Jump to content

Nokia 6233 - apspriežam !


Recommended Posts

iet un mainit pec pec garantijas jeb lai labo .. man pasham tada pati lazha tikaiar bluetooth nestrada ;( neka nevaru sanemties aizbraukt ..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 170
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Vilx

    8

  • sims

    8

  • elxnis

    8

  • martinno

    7

Eu nu tu dod. Viens no 2viem ļimoniem. Kur tad tev viņš traucē? Bildes skaties uz pro monitora, kuram tāda izšķirtspēja, ka redzi beigto pikseli? Vai arī tur viņi vairāki?

Labots - joks7
Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads

man vecajai 6230i bija kkaads melns plankums kad bildes nofocheeju

nu kad uz telefona luur, nav nevainas

kad uz pc luur, ar bija ok, jo baigi jaaieskataas lai vinju pamaniitu.

nes vien uz veici, un staasti beedu

visdriizaak ka samainiis pret citu, jo neticu ka kkas taads ir labojams

vienkārši braakjis

ja jau saki ka tieshaam traucee lietoshanaa

Link to comment
Share on other sites

Guest leo91

Eu nu tu dod. Viens no 2viem ļimoniem. Kur tad tev viņš traucē? Bildes skaties uz pro monitora, kuram tāda izšķirtspēja, ka redzi beigto pikseli? Vai arī tur viņi vairāki?

 

Tak nē jau,gribēju jau rakstīt,lai pie vārdiem nepiesienaties,bet par vēlu(mana vaina),nez piksels tas ir vai nē,bet sarkans taisnstūris gan(mazs,bet tomēr...),kas traucē man!

Link to comment
Share on other sites

Guest leo91

Izlasi instrukciju, tieši šim modelim par dead pixel bija raxtīc, ka tas ražotājaprāt esot normāli.

Neko tādu neatradu. Vismaz pagaidām un vai tiešām Nokia kompānijai tādas lietas kā savu produktu kvalitāte ir mazsvarīgas vai arī noeiktas funkcijas pilnīga nefunkcionēšana! Viņi taču pie tādām lietām vien strāda,lai nekas tāds neatgadītos!

Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads

vispaar diivaini jaa :?

draugs panjeema mazcenaa, un naakamajaa dienaa iesleegshanaas poga "iegrima"

brats nopirka nemazcennieku, pagaidaam viss ok

Link to comment
Share on other sites

Par izdegušiem pikseļiem ir kaut kur rakstīts - pats esmu lasījis un bēdājies... Doma no viņu puses ir tāda ka tas ka izdeg pikseļi, ir normāli, un tā nav viņu problēma. Man N73 arī viens ir izdedzis.. :(

Link to comment
Share on other sites

Da igrabāties ar to N6233

Visiem,kas paņēmuši viņu kā mazcenas ir problēmas ar viņu...

 

True,true...

 

Pēc nedēļas nosprāga, neslēdzās iekšā, garantijā samainīja pret citu. Tas pagaidām iet, lai gan slēdzot klāt oriģinālo handsfree, mēdz nodzist ekrāns uz brīdi(1-2sec.), tā, ka paliek tikai baterijas indikators. Cerams, ka tas nav beigu sākums :-(

Link to comment
Share on other sites

ko var pirst par mazcenniekiem... pats janvaarii (DUAL`aa) panjeemu N6233 mazcenaa... telefons rukaa kaa naakas... nekaadu probleemu, gan ar kameru viss kaartiibaa, gan arii ar bluetooth... un arii visu paareejo.. :)

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Protams, dažiem rukā, bet runa bija par to, ka mazcenas tomēr lūst salīdzinoši biežāk, nekā nemazcenas. Nezinu, kādus tel. operatori izvēlas kā mazcenas, vai pēc price/performance, vai vienkārši ņem kaut kādus ražotāja izbrāķētus, vai arī ar līkām rokām pārprogrammē (piesaista pie operatora), bet kaut kas nav ar tiem mazcenas.

