala. (HDD,tiklakarsu spraudelesana u.t.t)

 

Vispar kapec netiek kontroleta taa NELEGALAA plombju liksana?

Link to comment
Share on other sites

Es varu atklaat taadu mazu nosleepuminju....

Kantori saliek kastes un ja viens nav liidzi pirkts softs...

izredzes ka kaads vinju buus testeejis.. :O)

Nu apmeram tikpatlielas kaa piedziivot zemestriici riigas centraa :)

1x 100mts gados :O)

Un es arii saprotu servisotaajus.. skruuve eun instalee skruuve eun instalee..pzdec..

Link to comment
Share on other sites

Es varu atklaat taadu mazu nosleepuminju....

Kantori saliek kastes un ja viens nav liidzi pirkts softs...

izredzes ka kaads vinju buus testeejis.. :O)

Nu apmeram tikpatlielas kaa piedziivot zemestriici riigas centraa :)

1x 100mts gados :O)

Un es arii saprotu servisotaajus.. skruuve eun instalee skruuve eun instalee..pzdec..

 

Nu pie mums taa nenotiek. Ja skruuveetaajs atlautos nenotesteet pc dabuutu smagi pa ausiim. A lai notesteetu nemaz nevajag kautkaadus tur WINU'z

Link to comment
Share on other sites

Guest Astroxs
Es varu atklaat taadu mazu nosleepuminju....

Kantori saliek kastes un ja viens nav liidzi pirkts softs...

izredzes ka kaads vinju buus testeejis.. :O)

Nu apmeram tikpatlielas kaa piedziivot zemestriici riigas centraa :)

1x 100mts gados :O)

Un es arii saprotu servisotaajus.. skruuve eun instalee skruuve eun instalee..pzdec..

 

Nu pie mums taa nenotiek. Ja skruuveetaajs atlautos nenotesteet pc dabuutu smagi pa ausiim. A lai notesteetu nemaz nevajag kautkaadus tur WINU'z

 

P.s zemestrices latvija notiek un re, ka kompi tomer tiek testeti.

Tad varbut neparbaudit vai visi vadi ir piesprausti pie HDD, cd-room..

Teoreetiski kurai iestadee butu janovers nelikumiga plobju liksana?

Link to comment
Share on other sites

Es varu atklaat taadu mazu nosleepuminju....

Kantori saliek kastes un ja viens nav liidzi pirkts softs...

izredzes ka kaads vinju buus testeejis.. :O)

Nu apmeram tikpatlielas kaa piedziivot zemestriici riigas centraa :)

1x 100mts gados :O)

Un es arii saprotu servisotaajus.. skruuve eun instalee skruuve eun instalee..pzdec..

 

Nu pie mums taa nenotiek. Ja skruuveetaajs atlautos nenotesteet pc dabuutu smagi pa ausiim. A lai notesteetu nemaz nevajag kautkaadus tur WINU'z

 

P.s zemestrices latvija notiek un re' date=' ka kompi tomer tiek testeti.

Tad varbut neparbaudit vai visi vadi ir piesprausti pie HDD, cd-room..

Teoreetiski kurai iestadee butu janovers nelikumiga plobju liksana?[/quote']

A kas tur nelegaals tajaas plombees? Tu kad nopeerc jaunu TV vai jebkuru iekaartu tu vinjas katru dienu jauc araa? Manaa uztveree ir loti normaali ka uzliek plombes lai visaadi mastjeri flamastjeri ar savaam liikajaam rocinaam negraabstaas pa datora iekshaam. Un kad kaut ko nosvilina naak un staasta: "vinsh pats es neee..."

Link to comment
Share on other sites

es nezinu vai kaadam kas njeedz kas ir procis utt. ienaaktu praataa kompi jaukt araa ...

Link to comment
Share on other sites

Win xp demo = win xp home edition. Jebkur6 home edition sevii ietver 30 dienu trial versiju, kuru peec tam ir jaaaktivizee, lai lietotu taalaak. :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Win xp demo = win xp home edition. Jebkur6 home edition sevii ietver 30 dienu trial versiju' date=' kuru peec tam ir jaaaktivizee, lai lietotu taalaak. :twisted:[/quote']

 

nu un kur tu ņemsi serial, lai uzinstalētu to DEMO?

