Jump to content

kaa uztaisiit setup . exe ?


Guest alien25209
 Share

Recommended Posts

Guest alien25209

Varbūt daudz faili un nenokarās, bet prasa laiku, kamēr nolasa visus.

A tu padomā, ka programma jāver ciet.

 

Ja pa grūtu, tad uztaisi vienkāršu SFX arhīvu ar winrar un tam arī var lai uztaisa shortcut uz desktopa

task menegeris raada program not responding , bet nu labi pameegjinaa6u atstaat lai nolasa visu . SFX ir protams vienkārši variants bet kaa jau teicu man vajag soliidaaku instalaaciju. nu laikam jau taalaak tik6u galaa pats . liels tev paldies Val par pacietiibu :) tikai veel gribeeeju pajautaat par to speeles palaideeju . redz citi kas taisa 6ai speelei palaideeju tur pamanaas pat reklaamu savu ielikt .es gribeeju uzzinaak kaa es vinju varu palabot vai arii uztaisiit jaunu . vai varat dot kaadu padomu ?

Link to comment
Share on other sites

Guest alien25209

pašam būs jāuzprogrammē...

okey . tikai pasaki kaa un ar ko ??? :wink:

Link to comment
Share on other sites

Guest alien25209

AUTOR mljin tu apskatiiji to linku ko tev devu ?

tad kakova X tu te veel mudiijies ?

sorry NC bet es domaaju ka Advanced Installer taisa taadu pa6u setup exe kaa piemeeram inno setup un HM NIS Edit . vai tad Advanced Installer 4.5 veel arii var uztaisiit jaunu launcheri vai paartaisa jau eso6o palaideeju ? nu ar setupu itkaa tikaam gala . probleema kad uzklik6kinu uz palaideeja vin6 atveraas DOSaa un tad atveraas veel viens logs speelei , bet pats launcheris nez kaapeec nepazuud .(sk. bildee) vajadzeetu vinju pielabot lai vin6 pazuud un varbuut iemest kaadu savu iconu ja var . paskaidrojiet luudzu siikaak kaa to izdariit

post-59432-1165247369_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest alien25209

start hl2.exe -game cstrike -nomaster -steam -console -noipx

kautkā tā?

nu jaa . screena jau ir redzams . tikai kaapeec vin6 napazuud ? peec palai6anas to launcheri izrubiju , itkaa speele iet . peec idejas vinjam pa6am bija jaapazuud

Link to comment
Share on other sites

Guest alien25209

eh paldies atkal Val . tev atkal bija taisniiba start hl2.exe -game cstrike -nomaster -steam -console -noipx konsole pazuda . viss darbojas kaa vajag :)

nu esmu tev jau apnicis vai arii tomeer sanjemsies un izstaastisi ar ko var uztaisiit savu launcheri ?

 

man vajadzeetu speeles palaideejam nomainiit ikonu un buutu ideaali ja instaleejot speeli tas pats launchers buutu arii uz desktopa ar to pa6u ikonu . vai varat dot padomu kaa to izdariit ?

Link to comment
Share on other sites

Nu uz desktopa tu jebkuram shortcutam vari uzlikt kādu ikonu vien vēlies. Paskaties shortcuta Properties->Change Icon, vari ņemt kādu no tām, kas ir shell32.dll`ā vai sameklēt (Browse...) hl2.exe failu un paņemt ikonu no turienes.

Link to comment
Share on other sites

Guest alien25209

Nu uz desktopa tu jebkuram shortcutam vari uzlikt kādu ikonu vien vēlies. Paskaties shortcuta Properties->Change Icon, vari ņemt kādu no tām, kas ir shell32.dll`ā vai sameklēt (Browse...) hl2.exe failu un paņemt ikonu no turienes.

nu to tak protams es zinu . bet man vajag tai speeles instalaacijai ko es uztaisii6u lai instaleejot buutu scortcuts ar manu ikonu uz desktopa . vai to varat pateikt kaa uztaisiit ?

 

eh ja Vals neatsauksies tad es taa arii neuztaisii6u to palaideeju :(

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Tad tu gribi modificēt esošo spēles instalāciju nomainot ikonu vai pakotnē esošos failus? Ja tā, tad aizmirsti - bezcerīgs gadījums, jo ar parastām te minētajām metodēm visticamāk neies cauri.

 

Vai arī tomēr uztaisīt savu install, kas pārkrāmē/izpako ikonas, failus no vienas vietas uz citu? Tad der tas pats winrar vai citas minētās progas.

 

Esmu taisījis instalācijas no VB source failiem (ar InstallShield laikam), bet kopumā darbības ir līdzīgas. Install darbības pamatā tiek sakrāmēti shorcuti, izmētāti faili pa vajadzīgām mapēm, piereģistrēti .dll, reģistrā izdarīti vajadzīgās atzīmes un ar to arī darbību saraksts izbeidzas.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...