Jump to content

Vai datorsaloni drikst neparbaudit salikto kompi?


Guest Astroxs
 Share

Recommended Posts

Manam draugam probza, shamais nezin ko darit:

 

1. Vins nopirka kompi, bet winam windowsu neuzlika, teica ,ka nedrikst.

Labi, bet ka lai zin ka kompis sance?

Vins atbrauc majas uz windu nevar uzlikt, met kompis ara biosaa, ka chek you sistem lalala kipa kaut kas ar kaut ko neiet kopaa, konfliktee.

* Vinam kaut kada mistiska rock firmas matesplete :D

 

2. vins aizved uz salonu a shim saka ne mes windu nevaram likt lidz ar to nevar parbaudit kas kompim noticies.

 

Es domaju ka vinus vajadzetu piespiest uzlikt Linux

Vai datorsalonos obligati ir jaliek Linux (ja klients velas) jeb datorsaloniem ir jaliekl TIKAI windows?

 

* Ir meginati uzlikt 4 Xp windows/ 1 2000 windows un 1 Linux

 

Wisu l;aiku gluci kompis (isti neatcveros ko tur teica)

~ check you pc configuration kaut ka taa...

 

Tb ko lai dara? Kompim ir uzliktas prieksa plombes (bet likt tac nedrikst)

 

Ko lai ar taam vieglas uzvedības sievietem izdara? Ka lai piespiez vinus sataisit?

Wini ir idioti ble. Mos aizvest viniem Licenzeto windu ( mes licenzeto ari meginajam likt) un teik lai uzliek? Jeb teikt lai vini liek LINUX, jo to tacu vini drikt likt...

 

 

Help

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Mr..JMT

    3

  • MartinS

    3

  • BenderLV

    10

Top Posters In This Topic

Guest Astroxs
Pastāsti, kas tas tāds par brīnumainu datorsalonu.

 

nezinu draugam neprasiju

 

Kam lai sudzas?

Link to comment
Share on other sites

Guest _Rikardos_

Man bračka pirka kompi un veikalam pašam ir windows Xp Demo disks, un viņi ieinstalē visiem pircējiem, lai redz ka kompis strādā. Demo beidzas pēc 14 dienās un tad jau tu vari pats instalēt kādu OS gribi. Tas tava drauga veikals ir kretīns!

Link to comment
Share on other sites

Pastāsti, kas tas tāds par brīnumainu datorsalonu.

 

nezinu draugam neprasiju

 

Kam lai sudzas?

 

1. dereetu zinaat to salonu ( laba reklaama )

2. pateereetaaju tiesiibu aizsardziibas birojs ir laba lieta ( pie vajadziibas to bodiiti liidz ar zemi nonesiis )

Link to comment
Share on other sites

jaa.. gribeetos zinaat no kurienes lai izvairaas:)

 

bet vispaar tas ka vinji nevar likt windu, linuxu vai sazin ko veel nav tava probleema, kautkas neiet - lai vinji arii pashi paarbauda ar kaadien liidzekljiem vien grib un dabuun tev to kompi veselu..

Link to comment
Share on other sites

Ja kompis gļučī un ir garantija, tad tev ir tiesības uz garantiju.

 

Bet tomēr sākumā paņem www.memtest86.com atmiņas testu izlaid, pēc tam vari vēl paņemt hdd diska testu izlaist (dosisko)un redzēt vai šīm komponentēm kaut kas kaiš.

Link to comment
Share on other sites

Guest Astroxs
Pameegjiniet kaadu live-cd OS, a to netiec gudrs - kompis neiet vai juus Win uzinstaleet nemaakat ;)

 

TICI MAN WINDU ES MAKU UZINSTALET. windu meginaja likt wel 2 cilveki, kas no datoriem tomer so to sajedz.

 

Tad es nedrikstu ieprasit, la sie liek linux???

Link to comment
Share on other sites

Ar windows likšanu ir sekojoši .. ja tu atnes savu disku ar vienalga kadu programmatūru tad salons to var likt virsū (protams, ja attiecīgi vienojaties). Protams, ja dators neiet tad normāli būtu ka viņi uzliek savu windows licenceto un parāda, ka dators strādā un pēc tam notīra atkal disku, tam problēmas nevajadzētu sagādāt, tas ir normāls garantijas serviss (vienigais, ja tiešām, viss strādās, tad nāksies samaksāt par darbu) :)

Link to comment
Share on other sites

Guest jonis

Tieši tā!!!! Veikals drīkst likt Windows (whatever kādu) Demo versiju!!!! Par to neviena instance nevar izdrāzt datorbodi!!! Jo ir uzlikta DEMO versija. Elkor visus savus PC tirgo ar uzinstalētiem winXp demo. Lai nelej ūdeni!!! Lai tie tirgoņi liek Winīša Demo disku un instalē augšā, vai aiznes pats un iemet viņiem sejā!!

