Jump to content

Nokia 6233 - apspriežam !


Recommended Posts

  • Replies 170
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Vilx

    8

  • sims

    8

  • elxnis

    8

  • martinno

    7

THE BEST

6270 arii ir visi vadi diski ausis utt ;)

Link to comment
Share on other sites

nu ausis u.t.t. arī bija, viss izņemot datu kabeli un arī nevienai iepriekšējajai Nokia trubai (šī bija pirmā mazcena) nekad datu kabelis nav bijis

Link to comment
Share on other sites

Tiešām? un kur viņš viņu pirka? mans paziņa tordeksā smiltenē!

Link to comment
Share on other sites

Pirku Jelgavā akcijā pa 35 Ls, tur gan nenāca kabelis savienošanai ar PC :(

 

Un par savienošanu vēl viena lieta, man ir aizdomas, ka šo mt nevar savienot ar visiem bluetooth adapteriem. Man vismaz caur savu nesanāca palaist PCSuiti. Savienojumu, dabū, bet laižot Conection MAnager, izmet draiveru nesaderību.

Var tikai vienkārši pārpumpēt failus, kā no foldera uz folderi.

Link to comment
Share on other sites

Veikalu tagad nepateikšu, bet pirkts tika tad kad maksāja akcijā kkur ap 70 Ls.

Viņš nekad nav bijis mazcennieks pa 70Ls. Ja viņš pirka pa 49 +24, ko maksā lētākais kabelis (oriģinālais, veikalā) tad sanāk 73, bet tas nepavisam nenozīmē, ka nāca jau līdzi.

Pirmā akcija šitam telefonam bija 35Ls + 3 gadi piesaistes. Pēc tam 49 + 2 gadi.

 

Pats arī viņu havoju un nekādu datu kabeļu līdzi nebija. Un nevienam 6233 arī nemaz nav.

Link to comment
Share on other sites

E70 nāk līdzi datu kabelis.

 

Bet 6233 standarta komplektācija ir Telefons, baterija, lādētājs, grāmatas, CD, ausis, atmiņas karte 64Mb.

Link to comment
Share on other sites

Kā es caur bluetooth varu tikt pie SIM kontaktiem ar datoru?

Link to comment
Share on other sites

martinno

HEEELP! Palīdziet atrast ADDREPLY pogu, lai man nav bezjēdzīgi jācitē!

ar PC Suite

Link to comment
Share on other sites

Nettwerk

Nokia smartphone modeljiem naak graamatinjas, laadeetaajs, atminjas karte, CD un vads liidzi... 6630 saakot...

Labots - Nettwerk
Link to comment
Share on other sites

bija bija 69, p[ats gribēju ņemt, bet 3 gadi, paņēmu bez akcijas, komplektā nenāk nekāds kabelis, un ja nāk , tad iespējams, tā ir ievestā kautkāda nelegāla nokia (azijas tirgum paredzēta), latvijas Inet veikali bieži šitā dara uzmanās ;) Oriģināli nevajadzētu nākt kabelim, varbūt pārdevējs pielika par paildus samaksu vai pakalpojumu.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest Kaspars axn

nezinu ka mp4, bet .3gp es lieku 320x240 , 512 bit/s un galvenais ir jābūt 15freimi!! ne vairāk ne mazāk :D

Link to comment
Share on other sites

Negribas veidot jaunu teemu tatad postohsu te ..

Ir Se w800 taisu tos video jeb noka4aju tas vienalga dazhreiz pazuud skanja .. ko darit ? meginaju pec visadam pamacibam utt tik un ta pazuud :(

Link to comment
Share on other sites

Guest JonisM3

Nu es savam N73 ar .avi failu: mp4 codecs, 320x240, bitrate 767, frame: auto, pārejais auto

Audio: mp3 codecs, bitrate 128, sample rate (lai nav mazaaks pa 32000), Stereo channel.

Runājot par tavu problēmu, domāju, ka vajag uzlikt mazāku bitrate, (uzreiz quality zemāk)

Labots - JonisM3
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest Abuser

Vai Kādam(ai) ir laba pieredze ar garu videomatriālu (30min) iedabūšanas uz šāda tipa telefona ? Cik sapratu viņš atskaņo tikai .3GP tipa videomatriālus. Ar īsiem klipiņiem nav nekādu problēmu konvertēt no avi un izmantot, bet konvertējot garus video ( piem. Simpsonu sērijas :D ) veidojas skaņas/video nobīde.. vai kādam ir kāds labs toolis ar ko konvertējot, nerodas nobīdes, un video ir skatāms ?

Link to comment
Share on other sites

marciss

Jautaajums autoram - kaa vispaar iisumaa vareetu veerteet savu trubu? shodien ieraudziiju, taa kaa iepatikaas. Kaa ar skanju bez austinjaam?

pa teemu: es uz sava vecaa 7610 uzliku SmartMovie player, un shis laizh visus avi ari, nevajag uz 3gp konverteet.