Link to comment
Share on other sites

Tās ir tās pašas partijas, kas pa pilnu praisu.

Atšķirās tikai un vienīgi klienta attieksme.

Ir liela starpība attieksmē ja telefons pirkts pa 150Ls vai pa 5Ls.

Savukārt gonoriņš un ambīcijas par telefonu darbaspēju - tieši pretēji.

Tjp - tikai 3 reizes paspārdīju, viereiz kaut kur iemērcu - tagad vairs nestrādā!! Ko jūs man pārdevāt tādu sū....

Link to comment
Share on other sites

Guest leo91

Tās ir tās pašas partijas, kas pa pilnu praisu.

Atšķirās tikai un vienīgi klienta attieksme.

Ir liela starpība attieksmē ja telefons pirkts pa 150Ls vai pa 5Ls.

Savukārt gonoriņš un ambīcijas par telefonu darbaspēju - tieši pretēji.

Tjp - tikai 3 reizes paspārdīju, viereiz kaut kur iemērcu - tagad vairs nestrādā!! Ko jūs man pārdevāt tādu sū....

Bet es ne viņu spārdiju,ne mērcēju,ne mētāju,ne pasarg dies'vēl ko! Jauns mobile phone,tikko no kastes un tāda cūcība,bez tam tā pikseļu izdegšana,manuprāt ir tikai tas ja tel. lietos ilgu laiku nevis 3 dienas! Esmu pilnīgi pārliecināts,ka nesīšu uz garantiju,bet spriedelēt kāpēc mazcenas/nemazcenas piemeklē/nepiemeklē problēmas var vēl joprojām :grin:

Link to comment
Share on other sites

Tās ir tās pašas partijas, kas pa pilnu praisu.

Atšķirās tikai un vienīgi klienta attieksme.

Ir liela starpība attieksmē ja telefons pirkts pa 150Ls vai pa 5Ls.

 

Nē, nav, jo, ja speciāli tiks nokauts, nākamo mazcenu jau pēc mēneša neviens uz to pašu vārdu vairs nedos, būs jāperk pa pilno, tā ka summa nemainās.

Link to comment
Share on other sites

Kāpēc, vai tad piem. 39 nav < par 180? Un nekādu papildus maksājumu jau nav, un operatoru neviens netaisās mainīt.

Link to comment
Share on other sites

njā, manam 3200 nevarēja ielādēt spēles lielākas par 63,4 kb aizvedu pārinstalēt, viss ok, tik vēl būs jāved, jo paliek šis lēnāks... :-D

Link to comment
Share on other sites

Patīri atmiņu. Un spēles šim tiešām bija problēmas ielādēt pār šo lielumu, bet nezinu. Iespejams, ka tev upgreidoja firmwari kurai nav šis limits.

Link to comment
Share on other sites

True,true...

 

Pēc nedēļas nosprāga, neslēdzās iekšā, garantijā samainīja pret citu. Tas pagaidām iet, lai gan slēdzot klāt oriģinālo handsfree, mēdz nodzist ekrāns uz brīdi(1-2sec.), tā, ka paliek tikai baterijas indikators. Cerams, ka tas nav beigu sākums :-(

 

 

tas notiek tapec ka telefons restarteejas :D paluuri kaada ir firmware versija... *#0000#

Link to comment
Share on other sites

Es jau gribeeju bjaut ka tas ir 6630 bet tu jau pierakstiiji...:)

Ceru ka 6680 nav tas tik pastiprinati...:/

Nokia.lv palasiiju 6680 modeliem arii graamatinjaa rakstiits...:(

Labots - Nettwerk
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

nokavu firmware savam nokia 6233 :( ir kādam kadas idejas kaa var atdzivinat mironi :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Saifer

Garantija vēl ir? Pamēģini aiznest uz servisa centru.

Link to comment
Share on other sites

THE BEST

divu dienu laikā 2 nokauti telefoni :) kurš nākamais? :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Ieteiktu nest uz servisu, ja jau pats nokāvi un netiec galā, prasi kas jādara.