Link to comment
Share on other sites

Guest Astroxs
Win xp demo = win xp home edition. Jebkur6 home edition sevii ietver 30 dienu trial versiju' date=' kuru peec tam ir jaaaktivizee, lai lietotu taalaak. :twisted:[/quote']

 

GRIBI TEIKT, KA HOME EDITION IR TIKAI TRIAL?

Es noperku orginalo home edition ar licenzi, bet tur ieksa trial...+velak varu atjaunot vinu uz pillo...

 

Man liekas, ka tu kaut ko jauc :)

Link to comment
Share on other sites

džeks nebūs izlasījis visu topiku!

 

A par ko bij šis topiks. :D

 

Par home edition.... licenzi ir jāaktivizē 30 dienu laikā, citādi no tās nav nekādas jēgas. :)

Link to comment
Share on other sites

džeks nebūs izlasījis visu topiku!

 

A par ko bij šis topiks. :D

 

Par home edition.... licenzi ir jāaktivizē 30 dienu laikā' date=' citādi no tās nav nekādas jēgas. :)[/quote']

 

tā aktivizēšana ir domāta lirtotāja ērtībai, nevis DEMO nolūkā! serial nr., kurš ir jāievada instalējot Win atrodas uz licences vai uzlīmes! Kā tu taisies ieinstalēt Win bez šī nr.?

 

Ko es te skaidroju to pašu vairākas reizes? ja cilvēks lasa starp rindām, tad tā nav mana problēma!

Link to comment
Share on other sites

Ja man pateiktu' date=' ka bus plombe tad see yyaaaa. Man datou piemeram ir nepieciesams biezi taisit vala. (HDD,tiklakarsu spraudelesana u.t.t)

 

Vispar kapec netiek kontroleta taa [b'] NELEGALAA [/b] plombju liksana?

Tāpēc jau plombē lai gudrīši nerausta HDD. Tie (HDD) nav domāti lai tos izmantotu datu nēsāšanai apkārt pa pasauli un arī nemīl visādus satricinājumus, saldēšanu un atkausēšanu ziemā. Un tad bļaus lai maina pa garantiju..... A vot figuški jums! Un arī pulksteņotājus biki piebremzē... nevar vairs BIOSā likt krutos režīmus, ko darīs ja kompis vairs nestartēsies? BIOSa džamperim arī klāt netiek!

Link to comment
Share on other sites

Guest Astroxs
Ja man pateiktu' date=' ka bus plombe tad see yyaaaa. Man datou piemeram ir nepieciesams biezi taisit vala. (HDD,tiklakarsu spraudelesana u.t.t)

 

Vispar kapec netiek kontroleta taa [b'] NELEGALAA [/b] plombju liksana?

Tāpēc jau plombē lai gudrīši nerausta HDD. Tie (HDD) nav domāti lai tos izmantotu datu nēsāšanai apkārt pa pasauli un arī nemīl visādus satricinājumus, saldēšanu un atkausēšanu ziemā. Un tad bļaus lai maina pa garantiju..... A vot figuški jums! Un arī pulksteņotājus biki piebremzē... nevar vairs BIOSā likt krutos režīmus, ko darīs ja kompis vairs nestartēsies? BIOSa džamperim arī klāt netiek!

 

Vajag klokot "profesionāli", tad nebus problemas un nevajadzes kompi dauziit...

Link to comment
Share on other sites

Guest lameris

Mani fascinee vispaar shaads fakts. Kaa firma liidz shim ir izdziivojusi! Kaut kaads marazms. Bet te nedriikst seedeet rokas kleepii salikusham. Ja es nezinaatu ko dariit tad zvaniit uz 118 un prasiitu padomu. Otrs ja tur nekaa zvaniitu uz to nr. kursh izkaneeja augstaak, pateereetaaju aizsardziibas biroju. Kaut kaa jaapluuces nezaales no muusu valsts aaraa!