Link to comment
Share on other sites

Tad es nedrikstu ieprasit, la sie liek linux???

 

Ja kadai no datora komplektējošām daļām tās ražotājs nav pielicis norādi (mājas lapā, informācijas bukletā), ka tā strādā arī ar Linux tad īsti korekti nebūtu prasīt instalēt Linux, jo teorētiski pastāvētu iespēja, ka tās nesadarbojas ..

Link to comment
Share on other sites

ej veelreiz uz to bodi

saki lai labo

ja kautko saka par to ka nevar likt windu virsuu, iedod shito telefoniju - 7212688

saki lai pazvana

shie zvana, tur pacelj un saka "pateereetaaju tiesiibu aizsardziibas centrs, kaa paliidzeet?"

tajaa briidi vinjiem vajadzeetu saakt domat :D

Link to comment
Share on other sites

ka tik nav no ELKORA?! :))))

 

un kā jau daudzi minēja - PATĒRĒTĀJU TIESĪBU AIZSARDZĪBAS BIROJS tev 95% palīdzēs - kaut vai tikai tā pieminēšana :D

 

 

un vēl:

Ja šie atsakās remontēt tad PIEPRASI OFICIĀLU SLĒDZIENU par datora tehnisko stāvokli un pasaki, ka iesi (un arī ej, ja no viņiem ir 0 reakcijas) uz PTAB.

Link to comment
Share on other sites

Guest Astroxs
ka tik nav no ELKORA?! :))))

 

un kā jau daudzi minēja - PATĒRĒTĀJU TIESĪBU AIZSARDZĪBAS BIROJS tev 95% palīdzēs - kaut vai tikai tā pieminēšana :D

 

 

un vēl:

Ja šie atsakās remontēt tad PIEPRASI OFICIĀLU SLĒDZIENU par datora tehnisko stāvokli un pasaki, ka iesi (un arī ej, ja no viņiem ir 0 reakcijas) uz PTAB.

 

uzzinaju, ka pirkts kaut kada mistiska(apsaubama) bodee

 

"APL" SIA "Šilikon Sistēmas INTL" veikals

Matīsa 44 - 17, Rīga, LV-1009

 

 

Majaslapu samie neatradu...

 

vel infa ko atradu

http://www.lursoft.lv/appserver3?Form=URpC...EQATDRUELMVYRDK

Link to comment
Share on other sites

he he, zinu to kantori... pazīstams čoms tur līdz nesenam laikam strādāja. Bet tas nenozīmē ka es to kantori slavēju, nebūt ne. Vienkārši zinu ka tur bardaks (vismaz bija).

Link to comment
Share on other sites

ja tas ir tas pats ko domaaju tad kantoris ir +/- normaals, vismaz ar to latvieshu puisi vareeja normaali visu sarunaat.. !

 

1) ja vinjsh nopirka pliku PC bez licenzes tad es nezinu, bet OEM produktiem ir JABUUT preinstaleetiem jau veikalaa.

 

2) ja garantija ir, tad jaaiet uz to bodi un jaasaka ka PC nedarbojas. Un lai njem uz garantijas remontu un dod tev kaadu papiiru pretii ka vini ir panjeemushi uz to garantiju. (tiesa ja viss ies, atd vari dabuut maksaas kaut kaadu summu apr viltus ..)

 

3) ja ar garantiju tevi pasuuta vai arii atmet atpakalj uns aak ka viss kaartiibaa un tu esi LAme, atd paprasi lai uzraksta kaut kaadu lapu kas apstiprina ka tu biji aiznesis, bet vinji saka ka visss OK un dodies uz pateereetaaju aizsardziabas biroju. Un ja tas ko tu staasti ir paties un tas PC nav nojaats maajaas, bet taasd jau dabuuts, atd esi drosh ka vinji tev paliidzes.