Link to comment
Share on other sites

Es aiznesu uz garantijas remontu un 15 min man pārlika un tagad viss iet. Nokāvu 2 ned. pēc nopirkshanas... :D

Link to comment
Share on other sites

Nokāvu 2 ned. pēc nopirkshanas... :D

 

ar to nav jalepojas... :roll: man jau iet 10meen mans mobilais un nekas nost nekaujas..

Link to comment
Share on other sites

agencoast

mieriigi! :D man viens paziistamais updeitoja caur to nokia updeitu un tad kad saka vinjam instaleet ieksha jauno programu vinjsh izraava bateriju araa :D

 

taa ari var dabuut dead phone! :D nacas man vinjam palidzet ar parinstaleeshanu

Link to comment
Share on other sites

mieriigi! :D man viens paziistamais updeitoja caur to nokia updeitu un tad kad saka vinjam instaleet ieksha jauno programu vinjsh izraava bateriju araa :D

 

taa ari var dabuut dead phone! :D nacas man vinjam palidzet ar parinstaleeshanu

nja :D vot iedot tik nosoftot telefonu, ja nezini vai neesi pārliecināts, neķeries nemaz klāt :)

Link to comment
Share on other sites

nu karo4i bija tada problēma :) telefons bija sabojaies bet taa ka protu tajsiit viņus satajsiju telefons vi stradaja bet vieniga problema bija nenema nevienu sim karti preti bet bez sim slēdzas iekša un stradaja vis perfekti :) izdomaju paršut telefonu ar NokiaSoftwareUpdater bet diemzel telefonu bez sim paršut ar šo progu nevar :( nacas griezties pie citas programmas Phonix 2006 ar viņas palidzibu saaku šut to telefonu atradu visus vajadzigos failus nospiežu START pogu un gajdu aizturot elpu veiksmigas beigas :)

Bet tik veiksmigas viņas neizlikas proga uzkaras uz 96 % un negribeja neko darit talaak :( tagad telefons sledzas iekša bet balts ekraans un telefons strada kad ir ieslegts kādas 10 sek :( a pa tam 10 sek kompis pat nespej piekkonekteties pie trubas :(

Link to comment
Share on other sites

a softa versiju nepazemināji?

līdzīgi ir kad softu BB5 mēģina pazemināt :D

 

a tas ka sim karti neņem, ķipa slēdzot iekšā slēdzās kā bez...

tas softa gļuks nav!

drīzāk pati sim karte, vai kaut kas ar sim readeri ;)

Link to comment
Share on other sites

a softa versiju nepazemināji?

līdzīgi ir kad softu BB5 mēģina pazemināt :D

 

a tas ka sim karti neņem, ķipa slēdzot iekšā slēdzās kā bez...

tas softa gļuks nav!

drīzāk pati sim karte, vai kaut kas ar sim readeri ;)

NU tas arii ir BB5 :) softa versija staveja 3.95 laikam nu karo4i priekša bija 3 bet uzliku 4.91 :)

Link to comment
Share on other sites

es zinu ka 6233 ir BB5 :mrgreen:

kā jau teicu, ka BB5 pamazinot softa versiju līdzīgi gļuki...

bet ja pazeminājis neesi...

 

 

 

principā labāk aizkājo uz kādu servisu, kur cilvēciņi apskatīs :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sveiki, paziņšnopirka N6233 ar LMT pieslēgumu, jautājums:

Vai komplektācjija ir sekojoša?

Telefons

Lādētājs

Atmiņas karte

Kaudze ar grāmatām

 

 

 

Un vads ar CD nav?

Link to comment
Share on other sites

Telefons

Lādētājs

Atmiņas karte

Kaudze ar grāmatām

 

 

++++

CD bez vada un ausis.

Link to comment
Share on other sites

man CD bija, bet vada AFAIK nevienai Nokijai nav līdz .... vismaz nevienai no manām 10+ man bijis un arī neesmu dzirdējis ka kādam citam būtu bijis

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...