Link to comment
Share on other sites

Guest lameris

Ja runaajam par plombeem tad izstaastiishu vienu savu gadiijumu! Kaadu reizi vedu pa garantiju savu datoru uz Capital lai remontee! Laikam video bija nojaajies. Dakjis aizblombeets netiku klaat taapeec iisti nezinu kas shim kaiteeja. Peec nedeeljas dakjis kaartiibaa, bet kad nesu to prom nemaz neskatiijos ka plombe no jauna nebija uzlikta. Naakamajaa dienaa naacu prasiit lai dod jaunu plombi, juus esat aizmirsushi uzliimeet. Un shie iedeva ar. Bet protams es maajaas vinju vareeju liimeet vareeju neliimeet. Bet uzliimeeju tad kad atkal biju kaut ko sajaajis!

Link to comment
Share on other sites

Es varu atklaat taadu mazu nosleepuminju....

Kantori saliek kastes un ja viens nav liidzi pirkts softs...

izredzes ka kaads vinju buus testeejis.. :O)

Nu apmeram tikpatlielas kaa piedziivot zemestriici riigas centraa :)

1x 100mts gados :O)

Un es arii saprotu servisotaajus.. skruuve eun instalee skruuve eun instalee..pzdec..

 

Nu pie mums taa nenotiek. Ja skruuveetaajs atlautos nenotesteet pc dabuutu smagi pa ausiim. A lai notesteetu nemaz nevajag kautkaadus tur WINU'z

 

 

OOooojaaa Dators tiek iesleegts... bilde ir... uuuujeee kuul :O)

Nu kaa tu tur kautko notesteesi?

Visi tie buutablie diski ir principaa fuflo. Neko tu tur reaali nenotesteesi.

Tev tie testu softi nepateiks ka XP kasarsies delj taa ka kautkaada PCI karte ir netanii slotaa.

Reaali lielaakaa dalja maksimums uzliek pliku DOS un cauri.

Paarbaudiitc :)

 

Ir cilvinji kuri klonee...

Nu tas arii marazms..

Jeega tad no taa vispar nekaada nav.

Tieshi instaleejot XP var paarbaudiit to dzelzi.. nejau uzkoloneejot XP un ooojaa buutojas :O)

Link to comment
Share on other sites

Ja runaajam par plombeem tad izstaastiishu vienu savu gadiijumu! Kaadu reizi vedu pa garantiju savu datoru uz Capital lai remontee! Laikam video bija nojaajies. Dakjis aizblombeets netiku klaat taapeec iisti nezinu kas shim kaiteeja. Peec nedeeljas dakjis kaartiibaa, bet kad nesu to prom nemaz neskatiijos ka plombe no jauna nebija uzlikta. Naakamajaa dienaa naacu prasiit lai dod jaunu plombi, juus esat aizmirsushi uzliimeet. Un shie iedeva ar. Bet protams es maajaas vinju vareeju liimeet vareeju neliimeet. Bet uzliimeeju tad kad atkal biju kaut ko sajaajis!

 

 

mmm Capitals ir saacis liimeet ciet keisus????

 

hehehe

mjaa

Principaa... labaak ir pirkt kasti pa detaljaam.. protams ir neliels risks ka buus jeblja.. tachu

ir arii plusi :)

garantija ir taada kaadu dod razhotaajs.. nevis capital izdomaaja ka datoram ir 1Gada garantija.. un vinjiem ir piekaajas ka razhotaajs dod ramam vai hdd 3gadus...

Perkot pa daljaam mums nav nekaadas plombes..

Ir tikai viens risks :)

Piemeeram kautkas bik nopisas.. nu lai tas buutu baroklis.

Un liidz vinsh parauj maati , disku, proci.

Ja tu nopirki komplektu... un ja negadijums notika vienkaarshi baroklja vainas deelj tev visu maina.

Ja tu pac esi meisterojis kopaa visu... tev var neko nemainiit.