 

rek ustarp citu ir iistie dati par to kantori

http://www.lursoft.lv/appserver3?Form=URpC...AEENUWWLQTAILPP

Link to comment
Share on other sites

Tieši tā!!!! Veikals drīkst likt Windows (whatever kādu) Demo versiju!!!! Par to neviena instance nevar izdrāzt datorbodi!!! Jo ir uzlikta DEMO versija. Elkor visus savus PC tirgo ar uzinstalētiem winXp demo. Lai nelej ūdeni!!! Lai tie tirgoņi liek  Winīša Demo disku un instalē augšā, vai aiznes pats un iemet viņiem sejā!!

 

 

Ko noziime DEMO WINDOWS????

Chota es nepako taadu nekad neesmu dzirdeejis...

Link to comment
Share on other sites

Guest Astroxs

 

shilik un APL ir divi dazhaadi kantori

Shiliko ir apsaluuti utu kantoris, vismaz redzot kaads offiss puzgruvushaa maajaa :)

kaut vini bankrotetu.

 

P.s draugs rita brauc uz Rigu ar to PC, zinosu, kas notiks talak :)

Link to comment
Share on other sites

nu normaalaa datorsalonaa shaada situaacija nav iespeejama - datoru gataviibu testee ne jau tikai ar OS uzlikshanu...pirms tam tiek testeeta gan atminja, gan arii citi dzelzhi...arii windu var uzlikt, lai paarliecinaatos, vai dzelzhi straadaa, bet pirms datora atdoshanas klientam, OS nones...btw, korpusa aizplombeeshana ir prettiesiska un to LV nav tiesiigs dariit neviens datorrazhotaajs/komplekteetaajs...ja tas tiek dariits, tad tiek paarkaapts pateereetaaju tiesiibu aizsardziibas likums un tev ir tiesiibas suudzeeties pateereetaaju tiesiibu aizsardziibas centraa...

Link to comment
Share on other sites

Tieši tā!!!! Veikals drīkst likt Windows (whatever kādu) Demo versiju!!!! Par to neviena instance nevar izdrāzt datorbodi!!! Jo ir uzlikta DEMO versija. Elkor visus savus PC tirgo ar uzinstalētiem winXp demo. Lai nelej ūdeni!!! Lai tie tirgoņi liek  Winīša Demo disku un instalē augšā, vai aiznes pats un iemet viņiem sejā!!

 

 

Ko noziime DEMO WINDOWS????

Chota es nepako taadu nekad neesmu dzirdeejis...

tipa taapat kad instalee licenzeeto kad nav aktiveets tipa var lietot 30 dienas

Link to comment
Share on other sites

cik zinu tad DEMO WinXP neeksistē!

Ir WinXP preinstalation kit. kura funkcialitāte beidzās ar winxp desktop'a parādīšānu!

Veikalā uz datoriem nav tiesības likt neko izņemot bezmaksas Linux versijas vai to pašu Preinst Kit (izņemot gadījumus kad win licence ir jau iekļauta PC komplekta cenā). OEM versija nozīmē ka win var tikt instalēts TIKAI uz jauna PC (upgrade vai citi varianti neder) un to var izmantot TIKAI ar to PC uz kura tas tiak instalēts pirmo reizi! (notebook īpašnieki raud - es arī - sabeidzās 2 notebook'i un OEM win līdz ar viņiem ir padir*ts, jo nedrīkstu likt to uz citu PC) tāpēc OEM licence ir stipri lētāka par parasto licenci.

Link to comment
Share on other sites

Tieši tā!!!! Veikals drīkst likt Windows (whatever kādu) Demo versiju!!!! Par to neviena instance nevar izdrāzt datorbodi!!! Jo ir uzlikta DEMO versija. Elkor visus savus PC tirgo ar uzinstalētiem winXp demo. Lai nelej ūdeni!!! Lai tie tirgoņi liek  Winīša Demo disku un instalē augšā, vai aiznes pats un iemet viņiem sejā!!

 

 

Ko noziime DEMO WINDOWS????

Chota es nepako taadu nekad neesmu dzirdeejis...

tipa taapat kad instalee licenzeeto kad nav aktiveets tipa var lietot 30 dienas

 

šeit ir jāsaka, ka gadījumā ja tu izmanto win xp šo 30 dienu laikā nenopērkot licenci - tu to dari nelegāli, jo pašā sākumā piekrīti licence agreement. tā 30 dienu aktivācija ir vairāk vērstā lietotāja ērtībai, nevis DEMO nolūkā!