 

P.S. 7610 mainu pret k750i

Link to comment
Share on other sites

Guest Abuser

Jautaajums autoram - kaa vispaar iisumaa vareetu veerteet savu trubu? shodien ieraudziiju, taa kaa iepatikaas. Kaa ar skanju bez austinjaam?

pa teemu: es uz sava vecaa 7610 uzliku SmartMovie player, un shis laizh visus avi ari, nevajag uz 3gp konverteet.

 

P.S. 7610 mainu pret k750i

 

Vispār vērtēju trubu 8 no 10 punktiem - dotu 9 ja baterija turētu ilgāk, Zvana labi, ekrāns normāla izmēra un dzidrs, skaļums bez austiņām diezgan iespaidīgs priekš telefona, fotoaparāts kā filmaparāts diezgan labs, fīčas, kas pietrūkst man - AVI/mpeg playeris un PDF readeris :D bet vispār ļoti apmierināts ar savu trubu esmu :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Abuser

P.S.

Stāsta, ka aparātiem, kas pirkti LMT 15 gadu akcijā, ir dažādas problēmas. Runā pat, ka hardware ir cita un tas esot reāls "mazcennieks". Man ir pirks vēl iepriekš (lai gan arī viens no sākotnējiem mazcenniekiem), nekādas probzas nekur nav manītas.

 

V 04.91

25-09-06

RM-145

man tieši to pašu info rāda, arī ir mazcennieks, un nekādu problēmu ... so far :-|

Link to comment
Share on other sites

martinno

smartmovie (nosacīti maksas) vai divx player - abas atskaņo .avi failus, internetā ir pilns ar viņām...

Vienīgais ko vajag ir samazināt video failu līdz telefona ekrāna izmēriem 240x320, līdzarto samazinot faila izmēru... filma sanāk ap 300Mb...

Kvalitāte šitiem ir daudz daudz labāka nekā .3gp...

 

http://bulletproof-incorporation.blogspot....bile-phone.html

Link to comment
Share on other sites

Tas ir domāts T9 JEB ātrā ievade, tobiš T9 ON vai OFF.

Link to comment
Share on other sites

Prodigy

T9, ja vēl ir latviski, ir viena no derīgākajām fīčam mobilajam. Kamēr man nebija mobža ar šo fīču, sms vispār nerakstīju.

Link to comment
Share on other sites

Kad sāc rakstīt vārdu, viņš jau piedāvā variantus, ja tev tas der, spied bultiņu uz priekšu un dragā nākamo vārdu, ja tev tas variants neder, ar zvaigznīti pamaini.

Link to comment
Share on other sites

Kams pilnīgi pareizi paskaidroja - ātrās ievades gadījumā poga nav jāspiež n reizes.... Pietiek vienreiz nospiest pogu uz kuras ir vajadzīgais burts.

Link to comment
Share on other sites

ev a šitas ir labs, nupat izmeginaju :-) Tagad vares vienu alinu vairak izdzert rakstot SMS, lai nesajauktu burtus :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Guest Flamingo

nekad neesmu sapratis, kāds tolks no filmas tik mazā ekrāniņā? tak nopēr pārnēsājamo DVD un skaties vesels, i kodēt nevajadzēs :)

Link to comment
Share on other sites

Kā var atvērt word un exel failus uz nokia 6233? Es zinu ka uz s60 var, bet vai uz šī modeļa tas ir iespējams?

Link to comment
Share on other sites

gan jau ka pameklējot kaut kādas aplikācijas var atrast :)

ja jau pat uz C60 varēja Word dokumentu atvērt (bez bildēm) un tad tas gāja vairākas minūtes :mrgreen: tad gan jau uz 6233 arī ir :)

Link to comment
Share on other sites

un tad tas gāja vairākas minūtes :mrgreen:

 

ka to saprast???? :D:mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

nju bišķi ne tā izteicos :)

nu kamēr atver... tas process ilga vairākas minūtes :)

Link to comment
Share on other sites

Vainai ir draiverī. Izmanto disku kas nāca līdz kābelim. Sainstalē un ja šis vēl rāda šo new hardware logu uzspied no, talak manual un tur norādi lai draiveri mekle diskā vai arī tai programmai līdzi nākošā mapē draiveri(neesmu darbojies ar šo programmu bet vajadzetu palīdzēt)

Link to comment
Share on other sites

tev vajag pashu jaunaaku pc suite...

Link to comment
Share on other sites

martinno

Visi draiveri nāk līdzi PC Suite....

Tātad, vai nu par vecu PC Suite, kas maz ticams, vai arī nepareizi uzinstalēts...

Un vispār.... Ieinstalē PC Suite, pievieno telefonu, un neko nespied, draiveri paši uzinstalējas....

Un kādu connection tu liec telefonā???

Nav gadījumā Failu Pārsūtīšana????

Labots - martinno
Link to comment
Share on other sites

Lietoju shito PC suite savam N73, un, kad piesleedzu,man uz telefona jaaizveelas pc suite, mass storage u.t.t... Tev nav taa pat? :|

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...