Jump to content

Kompja klusinaashana.


Eiss
 Share

Recommended Posts

 

Taas caurules ir heatpipes' date=' nav tur uudens ieksaa. Google sajaa jaut tik tiesaam spees tev paliidzeet, pilns nets ar infu. Pasam slinkums mekleet.[/quote']

 

Atkal jau shitie googlotaaji! Nav man laika tagad mekleet un lasiities! Varbuut kaads zina to darbiibas principu, un ja nav slinkums tad uzraxtiet!!!

 

Prieksh tiem kas slinki un nemana arii mana posta linku - she bildes:

 

heatpipe.gif

 

heatpipe.gif

Link to comment
Share on other sites

Jautājums: Kādēļ baroklis jādzesē???

Tiko pastījos varoņa mākslas darbus un savilku paralēles ar to' date=' ka tiko taisīju trafu, priekš mašīnas aķīša lādēšanas. Baroklim tak karst praktiski tikai taisngriezis (Diodes), kuras varonis jau bij pamanījies iznest ārā uz metāla plāksnēm. Ja metāla plākšņu vietā izmantotu kārtīgus radiatorus, kurus izmanto elektronikā un nodrošinātu keisam kopumā normālu gaisa cirkulāciju, domāju ka baroklis var iztikt bez ventilatora vispār. Tā ir tikai teorētiski, lai par to pārliecinātos iespējams jānosvilina pāris barokļi:).[/quote']

 

nujakatā! - turklāt tagad var taustot pārbaudīt katru no tām 6gab - karst tikai viena. bet tas jau varbūt katram baroklim atšķirīgi... - bet īstā problēma ir tā, ka manējam pamatīgi silst (nezinu cik ļoti - līdz smirdēšanai nēsu testējis:) - silst tāda viena duma indukcijas spole - un to es nezinu, ko ar viņu iesākt - patlaban dzesējas ar mazu gaisa strūkliņu kas paliek pāri no cpu dzesēšanas... - bet nu sazin.... tākā - redz - īsti nav ideju, kā lai tā veiksmīgi un primitīvi nodzesēt to spoli....

 

2 ven --!!! - man gan ir titan120mm un griež vienā mierā uz 5v!!! - klusāks noteikti, nekā uz 7 būs, savukārt - gaisu dod pavisam pietiekami la to štrunta barokli līdz acīm nodzesētu. - ir taču gadījumi ar vienkārši to pašu barokļa propelleri uz 5v ieliktu.... - varbūt silst vairāk, bet enīvei, jābūt necerēti karstiem apstākļiem - istabā taškenta, kompī megarenderis uz 3 naktīm.... pac nosvīdis guļ ar galvu uz klaviatūras....:)

 

PS - man titan dzesē cpu. barkoklis pac dziest + mazā jau pieminētā plūsmiņa uz to spoli, vella sievišķis....

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...