Tip dura salika nepareizi daljas. Kautko nesareikjinaaja.. galjimam baroklim pa daudz sakarinaja.. bla bla blaa.. (makaroni tiek karinaati :)

 

P.S Raimiza a tavpraat ir godiigi ka kad tu perc mashiinu tev neienaak praataa apjautaaties vai tu driiksteesi uzpildiities kur veelies.. un veelaak izraadas ka pildiities tu vari konkreetas upildes stacijas kur benziins ir daargaaks kaa citus.. un skaidrojums ir ka lai klients nenopish savui mashiinu ar suudaio konkurentu benziinu :O)

Taapati logjika.

Razhotaajs dod detaljaam garantiju... A paardeveejs uzstaada man papildus ierobezhojumus un neljauj man izmantot razhotaaja garanteetaas tiersiibas. Paardeveejs ir suuda shmurgulis.. vinjsh.. panjeema un paardeva panjeema un paardeva.. a nee dazhi iedomaajas ka vinji var uzstaadiit noteikumus...

Piekam.. pirms pirkuma veikshanas vinji NEKAD NEBRIIDINA klientu par shaadiem ierobezhojumiem. Labaakajaa gadijumaa kad jau ir izsisc cheks.

Taas pasacinjas pa to ka plombes ir taadeelj lai lietotaajus attureetu no datora lauzshanas.. taas pasacinjas ir idiotiem.

Uz plombeem uzkjeraas iesaaceeji kuri pat nezin ka vinju datoram ir plombe un shaadi ierobezhojumi.

Cilveeki noperk aizplombeetu meeslu. Parasti vinsh ir nopirkts pa nesameeriigu cenu. Iekshaa sabaasts pac pac leetaakais.

Tie sunji pat uz peli un klavieri taupa.

Neviens daudzmaz zinosh IT nozaree cilveeks nepirks aizplombeetu datoru.

Ja lietotaajs nojaaj to dzelzi pats to servisaa var uzreiz taapatas noteikt.

Tas plombes ir tikai un vieniigi lai glupos buratiino spiestu pirkt krapu taniipashaa kraapnieku kantorii.

 

napaga firminja nespeej atkauties no lietotaajiem idiotiem kuri sajaaj dzelzhus un prasa lai maina pec garantijas :)

Njirga naak.

Salti meli.

TIKAI un vieniigi lai piespiestu klientu pirkt visus upgreidus turpat.

leets panjeemiens. Cik esmu saksaaries ar upuriem.. nedomaaju ka vinji veel kaadreiz iegaadaasies datoru vai kaadam ieteiks .. lai perk tanii bodee kur shaadi dara.

Link to comment
Share on other sites

Es varu atklaat taadu mazu nosleepuminju....

Kantori saliek kastes un ja viens nav liidzi pirkts softs...

izredzes ka kaads vinju buus testeejis.. :O)

Nu apmeram tikpatlielas kaa piedziivot zemestriici riigas centraa :)

1x 100mts gados :O)

Un es arii saprotu servisotaajus.. skruuve eun instalee skruuve eun instalee..pzdec..

 

Nu pie mums taa nenotiek. Ja skruuveetaajs atlautos nenotesteet pc dabuutu smagi pa ausiim. A lai notesteetu nemaz nevajag kautkaadus tur WINU'z

 

 

OOooojaaa Dators tiek iesleegts... bilde ir... uuuujeee kuul :O)

Nu kaa tu tur kautko notesteesi?

Visi tie buutablie diski ir principaa fuflo. Neko tu tur reaali nenotesteesi.

Tev tie testu softi nepateiks ka XP kasarsies delj taa ka kautkaada PCI karte ir netanii slotaa.

Reaali lielaakaa dalja maksimums uzliek pliku DOS un cauri.

Paarbaudiitc :)

 

Ir cilvinji kuri klonee...

Nu tas arii marazms..

Jeega tad no taa vispar nekaada nav.

Tieshi instaleejot XP var paarbaudiit to dzelzi.. nejau uzkoloneejot XP un ooojaa buutojas :O)

Nu jaa... kaa supa dupa profs teiks :D. Kaut gan moz uz kaadiem 50% pikriitu... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...