Link to comment
Share on other sites

Guest Astroxs

Tad ir vai nav tads demo windows cd???

 

 

The only thing that is not provided with the training is the operating system. We have been given permission to give you copies of the Windows XP demo CD to install if you want, but it is a time-limited operating system. If your district has a license for a version of Windows, you may want to bring a copy of that OS with you to install.

 

sanak, ka tas demo= 30 dienu trial

Link to comment
Share on other sites

Tad ir vai nav tads demo windows cd???

 

 

The only thing that is not provided with the training is the operating system. We have been given permission to give you copies of the Windows XP demo CD to install if you want, but it is a time-limited operating system. If your district has a license for a version of Windows, you may want to bring a copy of that OS with you to install.

 

sanak, ka tas demo= 30 dienu trial

 

nav! un trial arī tas nav! esmu izlasījis to agreement. un elkoros esmu manījis ka uz PC parādās tas mākonītis "x days left for activation" - tas nav legāli!

Link to comment
Share on other sites

1. Ja vēlies uz tā kompja uzlikt win xp, paņem oriģinālo winXP disku un aizstiep kompi uz to kantori, lai pa;īdz uzlikt. Saki, ka neliekas.

2. Ja ir vēlme pārbaudīt, vai kompis darbojas, ieliekam kaut kādu suse 9.1 live cd un pārbaudām.

3. Maza šance, ka dzelžu konflikts ir tik liels. Var paraustīt vadiņus, paspraudīt kartītēs, iepētīt BIOSa settingus.

 

Kas, bļāviens, tam Tavam draugam ir uznācis, ka jāpērk kompis salonā, kuram pat savas mājas lapas nav??? Iespējams, ka viņš savu cīņu izcīnīs, bet cīņas izmaksas + laiks pamatīgi uzkrāsies. Prasās citēt "skopais maksā divreiz".

Link to comment
Share on other sites

3. Maza šance, ka dzelžu konflikts ir tik liels. Var paraustīt vadiņus, paspraudīt kartītēs, iepētīt BIOSa settingus.

 

a shito gan neiesaku, buus pamata apshaubit garantiju

Link to comment
Share on other sites

Tad ir vai nav tads demo windows cd???

 

 

The only thing that is not provided with the training is the operating system. We have been given permission to give you copies of the Windows XP demo CD to install if you want, but it is a time-limited operating system. If your district has a license for a version of Windows, you may want to bring a copy of that OS with you to install.

 

sanak, ka tas demo= 30 dienu trial

 

nav! un trial arī tas nav! esmu izlasījis to agreement. un elkoros esmu manījis ka uz PC parādās tas mākonītis "x days left for activation" - tas nav legāli!

 

DEMO Win XP eksistē ..:) Galvenais joks, ka tos diskus ir baismīga problēma dabūt, dažām firmām gan tie ir sen atpakaļ dabūti ..

Pats saskāroš ar šito joku, izrādījās, ka daudzi MS distributiri pat nezin par šādu disku eksistenci ..

Link to comment
Share on other sites

Tad ir vai nav tads demo windows cd???

 

 

The only thing that is not provided with the training is the operating system. We have been given permission to give you copies of the Windows XP demo CD to install if you want, but it is a time-limited operating system. If your district has a license for a version of Windows, you may want to bring a copy of that OS with you to install.

 

sanak, ka tas demo= 30 dienu trial

 

nav! un trial arī tas nav! esmu izlasījis to agreement. un elkoros esmu manījis ka uz PC parādās tas mākonītis "x days left for activation" - tas nav legāli!

 

DEMO Win XP eksistē ..:) Galvenais joks, ka tos diskus ir baismīga problēma dabūt, dažām firmām gan tie ir sen atpakaļ dabūti ..

Pats saskāroš ar šito joku, izrādījās, ka daudzi MS distributiri pat nezin par šādu disku eksistenci ..

 

 

http://www.no-se.org/humor/?documento=rg&t...o=Windows%20RG!

 

tip kautkas taads?

:)

Es esmu straadaajis vairaakaas datrofirmaas. Daudzas ljoti stingri skatijas uz licenzeem. Un es nekad muuzhaa nebiju kautvai kautko dzirdeejis pa DEMO windowsiem.

Tas ka XP jaaaktivizee 30dienu laikaa nenoziimee ka 30dienas vinju var lietot pa velti.

 

Tachu to var elementari paarbaudiit :)

var uzzvaniit 7805324 un pajautaat.

Tip Elkoraa ir Demo windows XP. Kur taadu var dabuut ?

 

var uzzvaniit arii uz 7322041 un pajautaat vai tas ir legaali ka veikalaa uz letes staav datori ar instaletu XP tachu neaktivizeeti... tip kaa demo :)

 

Pirmais nr ir TVG otrs BSA.

Link to comment
Share on other sites

Oj man arii reiz bija ieberziens ar taadu firmeli "Bumers" atradaas netaalu no RRR veikala ja nemaldos, shie jau vareetu buut bankroteejushi, chakars bija dabuut to garantijas dzelzi, iztikaam bez PTAB, bet vienalga sachakareets gariigais un laiks pakaasts.

 

Tieshaam VIL taisniiba nepeerc kompi veikalaa kam ir viens mobilais nr. un sranijs e-pasts. Savu maacibu jau dabuuju, tagad ieperkos Glaiderii un nav bijushas domstarpiibas. Nedomaaju ka taas Shilik cenas ir daudz zemaakas pa M79.

Link to comment
Share on other sites

Tieši tā!!!! Veikals drīkst likt Windows (whatever kādu) Demo versiju!!!! Par to neviena instance nevar izdrāzt datorbodi!!! Jo ir uzlikta DEMO versija. Elkor visus savus PC tirgo ar uzinstalētiem winXp demo. Lai nelej ūdeni!!! Lai tie tirgoņi liek  Winīša Demo disku un instalē augšā, vai aiznes pats un iemet viņiem sejā!!

 

 

Ko noziime DEMO WINDOWS????

Chota es nepako taadu nekad neesmu dzirdeejis...

tipa taapat kad instalee licenzeeto kad nav aktiveets tipa var lietot 30 dienas

 

šeit ir jāsaka, ka gadījumā ja tu izmanto win xp šo 30 dienu laikā nenopērkot licenci - tu to dari nelegāli, jo pašā sākumā piekrīti licence agreement. tā 30 dienu aktivācija ir vairāk vērstā lietotāja ērtībai, nevis DEMO nolūkā!

nu labi

bet ir tie DEMO CD...

man maajaas kaut vai meetaajaas

Windows NT server evolution copy

tipa izmeeginaashanai

Link to comment
Share on other sites

Tieši tā!!!! Veikals drīkst likt Windows (whatever kādu) Demo versiju!!!! Par to neviena instance nevar izdrāzt datorbodi!!! Jo ir uzlikta DEMO versija. Elkor visus savus PC tirgo ar uzinstalētiem winXp demo. Lai nelej ūdeni!!! Lai tie tirgoņi liek  Winīša Demo disku un instalē augšā, vai aiznes pats un iemet viņiem sejā!!

 

 

Ko noziime DEMO WINDOWS????

Chota es nepako taadu nekad neesmu dzirdeejis...

tipa taapat kad instalee licenzeeto kad nav aktiveets tipa var lietot 30 dienas

 

šeit ir jāsaka, ka gadījumā ja tu izmanto win xp šo 30 dienu laikā nenopērkot licenci - tu to dari nelegāli, jo pašā sākumā piekrīti licence agreement. tā 30 dienu aktivācija ir vairāk vērstā lietotāja ērtībai, nevis DEMO nolūkā!

nu labi

bet ir tie DEMO CD...

man maajaas kaut vai meetaajaas

Windows NT server evolution copy

tipa izmeeginaashanai

 

Windows NT server evolution copy

 

evolution :

evolûcija

attîstîba

 

Kaads sakars Windows NT server evolution copy ar izmeiginaashanu?

 

 

Nenu ok. NT laikos es biju prasts tirznieciibas manageris un viss ko es biju paveicis tad uz savas darba kastes uzlicis NT workstation.. ibo w2000 drausi kratijaas.

Darbam NT man labaak patika.

 

Neneu jejbog kautkaa neticaas.

Esmu straadaajis 6(!!) firmas kaa tirznieciibas managers :)

un tagad shanceeju servisaa.

Pamatdarbs ar datoriem man jau ir laikam gadus 9vinjus.

Un pirmoreiz dzirdu pa MS windows izmeignaashnas versijaam...

jejbog riitaa uzzvaniishu uz tvg un bsa.

Link to comment
Share on other sites

Guest kopeee
Un pirmoreiz dzirdu pa MS windows izmeignaashnas versijaam...

 

ir toch taadas versijas - darbojas 14 dienas... :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...